Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motosiklet alarm taktırıcam ama öyle basit birşey değil

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    Alıntı orhan899 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel kardeşim alarm bu radyo değil haftada bir onun pilinin şarjıylamı uğraşıcaksın... O şekilde olduğunu biliyoruz heralde piyasada bir ton cihaz var öyle çalışan ama alarm bu bir kere bağlanır sürekli çalışır durumda olmalı BENCE......
    ben de ekleme yapmak isterim şarjlı pille akünün akım değerleri çok farklı. pilleri birleştirerek alarmdan bip sesi bile çıkaramazsınız. Yargı değil bilimsel gerçekler.
    velizrsln bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Alarmlı disk kilidi al geç uğraşma bağlantı falan.

Alıntı tyrung adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O sistemler GPS takiplerinin birçoğunda var. Turkcell in böyle bir hizmeti var. 15tl aidatla alabilirsin.
    Fakat onun bili olsa dahi 2 günlük, sonrasında aküyü çekiyor.
    aynen takip sistemi pahalıdır aylık 15 tl rent a kar cılar için falan sorun değilde her aracımıza koysak battık olmaz yani olmaz daha uygun bir yolu varsa takip etmek için olabilir, şimdilik bu 5000m e ekstra pil eklemem gerek
    insta: veli_montana_

Abi yalnız kimse dememiş garaja soksana diye. Benim motorum olsun kendim garaj yapar sonra hergün ona sokarım motoru lan :D. Ne zahmetiymiş ya. Ben o kadar bekledim onu :D

alarm takma zamanı tekrar bir araştırma içerisindeyim spy nin kontağa ve akü ye bağlanabilir yeni ürünü yok sanırım manuel devam

Alıntı okican adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hawkalarm.com

Benim siparişim yolda.
    Standart darbe sensörü var. Ben ek olarak proximity sensör ekledim. Birisi yanına yaklaşınca önce uyarıyor. Israr ederse alarm devreye giriyor.
    Onun yerine tilt sensörü (eğim sensörü) yada microwave radar sensör de (manyetik alan) tercih edilebilir.
    Toplam maliyet shipping dahil 200 tl.
    ayrı bir ücretle back up extra siren de alınabilir.
    Uyku modu olan ve güç tüketimi çok düşük kaliteli bir alarmdır.
    Mrb suan bu alarm mi mi kullaniyotsunuz? Memnun musunuz? Benim aradigim ozellikler var mi?

acaba şu aliexpressdeki 10-15 dolarlık ürünler nasıl

okican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lambretta V200 Special ABS
    Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mrb suan bu alarm mi mi kullaniyotsunuz? Memnun musunuz? Benim aradigim ozellikler var mi?
    ben ürünü aldım ancak montajlamadan kasko yaptırınca üşenip kenara kaldırmıştım. sonra web üstünden alış fiyatının biraz altına bir rakama bir arkadaşa gönderdim.
    markanın malzeme kalitesi ve üretim tekniği gerçekten üst seviye. sensörler, kumandalar vs son derece başarılı. ücreti karşılığında bu modele gps modülü bile eklenebiliyor.
    en önemli özelliği düşük güç tüketimi. bekleme modunda tüketim değerleri firmanın sitesinde yazıyor. birçok markada bu bilgilere ulaşmak mümkün bile olmuyor. motosklet aküsü için stand by modunda güç tüketimi çok önemli. aracı hergün kullanmıyorsanız alarm 1 haftada aküyü komple bitirebilir.

Aslinda ben kumanda istemiyorum kontagi kapatinca alarm devreye girsin otomatik kumandayi kim tasicak birde

Bu ürün çift yönlü olması avantaj gibi. Mesela avm de falansınız sesi başkası duysa siz duymayacaksınkz ama kumandanın titreşim ile sizi uyarması. Ve hangi ölçüde olduğuna göre uyarması. (dokunma vs şeklinde) güzel gibi duruyor.

Alıntı AHZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu ürün çift yönlü olması avantaj gibi. Mesela avm de falansınız sesi başkası duysa siz duymayacaksınkz ama kumandanın titreşim ile sizi uyarması. Ve hangi ölçüde olduğuna göre uyarması. (dokunma vs şeklinde) güzel gibi duruyor.
    çift yönlü ne demek?
    o kumandanın çekim gücü çok az olucak hiç bir işe yaramicak ben kumandasını falan çöpe atarım

1000 metre diyor çekim gücü için. Kapalı alan için bişey diyemem. Benzer ürünleri Kullanan varsa yorumlarından faydalanmak lazım.

aliexpressden 5-10 dolarlık bir şey alıyorum yetmezse satar daha iyi bişey alırım

1000 metre diyor çekim gücü için. Kapalı alan için bişey diyemem. Benzer ürünleri Kullanan varsa yorumlarından faydalanmak lazım.
    ben o kumandayı kullanmicam benim için hassasiyet ayarı ve kontak özelliği olsun yeterli, aliexpressde yorum yapanlara mesaj atamıyoruz demi

Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben o kumandayı kullanmicam benim için hassasiyet ayarı ve kontak özelliği olsun yeterli, aliexpressde yorum yapanlara mesaj atamıyoruz demi
    Atamıyoruz. Atabilsem bende sorcam
    Ama tr de buna benzer ürün olsaydı en azından yorumlarına bakardık. Ben en kısa zamanda alcam buna benzer bişey.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:21 ----------

(Kumandadan titreşimle seni uyarması çok güzel bi özellik. Yani bence düzgün çalışıyorsa)

gelişmeler;
    10 dolarlık alarmı mı bekliyorum muhtemelen onda kontak özelligi olmicak ve bende hemen yenisini sipariş edicem

Atamıyoruz. Atabilsem bende sorcam
    Ama tr de buna benzer ürün olsaydı en azından yorumlarına bakardık. Ben en kısa zamanda alcam buna benzer bişey.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:21 ----------

(Kumandadan titreşimle seni uyarması çok güzel bi özellik. Yani bence düzgün çalışıyorsa)
    anca o kumandayı çantama koyarım bir şey çalıcaksa onun içinde çalsın cebimde taşıyamam ben her şeyi

S3cond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Spy 5000m tavsiye ederim p/f oranı en iyi alarm.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)