Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda ANF 125 İnnova Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ahmetk. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMOTO CLX 250
    öncelikle geçmiş olsun.bizim motorlarımızın tek kusuru sanırım hafif olmaları,şöyle bir yirmi kilo falan ağır olsalardı sanırım daha iyi olurdu.kaymanızın sebebide motorun hafifliğinden olabilir.rüzgarlı havalarda bile çok kolay savrulabiliyo cup tarzı motorlar,heleki tek kişiyseniz ve kilonuzda normalin altındaysa...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hercul3367 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt660r innova 125
    saolasın kardeş,demekki yağmurlu havalarda dikkatli gideceğiz
    frene basarken hassas davranacağız.
    Para her şeydir diyen, para için her şeyi yapabilendir...
    Nasıl bir hayat yaşıyorsan, öyle ölürsünüz. Nasıl öldüyseniz, öylede dirilirsiniz.
    http://gezginpardus.blogcu.com/

Merhabalar arkadaşlar, forma yenı uye oldum... 2005 model ınnovam var.. 6500 kılometrede kullanılmıyor desem yerıdır yaz aylarında cıkartyorum bır kac gun kullanıyorum.. soyle ki bakım zamanı geldı aku degısecek durmaktan aku bıttı neredeyse 2 yıldır bakım olmuyor ( belkıde gecmıstır ) önerılerınız neler ? neler degısmesı gerekır ?
    bir diğer konu ise lastıkler degıstırmeyı dusunuyorum fakat bulundugum yerde sanayıde lastık satanlar da hep aynı marka var swallow ve irc markaları belkı duymussunuzdur.. orjınalı ise epey yuksek cıftı 180 lıra cıvarı.. ınternetten alabılecegım onerebılecegınız lastık markası var mı ?

ferre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova
    hercul3367 hocam geçmiş olsun..

Alıntı Serdal45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar arkadaşlar, forma yenı uye oldum... 2005 model ınnovam var.. 6500 kılometrede kullanılmıyor desem yerıdır yaz aylarında cıkartyorum bır kac gun kullanıyorum.. soyle ki bakım zamanı geldı aku degısecek durmaktan aku bıttı neredeyse 2 yıldır bakım olmuyor ( belkıde gecmıstır ) önerılerınız neler ? neler degısmesı gerekır ?
    bir diğer konu ise lastıkler degıstırmeyı dusunuyorum fakat bulundugum yerde sanayıde lastık satanlar da hep aynı marka var swallow ve irc markaları belkı duymussunuzdur.. orjınalı ise epey yuksek cıftı 180 lıra cıvarı.. ınternetten alabılecegım onerebılecegınız lastık markası var mı ?

bu konuda bılgısı olan yok mu arkadaşlar ?

Motosikleti
    yamaha xt660r innova 125
    Alıntı ferre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hercul3367 hocam geçmiş olsun..
    teşekkürler kardeş.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:06 ----------

serdal45,öncelikle hoşgeldin kardeş.
    http://savaturkiye.com/moped.html telefonla arıyorsun,havale yapıyorsun
    lastik ayağına geliyor.fuar zamanı indirim vardı tanesini 55.tl ye almıştım.
    ön arka aynı ebat taktım mc 51,gayette memnunum(tabi yağmurlu hava dışında).
    Nasıl bir hayat yaşıyorsan, öyle ölürsünüz. Nasıl öldüyseniz, öylede dirilirsiniz.

Alıntı hercul3367 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler kardeş.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:06 ----------

serdal45,öncelikle hoşgeldin kardeş.
    http://savaturkiye.com/moped.html telefonla arıyorsun,havale yapıyorsun
    lastik ayağına geliyor.fuar zamanı indirim vardı tanesini 55.tl ye almıştım.
    ön arka aynı ebat taktım mc 51,gayette memnunum(tabi yağmurlu hava dışında).

Merhabalar hoş bulduk,

swallow dıye bır marka var sanayıde cıftını 70 liraya takıyorlar.. dduydunuz mu hıc ? birde İRC var.

90.000 lik 2005 innovamı satıp 2010 innova aldım 4700 de,resimleri bi ara paylasırım ilk izlenimim torku ve yakıtı tatminkar diyebilirim...

http://www.motosiklet.net/forum/memb...icture8003.jpg,

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:01 ----------

http://www.motosiklet.net/forum/memb...icture8002.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:03 ----------

cbr 250 alma niyetine 1 yılllık bi ara vererek(malum 10.000 i buldu)en azından motorun modeli yükseltmenin mantıklı olacagını düşünüp bi innova i aldım sagolsun almıs oldugum arkadasda cok iyi bakmıs.,,,,

Motosikleti
    yamaha xt660r innova 125
    hayırlı olsun kardeş,güle güle binesin.
    eskisi ile ne fark gürdün kullanımda.

en cok farkettigim sey motorun sesinden torku net bi sekilde duyabilmek,kalkıslarda 80-90 a kadar istikrarlı bi hızlanma gördüm yakıt için net bişey söyleyemeyecegim servise bi bırakıp buji,hava filt. temzligi ve yag değişimi sorası netlesir.ama genel itibariyleinnova ile 90.000 yapan biri olarak sıfır motor almıs modundayım , tek problem kappanın 30lt. cantasından aldım ama baglantı aparatı sıkıntısı var o halloldumu baska bi sorun kalmayacak.

arkadaslar innova i de benzini fulledikten sonra ilk kademede kac km gitmektesiniz

mozdogan1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    innova 125 i 09
    50-55 KM kadar

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    Alıntı emrekrbrn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en cok farkettigim sey motorun sesinden torku net bi sekilde duyabilmek,kalkıslarda 80-90 a kadar istikrarlı bi hızlanma gördüm yakıt için net bişey söyleyemeyecegim servise bi bırakıp buji,hava filt. temzligi ve yag değişimi sorası netlesir.ama genel itibariyleinnova ile 90.000 yapan biri olarak sıfır motor almıs modundayım , tek problem kappanın 30lt. cantasından aldım ama baglantı aparatı sıkıntısı var o halloldumu baska bi sorun kalmayacak.

hayırlı olsun , kaça aldınız , benimde aklımda olan modellerden biri o yüzden merakettim
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

ben 3,400 e aldım.

sanırım hava filtresi ve buji değişimi yapmam gerekli cünkü ilk kademede 35km gitmekte,toplamda da 120 km de son cubuk yanmakta ,aldıgım arkadas (4.700de aldım)motoru zorlamamıs ve uzun yol yapmamış sanırım hala acılma evreside var.

nrkndmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave110i
    son çubukta en az 35km götürür bence.
    bakma güzelim,atla gezelim

quadro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda innova ANF125i
    Merhaba arkadaşlar;
    Bugün benim 2011 model innova anf125i ile 165 km yol yaptım yakıtı ölçtüm sizlerle paylaşmak istedim.
    Motorum şu an 1700km de. Denizli'den Acıpayam'a kadar gidiş geliş ~100km şehirler arası, 65 km civarı şehir içi kullandım artçılı bir kullanım oldu artçım ile ikimiz toplam 160kg yolcu ağırlığıyla tasarruf kaygısı taşımadan yol müsait oldukça bastım bazı yerlerde 120km/saat hıza ulaştık.
    165 km'lik kullanım sonunda tekrar depoyu doldurduk 3.3litre yakıt aldı. Hesabım yanlış değilse 100km de 2 litre yakıt harcamışız.
    Bu arada bilenler bilir burdaki cankurtaran rampasında bile motor 3.vitesten alta düşmedi..
    Biri yer, biri bakar kıyamet ondan kopar.

Motosikleti
    yamaha xt660r innova 125
    Alıntı quadro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar;
    Bugün benim 2011 model innova anf125i ile 165 km yol yaptım yakıtı ölçtüm sizlerle paylaşmak istedim.
    Motorum şu an 1700km de. Denizli'den Acıpayam'a kadar gidiş geliş ~100km şehirler arası, 65 km civarı şehir içi kullandım artçılı bir kullanım oldu artçım ile ikimiz toplam 160kg yolcu ağırlığıyla tasarruf kaygısı taşımadan yol müsait oldukça bastım bazı yerlerde 120km/saat hıza ulaştık.
    165 km'lik kullanım sonunda tekrar depoyu doldurduk 3.3litre yakıt aldı. Hesabım yanlış değilse 100km de 2 litre yakıt harcamışız.
    Bu arada bilenler bilir burdaki cankurtaran rampasında bile motor 3.vitesten alta düşmedi..
    iki kişi performanslı kullanım,çok iyi.
    ben performanslı kullanım 3 lt. aşağı düşmüyor,90'ı geçmiyor.
    anlamadım gitti....

Alıntı hercul3367 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iki kişi performanslı kullanım,çok iyi.
    ben performanslı kullanım 3 lt. aşağı düşmüyor,90'ı geçmiyor.
    anlamadım gitti....
    hava filtresi,buji değişimi ve enjeksiyon temizligi yapıldımı?buna ragmen yakma durumu varsa sorun var demektir

nrkndmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave110i
    Alıntı quadro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar;
    dostum aslında tehlikeli,hız sorulmaz ama meraktandır.:D tek kişi son hız ne görüyorsunuz..normal şartlarda(rampa aşağı,rüzgar,yatma felan olmadan)
    bakma güzelim,atla gezelim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler