Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cb 125 e Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    korbygs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX 162 CC
    aramız gayet iyi götürmem demiyo hiç bir yere sen gaza bas yeter diyo gaza bassam da kokluyo alet

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı korbygs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aramız gayet iyi götürmem demiyo hiç bir yere sen gaza bas yeter diyo gaza bassam da kokluyo alet
    iyiya gezip durun gari.

Dr.MZÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 + Hero Xpulse 200
    yağmurdan gezmeye fırsat olmuyor bu ara.
    bize de rahmet yağıyor diye sevinmekten başka bir şey düşmüyor

Motosikleti
    MCX 162 CC
    dün akşam ambarlı yolundan avcılara doğru gidiyorum 95 km hız ile arkamdanda asyanın sukuterinle arkadaş geliyor neyse vardık avcılara arkadaş yav basıyorum 140 seni geçemiyorum diyor olm dedim ben 95 i geçmedim sen nasıl 140 la arkamdan geldin valla abi diyor gösterge 140 bu kadar mı dandik yapılır bi sukuter daha 8 ay oldu çocuk motoru alalı
    Red*X bunu beğendi.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı korbygs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün akşam ambarlı yolundan avcılara doğru gidiyorum 95 km hız ile arkamdanda asyanın sukuterinle arkadaş geliyor neyse vardık avcılara arkadaş yav basıyorum 140 seni geçemiyorum diyor olm dedim ben 95 i geçmedim sen nasıl 140 la arkamdan geldin valla abi diyor gösterge 140 bu kadar mı dandik yapılır bi sukuter daha 8 ay oldu çocuk motoru alalı
    Hahaha, çinliler zaten ortalığı karıştırdı, schooter la 140 yapanlar,100 lük cup larla 160 yapanlar, kubanın yogurt kovalarından grenaj yapılmış 250cc lik çakma 1000RR ıyla düzde 180 bayır aşağı 300 yapanlar =) biz çok sakiniz çok, 90-100 takılıyoruz :D
    korbygs bunu beğendi.
    Karadeniz - Giresun.

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    ;) aynısı bende yaşadim,cb125 le gidiyorum 90 km hiz ile önümde mondial destro 250 adam 120 ile gidiyor ;)

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı mücahit_89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ;) aynısı bende yaşadim,cb125 le gidiyorum 90 km hiz ile önümde mondial destro 250 adam 120 ile gidiyor ;)
    Bende de mondial var 100km hızla kamyon solluyorum duble yolda.

madlive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vespa SLX 250 ie.
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende de mondial var 100km hızla kamyon solluyorum duble yolda.
    110 la zor solladığım tır oluyor bazen. Solladığın kamyon kaçla gidiyordu acaba?
    ölümün seni nerde beklediğini bilemezsin..

Motosikleti
    Alıntı madlive adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    110 la zor solladığım tır oluyor bazen. Solladığın kamyon kaçla gidiyordu acaba?
    88km hızla gidiyolar genelde.

Motosikleti
    Vespa SLX 250 ie.
    88km hızla gidiyolar genelde.
    Demek istediğim senin 100 le solladığın kamyon 60 la gidiyor olabilir. Yani göstergelerdeki yüksek göstermeleri normal karşılanıyor artık.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    aynen,hyosung gt250R da çakma gösteriyor =) arkadaşım 100 km hızla giderken ben jinlun ile 95 km ile onu solluyordum =)

TUVO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB 125E
    Alıntı reall adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm arkadaslarda.cb ile aralarınz nasıl,yakıtlar ne durumda
    slm arkadaşlar , çok yazamasamda forumu takip ediyorum
    en son 53 tl ye depo doldu ve 465 km gitti. km de 11,4 kr yaktı. 100 km de 2,5 litre.
    Rodajımı dün tamamladım tam 1000 km oldu.
    Mersindeki honda HRP yi aradım 1 lt castrol yağ için 25 tl istediler,sanırım en iyi castrol muş uygun bi zamanda gidip yağ değişimi yapıp motorun asıl keyfini şimdi çıkarmaya başlayacagım.
    Geçen gün bi anda sağa dönmeye karar veren dengesiz bir sürücüye arkadan çarpıyordum 1 karıştan az bi mesafede durdum arka teker kaymaya başladı, ben kesin çarptım gözüyle bakıyordum ama çarpmadığıma hem çok sevindim hemde çok şaşırdım,arkamda kız arkadaşım olmasaydı arkasından gidip kavga ederdim adamla, bunu da anlatmak istedim.
    Ayrıca LS2 FF370 kaskımın yandan vizörünü tutan parçası nasıl olduysa düşmüş şimdi bi de onla ugraşcaz,üzerinde L , R yazandan bitanesi o parçalardan korkuyordum zaten çok yumuşak duruyorlardı dokununca yerinden çıkacak gibi , o parçayı nerden bulacagım bilmiyorum...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:01 ----------

bu da motoruma keiti jant şeriti uygulamam
    korbygs ve reverse bunu beğendiler.

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    ne var ne yokunuz.

Motosikleti
    Alıntı madlive adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Demek istediğim senin 100 le solladığın kamyon 60 la gidiyor olabilir. Yani göstergelerdeki yüksek göstermeleri normal karşılanıyor artık.
    Yok artık, göz var nizam var 60'la giden kamyonu 90'la gidiyor sanacak değilim. Ayrıca km saatim 90 km gösterirken Tomtom gps 92km hız gösteriyor.

120km hız yapıyorum, km saatini de çektim ara sıra. 2-3 dakkanızı ayırıp bakarsanız km saatim ne kadar doğruymuş kendiniz görebilirsiniz. videoda 2:00'a atlarsanız fazla zamanınız gitmez. Yoldaki şeritler deli gibi akıyor.

Motosikleti
    Vespa SLX 250 ie.
    Yok artık, göz var nizam var 60'la giden kamyonu 90'la gidiyor sanacak değilim. Ayrıca km saatim 90 km gösterirken Tomtom gps 92km hız gösteriyor.

120km hız yapıyorum, km saatini de çektim ara sıra. 2-3 dakkanızı ayırıp bakarsanız km saatim ne kadar doğruymuş kendiniz görebilirsiniz. videoda 2:00'a atlarsanız fazla zamanınız gitmez. Yoldaki şeritler deli gibi akıyor.
    Demek istediğim 95 le giden arkadaşa 140 la giden motosikletin yetişememesinin normal karşılandığı bu çin markalı motorlarının ciddi bir kısmının fazla gösterdiğiydi. Arada doğru gösterenler olabilir. Suzuki, yamaha gibi büyük markalarda da fazla gösterdiğini söyleyenlere rastlamıştım. Hatta arkadaşın Doğanıyla 160 la giderken halk otobüsü bizden yol istemişti onun gibi yani. Fazla göstermesini normal karşılıyorum.
    korbygs bunu beğendi.

Bir cogu fazla gosteriyor.ama benim cb yi bir kac tane ybr ile karsılastırdım aynı gosteriyor :-)

Motosikleti
    MCX 162 CC
    herkes kendi motoruna aşıktır bende bnm kine her zaman ki gibi ne olursa olsun iki tekerim olsun iki tekersiz durulmuyor beklentisi olmayan aşk bizimkisi ama çok güzel bi aşk bakım istiyor o kadar birazda ilgi ömür boyu sürer inş

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:16 ----------

çinli minli fazla eksik ama farketmez gidiyormu gidiyor üzmeyin tatlı canınızı
    1. FYM MASAİ 250 CC CHOPER 2. HONDA CBF 150 CC COMMUTER
    3. ASYA GY 200 CC ENDURO 4. HONDA CB 125 E YİNE COMMUTER ve commuterin kralı son MCX 162 CC

TUVO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB 125E
    120km hız yapıyorum, km saatini de çektim ara sıra. 2-3 dakkanızı ayırıp bakarsanız km saatim ne kadar doğruymuş kendiniz görebilirsiniz. videoda 2:00'a atlarsanız fazla zamanınız gitmez. Yoldaki şeritler deli gibi akıyor.[/QUOTE]

Mengü bu videoyu nasıl çektin ?

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

benim mondialın göstergede eksik gösteriyor arabaya göre araba 90 ken benimki 86 87 gösteriyor

Motosikleti
    Honda CB 125 E
    TUVO hrp motora geçen gün ıpone yağlarda geldi onlarıda araşıtrımanı tavsiye ederim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)