Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
22. sayfa BirinciBirinci ... 12202122232432 ... SonuncuSonuncu

kymco venox 250

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kymco Grand Vista 250/CBF 150
    Alıntı enentel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar.Uzun süredir bu sayfayı ziyaret etmiyordum bakıyorumda venox gv konusu herzamanki gibi devam ediyor ederde!venoxum hakkında şunu söyleyebilirim çok çok az yakıt tüketiyor ağırlığına rağmen!!!kokluyor derlerdi inanamazdımmotorumu birkaç ay önce aldım rütbeli bir pilottan dedimki havada uçak yerde bunu kullanıyorsa bende iyi tercih yapmışımdırşaka bir yana motorumu almadan önce bir çok markayı araştırdım çok fazla seçenekle başladım bir çok nedenden eleye eleye gv ile venox kaldı inanın evlenirken bile bu kadar düşünmemişimdirherşeylerini kıyasladım güç,tork,yakıt,ağırlık,malzeme kalitesi,tasarım,sıfır fiyatları ikinci el fiyatları en sonunda venox kararını verdim iyide yapmışım ha gv kullanmadım kıyaslamamda bir bu eksikti,venox ağırlığı 190 olan makina bu ağırlığa rağmen 250cc ye göre müthiş kalıplı duruyor sesi tamtakır egzoz açılırsa canavar ortaya çıkıyor emin olun.Tasarım olarak hondadan esinlenilmiş hatta esinlemeyi bırak yanlışlıkla hondanın aynısı olmuş ama benim için sorun değil motor kopya bir motor olabilir görünüm olarak ama zamanla kendi imzasını atıyor.Bu motor neden ağır malzemeden başka birşey değil arkadaşlar.Birde dünyada hangi motor markası motoruna fabrika çıkış sonrası 100bin km garanti verebilir?!veriyorlar sıfır fiyatı yüksek ikinci eller çok daha uygun,ikinci eller için kolay stılabilen bir motor değil.Hemen söyleyeyim neden bu motor? peki farklılık arkadaşlar görünümü performansı neden gv250 değil daha klasik görünümlü şekil olarak daha hantal zevkler tabii tercih sizinlerin ben tercihimi yaptım iyide oldu herkese saygılar...
    100 bin km.efsanesine bu arkadasda inanmis

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Venox'unu takas etmek isteyen arkadaslar kirmizi Grand Dink 250 mi takas edebilirim alti üstü sorun degil ayrintilar icin pm.

Merhaba,
    Kymco agility city 125 kullanıyorum.(2011- 1500 km. de) Venox almayı düşünüyorum. Fakat yedek parça konusunda tereddütlerim var. Kullanan arkadaşlar sıkıntı çekiyor mu merak ediyorum. Takas düşünen veya venox unu satmayı düşünen arkadaşlar benimle irtibata geçerse sevinirim.

gs500inanc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat e kaldı :)
    Kymco nun 100 bin olayı servis bakımlı olması durumunda gerçek zodium ama servis 100 bine kalmadan serviste bütün parçaları değişmiş oluyor . yani motor yağ su buji hava filtresi değişerek 100 bin çevirmiyor, egzantrik zincirinden piston sekmana kadar bunun ciddi bir lşstesi vardı zamanında serviste, böyle parça değişecekse her markanın her motoru da 100 bini devirir, bu işin bir espirisi yok ))
    suzuki address 50cc=)yamaha dt125=)93 gs500=)99 gs500=)yamaha tt600=)99 er5=) virago 250=)92 kle500=)2004 gs500=) 2005 fazer)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı gs500inanc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kymco nun 100 bin olayı servis bakımlı olması durumunda gerçek zodium ama servis 100 bine kalmadan serviste bütün parçaları değişmiş oluyor . yani motor yağ su buji hava filtresi değişerek 100 bin çevirmiyor, egzantrik zincirinden piston sekmana kadar bunun ciddi bir lşstesi vardı zamanında serviste, böyle parça değişecekse her markanın her motoru da 100 bini devirir, bu işin bir espirisi yok ))
    öyle olsun inanc

Kymco Venox 250 2.el alıcam; parça pahalımıdır ve bulmakta sıkıntı çekermiyim 0 modelleri üretilmediği için.

gs500inanc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat e kaldı :)
    Parça var pahalı derken japonlardan ucuz, ama arada uçurum yok yakın diyelim.
    suzuki address 50cc=)yamaha dt125=)93 gs500=)99 gs500=)yamaha tt600=)99 er5=) virago 250=)92 kle500=)2004 gs500=) 2005 fazer)

2. El alacağım arkadaşlar istanbul'da satmak isteyen birisi varmıdır yada tavsiye edebileceğiniz bir yer, ilan vs...

serotizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Softail FXSTBI
    Geçen hafta 2008 model bir Venox aldım. İlk motorsikletim.
    Tahminimden çok daha keyifliymiş motor kullanmak
    Hala Venox kullanıcıları var mı forumda?

unalx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fzr6
    Selam . Aramıza hoşgeldin..

serotizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Softail FXSTBI
    Alıntı unalx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam . Aramıza hoşgeldin..
    Teşekkürler, hoşbulduk

Ben de ankaradan alacağım ama bulduğum motor 22bin km de ancak sahibi temiz bakmış gibi sizce beni kaç sene taşıyabilir ? Sık sık olmasa da uzun yol yapmayı düşünüyorum.

mrtt7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT09
    Herkese merhabalar. Ben de cbr 125 ten sonra hızlı bir tarz değişikliği ile venox 250 mi almış bulunmaktayım.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Hayırlı olsun, değişiminiz hızlı olmuş, sürüşünüz kazasız olsun

Severiz kymco abimizi...
    #sürenadam

Motosikleti
    MT09
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, değişiminiz hızlı olmuş, sürüşünüz kazasız olsun

Severiz kymco abimizi...
    teşekkürler

Arkadaşlar Merhaba,

Bir venox250 kullanıcısı olarak sizlerle venox hakkında az da olsa bilgi vermek istiyorum.

Sitelerde ve forumlarda bende venox kullanıcısı olmadan önce çok araştırmalar yaptım fakat tatmin edici bir açıklama bulamamıştım.

2010 model 250cclik bir venox kullanıcısıyım.

Yurtdışından özel olarak getirilmiştir. Türkiye'de ortalama son modelleri 2008 2007 olarak geciyor.

ki daha üstünü özel olarak getirtmediğiniz sürece türkiye yollarında bulamazsınız.

Yurtdışında yeni modelleri satılıyor fakat Türkiye'de fiyatlar kdv vs değerler avrupada olduğu gibi uygun olmadığından yeni modellerini turkiyede pek satışı yok.

Buna uygun olarak değerlendirme yapabileceğiniz bir Hyosung veya diğer model cihaz önermiyorum.

Venox250 naked tarzı uyarlanmış devir aralığı olmayan 2. viteste 100km hıza 5 6 saniyede cıkabilen V motora sahip bir cihaz.

Bir chopper gibi tok sesi olup cruiser goruntusune sahip gezi motoru diyebiliriz..

Görüntü olarak 600CC lik cihazlarla yarıştığını idda edebilirim..

Ruhsatta 20.5 olarak gorunen bu cihazı 27bgden aşağı değil.. 191 kg gibi ağır gorunen motor aslında gayet rahat kullanımlı ve seri bir cihaz..

Bu kadar seri ve atak bir motorla hızda yapabildiğiniz ve devirinde kullanmadığınız için tek problemi fazla yakıt tüketmesi şehir içinde 100Km 5 litre yakıyor. uzun yolda ortalama 4 litre falan yakıyor.

saatte 130-140 Km hızla 4 litre tüketiyor bunu bir düşünün. Motorun son ibresi 160 ben 150km hızla aydından izmire geçtiğimi biliyorum yol güzel akıcıysa zaten bu motorla yapabileceğiniz rahat hızınız

130 km istediğiniz geziyi ve yolculuğu yapabileceğiniz su soğutmalı avantajıyla rahat bir motor.

Silkar sayesinde ve kymco yetkili servislerinde parca bulmama gibi bir sıkıstıya rastlayamazsınız üretici firma türkiyeye bu motorları getirmiyor fakat diğer ürünlerinden türkiyede ciddi bir pazara sahip

olduğu için müşteri memnuniyetini ön planda tuttukları için eski motorların ve ürünlerin parcalarını bulmakta çok kolay.

Bazı yorumları okuyorum, gerçekten gezmekten ve motor kullanmaktan fırsat bulup forumlarda vakit gicirecek bos zaman bile bulamıyorsunuz venox okadar rahat ve sorunsuz bir cihaz.

sizinle birde resim paylaşmak isterim. sorularınız olursa mail atabilirsiniz avsarocak@gmail.com gorusmek üzere..

Hikizume bunu beğendi.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı avsar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Merhaba,

Bir venox250 kullanıcısı olarak sizlerle venox hakkında az da olsa bilgi vermek istiyorum.

Sitelerde ve forumlarda bende venox kullanıcısı olmadan önce çok araştırmalar yaptım fakat tatmin edici bir açıklama bulamamıştım.

2010 model 250cclik bir venox kullanıcısıyım.

Yurtdışından özel olarak getirilmiştir. Türkiye'de ortalama son modelleri 2008 2007 olarak geciyor.

ki daha üstünü özel olarak getirtmediğiniz sürece türkiye yollarında bulamazsınız.

Yurtdışında yeni modelleri satılıyor fakat Türkiye'de fiyatlar kdv vs değerler avrupada olduğu gibi uygun olmadığından yeni modellerini turkiyede pek satışı yok.

Buna uygun olarak değerlendirme yapabileceğiniz bir Hyosung veya diğer model cihaz önermiyorum.

Venox250 naked tarzı uyarlanmış devir aralığı olmayan 2. viteste 100km hıza 5 6 saniyede cıkabilen V motora sahip bir cihaz.

Bir chopper gibi tok sesi olup cruiser goruntusune sahip gezi motoru diyebiliriz..

Görüntü olarak 600CC lik cihazlarla yarıştığını idda edebilirim..

Ruhsatta 20.5 olarak gorunen bu cihazı 27bgden aşağı değil.. 191 kg gibi ağır gorunen motor aslında gayet rahat kullanımlı ve seri bir cihaz..

Bu kadar seri ve atak bir motorla hızda yapabildiğiniz ve devirinde kullanmadığınız için tek problemi fazla yakıt tüketmesi şehir içinde 100Km 5 litre yakıyor. uzun yolda ortalama 4 litre falan yakıyor.

saatte 130-140 Km hızla 4 litre tüketiyor bunu bir düşünün. Motorun son ibresi 160 ben 150km hızla aydından izmire geçtiğimi biliyorum yol güzel akıcıysa zaten bu motorla yapabileceğiniz rahat hızınız

130 km istediğiniz geziyi ve yolculuğu yapabileceğiniz su soğutmalı avantajıyla rahat bir motor.

Silkar sayesinde ve kymco yetkili servislerinde parca bulmama gibi bir sıkıstıya rastlayamazsınız üretici firma türkiyeye bu motorları getirmiyor fakat diğer ürünlerinden türkiyede ciddi bir pazara sahip

olduğu için müşteri memnuniyetini ön planda tuttukları için eski motorların ve ürünlerin parcalarını bulmakta çok kolay.

Bazı yorumları okuyorum, gerçekten gezmekten ve motor kullanmaktan fırsat bulup forumlarda vakit gicirecek bos zaman bile bulamıyorsunuz venox okadar rahat ve sorunsuz bir cihaz.

sizinle birde resim paylaşmak isterim. sorularınız olursa mail atabilirsiniz avsarocak@gmail.com gorusmek üzere..

http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=3&theater
    dostum hayırlı olsun. venox bir çok kullanıcıyı cezbeden fakat nadir olduğundan dolayı kitlesini hyosung a kaptırmış bir motor. benim de muhakkak bir kere denemek istediğim bir motor. Kazasız belasız binersin inşallah...verdiğin bilgiler için de teşekkürler...2010 model kullandığın için de bir ayrıcalığa sahipsin

hayırlı sürüşler...

Motosikleti
    MT09
    @avsar gayet güzel bir paylaşım olmuş teşekkürler fakat ben 100km'de 5lt hiç yakıtıramadım. sabit 90-110km/h ile 3.55lt yaktı. şehir içinde ise 4.2lt civarı yakıyor. Herneyse bu da ilk gezimizden kareler

Uploaded with ImageShack.us

Arkadaşlar Merhaba,
    Venox için ön cam arıyorum. yardımcı olabilecek var mı ?
    Teşekkürler..

Motosikleti
    MT09
    Alıntı hakankvs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Merhaba,
    Venox için ön cam arıyorum. yardımcı olabilecek var mı ?
    Teşekkürler..
    venoxa özel bi ön cam yok diye biliyorum.
    Universal camlarda arastırmanızı öneririm. Bu arada neredensiniz hangi şehir? Nadir venox kullanıcısı oldugu için bi sormak istedim

REKLAM ALANI
22. sayfa BirinciBirinci ... 12202122232432 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler