Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet ile Makas Atmak

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Forza

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    hayatta kalma yolunda başarılar...

Motosikleti
    Forza
    Alıntı mustick adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayatta kalma yolunda başarılar...
    Teşekkürler

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    10 saniye bakayım dedim. İlk gördüğüm şey, sinyal vermeden şerit değiştiriyorsunuz. Öndeki araba da aynısını yapınca "araba tü kaka, riskli" oluyor.

İlginç bir video, ilginç bir anlatım, ilginç bir sürüş.
    espresso ve gitaristgkn bunu beğendiler.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Videoyu izlemedim. Ancak trafikte heyecan arayanlari bir gun piste soksaniz, havalari alinir diye dusunuyorum. Hiz limiti yok. Radar yok. Yap ne yapabiliyorsan. Gec kimi gecmek istiyorsan. Engel olan yok. Tek engel yetenegin ve cesaretin. Daha dogrusu bunlarin eksikligi.

Trafikte, is guc pesinde kosan insanlar arasinda heyecan kovalayanlari parasini verip ucretsiz piste sokmak lazim. Boylarinin olcusunu almalari ve biraz sakinlesmeleri icin. 3 yasinda cocukla satranc oyanip, yenince sevindirik olan tiplere benziyorlar.
    espresso ve gurcanozturk bunu beğendiler.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bilgi ve bilgiyi arayan insanların olmadığı yerde. Bolca bulunan şeylerden biridir. Kavram karmaşası. Ne yazık ki sizde bu var. Ne zamandan beri makas atmak hayat kurtaran manevra oldu bilmiyorum. Bu görüntülerin kask kamerasının gazıyla elde edildiğini zannediyorum.
    Kaliteli sürüş akademilerinden birine gitmenizi tavsiye ederim(örneğin motto akademi) Orada size güvenli yön değiştirme manevralarını öğretirler. Siz kask kameranızla doğru örnekleri çeker yayınlarsınız. Olmuyor böyle...

Motosikleti
    NC 750 X DCT
    Ben de aynı kafadan istiyorum.

CrazyBullet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda RCV213, Yamaha YZR500
    Aynı bizim komşunun çocuğu, babası akülü araba almış, bir heyecan, bir heyecan, sormayın. WRC pilotlarından bile daha adanmış sürüyor arabasını. 4 yaşında bir çocuk için akülü araba büyük heyecan.
    espresso ve gurcanozturk bunu beğendiler.

Videoyu izledim. Anlattığınız şeylerin neredeyse hepsi palavra. Bu nasıl saçma bir özgüven. Siz hangi yetkinlikle makas atmak zorundayız, en doğrusu bu tarzı argümanları savunabiliyorsunuz.Eğitmen misiniz, sertifikanız var mı? Böyle bir şey iddia etmek için bir dayanağınız olması gerekir. Güvenli sürüş hakkında en ufak bir bilginiz, fikriniz olmadığı çok açık. Trafik cahilinin arabacısı motorcusu olmuyor malesef cahil her yerde cahil. Bir de bu saçma iddiaları videoya çekip insanlar görsün diye paylaşıyorsunuz.
    Atr 72-500, pea ve espresso bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Helal olsun, Valentino Rossi'nin Türkiye şubesi sen olmalısın.

tugrulbora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB250R
    Tek seferde 2 şerit birden değiştirmemek lazım.

Motosikleti
    Forza
    Alıntı pea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10 saniye bakayım dedim. İlk gördüğüm şey, sinyal vermeden şerit değiştiriyorsunuz. Öndeki araba da aynısını yapınca "araba tü kaka, riskli" oluyor.

İlginç bir video, ilginç bir anlatım, ilginç bir sürüş.
    Yorumun için teşekkür ederim sinyal vermek bu video için zaman kaybı olurdu o yüzden kullanmadim
    Saygilar

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:46 ----------

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Videoyu izlemedim. Ancak trafikte heyecan arayanlari bir gun piste soksaniz, havalari alinir diye dusunuyorum. Hiz limiti yok. Radar yok. Yap ne yapabiliyorsan. Gec kimi gecmek istiyorsan. Engel olan yok. Tek engel yetenegin ve cesaretin. Daha dogrusu bunlarin eksikligi.

Trafikte, is guc pesinde kosan insanlar arasinda heyecan kovalayanlari parasini verip ucretsiz piste sokmak lazim. Boylarinin olcusunu almalari ve biraz sakinlesmeleri icin. 3 yasinda cocukla satranc oyanip, yenince sevindirik olan tiplere benziyorlar.
    Yaptığınız yorumun bu video ile hic bir alakası yok
    Ben bu videoyu racing bi makine ile cekseydim olabilirdi ama bununla pistinne alakasi var
    Siz sirf eleştirmek icin bisiler yazmissiniz

Saygilar

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:49 ----------

Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilgi ve bilgiyi arayan insanların olmadığı yerde. Bolca bulunan şeylerden biridir. Kavram karmaşası. Ne yazık ki sizde bu var. Ne zamandan beri makas atmak hayat kurtaran manevra oldu bilmiyorum. Bu görüntülerin kask kamerasının gazıyla elde edildiğini zannediyorum.
    Kaliteli sürüş akademilerinden birine gitmenizi tavsiye ederim(örneğin motto akademi) Orada size güvenli yön değiştirme manevralarını öğretirler. Siz kask kameranızla doğru örnekleri çeker yayınlarsınız. Olmuyor böyle...
    Burdaki amacım insanların normal sürüşlerinde bile araçlar üzerine kırdığı zamanki reflekslerini geliştirmesi ve uygun bir yere kaçarak riski azaltması
    Bahsettiginiz eğitimin amacı cok farkli ben burda guvenli sürüş eğitimi vermiyorum öyle bir iddiaamda yok sadece biraz degisik bir video paylasmak istedim
    Ayrıca tek teker yaparak makas arkadaslar var piyasada onlarada buyuk tebrik zor is gerçekten ama ben bunu daha kontrollü yapmalarini gostermeye çalıştım

Saygilar

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:53 ----------

Alıntı ananasboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Videoyu izledim. Anlattığınız şeylerin neredeyse hepsi palavra. Bu nasıl saçma bir özgüven. Siz hangi yetkinlikle makas atmak zorundayız, en doğrusu bu tarzı argümanları savunabiliyorsunuz.Eğitmen misiniz, sertifikanız var mı? Böyle bir şey iddia etmek için bir dayanağınız olması gerekir. Güvenli sürüş hakkında en ufak bir bilginiz, fikriniz olmadığı çok açık. Trafik cahilinin arabacısı motorcusu olmuyor malesef cahil her yerde cahil. Bir de bu saçma iddiaları videoya çekip insanlar görsün diye paylaşıyorsunuz.
    Öncelikle beni cahillikle sorgulayabilmeniz için beni tanımanız lazım beni tanımış olsaydınız bu söylemden pişman olurdunuz aslında size cevap bile yazmam ama hadi yazayım
    Söylediklerim anlattıklarım palavra değil gerçek
    Istanbul da motor kullanıpta uzeri ne araba kırmayan motorcu yoktur o yüzden bu video da anlattığım hayat kurtarır dedim ki ordaki reaksiyon sizin verdiğiniz refleks gerçekten büyük bir kazayı engeller
    Tabi şimdi ben ne anlatsam boş cahilim ben

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:08 ----------

Alıntı ananasboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle beni cahillikle sorgulayabilmeniz için beni tanımanız lazım beni tanımış olsaydınız bu söylemden pişman olurdunuz aslında size cevap bile yazmam ama hadi yazayım
    Söylediklerim anlattıklarım palavra değil gerçek
    Istanbul da motor kullanıpta uzeri ne araba kırmayan motorcu yoktur o yüzden bu video da anlattığım hayat kurtarır dedim ki ordaki reaksiyon sizin verdiğiniz refleks gerçekten büyük bir kazayı engeller
    Tabi şimdi ben ne anlatsam boş cahilim ben

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)