Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Takım Elbiseli Adam Youtube Kanalı

Motovento
    REKLAM ALANI
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siz ya fazla safsınız ya da buradakileri öyle sanıyorsunuz, bu işten gelir elde ediliyordu, hayrına açılmış bir site ve geçimini baba parası yiyerek geçinen biri yoktu, en azından ben böyledir diyorum, yanında çalışanlar vardı, bir ekip vardı, bunlar hobi olarak yapmıyorlardı heralde, yanlışsam bilenler yazsın ...

adamın namını yürütücem diyerek kendini tanıtmak, ben buradayım demek, gelir amaçlamak, amaçta bunlar var illa ki ...
    Elbiseli Adam uzantısını kimse kullanmasın diyorsun kısaca..
    Yanliş mı anlıyorum ?
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elbiseli Adam uzantısını kimse kullanmasın diyorsun kısaca..
    Yanliş mı anlıyorum ?
    aynen, çakma oluyor öyle, komik yani, zaman içinde illa ki çıkacak uzantıları fazlasıyla, saçma sapan uzantılarda olacak, benim asıl demek istediğim şey bu işin bir proje olduğu ve para kazanıldığı idi, arkadaş tersini ima etmiş ancak işin eninde sonunda gideceği yer orası olduğu ve kazanılan geliri camiye bağışlamayacakları için sakıncalı gördüm, yani sonuçta haksız popülarite ve kazanç sağlama sözkonusu ... kendileri gülünç duruma ... elbiseli adam takma isimleri ile düşerler, baktın tuttu, o zaman rahmetlinin ekibi ile başları belaya girer diye düşünüyorum.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    "...Trafikteki maceralar..."

Bajaj...Pulsar...ns150-160...
    Yanlış anlama dostum kişisel değil...
    Bu cümlelerin tek ortak noktası var o da ; "Kameraya malzeme çıkarmak için gerizekalı gibi davranmak"..

Tekrar diyorum kişisel değil, bahsettigin kelimeleri kullanan insanların genel profili bu.
    zekeriyaimam bunu beğendi.

AfilliEgzoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar ns160
    Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "...Trafikteki maceralar..."

Bajaj...Pulsar...ns150-160...
    Yanlış anlama dostum kişisel değil...
    Bu cümlelerin tek ortak noktası var o da ; "Kameraya malzeme çıkarmak için gerizekalı gibi davranmak"..

Tekrar diyorum kişisel değil, bahsettigin kelimeleri kullanan insanların genel profili bu.
    Evet ne yazık ki bir kesim kamerayı taktıktan sonra normal hayatında yapmayacağı şeyleri hatta aptallıkları kamera çekimde olduğu için yapıyor.Gördüğüm en ilginç örnek rayında giden metro operatörüyle kavga etmeye çalışan bir arkadaştı (:

Günlük sürüşlerde sürekli kameramı açık tutarım.Yaklaşık 5-6 günlük video stoğum var.Hatta bu kısa süreçte bile birkaç defa ufak çaplı tehlikeler atlattım ve kameramda kayıttaydı.Bu esnada kameraya malzeme çıkartmak için kavga çıkartmak yerine usulca yanaşıp biraz daha dikkatli olmaları konusunda temennide bulundum.Arada sırada takılan ilginç görüntüleri derleyip video halinda paylaşmayı kastetmiştim o cümlelerimde.Hali hazırda dünden beri üzerinde çalıştığım bir video var bugün sınavı atlattıktan sonra üzerinde biraz daha çalışacağım.Bittiği zamanda zaten kanalımda paylaşamış olurum.

Sözün özü trafikte bahsettiğiniz arkadaşlar gibi kendi maceramı yaratmak yerine sadece kamerama takılanları paylaşacağım (:

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Dostum gerçekten kıl, cins bi insan degilim, işi yokuşa süresim de yok ama bahsettiğim kişileri hiç değilse %60 böyle diyor
    Ama gel gör ki sonuç yine fix menü...
    Merak ediyorum vlog açmanın diğer insanlara nasıl bir faydası olacak mesela ?
    Başlıkta belirttiğin işlerin envayi çeşidini , zibilyon tane bulurum internette arasam, yani sen ilk olmayacaksın.
    E yeni birseyde muhtemelen üretemeyeceksin, çünkü moto vlog hakkında yapılmamış bir şey de kalmadı malum...

TT:Isle of man turnuvasına gidip çekim yaparım, merak eden insanlar izler görür dersen amenna, gerçi onu da Barkın abi yapmıştı zaten mekanı cennet olsun...

Uğraşma boşuna derim, zaman değerli, vaktini ziyan etme...
    5 saat bir video için boşu boşuna vakit harcamak yerine, 2 saat sevdiklerinle, kendinle, motorunla ilgilenmek senin için 40 kat daha faydalı olur...
    Motosiklet hakkında bir şey öğrenmek isteyen yok artık pek, eski toprak motorcular senden bir şey öğrenemez, yeni nesilinde ilgisini bahsettiğin şeyler çekmez..

Yeni nesilin ilgisini çekecek şeyleri yaparsanda ilk sorduğum soruya geri döneriz bu sefer...

İki ucu b*klu değnek..
    artemis99 bunu beğendi.

Motosikleti
    pulsar ns160
    Birkaç gün uğraştırsada içime sinen bir video oldu. İyi seyirler..

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Kollar çıplak ne mont giymişsin ne de takım elbise? Bari konsepte uygun giyinseydin. Arabaları takip edip taciz etmen de hoş değil. Kusura bakma emek vermişsin ama bari genç arkadaşlara örnek olsaydın. 1 dakika zor dayandım.

Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    Aferin kardeşim eğlenceli, ekipmanları biran önce tamamlarsın umarım..

Motosikleti
    pulsar ns160
    Alıntı artemis99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kollar çıplak ne mont giymişsin ne de takım elbise? Bari konsepte uygun giyinseydin. Arabaları takip edip taciz etmen de hoş değil. Kusura bakma emek vermişsin ama bari genç arkadaşlara örnek olsaydın. 1 dakika zor dayandım.
    Takım elbise sadece mizahsen trafikte takım elbise giyecek halim yok (: Bu konsepti ileride motosiklet tanıtım videolarında uygulayabilirim.Mont konusunda haklısınız bulunduğum ilçede kaliteli mont satan yer olmadığı için henüz mont satın alamadım.En kısa sürede eksikleri tamamlayacağım.Videoyu dikkatli izlerseniz takip mesafesini koruyarak sola sinyal verdiğimi görebilirsiniz.Öndeki abimiz durumu farketmeyerek ve sinyalde vermeyek yavaş yavaş sola doğru kırıyor direksiyonu.Abimiz dalgın olabilir veya yakın zamanda yakınınıda kaybetmiş olabilir psikolojisini bilemiyoruz tabi fakat daha kötü durumlara sebebiyet vermemesi açısından dikkatli olması konusunda temennide bulunuyorum. Taciz nerede anlayamadım yorumunuz için teşekkürler..

Bu arada kulaklıkla dinleyecek arkadaşlar için ses dengesini korumaya çalıştım.Gözümden kaçan hususlar varsa belirtirseniz sevinirim.Eleştri gelişmenin anahtarıdır neticede gerek youtube üzerinden gerekse buradan yorumlarınızı takip ediyor olacağım.

Sağlıcakla kalın..

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    selam,

kardeşim öncelikle isim konusu gerçekten rahatsız edici, bunun yanısıra bu ismi koydun kanala madem eğitici öğretici bişiler yapsaydın keşke, video gerçekten çok sıkıcı ve boş olmuş, yani öyle kamyonu izlemek düşen eldiveni izlemek arabanın arkasından gidişini izlemek filan gerçekten zor bitirdim video yu. emeğine sağlık , emek harcamışsın ama bu içerikle ve isimle emin ol hayal kırıklığı yaşarsın.

bu yorumlar tamamen şahsi düşüncelerim, tekrar emeğin için eline sağlık.

iyiymiş ekipmanın üstüne takım elbiseli kostümü giyip binmek güzel olabilir

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Bana cok iğrenç geldi kanalinin ismi.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Altın elbiseli adam elbette bir nesli etkilemiş ve ilham kaynağı olmuştur. Özellikle gençler arasında bu kadar saygın ve bilindik bir ismin, art niyetleri olmadığını düşündüğüm vloggerlara ilham kaynağı olması bence doğal.

Prodüksiyon olarak değerlendirirsem, ortada insanları etkileyecek bir şey yok. Amatör, güldürmeyen, acayip şarkılar çalan şaka programları gibi.

Kendi reklamını, kanalının reklamını bu sitede yapmasaydın tıklar geçerdim. Fakat reklam yapacak noktaya geldiğini düşünüp kötü bir ürün ortaya koyduğunu farketmeni istedim. ''Bu videoyu insanlar neden izlemeli, ben onlara ne izletmek istiyorum'' sorularınn cevaplarıı üstüne biraz daha düşünmelisin.

Motosikleti
    pulsar ns160
    Merhabalar, bir süredir forumdan uzaktaydım. Bu süre içersinde motosikletim ben ve sırt çantam yaklaşık 3.5 gün süren 1500km lik bir uzun yol macerası yaşadık ilerleyen tarihlerde detayları içeren bir video paylaşabilirim. Ama o zamana kadar buraları hepten boş bırakmayayım hemde kendimi unutturmayayım diye bir video paylaşayım dedim. Belki 3 boyutlu yazıcı ile ilgilenen arkadaşlarda vardır.

Motosikleti
    pulsar ns160

Motosikleti
    Mondial Zn125(2007)- Ktm Duke 250 (2017)
    eline kamerayı alan reyting peşinde koşuyor.Gerçekten iğrenç bir hal aldı bu durum,malzeme çıkarmak için elinden gelen çabayı sarf ediyorlar.(Bu seninle alakalı yazılmış birşey değil.Videoları izlemedim bile.Üstüne alınma.)

Kanal ismine benden de kocaman bir hayır.

Senin olay tam olarak bu;

https://www.youtube.com/watch?v=F41YcCY5LA0" width=320 height=288 type=application/x-mplayer2 controller="true" loop="0" transparentstart="1" autostart="false">

Acil bu ismi değiştirmen gerek şimdiden çok sinir bozucu iticisin kimse izlemez hele ben bir kere bakmam

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Takım elbise konseptini zaten writh23 olacaktı sanırım instagramda baya bi takipçisi var o yaptı

Motorcumuhabbeti gibi yüzü görünmüyor saklıyor ki yüz saklama olayıda bu adamdan çıkmıştır ilk deli gibi takipçi kastı bu sayede. Kız arkadaşı açtı sonradan ama adam halen gizli sanırım
    Türkiyede benzerini motorcumuhabbeti ve sonradan angelrider hesapları yapmaya başladı. Motorcumuhabbeti vlog olarak yinr aklıbaşında denilebilir. Angelriderda kız olması nedeni ile biraz rağbet alıyor diyebiliriz malum türkiye şartlarında

Aslına bakarsan Barkın Barkın diyenler boş konuşmuşlar biraz. Kaçınız yakından tanıyordu acaba diye sorarlar adama. Ama kanal ismi bence benzeri olduğu için çakma olmuş sadece. Barkın ile alaksı yok ama. Kırmızı başlıklı adam kırmızı elbiseli olsaydı zamanında kim düşünecekti böyle.

He ayrıca Barkının başlattığı ve iyi bir yere getirdiği kanal ne oldu. Ekibin saçma sapan davranışlarından yalan oldu. Gören varmı bilmem ama sitede coq nickli arkadaşa yalan yanlış ipe sapa gelmeyen şeylerden dolandırıcı düzenbaz hırsız laflarını etmişti ( ki kendisi Barkın ile bu alemdeki en yakın kişi iken )

Lafın kısası kanal adı daha önce benzeri olduğundan out
    Barkın diye konuşanlar ayrıca out.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Yani bu isimle ısrar neden?
    Konuyu açmışsın. Herkes olmamis demis. Beğenmemiş. Sanki videoyu bu forumda takilan degil de marstaki uzaylılar izleyecek gibi aylar sonra tekrar mesaj atıyorsun.
    Olmamış işte. Olmayacak da. Bu isimle olmaz.

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hazır konusu varken sorayım

Bir insan neden bu işlerle ugrasir , video düzenleme , kayıt etme , yükleme işlerine nasıl bu kadar vakit ayırır ki ?

Düşünüyorum da ben bu kadar vursalar uğraşamam açarım 2 bira hanımla tavla oynar , birami icerim .

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)