Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

kuba motor 150 cc racing

Motovento
    REKLAM ALANI
    tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    bir regal raptor ile yarıştık. kalkışta ve son hızda ilginç gelecek tamamen kafa kafaya sonuç verdi. yani regal raptor ne yapıyorsa buda aynısını yapıyor. yani 130 kmh civarı. ibre 190 vuruyor bazen ama yarıştığımızda en fazla 160 göstermişti, bazen de gayet makul değerlerde duruyor 130-140 gibi gösteriyor.
    motorun en sinir tarafı vibrasyon, grenajlarının vidaları düştü titreşimden. iyice bir sıktırmak, lastik conta kullanmak lazım ben de öyle yapacam bi elim boşlasın bu aralar, hatta komple motor bloğunu contayla sıkıştıracam zaman olursa.
    şuan fiyatları sanırım 3400- 3500 seviyelerinde 3000 e satanlar da var, bence o fiyatlara zealsun alınması daha mantıklı da nerde zealsun hala piyasada yok.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    manis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tartışılır bu motor

Motosikleti
    Ducati 797
    evet arkadaşlar 1 hafta kadar önce yolda giderken motor teklemeye başladı bi terslik olduğunu anlayıp debriyaja asıldım ve kenara çektim, stop etmişti.
    boşa alıp marşa bastım tık yok, ayak marşıyla denedim kol hareket etmiyor: krank kitlemiş, servise gidince ortaya çıktı.
    yağlamadan desek piston yatak tertemiz yağlama olmasa ona olmaz, geriye kalıyor: makina benim agresif kullanımımı kaldıramadı.
    hakkını yemeyeyim seri kalkan agresif sayılacak bir alet ve yeri geldi bu makinayla gerçek 140kmh hızlara yaklaştım ama makina nekadar o hızları görebilsede kalite olarak kaldırmıyor sanırım. bunda sonra yavaş gidiyorum scooterlara bile yol verecem.
    işin parça olayına gelince 5 günde yeni krank geldi (aslında 2 gün sonra geldi ama yanlış gelmiş tekrar sipariş verildi) ve değişti.
    ve tüm bunlar olurken benden hiçbir ücret alınmadı. artık müşterisini kollayan samsun motor sahibi ismail abi nin dayatmasıylamı(büyük ihtimalle) yoksa kuba motorun tüketiciye karşı bu tür arızalarda ne koparsam kardır diye düşünmemesimi etkili oldu artık Allah bilir, merak edip sormadım.
    tip olarak dışardan görenleri cezbeden sesi acaba ne geliyor diye merak uyandıran ama sürat yapmaya gelmeyecek bir alet, yapabiliyor ama kalite olarak kaldıramıyor.
    bu arada titreşim problemi krank değiştikten sonra biraz azaldı. usta fazla atak kullanmayayım diye sboplarıda kısmış yakıt tüketimide sanki 80 kuruş seviyelerine düştü kesin emin olmamakla birlikte.

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    geçen bu makinenin bayisine gittim.. teknik özelliklerini falan sordum.. eleman konuya 120 beygir diye girdi.. bende orada koptum. adamda şaşırdı.. neyse yine ciddileşip soruları yöneltmeye devm ettim.. abi bu kaç görüyo max dediğimde ise elemandaki cevap: kadranın birz eksiği yani 180-190 rahat görür dedi.. ben yine koptum ve adam bana küfür etmeden uzadım..
    CBR 600F Honda,

Motosikleti
    Ducati 797
    bayilerin bu tür yanlış açıklamalarına aldırmayın. motor 14 beygir ve benim görebildiğim maksimum sürat 140 civarı, onuda iyi devirlendirdiğimde yapıyor ama 130 u her halükarda görüyor.
    ibre ilk zamanlar 190 lara bile vuruyordu zamanla düzeldi yerine oturdu, şuan gerçek değerinde; akiranın hyosungu ile ölçtük doğru gösteriyor.
    dediğim gibi süratli, atak bir motor, albenisi de var ama sağlamlığına pek güvenmeyin hız yapacaksanız.

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    bence git bir tane gps (galiba böyleydi) al motorunun önüne koy ve son hıza kadar cık bakalım o zman kimin doğru kimin yanlış olduğunu görürsünnn
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı
    bayilerin bu tür yanlış açıklamalarına aldırmayın. motor 14 beygir ve benim görebildiğim maksimum sürat 140 civarı, onuda iyi devirlendirdiğimde yapıyor ama 130 u her halükarda görüyor.
    ibre ilk zamanlar 190 lara bile vuruyordu zamanla düzeldi yerine oturdu, şuan gerçek değerinde; akiranın hyosungu ile ölçtük doğru gösteriyor.
    dediğim gibi süratli, atak bir motor, albenisi de var ama sağlamlığına pek güvenmeyin hız yapacaksanız.

190 mı?_? abi süper... o kmden bende istiyom..
    CBR 600F Honda,

TAVCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran Karry 125
    Bu motor 120 yı gecmez arkadaslar.Sakın ınanıpta 190 yapıcam dıye almayın
    2011 Model Motoran Karry 125 (Çakma Vespa Gts 250)

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    abi bayisindeki eleman 190 yapıyo fln diyodu demekki doğruymuş.. ve 120 beygir de demişti.. demekki oda doğru..
    CBR 600F Honda,

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Hani Fidel nerde göremedim

Kadim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

diyorum başka bişi demiyorum.Yukarıdaki rapor avrupadaki eec test merkezince verilmiştir.Bende bu motodan almayı düşünüyorum ve Çin' de XGJAO motor tarafından üretildiğini öğrendim.Ve yetkililer ile görüştüm.EEC belgesinin bir örneğini istedim.Onların içinde buldum.Çok ahım şahım olmasa da fiyatına göre düşünülmesi gereken bir model bence.Çin' linin söylediğine göre eec belgesini yeni alan modellerden biri.Eskiden bazı sorunları bulunmaktaymış ama şu anda herhangi bir sorunu kalmadığı bildiriliyor.Amortisörler falan kıyak.Bir kaç aydır motosiklete ilgi duymama rağmen, diğer çin malı ürünlerde olan araştırmacılığım sayesinde motosiklet araştırmalarında da baya yol kat ettim.Motosiklet.net e teşekkürler.

kalyoncumotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Titan, CF NK 250
    kilometrenin yayı gevşektir arkadaşlar kesin yani.ondan 190 hatta ibre 220 yi geçer sıfırın üzerine tekrar gelir
    www.kalyoncumotor.com

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    Alıntı PcKopatGhostRider adlı üyeden alıntı
    geçen bu makinenin bayisine gittim.. teknik özelliklerini falan sordum.. eleman konuya 120 beygir diye girdi.. bende orada koptum. adamda şaşırdı.. neyse yine ciddileşip soruları yöneltmeye devm ettim.. abi bu kaç görüyo max dediğimde ise elemandaki cevap: kadranın birz eksiği yani 180-190 rahat görür dedi.. ben yine koptum ve adam bana küfür etmeden uzadım..
    hoca koparrttın benı yaa bu servıs nerede
    Yeni yine yeniden

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı
    yapmayın arkadaşlar yaw.bu motor 140 ı nerde buldu da görecek...
    tama iyi motor olabilir ama iyi motor hızlı motor demek değildir...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    bugün bu buna benzeyen kuba racing 200 cc lik motora bakmaya gitmiştik.İncelememiz sonucunda motorda titreşim çok aşırı.baktık heryeri dökme demir gibi kalitesi yok.ön taraf sırf racinge benzetmek için plastik grenaj oturtulmuş.bundan vazgeçip kuba fx5 150 cc racinge baktık.

biraz deneme sürüşü yaptık.motor boştayken 5000 devirden sonra motor acayip titreme yapıyor.

yetkilide daha motor yeni ilerde düzelir dedi. halbuki ybr yi aldığımki ilk çalıştırmamda bile sıfır titreme vardı.8000-9000 devirde bile titreme yoktu.

adam bu motor 180-190 yapıyor dedi yermi türkün oğlu dedik

motor da sadece albenisi var başka bişeyi yok

180 yapsa bile gerçekta anca ~ 120 yapar

halilertan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono Factory
    bakın ben o motoru sattım kuba bayisi idim, rezalatin teki o motor sabahlarıçalışmaz zırt pırt alanlar kayar, titreşim hat safhada, alan pişman satan pişman valla, aynı motor çelikte de var,
    let it be

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    bir motoru 4-5 marka kullanıyor bunun orjinal markası yokmu

halilertan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono Factory
    Alıntı sonix adlı üyeden alıntı
    bir motoru 4-5 marka kullanıyor bunun orjinal markası yokmu
    ,,yok maalesef hepsi ayrı motor markası gibi geliyor
    kimi skyjet, kimi cart kimi curt
    let it be

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    alan arkadas bu motordan memnunmu merak ettım
    Yeni yine yeniden

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Tiger kızma ama senin motor çok titriyordu be (geçen bir gezide deneme şansım oldu) Acilen takoz müdehalesine ihtiyacı var

Koca geziyi o şekilde gelip benden daha az yoruldu adam o ayrı tabi
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler