Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni Motorumu Seçiyorum (Motosiklet.TV)

Motovento
    REKLAM ALANI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Hollanda'da yaşıyor ve Euro kazanıyorsunuz, bence Hollanda'da kimsede olmayan tek sizde olacak karakterli bir motosiklet seçmelisiniz. Tracer, Gsx s, Versys falan bunlar tıraş, geçin bunları ve farklı olun..

Cg alın, streçli seleye yatın. Ağa olunmaz, ağa doğulur..
    Muzaffer Kaa bunu beğendi.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Ben sunu anlamiyorum, bu arkadas motosiklet.tv 'nin sahibi mi ? Niye hep onun videolari yayinlaniyor, konu aciliyor?

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben sunu anlamiyorum, bu arkadas motosiklet.tv 'nin sahibi mi ? Niye hep onun videolari yayinlaniyor, konu aciliyor?
    3 tane başağı olabilir

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hollanda'da yaşıyor ve Euro kazanıyorsunuz, bence Hollanda'da kimsede olmayan tek sizde olacak karakterli bir motosiklet seçmelisiniz. Tracer, Gsx s, Versys falan bunlar tıraş, geçin bunları ve farklı olun..

Cg alın, streçli seleye yatın. Ağa olunmaz, ağa doğulur..
    Üstad şimdi ben farklımıyım yoksa fukaramıyım veya farklı fukaramıyım kararsız kaldım

salih dalkıl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    Alıntı Motosiklet.TV adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.motosiklet.net/tv/wp-con...lt-636x358.jpg
    Merhaba arkadaşlar bu videoda yeni motorumu seçiyorum Yamaha Tracer 900, GT Suzuki gsx s 1000 gt ve Kawasaki Versys 1000 test sürüşlerine gittim hepsini sırayla denedim. Siz de bu konuda yorum ve öneride bulunursanız sevinirim. =)

Videoyu izlemek için tıklayın...
    Zenon farlı dip basık cırtlak egzoslu cg bunu beğendi 🤣

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:10 ----------

Alıntı salih dalkıl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zenon farlı dip basık cırtlak egzoslu cg bunu beğendi 🤣
    Tommy hocam sizde az seviyor gibisiniz bu steç film işlerini 🤣🤣

f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 250 CL-X
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Parayı veren düdüğü çalar
    Euro dolar kazanıp 3-5 birim ateşleyerek reklam yaptırıyor

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Motoseverrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üstad şimdi ben farklımıyım yoksa fukaramıyım veya farklı fukaramıyım kararsız kaldım
    Bence artık Avrupa'da yaşayan, çalışan, Euro ile para kazanıp daha az vergiyle motor alıp daha ucuza benzin alan Türkler, Türkçe içerik hazırlarken biraz daha hassas olmalılar. Mesela kanal sahibi MotorcuAbi, bu soruyu direk bana sorsa "Vereyim bunu al, bunu..." derdim. Ama ne o beni tanıyor ne ben onu. Haliyle arkadaşlığımız yok onunla. Sizin duruma gelecek olursak siz de keyfinizden o motoru seçmiyorsunuz, mecbur kaldığınız için. Benim gözümde asla pes etmediğiniz için siz daha mutebersiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:27 ----------

Alıntı salih dalkıl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tommy hocam sizde az seviyor gibisiniz bu steç film işlerini ����
    Streç filmin olmadığı bir dünya düşünemiyorum. Asrın icadı bence

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence artık Avrupa'da yaşayan, çalışan, Euro ile para kazanıp daha az vergiyle motor alıp daha ucuza benzin alan Türkler, Türkçe içerik hazırlarken biraz daha hassas olmalılar. Mesela kanal sahibi MotorcuAbi, bu soruyu direk bana sorsa "Vereyim bunu al, bunu..." derdim. Ama ne o beni tanıyor ne ben onu. Haliyle arkadaşlığımız yok onunla. Sizin duruma gelecek olursak siz de keyfinizden o motoru seçmiyorsunuz, mecbur kaldığınız için. Benim gözümde asla pes etmediğiniz için siz daha mutebersiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:27 ----------

Streç filmin olmadığı bir dünya düşünemiyorum. Asrın icadı bence
    Şakayı bir yana bırakırsam eğer ben şu kafamla Avrupa şartlarında yaşıyor olsaydım garajıma el üretimi hariç motosiklet sokmazdım ve büyük ihtimal Ducati'nin tüm serilerinden birer adet koymak isterdim. Sırf şu motosiklet fuarına Panigale için gitme istiyorum desem yalan olmaz. Her ne kadar Cg kullanıcısı olsam da o iki tekerin verdiği hazzı almış oluyorum bana her ne kadar sorun açsa beni ne kadar zorlasada hala hevesli hevesli tamir işlerini yapıyorum, bu motosiklet nasıl bir şeyse büyük küçük hiç farketmeksizin mutluluk saçıyor ve motosiklet sürücülerinin dayanışmasıda beni ayrı mutlu ediyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)