Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Amatör bir kişinin arkasında artçı olmak ? Tedirginliğin Boyutu Burada :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    !Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25

Video daki yorumumu aynen buraya da yazıyorum

sürekli olarak motor süren birisinin, artçı olması çok çok zor.benim yaptığım hareketleri ben arkadayken başka birisi yapsın, ağız kafa göz dalarım heralde )

Not : tedirginlikten kaynaklı ağızdan çıkan bazı kelimeler var, sansürlenmiş fakat rahatsız olacaklar olursa seyretmemeleri adına belirtmek istedim.
    Vitus ve Cuhara bunu beğendiler.
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    hiç anlayamadım video'da daha binmeden kişinin çok acemi olduğu izlenimi yaratılıyor .E acemi ise bukadar lüks motor ilk motoru mu oluyor .
    bence artçı olmaktan çok kişinin acemi olması korkutuyor ama dediğim gibi o kadar lüks motorla acemilik çok ilginç geliyor

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    ben artçı olduğum zaman acemi arkasına hiç binmedimde, benden iyi kullanan arkadaşlarım var onların arkasında bile aynı videodaki gibiyim başkası kullanırken çok tedirgin oluyorum motor sürmeyi bilmiyorken öyle değildim ama.. sonradan oldu heralde kendi kontrolümüz altında olsun istiyoruz motorun başka türlü güven ortamı oluşmuyor

Hava yagmurlu ve kararmasına az kalmış halde test motorunu acemiye verip artçısı olan arkadaş kesin heyecan arıyordur.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    sürücü acemi değil ki videoda. sürücü "motorcu muhabbeti" kanalının sahibi motorcu abimiz. ardçı acemi. dikkatli izleyin arkadaşlar. o tehlikeli geçişlerde acemi biri patlatır bi yere o kadar iyi geçemez

harung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Bana abartılı tepki veriyor gibi geldi. Ayrıca acemi sürücüye anlik tepki vermek kazaya sebep olur yine de macera olmus paylaşım güzel..

isfa67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRAGSTAR 650
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sürücü acemi değil ki videoda. sürücü "motorcu muhabbeti" kanalının sahibi motorcu abimiz. ardçı acemi. dikkatli izleyin arkadaşlar. o tehlikeli geçişlerde acemi biri patlatır bi yere o kadar iyi geçemez
    bence siz yanlış değerlendirdiniz.başlığa bakarsanız sürücü acemi. bana göre acemi değil ama.hayatta yağmurlu hava da bile bile çıkmam.yolda yağarsa amenna.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı isfa67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence siz yanlış değerlendirdiniz.başlığa bakarsanız sürücü acemi. bana göre acemi değil ama.hayatta yağmurlu hava da bile bile çıkmam.yolda yağarsa amenna.
    doğru hocam ben yanlış anlamışım. ama gayet de acemi gibi değil arkadaş da :D

eklemek isterim. usta sürücünün arkana binmesi de sıkıntı. mesela. virajda ister istemez istemsiz benim seçtiğim viraj çizgisinden çıkmama neden oluyor. kimi aldıysam alışkanlık ya hep kendi viraj çizgilerini seçiyorlar. ardçı oldukları akıllarından çıkıyor. e bi de 90 100 kilo yapılı vücutlu arkadaşlar olunca hepimiz. rahatlıkla dengeyi bozabiliyoruz. bi gün bi arkadaşıma fena şeyler söyledim :d bildiğiniz üstünde fantezi kurdum :d kendi viraj çizgisine çekiyor beni ama kullanan benim. ki acemi de değilim ya
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

Motosikleti
    125 znu
    http://www.youtube.com/watch?v=IOrJrDYQ7o0&list=PLInC5WxBJ7CD3yzglfG0r5xk Io5tYerqu
    video açıklama kısmında arkadaş niyetini belirtmiş sanırım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)