Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

rr900 deki cesarete bakın:)))

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha r1 2006
    Alıntı deliemin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu videoya ancak helal olsun denir.... biri 2006 yüklü R1 diğeri ise 97-98 moder leş bir 900 RR ( alkışsmilleyi) marifetmiş gibi övüne övüne nasıl koyarlar bu videoyu anlamıyorum .... ( alkışsmilleyi) ( alkışsmilleyi) ( alkışsmilleyi)
    emin,marifet değil.paylaşım dostum.ok.dostum diyorum bak dikkat et ok kardeşim.iyi akşamlar

Alıntı kartalizma1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maşallah kan gövdeyi götürüyor. .bunların içindede ekamba nikli üyeleride mevcut her türlü atışma küfür cabası.
    gözlük vereyim,kuru fasulye gibi konuşarak mt ninde huzurunu bozacak anlaşılan.bu tiplere yönetimin taviz göstermiyeceğini umuyorum..
    KÜFÜR OLAYI GERÇEKDIŞI BİR SAPTAMA,BU KONUDA POLEMİK YAPMAK İSTEMEM FAKAT ÖNYARGILI YAZINIZA ŞAŞIRDIM DOĞRUSU?
    YÖNETİM NEYİ YAPACAĞININ KARARINI VERİR SANIRIM.
    gözlük vereyim yada kurufasulye olayına neden takılı kaldınız onu anlıyamadım.
    polemik olsun diye değil fakat ince espri yapılmıyormu bu sitede???
    neden insanlar kendi benliklerini saklayıp belli bazı kalıplara sokulmak isteniyor???
    siz şimdi kalkıp cem yılmaz a nasıl cem bey lütfen yaptığınız esprilere dikkat et koca tr izliyor dersiniz???yazdığınıza şaşırdım sadece.polemiğe girmek istemiyorum.aYe nikli arkadaşıma sadece esprisine cvb verdim okadar.
    rahatsız olduysanız bu şekilde yazı yazacağınıza uyarı butonunda şikayetinizi bildirir yönetim de bakar bi karar verirdi.değilmi arkadaşım
    [B][/B]dünyada ROMA,tr de SOMA
    R1 DEN DE ÖTESİ YOK MAALESEF[B][/B]:)
    PERT TEAM

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    sakıncası yoksa biri bana neden md den mtye bi anda bu kadar transferin arttığını söyleyebilirmi:?
    yanlış anlamayın tabiki seviyeli bilinçli dürüst her arkadaşa kapılarımız ardına kadar açıkta, neden bi anada buakadar dönüş oldu?
    GKN MOTORS

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çünkü ekamba peşinden milyonları sürüklüyoooorrr

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Elinize sağlıkda tehlikeli be kardeşim.Hoş pek hızda yok ama o manevralar bizim yollara fazla.Siz tinede dikkatli kullanın.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

cepni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaR1
    Alıntı deliemin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu videoya ancak helal olsun denir.... biri 2006 yüklü R1 diğeri ise 97-98 moder leş bir 900 RR ( alkışsmilleyi) marifetmiş gibi övüne övüne nasıl koyarlar bu videoyu anlamıyorum .... ( alkışsmilleyi) ( alkışsmilleyi) ( alkışsmilleyi)
    deliemin kardeşim yazdıklarına sonuna kadar katılıyorum

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sakıncası yoksa biri bana neden md den mtye bi anda bu kadar transferin arttığını söyleyebilirmi:?
    yanlış anlamayın tabiki seviyeli bilinçli dürüst her arkadaşa kapılarımız ardına kadar açıkta, neden bi anada buakadar dönüş oldu?

Orda dostluklar yapmacık... Arkadaşlıklar maddiyata bağlı......
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    tabanvay
    abi bi sorun var bu videolarda yada şike var tamm r1 in geçmesi mantıklı geliyoda 900RR ında o kadar geri kalmaması lazım yada 900rr ın pilotu dandik .. de 900rr pilotu üyeyse kızmasın öyle azımdan çııverdi işte

zaten drag bvideosuda sayılmaz bu hani kalkış

Alıntı ekamba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emin,marifet değil.paylaşım dostum.ok.dostum diyorum bak dikkat et ok kardeşim.iyi akşamlar

KÜFÜR OLAYI GERÇEKDIŞI BİR SAPTAMA,BU KONUDA POLEMİK YAPMAK İSTEMEM FAKAT ÖNYARGILI YAZINIZA ŞAŞIRDIM DOĞRUSU?
    YÖNETİM NEYİ YAPACAĞININ KARARINI VERİR SANIRIM.
    gözlük vereyim yada kurufasulye olayına neden takılı kaldınız onu anlıyamadım.
    polemik olsun diye değil fakat ince espri yapılmıyormu bu sitede???
    neden insanlar kendi benliklerini saklayıp belli bazı kalıplara sokulmak isteniyor???
    siz şimdi kalkıp cem yılmaz a nasıl cem bey lütfen yaptığınız esprilere dikkat et koca tr izliyor dersiniz???yazdığınıza şaşırdım sadece.polemiğe girmek istemiyorum.aYe nikli arkadaşıma sadece esprisine cvb verdim okadar.
    rahatsız olduysanız bu şekilde yazı yazacağınıza uyarı butonunda şikayetinizi bildirir yönetim de bakar bi karar verirdi.değilmi arkadaşım
    ben yaptığınız esprileri samimi bulmuyorum resmen(espri denilirse)laf sokmaya çalışıyosunuz.md yi yeterince karıştırıp buraya kaçtığınız aşikar.her topiçte sizin kavgalarınızdan yazı bile yazamıyordum.mt deki üyelikleriniz yenide değil demekki mt sizi açmamış ama md yede artık yazacak yüzünüz yok heraldeki buraya topluca kaymaya başladınız..
    bu konuyu uzatmak yada sizle tartışmak taraftarıda değilim.bu konuda zaten son mesajımdır. sadece bu esprilerinizin zaman geçtikçe nelere dönüştüğünü md den biliyorum.
    yönetim taviz vermez lafıma gelincede md de yeterince sizlere sabır ve iltimas gösterilmiş ama aynı tas aynı hamam..
    umarım buradada diğer üyeleri siteden soğutmazsınız.iyi forumlar..

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    md ile mt arasındaki tek fark md de argo küfür bini bin para nasıl buna modlar göz yumuyor hayret saygı yok. mt de sevgi saygı çerçevesinde bilgi alışverişi düzeyli sohbet kimsenin birbirine artisleşmemesi filan falancıl
    @alp_tunay
    katılıyorum
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

Motosikleti
    yamaha r1 2006
    Alıntı kartalizma1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben yaptığınız esprileri samimi bulmuyorum resmen(espri denilirse)laf sokmaya çalışıyosunuz.md yi yeterince karıştırıp buraya kaçtığınız aşikar.her topiçte sizin kavgalarınızdan yazı bile yazamıyordum.mt deki üyelikleriniz yenide değil demekki mt sizi açmamış ama md yede artık yazacak yüzünüz yok heraldeki buraya topluca kaymaya başladınız..
    bu konuyu uzatmak yada sizle tartışmak taraftarıda değilim.bu konuda zaten son mesajımdır. sadece bu esprilerinizin zaman geçtikçe nelere dönüştüğünü md den biliyorum.
    yönetim taviz vermez lafıma gelincede md de yeterince sizlere sabır ve iltimas gösterilmiş ama aynı tas aynı hamam..
    umarım buradada diğer üyeleri siteden soğutmazsınız.iyi forumlar..
    arkadaşım,bizim biryerden kaçtığımız yokki??
    burası bir motorsever sitesi olduğundan üye olduk.okadar.o dediğiniz platform
    o tür cvbları gerektiriyordu ve yazdım.bugüne kadar yaptığımız hiçbirşeyden pişman olmadık olmayız da iyi yada kötü.
    aynı tas aynı haman derken bu tür yazıları okudukça agresifleşiyor ve cvb hakkımı kullanıyorum.şimdi size cvb vermek istemiyorum polemik olmaması açısından.o yüzden dediğin gibi yapıp tartışmayalım ok kardeşim

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öyle düşünmemek gerek,çünkü birçok arkadaşım war ve maddiyat olarak kesinlikle olduğunu sanmıyorum.
    fakat düşüncene saygı duyuyorum

Alıntı ryangt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çünkü ekamba peşinden milyonları sürüklüyoooorrr
    mesela sen

metalgod,,bu sadece deneme kalkışıydı,hiçbirşekilde idda falan yoktu,
    sadece rr900ü denedik okadar.bu arada rr900 ü kullanan arkadaşım inan ama gerçekten inan ki çok deneyimli ve tecrübeli bir kullanıcı abim.yıllarını bu hayale koymuş ve kendi oğlu 125 cc draglarda 1 olmuş ve 125cc+250cc lerde resmi pist yarışlarında ilk 2 yi sürekli paylaşan arkadaşımızın babasıdır
    ve büyük ihtimalle önümüzdeki sezon japonyaya gidecek olan bir kardeşimizdir.
    yani rr900ü kullanan abimiz çok süper bir kullanıcıdır.
    o videoda sadece acaba rr900 le draglara girersek ne gibi sonuç alınır diye denemeler yapılmıştır.zaten bu denemelerden sonra r1 alındı kendileri tarafından
    [B][/B]dünyada ROMA,tr de SOMA
    R1 DEN DE ÖTESİ YOK MAALESEF[B][/B]:)
    PERT TEAM

Motosikleti
    tabanvay
    ben olsam r1 almak yerine 900rr ı toplardım r1de çok severim aslında motorgücüne göre gövde yapısı olarak çok esnek bi canavar şehir içi kullanımıda rahattır bunun 600rr ın 1000 liği gibi oluyo

videodaki pilotla tanışmak isterdim madem o kadar iyi önümüzdeki sezon cbf 250 yarışlarına girmek istiyorum zaten bende aslında gönlümden geçen bi 600 lükle yarışlara katılmakya.. motoru taşı cart yap lastik al felan çok masraflı geliyo cıbıflarla beleş beleş oynarım ben

bu arada tekay plazaya sevgiler bu gün yanına uğricam galiba

alp_tunay: Söylemiş olduğun çok ayıp.Her ne kadar SS motor kullanan insanlar çok olsa bile MD'de arkadaş gruplarına bir bakarsan kiminde 2007 SS vardır kiminde 98SS kiminde scooter varken kiminde motor bile yoktur.Ortamı bilmeden ve insanarı tanımadan bu şekilde konuşman hiç etik değil fikrimce,yakıştıramadım.

metalgold: uğra tappi ,ekamba ile ilk fuardan tanıştık bana msnden yalvarıyodu R1'ni verip GSXR 1000 almak için ama söyledim ona leş makine takasa almadığımı şaka bi yana istediğin zaman uğrayabilirsin.

ekamba: seni yalnız bırakmak olurmu hiç buralarda,sen nereye ben oraya :D

OrjinAli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ns 200
    Paraylamı tuttular sizi Sitemizi bozmak için. inşallah seviyesiz bi form olmaz
    cbr125R (32,000 km) gt250R (20,000 km) mct250(5,000 km) gt250(4,000km) gt250R (1000km) cb125(1500km) NS200 (2.000km )

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    abi eksoz sesleri çok güzel uzun zaman oldu böyle net eksoz dinlemeyeli harika emeğinize sağlık
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

iso: şu videoya çok hoşuna gidebilir.Açmadan önce sesi iyice sonuna kadar aç.

Not: Trafiğe kapalı alandır,dubalarla kapadık o çekimde full korumaydım merak etmeyin.Çocuklar evde denemesin sakıncalıdır

http://www.youtube.com/watch?v=8qfMofkTQtU

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    çok cesaretliymiş 900 rr
    yalan olcağı her türlü ortada
    eski teknoloji abi, r1 de şimdi strok kısa, devir yüksek güç fazla vs.. vs..
    ki bence standart r1 1000rr ın bile kalkışta yada düzde içinden geçer..
    onun için sonuç çoktailginç deil
    yalnızm ekamba da yarıyo geçiyo yani
    GKN MOTORS

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı ryangt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alp_tunay: Söylemiş olduğun çok ayıp.Her ne kadar SS motor kullanan insanlar çok olsa bile MD'de arkadaş gruplarına bir bakarsan kiminde 2007 SS vardır kiminde 98SS kiminde scooter varken kiminde motor bile yoktur.Ortamı bilmeden ve insanarı tanımadan bu şekilde konuşman hiç etik değil fikrimce,yakıştıramadım.
    Ortamları yeterince biliyorum...Hatta senden daha fazla... Birde her çeşit motordan var grupta dediğine ancak gülüyorum.....
    çok adam tanırım scooter ı olupta dışlanan.....

Son sözüm madem orası güzel ortam güzel burda ne işin var?.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tubis ablacım kavgalı ortamdan gelmişler, bir anda MT'nin huzurlu ortamını kaldıramazlar.

Söz konusu şey huzur bile olsa, bir anda aşırı doz iyi değildir.

Alışma sürecinde arkadaşa destek oluyorum.

Gerçi çokta zorlanmıyorum videoları izlediysen görmüşsündür, RR900'ün motoru bitik, R1 zaten gitmiyo, geçmesi normal, ben koşşam ikisini birden geçerdim.
    Yahu ekamba filan geldide çocuk oyalanıyo işte. Rahat bırakın kumlarında oynasınlar

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu ekamba filan geldide çocuk oyalanıyo işte. Rahat bırakın kumlarında oynasınlar
    Aldın mı motoru ? Dün açacaktın topiği ?
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkez herkezi biliyor.Galiba burada yabancı yok

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)