Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mt07 Tiger egzoz vs M4 egzoz

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    Bana göre en iyi mt07 sesi akreplerden çıkıyor. Lakin gene de m4 ten güzel ses veriyor bence.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana göre en iyi mt07 sesi akreplerden çıkıyor. Lakin gene de m4 ten güzel ses veriyor bence.
    m4 e 30km sabredebildim, çok yırtık bi sesi var yer yerinden oynuyor. Tiger daha tok şu an tiger takılı. Tigerın videosu kapalı alanda çekildiği için tam belli olmamış sesi.

Motosikleti
    MT-07
    Şaka maka bende Dominara yırtık bişey bulsam takacağım. O zaman trafiktedirler düşünsün

Motosikleti
    MT-07
    Bak aradan neredeyse tam 1sene geçmiş. Dönmüşüm dolaşmışım yine aynı motorla aynı konuya düşmüşüm. Bu sefer bu motora egzoz takarım ben. Lakin ne nereden temin edilir? Neye ne taktırılır? Susturucusuz olmaz ben kendim tahammül edemiyorum ama ara gaz verdiğimde o kolu dışarıda sigara sarkıtanlarında kolunun içeri çekmesini sağlayacağım.

Yoshimura R77 aklım onda kaldı ama parası çok fazla...

Mt-07'ciler sizlerinde önerilerinizi bekliyorum...

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Katalizor iptali yapmadan egzos takılamıyor bunlara değil mi? Bu durumda bir de yakıt kontrol ünitesi ve/veya ECU remap istemez mi?

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Angiripovır en temizi ikinci el piyasasını takip etmek. İkinci el egzozlarin çoğu sıfırının yarı fiyatı hatta daha düşüğü oluyor. Sıfıra 6-7 verene kadar 2.5 civarlarına ikinci elde bulabiliyorsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:18 ----------

Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Katalizor iptali yapmadan egzos takılamıyor bunlara değil mi? Bu durumda bir de yakıt kontrol ünitesi ve/veya ECU remap istemez mi?
    Evet bu işlemi mutlaka yapmak gerekiyor egzozu düz takınca kuru ses oluyor ve patlamalar oluyor

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Hmmm sıkıntı o zaman, çevirme muayene işinde... Kardeşimde Tracer var o da düşünüyor ama katalizör iptal olacaksa o işe girmez.

Motosikleti
    MT-07
    Şöyle söyeyim benim kullandığım yerlerde polis olmuyor, olduğu saatlerde de motorlarla uğraşmıyorlar. Ancak yunus'lar denk gelirse sıkıntı olur. Ayrıca ben cezayı yemeye razıyım modundayım. Birde akrepoviç'te falan katalizör oluyor. Bununla da problem olmuyor trafikte gezmek lakin 1 sıfır motor parası vermektense tiger falan arayayım diyorum. Ferik egzozuda merak etmiyor değilim hani...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:39 ----------

Tabi gece gidince egzozdan alev çıktığını görenlerde bir 3,5 atmıyor değil

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Ferik'i söyledim kardeşime, benim işyerime yakın. Bir ara gelip bakacak... Salyangozlu modelleri şahane ses veriyor youtube'da videoları var.

Motosikleti
    MT-07
    Walla fiyatı öğrendiğinde yazarsan bende nasiplenmiş olurum. Hep içimde kalmıştı. Düzgün bir motorum olursa takacağım die. Buna kısmetmiş. Gözümü kararttım. En kötü ihtimal kışın takarım ama gene takarım.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Ferik egzozun birkaç videosuna denk geldim çok fazla ses veriyor gibi polislere direk ben burdayım gel bana ceza yaz gibi

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Walla fiyatı öğrendiğinde yazarsan bende nasiplenmiş olurum. Hep içimde kalmıştı. Düzgün bir motorum olursa takacağım die. Buna kısmetmiş. Gözümü kararttım. En kötü ihtimal kışın takarım ama gene takarım.
    Birader gidince haberdar ederim.
    Angrypower bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ferik egzozun birkaç videosuna denk geldim çok fazla ses veriyor gibi polislere direk ben burdayım gel bana ceza yaz gibi
    Ferik önce egzozu takıyor, sonra elyaflar kendini çekip tam oturunca 1hafta sonrada susturucuyu takıyoruz diyordu R25 videosunda söylüyordu. Eyvah eyvah die bağıran bir elemanın video'sunda görmüştüm.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:55 ----------

Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birader gidince haberdar ederim.
    Eyw. Merakla bekliyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)