Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu Moto Monetti 150 CC İnceleme

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar bugün bir arkadaşımın monetti 150 cc 'nin incelemesini yaptım daha önce çoğu defa sürdüm ve ona göre yorumladım
    soru ve sorunlarınızı dinlerim , amatör şekil de çekiyorum lütfen bunu göz önünde bulundurun

https://www.youtube.com/watch?v=QEzz0f-fRA0

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    pompei - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRILLA ATR-7011
    Elinize sağlık böyle bilinmeyen motorlar için güzel inceleme şunu da dip not ekliyeyim bu motor çin motorları arasında en kötü en dandik markası gerek plastik aksam gerek mekanik olsun hani o ilk güneş yanıkları oluşan motorlar bunlar.Gerçekten almayın bu markayı.

Alıntı pompei adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elinize sağlık böyle bilinmeyen motorlar için güzel inceleme şunu da dip not ekliyeyim bu motor çin motorları arasında en kötü en dandik markası gerek plastik aksam gerek mekanik olsun hani o ilk güneş yanıkları oluşan motorlar bunlar.Gerçekten almayın bu markayı.
    kullanarak ettiğim tecrübe tam dediklerine denk geliyor dostum gerçekten özensiz bir motor..

Erky Perky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mekgineer's Chopper
    Bir ara Bumoto Lucatti 100 modelini araştırmıştım, markete bakkala gitmelik şehir içi kullanım için. Fiyatları gerçekten uygun fakat kullanıcı yorumları pek iyi değil gibi..

Alıntı Erky Perky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir ara Bumoto Lucatti 100 modelini araştırmıştım, markete bakkala gitmelik şehir içi kullanım için. Fiyatları gerçekten uygun fakat kullanıcı yorumları pek iyi değil gibi..
    plastik aksam 10 üzerinden 1 falan alır düştüğün an gittin arkadaş geçen gün plastik dubaya geçerken yandan sürttü ayaklık kırıldı :D
    haqan1987 bunu beğendi.

Günceldir...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)