Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
21. sayfa BirinciBirinci ... 111920212223 ... SonuncuSonuncu

Kanuni Phantom 180 kullanıcıları / Bilgi paylaşım başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Alıntı search16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba. Motorun artçılı kullanımdaki dengesi nasıl. Artçılı viraj almada sıkıntı yaşanıyormu ve toplamda 150 kğ lık bir yükle, 120 km hızı düzde yakalayabilirmi. Motor aksamı bendeki ile aynı. Fakat cc farklı. Takibindeyiz bu motorun. Almaya çekinir hale geldik. Burada kullanıcısı pek yok. Şimdiden teşekkürler.
    reis kullanım kılavuzunda maksimum hız olarak 100 km yazmakta. tek kişiysen 110-120'e kadar çıkar bu. ama iki kişide 120 zor görür bence 100-110 arası gidersin. ayrıca artçı pek rahat etmiyor bu motorda. bu arada bazıları dişli filan değiştirdi motorun hızında hatırı sayılır değişiklikler olmuş istersen birde onu araştır. ayrıca bu motoru sıfır alırsan rodaj bitimine kadar dediğin hızları görmenide tavsiye etmiyorum. daha sonra motor her gün ayrı sorun çıkartınca bumuymuş kanuni deyip hergün küfredersin. ama rodajını düzgün geçirirsen pek sıkıntı çıkmaz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    wersoulza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Phantom
    Alıntı nines adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    reis kullanım kılavuzunda maksimum hız olarak 100 km yazmakta. tek kişiysen 110-120'e kadar çıkar bu. ama iki kişide 120 zor görür bence 100-110 arası gidersin. ayrıca artçı pek rahat etmiyor bu motorda. bu arada bazıları dişli filan değiştirdi motorun hızında hatırı sayılır değişiklikler olmuş istersen birde onu araştır. ayrıca bu motoru sıfır alırsan rodaj bitimine kadar dediğin hızları görmenide tavsiye etmiyorum. daha sonra motor her gün ayrı sorun çıkartınca bumuymuş kanuni deyip hergün küfredersin. ama rodajını düzgün geçirirsen pek sıkıntı çıkmaz.
    ön dişliyi 14t yaptırdım iki kişi düzde 125i her şekilde dayıyor
    Tek kişide 148i gördüm Suzuki gsx-R 1000 test i ile.
    Çanakkale'li

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Alıntı wersoulza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacım zaten senin motor canavar oldu. birtek egzosu sele altında bıraksaydın bence daha güzel dururdu ama zevklerle renkler tartışılmaz derler

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Sağolun arkadaşlar bilgileriniz için. Sadece Önemli olan tabikide hız değil. Denge oturuş pozisyonu ve frenleme. He birde görüntü. İkinci elini kullanma fırsatım oldu 2-3 km kadar. Fena değilmiş motor. Yanlız artçılı yırtınıyor, fakat gitmiycemde demiyor. Daha ne olsun, gücü belli....

kanbayrak1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Treme MAX
    Alıntı wersoulza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu dişli olayını biraz anlatırmısın. uzun yola falan çıktın mı? Performansı nasıl.

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Sağolun arkadaşlar bilgileriniz için. Sadece Önemli olan tabikide hız değil. Denge oturuş pozisyonu ve frenleme. He birde görüntü. İkinci elini kullanma fırsatım oldu 2-3 km kadar. Fena değilmiş motor. Yanlız artçılı yırtınıyor, fakat gitmiycemde demiyor. Daha ne olsun, gücü belli....
    senin kullanmış olduğun kaç km'de veya rodajı nasıl yapılmış bilemiyorum ama benimki iki kişi 110'u görüyor (düz yolda). birazda alışma meselesi tabiki. tek kişi ise 120 görüyorum. fakat bu hızları görmesine görüyorum ama pek çıkmak istediğim hızlar değil. 100'den sonra bende tırsmalar başlıyor :D

Motosikleti
    Benim bahsettiğim hızda okadardı zaten. Yanlız motorun gitmemesinin nedenlerinden en önemlisi lastikler. Çok kalın ve ağır. Birde egzos motoru çok sıkıyor.

Motosikleti
    Yamaha Fazer
    Merhabalar;

Arkadaşlar özel işlerim sebebi ile 2 kez ard arda hafta sonlarında İstanbul-Bursa turu yapmak durumunda kaldım.

İşin geçeği bunlarla birlikte toplam uzun yolum 5 Bursa-İstanbul; 1 Balıkesir ve 1 de Armutlu oldu.

Bana zerre sıkıntı çıkarmamasının yanı sıra Orhangazi eğiminde 128 gördü tek kişi(13 diş ile)

Ancak düz yolda takdir edersiniz ki bu hızlara ulaşmak yalan bu motorda.. )

Şuana kadar yaklaşık 5200 km yol yaptıgım motorumdan o kadar memnunum ki... Yeter ki rodajını düzgün yapın

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:32 ----------

en kısa zamanda sizlerle ilgili gezi fotolarımı paylasacagım. Ancak bir öneri olarak bir gezi düzenleyebiliriz diye düşünüyorum..

Maksat hem tanısmak hem de bilgilerimizi paylaşabilmek..
    Uway bunu beğendi.

arkadaslar sızın konusmalarınız uzerıne bır uyelık actım bundan 4 gun once antalya-alanya yolu arasın 153 km hız ıle radara gırdım. ama size sunuda soyleyeyım kendım motorcuyu ve motoru alalı 1 bucuk ay oldu motor 2740 km de simdi acıkca konusalım ben motoru sadece işe gidip gelmek ıcın aldım normalde kullandıgım motor gsx-r 750 rızla 1999 model ozel yapım ve antalya-alanya arasında gordugum hız 378 gecemıyorum o hızı ama kullandıgın motor ufak bır motor fazla bırsey beklemıyceksın acık konusmak gerek ama verilen parayıda hak edıcek bir motor

Motosikleti
    X-Treme MAX
    Merhaba arkadaşlar en uzun yolumu yapmış bulunmaktayım :

Samsun-İstanbul yaklaşık 600 km.

Motor hiç bir sıkıntı çıkarmadı. Ortalama hız olarak 85-90 arası geldim. 7-8 kez ufak molalar verdim. 9.5 saat sürdü.
    Yola çıkmadan bir kaç gün önce motora çakmaklık-usb girişi yaptım şarj için. telefon tutucu taktım. telefonumu koydum o tarif etti ben geldim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:10 ----------

Çakmaklık girişi (soketi) resimleri.

Açma kapama sivici.

çakmaklık soketi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:20 ----------

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Alıntı kanbayrak1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar en uzun yolumu yapmış bulunmaktayım :

Samsun-İstanbul yaklaşık 600 km.

Motor hiç bir sıkıntı çıkarmadı. Ortalama hız olarak 85-90 arası geldim. 7-8 kez ufak molalar verdim. 9.5 saat sürdü.
    Yola çıkmadan bir kaç gün önce motora çakmaklık-usb girişi yaptım şarj için. telefon tutucu taktım. telefonumu koydum o tarif etti ben geldim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:10 ----------

Çakmaklık girişi (soketi) resimleri.

Açma kapama sivici.
    http://k1307.hizliresim.com/1c/r/qp6hf.jpg

çakmaklık soketi.
    http://l1307.hizliresim.com/1c/r/qp6ly.jpg

http://j1307.hizliresim.com/1c/r/qp6p1.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:20 ----------

http://j1307.hizliresim.com/1c/r/qp6s3.jpg

http://k1307.hizliresim.com/1c/r/qp6tm.jpg

Hacım Atalar civarındamı oturuyorsun? son resim sanki atalar sahil.

Motosikleti
    X-Treme MAX
    Yok pendik sahili. ama atalarda olabilir baya bi kıyıdan gitmiştim.

Motosikleti
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...30462781/detay

Arkadaşlar linkteki motor siteden birininmi yada kullanan arkadaşlardan görüş alabilirmiyim. Pazartesi arkadaşa almaya gidiyoruz
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

Motosikleti
    X-Treme MAX
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...30462781/detay

Arkadaşlar linkteki motor siteden birininmi yada kullanan arkadaşlardan görüş alabilirmiyim. Pazartesi arkadaşa almaya gidiyoruz

motorun gidonu farklı egzost koruma demirleri yok. vidalarının eksik olduğu resimlerden belli. Büyük ihtimalle kaza geçirmiş ucuza satıyor zaten.

Motosikleti
    Satan eleman kesinlikle kaza yok, parayaya cok sikistigim icin satiyorum diye soylemis. Eksikleri var motorun fakat fiyat iyi. Parcalar toplanabilecek cinsten sanirim. Servis temin edebilir heralde. İlk gozume takilan arka kuyruk oldu. Kirilmis sanirim, birde egzost plastiginin olmayisi kotu gosteriyor. Egzosttaki sislikler katalizatorse eger iptali motoru rahatlatir cok. Bu sayfada benim motoru kullanici sayfasi gibi. pek takilan yok

Motosikleti
    Hyosung GV650
    illede bu motoru alacağım dersen alırken bakımlarını ve bakımları kaç bin'de yaptığını kontrol et. daha sonra bir şey için garantiye gidersen ve motor garantiden çıkmış cevabını alırsan kızma.

Motosikleti
    X-Treme MAX
    Satan eleman kesinlikle kaza yok, parayaya cok sikistigim icin satiyorum diye soylemis. Eksikleri var motorun fakat fiyat iyi. Parcalar toplanabilecek cinsten sanirim. Servis temin edebilir heralde. İlk gozume takilan arka kuyruk oldu. Kirilmis sanirim, birde egzost plastiginin olmayisi kotu gosteriyor. Egzosttaki sislikler katalizatorse eger iptali motoru rahatlatir cok. Bu sayfada benim motoru kullanici sayfasi gibi. pek takilan yok
    Ne oldu aldınız mı? Nesi var nesi yokmuş.

Biraz lastik yaktım.
    Video

Motosikleti
    Alıntı kanbayrak1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne oldu aldınız mı? Nesi var nesi yokmuş.

Biraz lastik yaktım.
    Video
    http://www.youtube.com/watch?v=vYHhV5IIWN0
    İlan hakkında yorumlarınıza inanarak vazgeçtik. 6. his elinde patlar dedi.

Motosikleti
    Hyosung GV650
    İlan hakkında yorumlarınıza inanarak vazgeçtik. 6. his elinde patlar dedi.
    hacım fiyat olarak ne kadarlık birşey düşünüyorsun çevremizde satmak isteyen filan olursa haber edelim bari?

Motosikleti
    Ben kendime bakmiyorum. Yanimda calisan arkadasima bakiyoruz. Garibimin internetle arasi iyi degil. Cok sukur benim motor canavar. Degistirmem kolay kolay. Eger olursada artik maxi scooter alirim. Arkadas takti bu motora. Ondada windy s 125 var. Bobrek tas dokucu. . Sizlerin yorumlarini okuttum, oda bu olsun dedi ve almak icin kollari sivadi. Butcesi max 4000. Cikarsa bu siteden satan haber veririm kendisine
    . Tabi mesafede onemli. Bursa civarindan istanbul capli daire disi olursa alamaz. İlginiz icin sagolun.

REKLAM ALANI
21. sayfa BirinciBirinci ... 111920212223 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)