Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cb 125 e Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2. elde %20 değer kaybetse aksesuarları masrafları dahil motorun hakettiği rakam 3300 yapıyor. Ki pazarlıkla vs o rakama verilir zaten. Bence ideal bir hesaplama bu.
    www.motorumla.net

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    Kızmıyorsun deme bana fikrimi sunuyorum diye? :D

Hayır çok kızıyorum. Şaka bir yana fiyat güzel, birde pazarlığımızı yaparız tamam.
    www.motorumla.net

Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    Valla 3 falan deseydin alırdım ben :D

350 daha koy vereyim. Rodaj modaj tamamlandı.
    www.motorumla.net

Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    Abi çanta ne kadar tam olarak ? :D

150 lira değeri var. Ama sana çantanın içinde sürpriz hediyeler de veririm.
    www.motorumla.net

Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    Hahahah ne gibi sürpriz? :D

Lastik tamir spreyi, zincir spreyi, açık kask ve daha niceleri.
    www.motorumla.net

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alıntı gklp45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hahahah ne gibi sürpriz? :D

Gökalp inş alırsın kardesim okulda görmek isterim o motoru

Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi abi hayırlı olsun Yapın pazarlıgınızı inş anlasırsınız
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

kdrsahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125E
    Göstergedeki vites ayaralama talimatı normalmi. Bu duruma göre 5. vites için 115-120 gerekiyor.
    İlk defa vitesli kullanıyorum ama sanki normal değil gibi geldi bana

Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla abi o kadar nakit yok zaten istanbul manisa nasıl olacak :D

Kısmet değilmiş.
    www.motorumla.net

Motosikleti
    Honda CB 125 e
    Arkadaşlar motorumu 1000 km yağı yeni değiştirdim. Yavaş yavaş sıkıştırmaya başladım düzde 100 yapıyor dahada hızlanırmı biraz daha açılınca km yapınca ?

Çok fazla bir şey değişmeyecek. Olsun olsun 105 yapar düzde.
    www.motorumla.net

Motosikleti
    Alıntı emretulek157 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motorumu 1000 km yağı yeni değiştirdim. Yavaş yavaş sıkıştırmaya başladım düzde 100 yapıyor dahada hızlanırmı biraz daha açılınca km yapınca ?
    Degişir kardesim degişir degişmezmi bizdeki ybr 1000 de 110 zor görüyordu 2 kişi simdi düz yolda 117-120 arası gidio 3300 de + olarak Ybr den 1 beygir fazla Motorunuz güzel degerini bilin olmayanlar varr :(:(
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    suzuki gw250 inazuma
    selam arkadaslar bende bu gun aldım motorumu. 30 km yaptım az once bır arkadasta sormus bu gostergedekı vites aralılarına uymakmı lazım. onlara uyarsak motor sanki biraz bagırıyor gibi geldi bana normalmidir. rolantisi falan iyi geldi bana gayet normal. ama mondial kullanan biri bindi bu gun gaz verince motor ıleri atılmıyor dedi hava ayarı falan yapılcak dedi. ben onunkine bindim banada o garip geldi yavaslayıp gaz verince tamam serilik var ama cok silkeliyor gibi geldi bana. ani ani kalkıyor. bende acemiyim acaba dedim benimkimi garip

Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...85797319/detay Abiler bu tarz bir şey almayı düşünüyorum çünkü fiyatı uygun ybr ve cbf ya da cb tuzlu geliyor bana birde ilk motorum olacak ondan ucuz olsun istiyor bu tarz da bana önerebileceğiniz neler var sağlamlık bakımından beni üzmesin bakımlarını yaptırayım geçsin?

Motosikleti
    Alıntı gklp45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...85797319/detay Abiler bu tarz bir şey almayı düşünüyorum çünkü fiyatı uygun ybr ve cbf ya da cb tuzlu geliyor bana birde ilk motorum olacak ondan ucuz olsun istiyor bu tarz da bana önerebileceğiniz neler var sağlamlık bakımından beni üzmesin bakımlarını yaptırayım geçsin?

Yaw gökalp Tip tip konusma git Baska tarz al ben breton alıcam diyince tomarla laf yaptın japon dedin bekle kardesim mesela anıl izin vermiyor bana almıcaksın diyor japondan asagı yok diyor cevremde öyle diyor gecen bi kaza yaptık aklım durdu gene cok iyi durdu motor 10 metrede 130 dan 70 e cekti motoru disk sayesinde sakın kardesim gel bakalım sana ben bulurum sana temiz fiyatını söyle cevrem var halletiririz

Motosikleti
    honda cb 125 e
    Alıntı okan.turan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaslar bende bu gun aldım motorumu. 30 km yaptım az once bır arkadasta sormus bu gostergedekı vites aralılarına uymakmı lazım. onlara uyarsak motor sanki biraz bagırıyor gibi geldi bana normalmidir. rolantisi falan iyi geldi bana gayet normal. ama mondial kullanan biri bindi bu gun gaz verince motor ıleri atılmıyor dedi hava ayarı falan yapılcak dedi. ben onunkine bindim banada o garip geldi yavaslayıp gaz verince tamam serilik var ama cok silkeliyor gibi geldi bana. ani ani kalkıyor. bende acemiyim acaba dedim benimkimi garip
    kardeşim öncelikle hayırlı olsun sana tavsiyem bir daha 1000 km ye gelene kadar o göstergede gösterilen kadar gaza basma orda gördüğünün yarısını bas yani örneğin 5 nci videste 120 görünüyosa sen 65 i geçme rodajını düzgün yapmazsan ileride ciddi sorunlar yaşarsın motorla ilgili biraz sabır et ve gaza basmamaya ani hızlanmamaya gayret göster . bide yok yeni motora basmazsan sağır olur hızlı gitmez açılmaz gibi şehir efsanelerine kesınlikle inanma.
    okan.turan bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)