Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Aksiyon Kamera İlk Deneme

Motovento
    REKLAM ALANI
    kroscu14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano SM-200-GY 2
    Merhaba yeni bir aksiyon kamera aldım Eken H9R modeli. Kameramı Bolu Abant Gölü'nde denemek istedim. İlk çekim olduğu için açıda biraz problem oldu sanırım. Kamera 4K olmasına rağmen ben 720p(120fps) çektim çünkü sd kartımın sınıfı düşük. Kayıtta problemlere yol açıyor makina. Yorumlarınızı merak ediyorum teşekkür ederim
    Kanalıma abone olmayı unutmayın
    fatih.met bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EthanHunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda Cbf 150
    Ne kadara aldın kamerayı, memnun musun? Almayı düşünüyorum o yüzden sordum.

Motosikleti
    Salcano SM-200-GY 2
    Kusura bakma geç cevapladım.290TLye aldım, kameradan memnunum. Geçtiğimiz hafta sony action camera ile bi kıyas fırsatım oldu eken açık ara geride kalıyor fark çok belli henüz 4k çekim yapamasamda 1080(30fps) takılıyorum tatmin edici diyebilirim. bu fiyata bu kadar olur
    Alırsan HONDA pantolonda gider donda :D

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Alıntı kroscu14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba yeni bir aksiyon kamera aldım Eken H9R modeli. Kameramı Bolu Abant Gölü'nde denemek istedim. İlk çekim olduğu için açıda biraz problem oldu sanırım. Kamera 4K olmasına rağmen ben 720p(120fps) çektim çünkü sd kartımın sınıfı düşük. Kayıtta problemlere yol açıyor makina. Yorumlarınızı merak ediyorum teşekkür ederim
    https://www.youtube.com/watch?v=2VP9bL7ENS8
    Kamera yüzünden trafikte ufacık sorunlar sebebiyle kavga çıkarmaya çalışmazsın umarım.

Zato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xvs 650 dragstar
    Güle güle kullan bende de aynı kameradan var fiyatına göre gayet iyi bir kalitesi var. İki tavsiyem olacak, birincisi 1080-30 fps bence bu kamera icin gayet ideal bir mod, ikincisi de kamera açını biraz daha yukarı bakacak biçimde ayarla, kadraj rahatlasın, videodaki açıda hafif yere doğru eğimli gözü biraz rahatsız ediyor.

Motosikleti
    Salcano SM-200-GY 2
    Alıntı matrax33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kamera yüzünden trafikte ufacık sorunlar sebebiyle kavga çıkarmaya çalışmazsın umarım.
    Aksine trafikte fazla motor kullanan biri değilim genellikle arazide tek başıma takılırım. Trafiğe çıktığım zamanlarda ise sinirlerime hakim olabileceğimi düşünüyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:51 ----------

Alıntı Zato adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullan bende de aynı kameradan var fiyatına göre gayet iyi bir kalitesi var. İki tavsiyem olacak, birincisi 1080-30 fps bence bu kamera icin gayet ideal bir mod, ikincisi de kamera açını biraz daha yukarı bakacak biçimde ayarla, kadraj rahatlasın, videodaki açıda hafif yere doğru eğimli gözü biraz rahatsız ediyor.
    Yorumunuz için teşekkür ederim. Açıyı ayarladım

Motosikleti
    Salcano SM-200-GY 2
    GÜNCEL VİDEO

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı kroscu14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=2VP9bL7ENS8
    müzik evlere şenlik ufaktan bateri ve çeşitli çalgı sesleri gerçekten hoşuma gitti. kaydedeceğim müziği.

Hocam nerden aldınız acaba eksta aparat gerekiyor mu kaça mal oldu toplam ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)