Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mobilet e marş motoru takımı

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar aklımda bir proje var ve mobilet alt motoru alacağım fakat bu motorların çalışma prensibinde marş motoru yokmuş. Marş motoru montajı yapmam mümkün olur mu ayrıca yan parça vb lazım olur mu bilgilendirmenizi bekliyorum :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    standart olarak ayak marşı olan peugeot ve mobilet modelleri var. yedek parça olarak bulunabilir.
    marş motoru olan ramzey firmasının yanlış hatırlamıyorsam delux diye bir model vardı.
    mobiletin hala kullanıldığı bir şehirde yaşıyorsan bulabilirsin.

Alıntı crxforever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    standart olarak ayak marşı olan peugeot ve mobilet modelleri var. yedek parça olarak bulunabilir.
    marş motoru olan ramzey firmasının yanlış hatırlamıyorsam delux diye bir model vardı.
    mobiletin hala kullanıldığı bir şehirde yaşıyorsan bulabilirsin.
    değerli arkadaşım mobilet alt motorunu buldum yaşadığım şehirde. O markaların motorlarından parça sökmenin zor olacğaını sanıyorum

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    ben motordan sökmekten ziyade parçacılarda vardır diye düşünmüştüm. tabi nesli çok hızlı tükendi bu motorların.

https://www.youtube.com/watch?v=j9GA4Fsi9dg bu videoda 2.28. saniyede marş motorunu gösteriyor. nasıl yapmış bilemedim ama fikir verebilir.
    mobletim varken hep istedim marş motoru ama uğraşamamıştım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)