Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

CBF 150 Top Speed İman Gücüyle 130 :))

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı BİROL 78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu cbf 250'ye 37'den küçük bir dişli bulabilsem 32 felen,150 km hızı rahat bir şekilde görücek ve vites aralıklarıda biraz uzun olacak ama bulamadım istediğim dişliyi metehan abi.
    ama bu motor bir kaç sene idare eder artık,2 sene cbf 150'ye bakalım 250'ye kaç sene idare edicez.
    kanka cbf 150 de yeter dedik ama yetmiyor yarın o da yetmeyecek...istikrarlı bir şekilde cc yükseltme sizin yaptığınız gibi olur bence...bilincli kullanıcı olduğunuza inanıyorum...her kmde tecrübe var...2015 de cbf 600 olacak görünen o...

ben bu dişli vesair olayına girme diyorum makina yeteri kadar seri...ama modifiyesiz makina kullandığınız görülmemiş...kanka ebaydan bakalım...olurmu...

www.iyibey.com

girsene bi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Alıntı Aspendos8181 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla ben 15 dişli taktığımda bolu dağı tünelinden otoyoldan rampa aşağı 150km yi gecti ama artık km saatim de 10 15 km eksik göstermeye başladı
    Demek 150 yaptı, vaybe bu Apache neymiş CBF 250'yi geçecek mübarek.

Motosikleti
    SATILDI
    orjinal cbf 250 ile gelin, düzceden cıkalım bolu dağına ,abant gişelerinden gireriz otoyola, düzceden cıkarız ama benim motora 15 dişli takıcam idda etmiyorum ne olacağını görürüz arkadaşlar.orjinal dişlisi ile aynı motorla arkamdan gelmeyi bırak arkamda hiç göremedim.13 ile 15 dişliyi hafife almayın birde bolu gibi rampası uzun bir yolda.
    [B][COLOR="Red"][/COLOR][/B]Dikkat Önemli Not : [COLOR="Blue"][/COLOR]Beyninizin Değerinde Kask Kullanın!!!

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    valla BİROL 78 in şakası yoktur alır anahtarını söylemedi deme...hele ki kuzeni CİHAN bu hafta sonu üşenmez gelir kapışmaya ...demedii demee aspendoss...

ben müsadenizle çıkar...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

BİROL 78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HAYABUSA
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka cbf 150 de yeter dedik ama yetmiyor yarın o da yetmeyecek...istikrarlı bir şekilde cc yükseltme sizin yaptığınız gibi olur bence...bilincli kullanıcı olduğunuza inanıyorum...her kmde tecrübe var...2015 de cbf 600 olacak görünen o...

ben bu dişli vesair olayına girme diyorum makina yeteri kadar seri...ama modifiyesiz makina kullandığınız görülmemiş...kanka ebaydan bakalım...olurmu...

www.iyibey.com

girsene bi...
    makina yeteri kadar sri ama vites aralıkları çok kısa,cbf 150'de 38 dişli taktığımızda çok fark etmişti şehir içinde.
    ama kuzenler kafaya taksıysa dişli işini elbet bir gün bulur istediği dişliyi.
    nasipse artık kuzenler cbf 250'den sonra balıklama v-storm dl 650'ye geçer.
    her zaman tecrübemize tecrübe katmak daha sağlıklı olur diye düşünüyoruz metehan abi.
    facebook(Fazer Tutkunları)

Motosikleti
    SATILDI
    demedin demem dostum en yakın zamnda video eklerim.olmassa arkamdan gelir.o gazla istanbulda alır soluğu
    [B][COLOR="Red"][/COLOR][/B]Dikkat Önemli Not : [COLOR="Blue"][/COLOR]Beyninizin Değerinde Kask Kullanın!!!

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    bende cbf 150 ye takmıştım tam alıyorum dedim 2 gün sonra 4200 tl ye çıktı sıfır km si kızdım almıyorum dedim sonra 2. el bari alayım dedim temiz bulamadım şimdi de sıfır bir apache alayım diyorum güzel de bi açarız motoru gene yuvacık muvacık bi yere gider diye düşünüyorum ama nasıl motordur acaba titreşim falan rahatsız edicimi ? bilgisi olan varmı?
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

Motosikleti
    SATILDI

Valla bende var gayet memnunum şu an 28000 km lerde gecen yıl aldım.bir kaç değişiklik yapdım kendimce.titreşim konusuna gelince itreşim var ama beni rahatsız etmiyor.sen alacaksan önce bi yolda geceni cevir dene kafana yatarsa al.

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ

Valla bende var gayet memnunum şu an 28000 km lerde gecen yıl aldım.bir kaç değişiklik yapdım kendimce.titreşim konusuna gelince itreşim var ama beni rahatsız etmiyor.sen alacaksan önce bi yolda geceni cevir dene kafana yatarsa al.
    oky bi abimde var zaten siyah bakıyım birkaç tur atarım sağolun bide yakıt durumu nedir?
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    yamaha yzf r1
    Başlık harika devrini yedirmişsin tam helalolsun .

Motosikleti
    SATILDI
    Yakıt cok az sürekli dip gaz kullanırım,o kadar sıkıştırmama rağmen 50 tl ye 550 km yok yapıyorum daha ne olsun.

barrokas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maxillofacialtrauma Hamamatsu
    helal mete sana o motora bunu yaptırdın ya

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:10 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:09 PM ----------

Yakıt cok az sürekli dip gaz kullanırım,o kadar sıkıştırmama rağmen 50 tl ye 550 km yok yapıyorum daha ne olsun.

50 tlye 550 km yolu gs 500 de yapıyor,sanki motorun fazla yakıyor gibi geldi
    Tahsin Oğuz Acartürk çok KRAL adamsın......

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mete yine verip veriştiriyosun vatandaşa apaçi diye.Kendin kamikaze olmuşsun haberin yok...
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Motosikleti
    ı love Honda&yamaha
    valla cbf150 ile bu hız imkansız değilmiş onu gördüm.yalnız metehan abi 130 kmhz'la giderken elinde fotorafmakinasıyla çekim yapmak azraile sana geliyorum demeye eş değerdir.herkez seni biliyor seviyor bizede yazık yani. bu arada apache çiler gene propagandalara başlamış:D boşuna fotoraf koyma kanka motor tipsiz işte ehuehu

sametrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    fataşop bu ya olurmu öyle şey
    İki kişinin bindiği motor değildir.

ceyhun__22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Alıntı ntticaret adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    130 la giderken nasıl çekim yaptın?
    ben de karaa kara onu düşünüyorum. İzlerken telaş yaptım yaw.Ammaa helal olsun ...!

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Cık cık cık cık Koskoca adamsın kanka yakışıyormu sana cok ayıpladım valla seni Hem elin avradını niye çekiyon kameraya ayıp deelmi
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    130 yapılır da kameraya çekmek zor iş Ben de bikaç defa gördüm 130 ama motor o hıza göre tasarlanmamış, ön teker hafiften havalanıyor gibi oluyor

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel ama tehlikeli olmuş mete_han abi...
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

Motosikleti
    as t1
    vay metehan abi motorun hakkını vermişsin benim makinada 125-130 arası bir sürati gördü ama yağıda yarıyarıya yakmış azdaha elime alıyormuşum motoru kameraya çekmek isterdim ama o kadar hızla çekemedim motor yola hiç tutunmuyor
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler