Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cb 125 e Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı reverse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Malesef bizim gariban CB125E için kdrsahin.
    Bugün dediğim gibi 185TL'ye HALK sigortaya yaptırdım.
    185 de az değil bence. Sigorta şirketlerini serbest piyasaya salanların kulakları çınlasın :/
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    madlive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vespa SLX 250 ie.
    Selamlar; bugün evelallah 250 cc bir motosiklet alacağım için ilk sahibi olduğum cb125e yi satıyorum. Motosiklet üzerinde koruma demiri kappa k35 çanta elcik koruma depo kılıfı bulunmakta. 2012 model 6000 kmde. 2000 kmde bir Yetkili serviste yağı değişti. Fiyat 3250 diyorum. Çanta almazsanız 3150 lira.
    ölümün seni nerde beklediğini bilemezsin..

Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı madlive adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar; bugün evelallah 250 cc bir motosiklet alacağım için ilk sahibi olduğum cb125e yi satıyorum. Motosiklet üzerinde koruma demiri kappa k35 çanta elcik koruma depo kılıfı bulunmakta. 2012 model 6000 kmde. 2000 kmde bir Yetkili serviste yağı değişti. Fiyat 3250 diyorum. Çanta almazsanız 3150 lira.
    250cc de ne düşünüyorsun

Bikaç aylık motosiklet +koruma demiri+kappa tabla, çanta+elcik koruma+depo kılıfı... için fiyatı uygun tutmuşsun umarım en kısa zamanda satılır isteğine kavuşursun. Hayırlı satışlar
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

madlive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vespa SLX 250 ie.
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250cc de ne düşünüyorsun

Bikaç aylık motosiklet +koruma demiri+kappa tabla, çanta+elcik koruma+depo kılıfı... için fiyatı uygun tutmuşsun umarım en kısa zamanda satılır isteğine kavuşursun. Hayırlı satışlar
    Kısmetse Aprilia Sporcity 250 ie. Evet hemen satılması için elimden geldiğince uygun yazdım fiyatı. Almayı düşünen arkadaşlara bir güzelliğim daha olabilir. Depoyu fulleyebilrim.
    Teşekkürler.
    0 536 476 74 16 Murat.
    ölümün seni nerde beklediğini bilemezsin..

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    185 de az değil bence. Sigorta şirketlerini serbest piyasaya salanların kulakları çınlasın :/
    Tabi ki değil.
    Geçen sene groupama 107 liraya yapmış. Aynı şirket ve hatta aynı acente bu sene 355 (üçyüzellibeş) TL fiyat verdi.
    Bunları görünce 185 papele mutlu oldum açıkçası.
    korbygs bunu beğendi.

Motosikleti
    YBR 125 ESD 2012 KIRMIZI
    Sigorta işi biraz da şans anlık olarak değişebiliyor ben 1 ay önce falan 71 TL ye yaptırdım

Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    İstanbul-Bursa çok farkeder diye biliyorum.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    arkadaşlar bugun haberlerde izledim,eğer en ufak bir suçlu kaza yaparsanız (yani karşı tarafın hasarını sigortanız karşılar ise) sigorta yaptırmaya gittiğinizde 10 katına kadar yükseliyormuş. yani 150 tl ye yaptırdığınız sigortayı 1500 tl ye yaptırmak zorunda kalabilirmişsiniz. çok fena,çekme belgesi alıp gezmek daha mantıklı bu durumda.
    Karadeniz - Giresun.

Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bugun haberlerde izledim,eğer en ufak bir suçlu kaza yaparsanız (yani karşı tarafın hasarını sigortanız karşılar ise) sigorta yaptırmaya gittiğinizde 10 katına kadar yükseliyormuş. yani 150 tl ye yaptırdığınız sigortayı 1500 tl ye yaptırmak zorunda kalabilirmişsiniz. çok fena,çekme belgesi alıp gezmek daha mantıklı bu durumda.
    Ne anladım bu işten?
    Bir nevi zararı biz karşılıyoruz yani...
    O zaman onca sene belki de hiç kazaya karışmadan BOŞUNA ödediğim paralar ne oluyor?

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı reverse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne anladım bu işten?
    Bir nevi zararı biz karşılıyoruz yani...
    O zaman onca sene belki de hiç kazaya karışmadan BOŞUNA ödediğim paralar ne oluyor?
    haberde izlediğim bu ve doğrudur diye düşünüyorum. artık en olmadı bisiklete binicez. geçen gördüm 550 tl ye aleminyum kadro ön arka disk frenli kron bisiklet :D tabi her an ona da sigorta muayene bandrol gibi ücretler gelebilir =) ulen vergi, muayene sigorta gibi masrafların altından kalkamayız diye araba almıyoruz,benzin 5 tl diye gidip 125cc motor alıyoruz ama yinede adamlar yakamızı bırakmıyor biryerden laak diye geçiriveriyor =)
    reverse bunu beğendi.
    Karadeniz - Giresun.

585858 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1955 r25 Mz 1990 251 Honda cb 125 e
    Arkadaşlar geçen sayfalarda kask sormuştum sonunda aldım kaskım bu,
    http://www.feyizoglu.com/FF-358-Celtic-Kapali-Kask-Yan-Ped-sisirmeli_46700.html#0
    şimdilik güzel.
    ZEMHERİ!

TUVO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB 125E
    Arkadaşlar merhaba,

Bende bugün aranıza katıldım, tarsus honda çayan bayiinden cb 125e aldım ve mersine kadar 30 km kullandım, koltuğu rahatsız etti onun dışında çok güzel
    zaten forumu 2 aydır takip ediyorum paylaştığınız bilgiler için teşekkür ederim onların sayesinde aldım diyebilirim bu motoru

Dr.MZÇ ve karapara bunu beğendiler.

Motosikleti
    cg 200 + chopper cg 150
    Alıntı madlive adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kısmetse Aprilia Sporcity 250 ie. Evet hemen satılması için elimden geldiğince uygun yazdım fiyatı. Almayı düşünen arkadaşlara bir güzelliğim daha olabilir. Depoyu fulleyebilrim.
    Teşekkürler.
    0 536 476 74 16 Murat.
    Suzuki inazumayı düşün derim. Altın elbiseli adam ın 250 cc karşılaştırması nı izleyin kullanıcıların yorumlarını görün.

Motosikleti
    YBR 125 ESD 2012 KIRMIZI
    Arkadaşlar merhaba ben kask ve dizlik için araştırıyorum ve en uygun motoperformans.com diye bir sitede buldum sanal pazar üzerindende satış yapan bir site ve ısparta toker ticaret yazıyor. Sizce alışveriş yapılırmı güvenilirmi?

Motosikleti
    Vitello Life 80
    arkadasım ne kadara aldın acaba alanayada plaka dahıl 4200 dedıler bugun sordum

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı rasim_16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba ben kask ve dizlik için araştırıyorum ve en uygun motoperformans.com diye bir sitede buldum sanal pazar üzerindende satış yapan bir site ve ısparta toker ticaret yazıyor. Sizce alışveriş yapılırmı güvenilirmi?
    Bence alma ordan, siparişlerim arasında cub ön dişli kapağı vardı, elinde yokmuş diye yollamadı 7.5 lira param onlarda kaldı.
    Ondan önceki sefer de 150kn 38T dişli istedim elinde yok diye 42T yolladı ne alaka. Site eskiden tokerticaret.com du sonra onu kapadı dediğin şeyi açtı.

TUVO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB 125E
    Ben Şubat ayından beri bayi ile görüşüyorum ve o zaman 500 tl peşin 3000 tl taksit demişlerdi 2013 modelide 1-2 haftaya gelecek dediler bende 2013 modeli bekleyip almak istedim fiyat farklı olur ama dediler tamam dedim.
    Sonra honda fabrikasını aradım ve hazirandan önce gelmicek dediler, mart 15 gibi, bayi ile konuştum almaya gittim parayı cebe koyup,bu seferde depoda cizik varmış bende sogudum siz bunu alın biz fabrikadan yeni depo gelince değişstirirz haftaya gelir depo dediler bende yenisi nezaman gelir dedim o da haftaya dediler bende tamam yenisini alırım dedim, ve o 1 hafta yaklaşık 3 hafta etti.
    Daha sonra motorun fiyatına zam geldi,yeni motor gelince beni aradılar motor geldi diye bende fiyatı tekrar söyledim,tamam size hangi fiyat söylediysek o fiyattan veririz dediler, kısacası 3500 tl , 500 peşin 3000 tl 12 ay taksit ve 2 ay taksit erteleme (bu opsiyonları finansbank sagladı normalde 8 ay taksit olacaktı).
    Ama şimdi o fiyattan veremezler çünkü ordaki görevli çok iyi fiyattan aldınız dediler şimdi bu fiyata veremeyiz dediler.
    motorda titreşim var ama beni çok rahatsız etmedi ve bunu bilerek aldım,titreşimden çok koltuk rahatsız ediyor sanayide sünger takviyesi yaptıracağım.
    Bence bu fiyata alınabilecek en iyi motor,en çok yamaha ybr 125 ile karşılaştırılıyor, yamahanın tek artısı titreşimsizliği onun dışında bu motor çok güzel

Dr.MZÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 + Hero Xpulse 200
    Alıntı TUVO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,

Bende bugün aranıza katıldım, tarsus honda çayan bayiinden cb 125e aldım ve mersine kadar 30 km kullandım, koltuğu rahatsız etti onun dışında çok güzel
    zaten forumu 2 aydır takip ediyorum paylaştığınız bilgiler için teşekkür ederim onların sayesinde aldım diyebilirim bu motoru
    http://imageshack.us/a/img694/8721/img1852uo.th.jpg
    http://imageshack.us/a/img607/6035/img1853hc.th.jpg
    hayırlı olsun güle güle kullan ;)
    Yumuşak başlı isem, kim dedi uysal koyunum?
    Kesilir belki, fakat çekmeye gelmez buyunum.

Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı TUVO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,

Bende bugün aranıza katıldım, Tarsus Honda çayan bayiinden CB 125e aldım
    Hayırlı olsun

Seleye müdahale etmek için 1000km kadar sabretmenizi tavsiye ederim. Halen şikayet hissederseniz müdahale ettirirsiniz!

Bende kaldırım taşı benzetmesi yapmıştım ilk aldığımda fakat şuan eser kalmadı, bu tür şikayetler okumadıkça hatırlamiycağım kadar yumuşadı
    Kazasız belasız kullanmak nasip olsun

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Selenin yumuşadığını hiç görmedim duymadım, yumuşarsa anca süspansiyon yumuşar. Sele yumuşuyor dediğiniz totonun uyuşması olmasın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)