Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Phantom 180 kullanıcıları / Bilgi paylaşım başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Alıntı ak1n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav onu bırakda sen ne kendine musluman bi arkadaşsın yav.. soru soruyosun detaylı cevap veriyorum 3 kere soru sordum sana hala ses yok kac haftadır anca birşey istiyosun yada birşey soruyosun.. paylaşımdan uzaksın hep..
    valla benim motorla ilgili işlerimi direk servis yapıyor. zaten tanıdık sormuyorum bile hangi yağı koydun ne ettin ne yaptın diye. birtek 300-400 km'de bir zinciri yağlıyorum ara sırada fren temizleyicisi filan. motora ekstradan birşeyde yaptırmadım fabrika çıkışı neyse o.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mh drift, phamtom-inazuma250-calibre250
    on disli 12 bizm 14 yapan yok mu hic veya arka disliyi kuculten? Usta bunu yaparsan 150 gorur senin makine dio ama guc nasil deisir onu ogrenmek istiyorum

Motosikleti
    Hyosung GV650
    on disli 12 bizm 14 yapan yok mu hic veya arka disliyi kuculten? Usta bunu yaparsan 150 gorur senin makine dio ama guc nasil deisir onu ogrenmek istiyorum
    http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/97501-kanuni-phantom-180-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-11.html

motorun eski kullanıcıları dişli değişimi filan yapmıştı. linkinide attımzaten.

Motosikleti
    honda cbr 125 R// cbr 250R // R25 // MT-07
    abiler selamlar
    motor dıkkatımı çekti iki saattir araştırıyorum.. aşağıdaki motora bi bakasım var alıcı olarak.. piyasası nasıl motorunuzuz? memnun kalmazsak satabilir miyiz? bir de kendime ait ilk motorum olacak. drift mr vulture arasındakalmıstım. onları 1400-1700tl aralıklarında alıcaktım. sizin motorlarınız nasıl ? tecrübesiz biri olarak elimde patlamaz değil mi?
    yardımlarınızı esirgemeyeceğinize eminim iyi forumlar
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...44153853/detay

ya da bu

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...44123150/detay

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Alıntı guest.283 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abiler selamlar
    motor dıkkatımı çekti iki saattir araştırıyorum.. aşağıdaki motora bi bakasım var alıcı olarak.. piyasası nasıl motorunuzuz? memnun kalmazsak satabilir miyiz? bir de kendime ait ilk motorum olacak. drift mr vulture arasındakalmıstım. onları 1400-1700tl aralıklarında alıcaktım. sizin motorlarınız nasıl ? tecrübesiz biri olarak elimde patlamaz değil mi?
    yardımlarınızı esirgemeyeceğinize eminim iyi forumlar
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...44153853/detay

ya da bu

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...44123150/detay
    kırmızı olanı bilmem ama çanakkaledeki neredeyse 1 senedir satılık. adam durmadan ilanı yenileyip duruyor. yada o ilanda katakulle birşey var şimdi kimsenin günahını almayayım. sana şukadarını söyleyeyim her motorun bir alıcısı vardır. tutupta sıfırı 5bin tl'lik motorun ikinci elini 4900'a satmaya kalkarsan kimse almaz. ama almadan önce bir ustaya göstermende fayda var.

Motosikleti
    honda cbr 125 R// cbr 250R // R25 // MT-07
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kanuni-kanuni-phantom-144236737/detay/

bu ilanın sahibiyle görüştüm telefonda. herhangi bir problemi yok dedi.. kırmızı motoru aradım plaka ruhsat yok..

çanakkaledekini aramadım, bir senedir satılık olması ilginç. sabah arayacağım onu da. merak ettim.

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Alıntı guest.283 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kanuni-kanuni-phantom-144236737/detay/

bu ilanın sahibiyle görüştüm telefonda. herhangi bir problemi yok dedi.. kırmızı motoru aradım plaka ruhsat yok..

çanakkaledekini aramadım, bir senedir satılık olması ilginç. sabah arayacağım onu da. merak ettim.
    ruhsatı olmayana bakma ozaman. yada 500 lira civarı bir rakam daha vereceksin ruhsat için oda 3000 tl'yi bulacak. bağcılardakine bakman daha iyi gibi hem km'si daha düşük hem plaka ruhsat uğraşmazsın hem de kırmızıdan ziyade beyaz rengi bu motora daha çok yakıştırıyorum tabi zevkler tartışılmaz. hangisine karar kılarsan kıl servisine göstermeden alma. adamların senden alacağı en fazla 50 lira filan.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    "Ruhsatı yok"un anlamı şu oluyor. "Ben bu motoru bayiden aldım, nasılsa satacağım diye rodaja falan bakmadan her türlü eziyeti yaptım, canına okudum, şimdi satıyorum". Böyle motorlardan uzak durun.

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    virajı alırken dağılacak bir tip var bu motorda..

Motosikleti
    Yamaha Fazer
    Merhaba Arkadaşlar;

Çok severek kullanmış olduğum ve sizlerle her türlü bilgisini paylaşmış olduğum motorumu motor fazlalığı sebebi ile satma kararı aldım.

İlgilenen tüm arkadaşlarım bana buradan veya aşağıda belirtmiş olduğum ilandan ulaşabilirler.

İlan numarası sahibinden.com: 147203122

Bilginize ve yardımlarınıza

yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ak1n, başına birşey geldi sandım vallaha. Ne zamandır görmüyordum seni.

Senin gibi bir insanın dişli değişimini anlaması lazım. Drift gibi çok kısa bir sürede maksimum hıza ulaşıp orada kilitli kalıyorsa motorun mutlaka değiştirmelisin. Yok zaten zar zor o hıza ulaşıyorsa gerek yok. Ama 12 ön dişlide çok küçük değil mi arkadaş ?

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı yqavuzhyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ak1n, başına birşey geldi sandım vallaha. Ne zamandır görmüyordum seni.

Senin gibi bir insanın dişli değişimini anlaması lazım. Drift gibi çok kısa bir sürede maksimum hıza ulaşıp orada kilitli kalıyorsa motorun mutlaka değiştirmelisin. Yok zaten zar zor o hıza ulaşıyorsa gerek yok. Ama 12 ön dişlide çok küçük değil mi arkadaş ?
    arka dişlide ona göredir, yada sanzıman oranı.
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

Motosikleti
    Yamaha Fazer
    Merhaba Arkadaşlar;

Çok severek kullanmış olduğum ve sizlerle her türlü bilgisini paylaşmış olduğum motorumu motor fazlalığı sebebi ile satma kararı aldım.

İlgilenen tüm arkadaşlarım bana buradan veya aşağıda belirtmiş olduğum ilandan ulaşabilirler.

İlan numarası sahibinden.com: 147203122

Bilginize ve yardımlarınıza

Motosikleti
    yamaha Rx-115
    phantomda cc yukselten varmı kaç cc ye yukselttı +ları -leri nelerdir ???

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Alıntı hamzabozkurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    phantomda cc yukselten varmı kaç cc ye yukselttı +ları -leri nelerdir ???
    https://www.facebook.com/groups/113951412099673/ hacım facebookta böyle bir grup var o gruptada görkem diye bir arkadaş var butür şeylerle çok uğraştı istersen birde ona sor.

kanbayrak1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Treme MAX
    Alıntı nines adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fotoğrafları bekliyoruz.
    uzun zaman oldu kusura bakmayın.

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Alıntı kanbayrak1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

güle güle kullan. çok güzel olmuş.

Merhabalar, bundan 2 ay önce sitedeki yorumlar ışığında da ilk motosikletim olması için phantom tercih ettim ve öylede oldu. Ancak benden daha deneyimli arkadaşlarım sorarım size bu kadar titreşim normalmi ? Resmen motordan indiğimde kollarım uyuşmuş oluyor. Arka süspansiyondan çok gıcırtı geliyor heleki bi artçı olduğunda dahada yüksek. Zincirde şakırdıyor sanırım uzun geliyor zinzir kısaltabiliyormuyuz onu ? Şimdiden teşekkürler kazasız belasız sürüşler..

Yardımcı olabilecek kimse yokmu arkadaşlar ?

Alıntı ALİEFE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, bundan 2 ay önce sitedeki yorumlar ışığında da ilk motosikletim olması için phantom tercih ettim ve öylede oldu. Ancak benden daha deneyimli arkadaşlarım sorarım size bu kadar titreşim normalmi ? Resmen motordan indiğimde kollarım uyuşmuş oluyor. Arka süspansiyondan çok gıcırtı geliyor heleki bi artçı olduğunda dahada yüksek. Zincirde şakırdıyor sanırım uzun geliyor zinzir kısaltabiliyormuyuz onu ? Şimdiden teşekkürler kazasız belasız sürüşler..
    Zinciriniz muhtemelen genleşmiş, yani değişim/gerdirmek gerekli, bu işlemi yaptırmak için "iyi bir usta" 'ya gidin o karar verir değişimmi, yoksa gerdirmekmi olacağına.

Modeli bilmesemde aklıma motorun yükleme kapasitesinin üstünde kilogram değerde kullanıldığı ortaya çıkıyor sanki, kitapçıkta belirtilen limit üstü yükten fazlasını taşımayın.

Hasılı kelam bulunduğunuz yerdeki en iyi ustaya/servisine motoru ve şikayetlerinizi belirtin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)