Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yalovada Şahinler(Motorlu Trafik Polisleri) Atmaca Gibi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    SUZUKI TL1000S—Ktm 250exc
    Yaşım 34 scooterim de var enduro makinem de ve evet haklısınız yaş ilerledikçe algılar düştükçe tercihler de tepkilerde değişiyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Cops adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaşım 34 scooterim de var enduro makinem de ve evet haklısınız yaş ilerledikçe algılar düştükçe tercihler de tepkilerde değişiyor
    Fazla zamanın kalmamış o zaman, 3-4 sene sonra bu konuyu tekrar görüşelim
    Cops bunu beğendi.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

aokuyumcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF280 mod
    selam
    bu saydıklarımdan yayalar ile ilgili yol verme konusuna ve kırmızı ışığa kesinlikle uyuyorum, hız konusunda şehir içinde ve E5 te hız sınırına azami dikkat etmeye çalışıyorum ama genede bu konuda haklı olabilirsin, karambole girmemek için bazen hız sınırı dinlemiyorum kaptırıyorum gidiyor. sanırım yaş itibari ile hormonlarım azalmaya başladı artık, sakin kullanım bana daha çok zevk veriyor. ayda 3 bin km den fazla da yol yapıyorum.
    sana videonu seyrederek yazdıklarım açı gelebilir ama unutma yüz yüze tanışmamış olsak bile dost acı söyler.

cbf250 nin Q73mm olan pistonunu cbr250 Q78 mm olan pistonu ile değiştirdim, perno çapları aynı Q16 mm .sıkıştırma oranı da arttı . motorda başka bir değişiklik yapmadım, tekere gelme eğiliminden dolayı 13 diş olan ön dişliyi de 14 ile değiştirmek zorunda kaldım, son hız arttı. ivmelenme 14 diş yapmama rağmen genede arttı. sanırım sıkıştırma oranının artması bunda etkili.

rektifiyeyi şahinler rektifiyede/pendik 80 tl yaptırdım. söküp toplama işlemini vale motor/sirinevler de 150 tl yaptırdım.
    şimdi bu motoru caferacer tipine çeviriyorum. bitince onuda paylaşacağım.
    zekeriyaimam, Cops ve serif abi bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)