Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cb 125 e Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı faz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonunda bugün CB125 alıp eve getirdim. Site sahiplerinede böyle seviyeli kaliteli bir site hazırladıkları için ayrıca teşekkür ederim.
    Hayırlı olsun, aramıza hoşgeldiniz
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    FatihC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 MH 150 Drift
    bugün eski motorumu gördüm kurye motoru yapmışlar pazarlığa oturdum geri alayım diye 3.500 tl istedi ben ilk sahibiyim 3.200'e sattım deyince o geçen seneydi prim yaptı motor diyor
    korbygs bunu beğendi.

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Faz hayırlı olsun, kazasız belasız kullanman dileğiyle.

Bu arada laf aramızda, benden sonra cb125 alan bir arkadaşım da motorunu sattıktan sonra gidip yine bir cb125 aldı.
    korbygs bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda NC S
    Olurda bigün başka bişeye heves edip satarsam, iki motosiklet koyabilecek durum ilk oluştuğunda acımam 0 bi CB çekerim altıma yine yeniden, bende çok sevdim zıpırı

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    aynen öyle, bende herzaman söylüyorum, şuan yine elimde 5.000 tl param olsa alacağım motosiklet kesinlikle sıfır km cb 125e olur. kalan 1.000 tl yide yerim =)

korbygs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX 162 CC
    Alıntı faz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burada veya diğer bölümlere olumlu olumsuz yazı yazıp alacağımız motorlar hakkında fikir oluşturmamı sağlayan tüm motorsever arkadaşlara teşekkür ederim.Sonunda bugün cb125e yi alıp eve getirdim her ne kadar far kapama düğmesini bulamasamda forumlarda hemen cevabını buldum.Site sahiplerinede böyle seviyeli kaliteli bir site hazırladıkları için ayrıca teşekkür ederim .
    hayırlı olsun allah kaza bela vermesin ...
    1. FYM MASAİ 250 CC CHOPER 2. HONDA CBF 150 CC COMMUTER
    3. ASYA GY 200 CC ENDURO 4. HONDA CB 125 E YİNE COMMUTER ve commuterin kralı son MCX 162 CC

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Çarşamba günü yaptığım Garipçe köyü gezisine ait iki foto koyayım da sayfa hareketlensin biraz:

Bu fotoğrafta motorum da var. Bulana benden bir çay:

Tamam tamam, işte burada:

CB'ciler neredesiniz yahu? motoruyla gezen dolaşan yok mu? Sorun yaşayan (aman olmasın) yok mu?
    Sanırım herkes mutlu mesut biniyor motoruna. İlk sayfalardaki titreşimciler, bok atıcıların da hiçbiri kalmadı.
    Bir Murat vardı gezip gezip bizi iştahlandıran, o da gitti.
    korbygs ve Murat 48/30 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı reverse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çarşamba günü yaptığım Garipçe köyü gezisine ait iki foto koyayım da sayfa hareketlensin biraz:

CB'ciler neredesiniz yahu? Gezen dolaşan yok mu? Sorun yaşayan (aman olmasın) yok mu?
    Garipçe negüzel gezi olmuş reverse Yahu çayı kaçırmışım
    Gezen dolaşan hezamanki gibi var Sorun yaşayan herzamanki gibi "YOK"

_ Muratın paylaşımlarını bende arıyorum, bikaçkez sırf fotoğraflara özenip turlamaya çıkmışlığım vardır
    Sonrasında toto donması yaşayıp kışın ortasında eve nasıl attım kendimi bi ben bilirim
    reverse ve Murat 48/30 bunu beğendiler.
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Yeni araba aldık Hyundai i30, gündüz ledi koymuşlar önde sürekli yanıyor. Far anahtarını iptal etmek yerine böyle bişey olmalı. Gündüz ledi sürekli yansın. 80 watt alternatörü olan motorun farlarını sürekli açık yapmak 35 watt ön far, 5 watt arka stop 5 watt da gösterge lambaları. Toplam 45 watt etti. 80 watt dediğimde motorun 6-7 bin devirde ürettiği elektrik. Şehir içinde sürekli kısa mesafelerde kullanılan günde 40 kere marş basan Cb125'in aküsü hiç dolmaz.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni araba aldık Hyundai i30, gündüz ledi koymuşlar önde sürekli yanıyor. Far anahtarını iptal etmek yerine böyle bişey olmalı. Gündüz ledi sürekli yansın. 80 watt alternatörü olan motorun farlarını sürekli açık yapmak 35 watt ön far, 5 watt arka stop 5 watt da gösterge lambaları. Toplam 45 watt etti. 80 watt dediğimde motorun 6-7 bin devirde ürettiği elektrik. Şehir içinde sürekli kısa mesafelerde kullanılan günde 40 kere marş basan Cb125'in aküsü hiç dolmaz.

Hayırlı olsun mengude neye söyledin bunu yüzümüze neye vuruon erdimi göye *
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun mengude neye söyledin bunu yüzümüze neye vuruon erdimi göye *
    Konu mu açtım hava mı attım örnek vermek için söylemek zorunda kaldım ne yapayım.

Motosikleti
    Konu mu açtım hava mı attım örnek vermek için söylemek zorunda kaldım ne yapayım.
    Nerde la konu
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nerde la konu
    Yok konu ama facede Uno'lu bir İzzet göçmen var istersen onu eklerim görürsün arabayı.
    TATLIHIZ bunu beğendi.

Motosikleti
    Yok konu ama facede Uno'lu bir İzzet göçmen var istersen onu eklerim görürsün arabayı.
    Ekle hadi

kONUYU PİSLETMEYEK DAHA

Motosikleti
    Honda NC S
    Hyundai i30a gündüz ledi koymuşlar, önde sürekli yanıyor. Farın sürekli açık olması yerine böyle bişey olmalı.
    80 watt alternatörü olan motorun farlarını sürekli açık yapmak 35 watt ön far, 5 watt arka stop 5 watt da gösterge lambaları = 45 watt.
    80 watt dediğimde motorun 6-7 bin devirde ürettiği elektrik. Şehir içinde sürekli kısa mesafelerde kullanılan günde 40 kere marş basan Cb125'in aküsü hiç dolmaz.
    Haftasonu Alfa Romeo' nun Ferrariye dönüşüm süreci belgeselini izledim. Adamın biyerde söylediği dikkatimi çekti Mengü Bilmemne aparatı sürekli çalıştığı için çok elektrik çekiyor, bu da aracın fazla yakıt sarfiyatına sebep oluyor dedi...

Elektrik sarfiyatı nasıl bi mantıkla fazla yakmasına sebep oluyor olabilir ki, kafamda tam netleşmedi Motosiklette de olabilir mi böyle bişey?

Hayırlıolsun İ30 güzel alet

Motosikleti
    MCX 162 CC
    arkadaşlar araba sitesi değil burası bu arada sıkıntı yok elektirkte de motorda da cayır cayır yanıyor farlar akü dolsada dolmasada neye yarar tek marş her seferinde dokunmatik hemide daha ne olsun konuyu yanlış yere açmışın burası cb 125 e sayfası nokta
    3. ASYA GY 200 CC ENDURO 4. HONDA CB 125 E YİNE COMMUTER ve commuterin kralı son MCX 162 CC

Motosikleti
    Yakıtını pek etkileyeceğini sanmıyorum ama ben motosiklette seçim özgürlüğünden yanayım benim farları kapama özgürlüğümü elimden niye alıyorsun 200km geziyorum ankara çevresinde mesela normal farları hiç yakmam hava pusluysa park lambalarını yakarım anca hava kararmaya yakın normal farları açarım. Görmeyecek adam seni yine görmez, aslında çakarlı ledlerden takmak lazım ama o da yasak biliyorsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:21 ----------

Alıntı korbygs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar araba sitesi değil burası bu arada sıkıntı yok elektirkte de motorda da cayır cayır yanıyor farlar akü dolsada dolmasada neye yarar tek marş her seferinde dokunmatik hemide daha ne olsun konuyu yanlış yere açmışın burası cb 125 e sayfası nokta
    Akün eskiyip zayıfladığında farlar açık motoru nasıl çalıştırmayı düşünüyorsun ?

Motosikleti
    MCX 162 CC
    EN FAZLA AKÜ ÖMRÜ 2 SENEDİR BNM KİSİ 1 SENELİK DEMEKKİ YENİ DAHA SENEYE BAKARIZ SIKINTI YOK YEDEK PARÇADA ARKADAŞIM MOTOSİKLET TAMİRCİSİ İSTEDİĞİMİ İSTEDİĞİM AN TAKARIM İSTERSEM ANAHTAR DA YAPARIM AMA GERENK YOK MÜHENDİSLER BOŞUNA YAPMAMIŞTIR ONU ÖYLE KAFA YORMAYADA GEREK YOK BİZİM İNSANIMIZ KIYASLAMA DELİSİ OLMUŞ ÇIKMIŞ ELİNDEKİNİN KIYMETİNİ BİLMEZ KAYBEDENE DEK NOKTA

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Kardeşimin CB 125'i ile denemeler , lastikler 11 bin km'de ve fabrikasyon lastikleridir , yeri tutma konusunda hala başarılı

korbygs, EFEKAN09 ve reverse bunu beğendiler.

EFEKAN09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e, Yamaha MT 7
    Alıntı SmirnouF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşimin CB 125'i ile denemeler , lastikler 11 bin km'de ve fabrikasyon lastikleridir , yeri tutma konusunda hala başarılı

http://www.youtube.com/watch?v=-C1n0_2gdCY
    Merhaba arkadaşlar Nazilli'den katılıyorum. Bir yıldır cb125 kullanıyorum. Bundan böyle ben de varım.
    reverse bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)