Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cb 125 e Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Espaniole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb650F - cb125E
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bursada yokmu ya? Ben Bursaya gittiğimde İstanbuldan çok CB görmüştüm Hem Bursanın ustasıda iyidir, az bişey sabredip Bursadan alsan daha iyi olmazmı
    Elbet vardır,ama ilan sitesine koyulmamış 1 tane var Bursada,o da 3.900 civarı fiyat koymuştu,çok uçuktu anlayacağın.Çanakkaledeki 3.300 ve 80 kmde.

Hocam sabret diyorsun da bütün yaz motorsuzdum,şimdi imkanım var,sezon da bitiyor bari son son kullanayım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    ybr on amasorler bslıyor.fakat cb nın gıdona dyıyor gbı geldı bu arada 120 goruyormu bu motor?

kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr on amasorler bslıyor.fakat cb nın gıdona dyıyor gbı geldı bu arada 120 goruyormu bu motor?
    Ybr ye ne oldu ulenn
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    havada karada 120

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    len olum lımıt ckmassa falan 2.motor alcm zatı ybr yı. 120 se tamam guzel gdr

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    valla sallamıştım ama 120 rampa aşa 120

585858 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1955 r25 Mz 1990 251 Honda cb 125 e
    Zorunlu trafik sigortası yaparken honda cb 125 e çıkmadı beinimkine cbf 150 yazdılar, bir sorun olur mu?Sizlerinkinde ne yazıyor?

atiTheSun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E Beyaz'2012
    Alıntı 585858 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zorunlu trafik sigortası yaparken honda cb 125 e çıkmadı beinimkine cbf 150 yazdılar, bir sorun olur mu?Sizlerinkinde ne yazıyor?
    Sorun olmaz. saşi ve motor no aynı olsun yeterli. Benim zorunlu trafik sigortası Honda bayi bünyesinde yapıldı. GLH125SH demişler model olarak. CB125e'ye tekabul ediyor..

Motosikleti
    Honda cb650F - cb125E
    2. el cb125e bakıyordum ve en son Çanakkale'de bulmuştum.Fiyatı 3300 olduğu için iddialı gelmişti.Fakat babamın motorcu bir arkadaşı var ona sorduk km düşürülebiliyor dedi.Bizde 'amaaaaan' dedik ve 0 km aldık.

Ve evladımı çok seviyorum Performansı biraz düşük gelsede olsun,ben ona çok iyi bakıcam,birlikte aşıcaz rodajı,hızlanacak evlat.Rengine gurban olduğum.

Uploaded with ImageShack.us

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    hayırlı ugurlu olsun kardeş.satmayı düşünmüyorsan temizliğine rodajına dikkat et.boşver için rahat binersin işte.

bol güvenlikli kazasız belasız sürüşler.
    Halil Karamanoğlu bunu beğendi.
    birGarip..

Motosikleti
    yamaha ybr125
    honda ybr gibi sohc yada dohc motor kullanmadikca bu kasalara devir sorunu yasamaya ve yag yakmaya mahkum bence.

Motosikleti
    Honda cb650F - cb125E
    Alıntı Garip1701 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı ugurlu olsun kardeş.satmayı düşünmüyorsan temizliğine rodajına dikkat et.boşver için rahat binersin işte.

bol güvenlikli kazasız belasız sürüşler.
    Teşekkürler hocam.Şimdilik satmayı düşünmüyorum ama belki yaza doğru.

Motosikleti
    Honda CB 125 E
    [QUOTE=Espaniole;2802637]2. el cb125e bakıyordum ve en son Çanakkale'de bulmuştum.Fiyatı 3300 olduğu için iddialı gelmişti.Fakat babamın motorcu bir arkadaşı var ona sorduk km düşürülebiliyor dedi.Bizde 'amaaaaan' dedik ve 0 km aldık.

Ve evladımı çok seviyorum Performansı biraz düşük gelsede olsun,ben ona çok iyi bakıcam,birlikte aşıcaz rodajı,hızlanacak evlat.Rengine gurban olduğum.

aa benim motorun aynısı hayırlı uğurlu olsun arkadaşım kazasız belasızz..

Motosikleti
    Honda cb650F - cb125E
    [QUOTE=MaMi_33;2802719]
    Alıntı Espaniole adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2. el cb125e bakıyordum ve en son Çanakkale'de bulmuştum.Fiyatı 3300 olduğu için iddialı gelmişti.Fakat babamın motorcu bir arkadaşı var ona sorduk km düşürülebiliyor dedi.Bizde 'amaaaaan' dedik ve 0 km aldık.

aa benim motorun aynısı hayırlı uğurlu olsun arkadaşım kazasız belasızz..
    vay canına Teşekkürler hocam.

hayırlı olsun kardeş kazasız belasız kullanmak nasib olsun. güzel tercih yaptın..

Motosikleti
    Honda cb650F - cb125E
    Alıntı mavimotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun kardeş kazasız belasız kullanmak nasib olsun. güzel tercih yaptın..
    Teşekkürler hocam.Farkındayım,başkalarını değil içimdeki sesi dinledim ve iyiki dinlemişim

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    2.el CB 125 E bakıyordum, en son Çanakkale'de bulmuştum. Fiyatı 3300 olduğu bizde 'amaaaaan' dedik ve 0 km aldık.

Evladımı çok seviyorum. Performansı biraz düşük gelsede olsun, ben ona çok iyi bakıcam, birlikte aşıcaz rodajı, hızlanacak evlat. Rengine gurban olduğum.
    Hayırlı olsun En iyisini yapmışsın! 1 yıllık motosiklet 10-15000 km lerde olup "0" km ile arasında fiyat farkıda varsa 2. el mantıklıda şuan CB yi 2. el almak

Rodajını kullanım kılavuzuna harfiyen uyarak yap, hem yakıtın düşecek hem serileşecek, herşey istediğin gibi olacak biraz zaman ver evladına

Plaka - ruhsat çıkana kadar kullanım kılavuzunu bikaçkez oku, önemli bulduğun yerlerin altını çiz, çok faydasını görürsün

Tekerin düz bassın, kazasız belasız kullanmak nasip olsun
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Motosikleti
    Honda cb650F - cb125E
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun En iyisini yapmışsın! 1 yıllık motosiklet 10-15000 km lerde olup "0" km ile arasında fiyat farkıda varsa 2. el mantıklıda şuan CB yi 2. el almak

Rodajını kullanım kılavuzuna harfiyen uyarak yap, hem yakıtın düşecek hem serileşecek, herşey istediğin gibi olacak biraz zaman ver evladına

Plaka - ruhsat çıkana kadar kullanım kılavuzunu bikaçkez oku, önemli bulduğun yerlerin altını çiz, çok faydasını görürsün

Tekerin düz bassın, kazasız belasız kullanmak nasip olsun
    İyi niyetleriniz için teşşekkür ederim.Şimdi iyiki sıfır almışım diyorum,çünkü Honda duran kardeşlerdeki usta göstergenin 90 liraya bulunabileceğini motora takıldığında km'nin 0 olacağını söyledi.

Dediğim gibi evladımı çok seviyorum,o yüzden söylenenleri harfi harfine yapıcam ki o da beni sevsin değilmi

atiTheSun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E Beyaz'2012
    Alıntı ybr_man adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda ybr gibi sohc yada dohc motor kullanmadikca bu kasalara devir sorunu yasamaya ve yag yakmaya mahkum bence.
    seni utandırmak istemem ama ohc ve sohc aynı anlama gelir. Cb'de yağ yakma sorununuda ben henüz duymadım.. Ayrıca devir sorunuda yok.

Kuzum siz ezberden mi konuşuyorsunuz?

585858 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1955 r25 Mz 1990 251 Honda cb 125 e

http://img35.imageshack.us/img35/573...0910201410.jpg

Uploaded with ImageShack.us
    Hayırlı uğurlu olsun.Sıfır heyecanıda başka oluyor hani, Allah isteyenlere nasip etsin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:14 ----------

Motorla boş viteste giderken zincirden ses geliyor zincir demire sürtmesin diye yapılan plastiğe sürtüyor heralde sen oradan geliyor.orta sehbadaykende elle çevirince oses geliyor.çözüm bulan var mı?daha motorum 60 km de, zincir ayarına dokunmadım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)