Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2.el motor nasıl alınır

Motovento
    REKLAM ALANI
    polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    2.el motır alırken nelere dikkat etmek lazım, sahibinden.com da az km yapmış bir sürü motor var, km ile oynamak mümkün mü?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    İkinci el motor şans işidir !
    KM saati ile oynaması çok kolay , Tak teli matkaba istediğin sayıya ayarla !
    Alım tarihinden fikir yürütülebilir . Motorun ayda 500 km yaptığını düşün mesela
    Motoru tanıdık bir ustaya iyice incelet , Test sürüşü yap !
    Motoru almanda kanuni bir engel olmamasınada dikkat et
    Haciz , Rehin , Trafik cezaları , hatta çalıntı olma ihtimali bile olabilir !

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    http://www.sahibinden.com/pls/sahibinden/!MaazaDetail.DoIt?MaazaId=399&AdId=2514845

bu motoru çok beğeniyorum, deli oluyorum ama 2.el olduğu için cesaret edemiyorum, satıcıya güvenebilirmiyim acaba? masraf kapısı olmasın sonra ?

valla ikinci el almak işini şansa bırakmak gibidir mengu16 ya aynen katılıyorum yapabiliyorsan mtorou iyice incele bi sür biş dene bişeyi varmı sonra otur bilgisayarın karşısına internetten bi incele bişeyi varmı kazası vergisi borcu cezası fln dikkalti olmanı öneriyorum tanıdık biri olsa belki bişey olmaz derdim ama ...
    Kask tak!

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    bugün bir motor ustası ile konuştum kanuni tiger için aman dedi sakın alma, masraf kapısı olur dedi, bende soğudum, herkesin kalitesinde hem fikir olduğu, çatlak seslerin çıkmadığı bir model arayışı içindeyim, tiger sahibi sorunsuz motorlar illaki vardır ama anladığım kadarıyla her tiger aynı kalitede değil...

hafta içi keeway supershadow 250 için kapora verip sıraya girmeyi düşünüyorum, onunda bir sürü eksiği var, çantaları yok, koruma demiri yok, ön cam yok, kaskları da ekleyince 400 ytl tutar heralde, alımda 200 ytl, 3600+400+200=4200 ytl yi toplamda bulacak...iyi edermiyim acaba? yoksa 150 lik keeway işimi görür mü, onu alsam pişmanlık yaratır mı ileride!! arada epey fark var

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=8932

burayı okusaydın bu başlığı açmazdım...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler