Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sinirli motorcu ve telefon kullanan arac surucusu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA CB 125 E

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Gerek yok kardeşim sabırlı olun görmemiştir
    mertcan1 bunu beğendi.

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motorcu suçlu!
    feti_can bunu beğendi.

Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya tamam kapı açıyorlar önümüze kırıyorlar ama bunda birşey yok ki dostum. Bunlar normal şeyler. Kanunda gitmenin yasak olduğu yerde sürüp birde "yaa telefonla oynuyorlar" diyip küfür etmek ne kadar doğru bir hareket?

gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Yaprak kafalı olmanın lüzumu yok. Efendi gibi bir kez bas kornaya yol verirse teşekkür et devam et.
    feti_can ve MimTolga bunu beğendiler.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Kanalın
    Hayırlı
    Olsun

kardeş
    mertcan1 bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA CB 125 E
    Tamam sizin gorusuunuz sagi duyarim ama burasi turkiye kanunlara bakicak olursak arac icinde telefonda yasak ayrica bu telefon kullanimi tek turkiyede bu kadar rahat ayrica soldan gitmisiz sagdan gitmisiz ne farkeder sonucta her yerde sucluyuz ona bakarsak sagdan gidersin adamin biri onune kirar motorlar sadece sagdan gider der.solda kanun yasak trafikte motoru orta seritte goren sıkistiriyo selektor atiyor. Nerden surelim.adamin biri bana yazin sagdan gidiyom diye sopa cikartti videosunu bulamadim ama. Kanunlara bakarsakda motorda suclu aracta suclu.[COLOR="Silver"][COLOR="Silver"]

Memleket Çorum, ikametgah; Gediz /Kütahya
    Motosikleti
    YAMAHA SUPER TENERE
    Hem kel hem fodul bu oluyor sanırım. Bende merakla izledim ama motorcu kimliğine yakıştıramadım.
    MimTolga bunu beğendi.
    BUGÜN GEÇTİ, BEKLE YARINA GELİYORUM, YA NİCE YOLARA AŞACAK YADA KARA TOPRAK BAĞRINDA AŞTIĞIMIZ YOLLARI HATIRLATACAK.

arabalar sola yanaşıp motosikletlere yol veriyorlar,burası türkiye mi diye şaşırdım birden.motorcu arkadaş mısırı bulmuş püskülünü arıyor.
    MimTolga bunu beğendi.

erkanzdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    versys650
    Tam bir gerizekalı sürüşü.
    sıkışık trafikte olmayan şerit hakkını kullanıp milletin asabını bozup kendisine küfürler ettiren motsiklet sürücüsü tipi.
    He sonra motosikletlere yol vermiyorlar üstüne sürüyorlar. Şikayetde şikayet.
    yapcak birşey yok beğenmek zorunda değiliz beğenmedik izledik zaman harcadık, yorum yaptık zaman harcadık.
    hayırlısı olsun bea.
    MimTolga bunu beğendi.

valvole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sen kurallara uymadan trafikte ilerliyosan eğer direksiyon da telefonla konuşan sürücüye suç bulamazsin kardeş hiyarligin lüzumu yok. Hayırdır el kol falan ?

Motosikleti
    Forza 250
    Banket yok, emniyet şeridi yok, hoş olsa da kanunen zaten oralardan gitmek yasak. Süratin çok yüksek, adamın şeridindesin adam ister sola, çizgiye yanaşır ister yanaşmaz. Adama atar gider yapmaya hakkın yok. Yani özet, hatalısın. Kamerayı kaska takınca bir ben haklıyım havaları başlıyor buna dikkat. Herkeste oluyor bu sana has birşey değil. Ölü ve haklı olacağına -ki burada değilsin- yaşayan ve haksız olmak yeğdir...

Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    Motorcu suçlu şimdi küfredecem kendimi zor tutuyorum.
    ulan sen bi kere yanlış yerden gidiyosun senin orada gitmen yasak.
    Adamı taciz ediyolar kornayla bok varmış gibi 2 dakika geç git bokmu var gideceğin yerde.
    Bu tipler motora bindikçe motorculara kötü gözle bakarlar tabi.
    Vecihi.H bunu beğendi.
    Köpeklerin neden camdan dışarı baktığını ancak motosiklet sürücüleri anlar

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Aga bu ne yahu? Ben öndeki araç yol versin diye en fazla ayna hizasına geçiyorum. Kornayla taciz ediyorsun resmen. Bide bi bok varmış gibi buraya video koymuşsun. Ne var la bunda? Kafanı takıp buraya video koymana yazık vakit harcamışsın.
    Vecihi.H bunu beğendi.

Vecihi.H - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    agacım az yavaş yavaş patlıycanız bi yerde. düt düt düt'de cabası tamam gerekli yerde can kurtarıyor ama bu yapılan bildiğin taciz.

adamlar aman arabamı çizmesinler diye mecbur yol veriyor.. kötü bir imaj oluşuyor adamın kafasında motorcu denilince yani..

Motosikleti
    HONDA CB 125 E
    Abilerim normalde bu video yazdan kalma dogru haklisiniz ama bende ondeki abinin gaziyla kaptirmisim ama el kol hareketi hic bi zaman yapmadim onumdeki tamamen benden bagimsiz biridir. Ama herzamanda boyle surmuyorum ama sunuda unutmamak gerek telefon kullaimi normal degil acikcasi herkes kullaniyor ama ondekinin bu kadar korna calmasina ragmen duymamasi bence normal degil ayrica orda motor yerine ambulansta gecebilirdi veya hastasi olan bi arabada gecebilirdi bu yondende dusunmek gerek o kornalari duymuyor bizim icin mesele degildi tamam biz hataliydik ama duymasi lazim ciddi anlamda acelesi olan bir arabali surucude gecebilirdi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)