Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123451353 ... SonuncuSonuncu

Asya Motor RX 250 - MotoCross - SuperMoto

Motovento
    REKLAM ALANI
    berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    Alıntı mehmetmumtaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Acaba bizim asyaya 2 zamanlı 30-40 hplik bir motor yüklesem , hava filtresi filan ne olur acaba motor bulma şansımız var aslında
    profil mesaji attim konuyu dagitip kirletmeyelim diye
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Terapist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir kaç foto daha atayım da konu canlansın

Arkadaşlar bu da asyamotorun bize getirmeyeceği 2010 sonrası yeni model teşekkürler asyamotor...

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    @Terapist, Resimler çok güzel (resim her topağın can damarıdır ). Merak etme, Kuba gibi bunlarda 2 parti motorları bunlardan getireceklerdir. Önce eski modelleri ucuzdan getirip normal fiyattan satacaklar tabi, Allah'ın emri bu artık ! Sonraki parti yeni model olur diye tahmin ediyorum. Ve ben buaralar XL200 motorunu incelerken diyorum ki; piyasadaki haşlanmış XL200 ler ile uğraşmaktansa biraz daha para verip RX250 alınabilir. Tabi biraz sabredip yeni modellerin gelmesini beklemek lazım.

Yeni Motard (SM) modellerinde aliminyum jant kullanmaları çok hoşuma gitmedi açıkçası. Gerçi nekadar dayanıklı bilmiyorum ama ben tel janta rağzıydım doğrusu...
    #sürenadam

Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Terapist, Resimler çok güzel (resim her topağın can damarıdır ). Merak etme, Kuba gibi bunlarda 2 parti motorları bunlardan getireceklerdir. Önce eski modelleri ucuzdan getirip normal fiyattan satacaklar tabi, Allah'ın emri bu artık ! Sonraki parti yeni model olur diye tahmin ediyorum. Ve ben buaralar XL200 motorunu incelerken diyorum ki; piyasadaki haşlanmış XL200 ler ile uğraşmaktansa biraz daha para verip RX250 alınabilir. Tabi biraz sabredip yeni modellerin gelmesini beklemek lazım.

Yeni Motard (SM) modellerinde aliminyum jant kullanmaları çok hoşuma gitmedi açıkçası. Gerçi nekadar dayanıklı bilmiyorum ama ben tel janta rağzıydım doğrusu...
    tabi bu yaklaşık 1 sene daha beklemek olacak. çok yazık ya zaten satacağın ilk etapta 10 15 tane onda da müşterini kaybediyosun. neyse belki bir süpriz yapar asya ihtimal olmasada umut ediyoruz işte

bu arada taşa toprağa çıkacak adam için mutlaka tel jant olmalı. ama benim gibi sadece cadde kullanıcısına alaşım jant daha iyi en azından tubeless olur.

Arkadaşlar burada asya motor için söylediklerimden dolayı kendilerinden özür diliyorum. Geçtiğimiz günlerde kendilerine neden yeni model getirmedikleri konusunda bir mail atmıştım. Bugün bana bir maille cevap verdiler mail aynen aşağıdaki gibi;

Samet Bey merhaba ,
    Bahsettiğiniz uyarı ve bilgilendirme için çok teşekkür ederim. Aslında tüm problem dikkatimizden kaçmış galeri bölümündeki birkaç resim. Asya Motor olarak ithalatını yapacağımız aracın modeli RX modelidir.

Haziran başında satışa başlanacak olan model resimleri yukarıdakilerdir. Sizin talep etmiş olduğunuz model olan alaşım jantlı SM versiyonu da satışa çıkacaktır. Bayilere muhtemel sevk tarihi haziran ilk haftasıdır. Sadece görsel olarak galeri bölümünde yer alan ve ithalatı yapılmayacak olan model ise aşağıdadır.

İthal edilmeyecek olan ve resmi web site galeri bölümünde yer alan model.
    Doğrudan bize yazdığınız bilgilendirme için çok teşekkür eder, saygılar sunarım.

Bu maili bana asyamotor genel müdürü Sait Orhan bey atmış. Ama bununla yetinmeyip akşam üzeri kendisi beni aradı attığım mailin içeriğini çok beğendiğini böyle bir bilgilendirme için bana teşekkür ettiğini getirecekleri modelin benim söylediğim model olduğunu ancak bir hatadan dolayı bu resimlerin yüklendiğini söyledi sm ve cross olarak 2 modelinde geleceğini söyledi. Mayıs sonunda ellerinde olacağını dağıtımının haziran başında olacağını belirtti. Asyamotorun bu beklemediğim ilgisi karşısında gerçekten memnun oldum ve motor geldiğinde alıcısı olmaya karar verdim
    Satharian bunu beğendi.

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı Terapist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabi bu yaklaşık 1 sene daha beklemek olacak. çok yazık ya zaten satacağın ilk etapta 10 15 tane onda da müşterini kaybediyosun. neyse belki bir süpriz yapar asya ihtimal olmasada umut ediyoruz işte
    bu arada taşa toprağa çıkacak adam için mutlaka tel jant olmalı. ama benim gibi sadece cadde kullanıcısına alaşım jant daha iyi en azından tubeless olur.
    Merak etme, tel jantlar da tubless oluyor. Hepsi değil sanırım ama genişliği vs el veriyorsa tubles yapıyorlar. Daha doğrusu iç lastikli tel jantlı tekerleri lastik patladıktan sonra iç lastiği atıp dışını da tamir edip tubless yaptıklarını ve sorun çıkarmadıklarını duydum.

Alıntı Terapist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar burada asya motor için söylediklerimden dolayı kendilerinden özür diliyorum. Geçtiğimiz günlerde kendilerine neden yeni model getirmedikleri konusunda bir mail atmıştım. Bugün bana bir maille cevap verdiler mail aynen aşağıdaki gibi;

Samet Bey merhaba ,,,,,

Bu maili bana asyamotor genel müdürü Sait Orhan bey atmış. Ama bununla yetinmeyip akşam üzeri kendisi beni aradı attığım mailin içeriğini çok beğendiğini böyle bir bilgilendirme için bana teşekkür ettiğini getirecekleri modelin benim söylediğim model olduğunu ancak bir hatadan dolayı bu resimlerin yüklendiğini söyledi sm ve cross olarak 2 modelinde geleceğini söyledi. Mayıs sonunda ellerinde olacağını dağıtımının haziran başında olacağını belirtti. Asyamotorun bu beklemediğim ilgisi karşısında gerçekten memnun oldum ve motor geldiğinde alıcısı olmaya karar verdim
    Süpersin yav terapist Ve bende genel müdürün bu şekilde duyarlı davranmasına şaştım kaldım doğrusu. Ancak o genel müdür bu işlerden sorumlu olanları iyi bir haşlamalı. Bu ilk vukuatları değil. Daelimi de Asya motor getiriyor ve 250cclik canavar motoru 14hp ile piyasaya soktular... Birsürü de yanlış bilgilendirme ile. Şimdi 24 hp olarak geçiyor(orjinal sitesinde 25hp). Hala yanlış bilgiler de mevcut ama, ön fren tek disk gibi...(çift olması gerek)

Bu yeni modellerin geliyor olmasına çok sevindim doğrusu. Özellikle gösterge konusunda mutlu oldum. Japonların devir saati hediye ettiği modellerine cevap olarak bu göstergede yok yok. Bence hoş bir gelişme.

Sen bu müdür ile aranı sıcak tut, aletler gelince az biraz pazarlık ile güzel bir fiyata alırsın
    #sürenadam

siteyi de hemen yenilemişler, cross ve supermotoyu iki motosiklet olarak ayrı ayrı yer vermişler. fotoları da güncellemişler.

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Ozaman biz de linkleri yenileyelim. Konuyu takip edenler kolayca ulaşsın (Henüz resimleri yenilememişler, kısa sürede yenilerler sanırım)

Ürün gamı

Enduro modeli (Cross demişler, yok canım! )

SüperMoto modeli (çok da süper değil ama )
    #sürenadam

mehmetmumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    Ozaman biz de linkleri yenileyelim. Konuyu takip edenler kolayca ulaşsın (Henüz resimleri yenilememişler, kısa sürede yenilerler sanırım)

Ürün gamı

Enduro modeli (Cross demişler, yok canım! )

SüperMoto modeli (çok da süper değil ama )

Acaba nazillide firmanın elinde varmıdır basıp gidesim geldi
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı mehmetmumtaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Acaba nazillide firmanın elinde varmıdır basıp gidesim geldi
    Bilmem ki, daha gelmemiş de olabilir. Ama gitsek de test sürüşüne izin vermezler. Orada yetkili birisiyle görüşemezsek olmaz yani. Bir de nebileyim, bu motor için tee nazilliye gitmeye gerek yok gibi. Gelsin, bayide görelim derim Ama almayı kafaya koyduysanız, bayide bir test sürüşü rica edilebilinir. İkna edemezseniz nazilliye gidilebilinir.

Ancak birşey daha var. Ben mondial'in X-treme modellirini araştırırken öğrenmiştim. Bu mondial Shineray fabrikasını satın almış. Ve modeller de doğrudan gemiden istanbula iniyor. Direk bayilere gönderiliyor. Yani mondialin sanırım Aydındaki bayisinde X-treme modelleri bulunmamakta. Aynı şey yurt dışında Orion markası ile satılan bu RX250 modeli için de geçerli olabilir. Hatta büyük ihtimalle öyledir...
    #sürenadam

hercul3367 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt660r innova 125
    takipteyiz,inşallah 250 enduro eksikliğini doldurur.
    Para her şeydir diyen, para için her şeyi yapabilendir...
    Nasıl bir hayat yaşıyorsan, öyle ölürsünüz. Nasıl öldüyseniz, öylede dirilirsiniz.
    http://gezginpardus.blogcu.com/

isg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan xplore 200 CROS
    http://www.asyamotor.com.tr/?page=urun-detay&id=86 lütfen bu fotoda RX 250 yazısını resmen paintte yapıştırmışlar bize gelecek olan motorlar bu şampiyon motor mu sizce ?????
    DÖRT TEKER BEDENİMİ İKİ TEKER RUHUMU TAŞIR...!!!

Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    Bilmem ki, daha gelmemiş de olabilir. Ama gitsek de test sürüşüne izin vermezler. Orada yetkili birisiyle görüşemezsek olmaz yani. Bir de nebileyim, bu motor için tee nazilliye gitmeye gerek yok gibi. Gelsin, bayide görelim derim Ama almayı kafaya koyduysanız, bayide bir test sürüşü rica edilebilinir. İkna edemezseniz nazilliye gidilebilinir.

Ancak birşey daha var. Ben mondial'in X-treme modellirini araştırırken öğrenmiştim. Bu mondial Shineray fabrikasını satın almış. Ve modeller de doğrudan gemiden istanbula iniyor. Direk bayilere gönderiliyor. Yani mondialin sanırım Aydındaki bayisinde X-treme modelleri bulunmamakta. Aynı şey yurt dışında Orion markası ile satılan bu RX250 modeli için de geçerli olabilir. Hatta büyük ihtimalle öyledir...
    Fabrikaya gideyim, motorsiklet oarada olacak ben test edemiyecem , YIKARIM fabrikayı !!! , motorda gelmedi arkadaş sezon başı gelmezse ne zaman gelcek bu ? kafam atacak custom bi motor var aklımda girişecem olmazsa ...

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı isg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.asyamotor.com.tr/?page=urun-detay&id=86 lütfen bu fotoda RX 250 yazısını resmen paintte yapıştırmışlar bize gelecek olan motorlar bu şampiyon motor mu sizce ?????
    Hayır.....
    #sürenadam

Süpersin yav terapist Ve bende genel müdürün bu şekilde duyarlı davranmasına şaştım kaldım doğrusu. Ancak o genel müdür bu işlerden sorumlu olanları iyi bir haşlamalı. Bu ilk vukuatları değil. Daelimi de Asya motor getiriyor ve 250cclik canavar motoru 14hp ile piyasaya soktular... Birsürü de yanlış bilgilendirme ile. Şimdi 24 hp olarak geçiyor(orjinal sitesinde 25hp). Hala yanlış bilgiler de mevcut ama, ön fren tek disk gibi...(çift olması gerek)

Bu yeni modellerin geliyor olmasına çok sevindim doğrusu. Özellikle gösterge konusunda mutlu oldum. Japonların devir saati hediye ettiği modellerine cevap olarak bu göstergede yok yok. Bence hoş bir gelişme.

Sen bu müdür ile aranı sıcak tut, aletler gelince az biraz pazarlık ile güzel bir fiyata alırsın
    Uzun zamandır yazamadım. Müdür ben bişey söylemeden bunu kendisi söyledi zaten siz alacağınız bay,ye karar verdiğinizde bana haber verirseniz ben bişeyler yapmaya çalışırım falan dedi Bu arada motosikletler fabrikada yok arkadaşlar boşuna gitmeyin. mayısın son haftası gelecekmiş haziranın ilk haftasıda dağıtımı var.

Syanur göstergede bulunanlar şöyle: Mavi aydınlatmalı Dijital kombi-ekran. Kmh veya Mph Hız ölçer,trip meter, saat, vites göstergesi, yakıt göstergesi, akü göstergesi, devir göstergesi, sinyal ve sis-ışık göstergesi

Motosikleti
    birde sanki bu su sogutma kuba str 250 lilerdeki gibi yalan olucak sanki bana oyle geliyor supermoto versiyonundaki resimlere bakarken bir tane foto var yan kapak yok benzin deposu sase motoru sol kismi gozukuyor bildigin benim motosikletin motoruyla ayni sekli ne sogutma radyatoru nede su sogutmaya dair bi iz gormedim

Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birde sanki bu su sogutma kuba str 250 lilerdeki gibi yalan olucak sanki bana oyle geliyor supermoto versiyonundaki resimlere bakarken bir tane foto var yan kapak yok benzin deposu sase motoru sol kismi gozukuyor bildigin benim motosikletin motoruyla ayni sekli ne sogutma radyatoru nede su sogutmaya dair bi iz gormedim
    eğer 2011 model motoru getireceklerse
    başka bir sitede detayları var su soğutmalı yazıyor, birde 108 kg yazıyor çok hafifmiş

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi resimmiş, buraya ekle de bir bakalım. Ben pek ihtimal vermiyorum. Çünkü Orion adı altında su soğutmalı ve soğutmasız 2 model mevcut değil. Yani su soğutmalı olmayan bir model yok sanırım...
    #sürenadam

Motosikleti
    hemen ekliyorum ahanda bu resim

http://www.asyamotor.com.tr/contentm...2012192305.jpg

birde su var

http://www.asyamotor.com.tr/contentm...2012205720.jpg

hatta dikkat ederseniz motorun ustunde zongshen yaziyor

hatta su motorun siyahi desek yeri

i01.i.aliimg.com/photo/v0/204632413/150cc_250cc_gasoline_vertical_Engine_for_tricycle. jpg

gti_king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250
    Şu son iki fotoğrafta zaten motor bloğundaki kanalardan ötürü hava soğutmalı olduğu anlaşılıyor. Yukarıdaki diğer fotoğraflardaki motor ise su soğutmalı, onun bloğunda hava kanalları yok. Hangisi gelecek acaba?

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123451353 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)