Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

ZONTES T310 ADV TOP SPEED (Motosiklet.TV)

Motovento
    REKLAM ALANI

Bizim memlekette motosiklet distributoru olmak demek dolar 12 TL olacak nasılsa alıp köşeye koyayım demek gibi birşey... Bu yıllardır böyle.. Yahu bu ülkede Aprilia satmadı..Nedeni distributorun yanlış fiyatlaması.. Kawasaki içinde artık bu geçerlidir.. Önceden Er6 lar versys ler satılıyordu şimdi Kawasaki ninde satılma ihtimali yok.. Zontese şans tanımamakla birlikte önümüzdeki günlerde Honda ,Yamaha, BMW haricindeki tüm markalar için ciddi satış problemleri oluşacak gibi görünüyor..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Yine en doğru fiyat Yamaha da bence. Özellikle küçük modellerde. Yurt dışı ile aynı nereydeyse. Burada daha fazla vergi olmasına rağmen. Honda bu sene rakabeti bıraktı bence Yamaha ile fiyatlarından belli. Yine en alınası Japon markası şuan Yamaha.

sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şahsi yorumum 42 bin tl o makineye verene kadar 42 bin tl yi bir kenara koyarım bu para ile neler yaparım diye sorarım kendime
    çünkü çok güzel şeyler yapılabilir motosiklet konusu hakkında full alpinestars ekipman dizmekten kaskına iyi bir mt07 yada ne bileyim temiz bir yzf r6 600rr yada harley falan alınır birsürü şey yapılır bu kadar şey yapıp çok fazla zevk almak varken bu motor bu parayı etmeyeceğini düşündüğüm ve benim gibi düşünen bir sürü insan olduğu için bu motosiklet bu fiyatı sebebiyle satış yapamaz
    taşkın pekca bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Vergi oranlarının saçmalığı. ÖTV'siz olaydı 31.000 olacaktı. O fiyata belki alan olurdu, şu haliyle çok maceracı ve aynı zamanda parası olan 3-5 kişiye ancak hitap eder... Ki internetten göründüğü kadarıyla genel anlamda malzeme tasarım vs kalitesi kötü bir şeye benzemiyor, yazık.

Motosikleti
    bajaj pulsar 200 ns
    Fiyatıyla ölü doğan bir ürün daha.
    Bugün sahibinden com'a baktım ve kendi kendime soruyorum
    BMW ustası 34.000 TL ye R 1150 GS ADV.satıyor. motosiklet nasıl bilemem ama resimlerde diri duruyor
    660 Tenere'ye baktım 2015 aksesuarlı abs li 22.000 KM de yamaha Tenere ye 39.900 TL fiyat yazmış adam
    yani şekil filan güzel ayrıca bir sürü elektronik donanımı var iyi güzel (3 sene sonra bu elektirik donanımın ne olacağı belli değil)
    bu ürünün fiyatı 20 ile 23 bin bandında olmalıydı 40.000 küsür nedir arkadaş bu nasıl bir özgüven patlaması cesaret hapı mı içtiniz yürek mi yediniz diye sorarlar adama

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)