Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

motorda bi anormallik var ne olabilir bir el atsanız.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kanuni elite 100
    Alıntı ferrari_tayfur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru servise götürdüm, sorun karbüratördeymiş, tıkanmış sadece..
    ama servisin aldığı fiyata o kadar kızdım ki sinirden motoru satmaya karar verdim ne lanet servisleri var adamı soyuyorlar resmen, yaw parça değişmedi sadece karbüratör tıkanmış 10 dakikada yaptı hoop 40 ytl.. çüş dedim hadi işçiliktir alırsın 25 ytl.. tam adam gibi bir servis bulduk dedik oda fos çıktı, artık yemin ettim yolda kalsam motor hiç çalışmasa servise götürmeyeceğim hatta üstüne benzin döküp yakarım ama servise götürmem..
    ya resmen motordan soğudum tiksindim, kullanmam artık kanuni.. 1 milyara satacam.. kimseye tavsiye etmiyorum ama almak isteyene veririm.. nasıl sinirlendiysem 10 dkikada zeytinburnundan, avcılara bastım..ölümüne..
    bu kanuni adamı hasta ederrrrrr insan yasadıkca anlıyoo allhtan motor babamın ilerde motor alcak olursam ki alacam kanuninin yanından gecmicem yaa bu arada kanuni turk malımı cin malımı kafama takılan bu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    harbi safkkan çin malı...
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    as 150 t 'idi as 220 t oldu ahmet abim sağolsun :D:)
    hacı hızlanırsan benzin fazla geçmek ister yanma odasına daha fazla gelir dı nı nııııııın fazla benzin !! (aslında normalde normal olan yANİ 70 de ne kadar benzin gitmesi gerekiyorsa o kadar gideceği kadar fazla anlatabildin inş..) bak şimdi benzin filtresine bak işlk önce sonra depodaki benzini komple bitir depoyu bağlantı borularını fln ii ce bak temizle muhlemeden ordan bi piskik çıkacaktır gibime geliyo o olmazsa bişi çıkmazsa buji ateşlemesine bak 2. seneryoda devir kesik geliyor olabilir yani bobinler e bi el atman gerekebilir 3. seneryo motor fazla hava hüpletiyo :D olabilir yani hava filtren fazla temizlenmekten gözenekleri açılmış fazla hava yutuyor olabilir hava filtresiz kullanıyosan ondan da olabilir yani bunlardır başlıca sebepler baktın haala aynı kurcalama daha denizci muzaffer abi yazarsa daa ii bilgi verir ama :D ona git sen bunlar işe yaramazsa yada bi servis yolu gözükür sana

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler