Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

600RR Çevirme ve Fren.

Motovento
    REKLAM ALANI
    IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Alıntı MimTolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    he diyorsunuz ki yüksek cc motor kullananlar kanuni sınırları aşarak istediği hızda gidebilir. eğer böyle diyorsanız benim size söyleyecek başka bir sözüm yok. Ama derseniz ki 4 silindirli makine yavaş gidince bacakları pişirir, hararet yapar vb. Vay be 600 rr ile demek ki bunun yüzünden yavaş gidilemiyormuş deyip size hak vermem gerekiyor değil mi ?

İnsanların avatarları altında yazan motosiklet modeline göre mi yazdıklarına kıymet veriliyor ? Hayabusam olsaydı bana bunu yazacak mıydınız ? Ya da hayabusam olsaydı yapılan apaçiliklere hak mı vermeliydim ? Videoda adam az daha polis memurunu biçecekti. Burası özgür bir platform isteyen istediği videoyu yayınlamakta, motosikletinin markası modeli ne olursa olsun isteyen de altına istediği yorumu yazmakta özgür.
    öncelikle sakin olun,sinirlenmeye hiç gerek yok

bu kadar abartılacak bişey yok ikimizde yorumumuzu yaptık bitti bencedaha fazla uzatmayalım..
    ikimizde kendimize göre haklıyız..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    600F
    marifet gibi video koymussunuz birde.

sehir icinde boyle,bu aletlerle gidilmez,yapmayın etmeyin.
    MimTolga bunu beğendi.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Yaklasik on senedir 250km/s, hatta 300km/s hiz yapabilecek motorsiklet kullaniyorum. Bu sure zarfinda sadece bir defa trafikte yanlislikla 180km/s yapmisligim var. Onun disinda trafikte 150'yi gectigimi cok hatirlamiyorum. Farkinda olmadan tek tuk belki. O da tabii ki otobanda.

Cok hiz meraklisi olanlar, lutfen piste gidin. Motorsikletiniz ve yeteneginiz ne kadar hiza elveriyorsa kullanin. Ne durduran var, ne ceza var, ne de kizan. Kendinizi koruma ic gudunuz devreye girene kadar zorlayin. Sisteminizden atin.

Sonra trafikte rahat rahat kullanin. Ne kendinizi, ne etrafinizdakileri riske atin.
    MimTolga bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)