Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Enduro ile uçurumdan aşağı düşmek.

Motovento
    REKLAM ALANI
    blamir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z750R, Husaberg FE450e, YZ125
    Bir kaza videosu var. İzlediğim de beni biraz ürküttü doğrusu. Arazide dağda bayırda sürüş yapanlar aman dikkat etsinler

Yeşi| ve cenkito bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Yeşi| - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Falcon sport 150
    düşüşe kadar seyrettim ürkütücü ama şanslıkı alçak duruyor

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Offff İnsanın dağa yanlız çıkmasıda bir dert arkadaş Adamın kolu bacağı kırlsa kim gelecekdi yardıma Şanşlıymış ağır bir darbe almamış ve ayaklanmış
    Sado

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    motor adamın düştüğü noktaya kadar geri zıpladı valla

zilecef2676 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 2007
    cok kotu bir durum. iyiki adama bisey olmamis. korunma cok onemli arkadaslar. 100 metrelik biyere giderken bile kaskimi takiyorum.
    Bir anlık dikkatsizlik ömür boyu
    pişmanlık getirir...

APALA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARMadillo
    korumanın faydasını bir kez daha gördük.
    yav bu işi allah kimsenin başına vermesin. bi vatandaş geçmez, telefon çekmez. Ne yapacak şimdi orada o adam. motor çalışmazsa şayet. kaldı ki, çalışsa oradan nasıl çıkacak? motoru bırakıp yaya mı dönecek çarşıya? LAfı uzatmayayım işte, anladınız siz.
    Allah kimsenin başına vermesin.
    Güvenebileceğimiz tek gözler, kendi gözlerimizdir.

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    be adam gittiğin yer uçurum ne diye gazlarsın
    MR.bikoko bunu beğendi.

philetoaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250 ABS, 640 LC4 SM
    Acemice bir düşüş. En az 10 defa izledim, motor kaymaya başladıktan sonra gaz vermeye devam etmek çok yersiz olmuş. Yada çok strese girmiş de olabilir diye düşünüyorum. Yine de kimsenin başına gelmemesini dilerim.
    YILDIRIMBORA ve dockerengin bunu beğendiler.
    Ridin' through this world, all alone. God takes your soul, you're on your own

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Tek başına gidilir mi la oralara
    cousinecruis bunu beğendi.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    Ben de birkaç defa izledim bence de adam acemi.

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    deadly crash demıs. olumcul kaza yanı. ee hanı olum ? onu gormeseydım adam dustukten sonra uzandıgı an oldu sanmazdım. cok sacma bı duruma gırdım bı oldu bı olmedı. adamı kınıyorum burdan baslık dogru secılmelı cok toprak kayması var zaten orda. ben gıderken toprak kayıcak dıye korktum. cok yanlıs yer secmıs.

bu arada korumaların ne kadar onemlı oldugu burada da kendını bellı edıyor. kaskı olmasaydı o adam orda kalmıstı. kım onu orada gorup bulur orası da mechul. bence bu en buyuk orneklerden bırı.
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

sabiht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uğur adlı delikanlı...! İmzanı İngilizce atacağına, öncelikle kendi dilin olan Türkçeyi; iyi bir şekilde yazmayı ve güzel bir şekilde cümle kurmayı öğren bence.... Kendi dilini bilmeyen başka dilde başarılı olamaz... Büyük bir ihtimalle bana kızacaksın ama, yaşın çok genç ve ilerde
    çok faydasını görürsün...
    Sabih TÜZEM
    Lifan Emisol 150

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı ugrgnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    deadly crash demıs. olumcul kaza yanı. ee hanı olum ? onu gormeseydım adam dustukten sonra uzandıgı an oldu sanmazdım. cok sacma bı duruma gırdım bı oldu bı olmedı. adamı kınıyorum burdan baslık dogru secılmelı cok toprak kayması var zaten orda. ben gıderken toprak kayıcak dıye korktum. cok yanlıs yer secmıs.

bu arada korumaların ne kadar onemlı oldugu burada da kendını bellı edıyor. kaskı olmasaydı o adam orda kalmıstı. kım onu orada gorup bulur orası da mechul. bence bu en buyuk orneklerden bırı.
    Dikkat çekmek için bu tarz başlıklar çok atılıyor. Videoyu yükleyen adama da hani adam ölecekti diye sorarsan da, siz birinin ölmesini görmeyi çok mu istiyorsunuz diye savunmaya geçiyorlar Yine de içeriğin tamamen Fake olmasından iyidir onlar da çok çünkü ve youtube yönetimi izlenme sayısını artırdığı için bunları silmiyor.
    ugrgnr bunu beğendi.

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Alıntı sabiht adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uğur adlı delikanlı...! İmzanı İngilizce atacağına, öncelikle kendi dilin olan Türkçeyi; iyi bir şekilde yazmayı ve güzel bir şekilde cümle kurmayı öğren bence.... Kendi dilini bilmeyen başka dilde başarılı olamaz... Büyük bir ihtimalle bana kızacaksın ama, yaşın çok genç ve ilerde
    çok faydasını görürsün...
    ne diyeyiiim ne diyeyim.. bilmiyorum ne diyeyim. butun olay klavye'de elimin saga kaymadıgından mı? i yerine ı mı kullanmamdan butun bu konusmanız.. benı tanımadan, bilmeden, en ufak bi fikriniz bile olmadan önyargılı davranarak kendi aklınızca tavsiye vermeniz.. 'Hiçbirşey düşünme, Sadece bilegini bük.' bundan bır anlam cıkarabılıyor musunuz ılk anda? cıkmıyor. imza da bulamadım. Think nothing! just twist the wrist kelimesi hosuma gitti yazdım. İngilizce kelimelerde Türkçedeki kadar mantık aranmıyor ilk anda. bu yüzden tercih ettim ingilizceyi. He bir de, Lise 2'yi yani 10. sınıfı Yabancı Dil bölümünde okudum. sınıfta 2 kısı vardı. resmen turklerı kotulercesıne konusup kotulercesıne davranıyorlardı. 2siyle de her hafta kavga ederdım. sınıfta 2-3 kısı kavgacı dıye adımı cıkardı ama dıgerlerı haklı oldugumu bılıyordu. sadece benım kadar tepkı gostermıyorlardı. bunu anlatmamın nedenıyse bırazcık benı tanıyıp oyle yargılamanız. İngilizce, sadece ingilizlerin veya amerikanların veya bu dili kullanan ülkelerin degil. İngilizce evrensel bir dildir. tüm dünyada, insanlar ingilizceyle anlasır. Almanlar, Araplar vb yabancılar bizim ulkemıze gelıceklerı zaman cogunlugu ıngılızce ogrenıp de gelıyor. ıngılızce anlasıyoruz onlarla. bız de yabancılara gıttıgımızde aynı sekılde. Anlatabılıyor muyum ? Benım amacım ingilizleri amerikanları övmek degil, fakat kötülemek de degıl. Cogu insan, vay arkadas amerika boyle amerika soyle, neyi biliyorlar ? basından duydukları seyleri. basın cok mu dogru soyluyor ? basının tum amacı ınsanları dogru bıcımde bılgılendırmek mı ? hayır. basının ilk amacı paradır. gündemdir. amerika veya baska bi ülke hakkında iyi bir haberi bile kötü olarak sunabilir basın. biz bu basına guvenıp, milyonları sucluyoruz. bu böyle uzaaar gider. neyse, bu arada, benı yanlıs bır ınsan olarak tanıtmamanız ıcın yazdım tum bunları. kimseye kendımı acıklamak zorunda degılım fakat oyle gerektırdınıız..

benim klavyede i'leri veya ş'leri kullanmamam, gercek hayatta da kullanmadıgım anlamına gelmez kı. bir iki yanlıs sözcügüm olmus; 'burdan' ve 'kayıcak' gibi.. bu kadar da dikkat edemem yazdıklarıma. yazı sonucta.. yuz yuze konusmak ıstersenız o zaman nasıl konustugumu nelerı bıldıgımı bılmedıgımı nelere onem verdıgımı vermedıgımı ogrenırsınız.. bu da sıze bırazıcık ders olur inşallah..

he bi de, klavyeye bakarak yazmıyorum ben ve hızlı yazıyorum. bunun eksi yanı boyle ortaya cıkıyor. yapılacak bırsey yok.. neyse..
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

blamir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z750R, Husaberg FE450e, YZ125
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dikkat çekmek için bu tarz başlıklar çok atılıyor. Videoyu yükleyen adama da hani adam ölecekti diye sorarsan da, siz birinin ölmesini görmeyi çok mu istiyorsunuz diye savunmaya geçiyorlar Yine de içeriğin tamamen Fake olmasından iyidir onlar da çok çünkü ve youtube yönetimi izlenme sayısını artırdığı için bunları silmiyor.
    Arkadaşlar başlıkta ölümcül kaza deniliyor. Yani ölüm ile sonuçlanabilirdi. İlle adamın ölmesi gerekmiyor.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı blamir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar başlıkta ölümcül kaza deniliyor. Yani ölüm ile sonuçlanabilirdi. İlle adamın ölmesi gerekmiyor.
    Topu topu 1 metre düştü, gerisinde de uçurum yok gibi. Ne kadar ölümcül olabilir Bence Dirt Bike Dumb crash daha mantıklı bir başlık olurdu çünkü adam motorun arkasını kaydırdıktan sonra durmaya çalışmak yerine tam gaz verdi.
    ugrgnr bunu beğendi.

"Deadly crash" de ölüm bekleyenler acaba bilgisayarları "fatal error" verdiğinde çöpe mi atıyorlar diye merak ediyorum.
    Ayrıca adam gerçekten acemice hata yapmış.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    yutup geleneği bu dostlar yan yatan motorcu olsa başlık fatal dır açık net

kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    Özellikle kayalık zeminler çok tehlikeli oluyor, motosiklet kullanırken zemin yapısı iyi gözlenemiyor ve tekerin bastığı taşların boyutu, sivriiği, yönü büyük tehlike oluşturuyor. Dikkatli olmak lazım, bende her ne kadar uçurumdan yuvarlanmasam da neredeyse %100 eğimli bir yokuşta kayalık zeminde makineyi yatırdım. Allah'tan yavaştım, olay anını tam hatırlamıyorum ama en son kendimi ayakta buldum baktım motor yatmış, nasıl atladım üstünden hiç bilmiyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)