Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kuba motor 150 cc racing

Motovento
    REKLAM ALANI
    LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    bu adamlar bu 150 lik motora 190 yaptırıyosa bide düşünün 600 yada 900 lük yapsalar napardı o alet

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kkhakankk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL MCT250
    beyler bu motoru satan firmanın bi sitesi yok mu ordan en dogru bılgıye ulasırız hem dıger bılgılerede bırde fıyatı hakkında bılgısı olan var mı ya

kalyoncumotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Titan, CF NK 250
    bu motor maksimum 100 km yapar 101 desin sana bedava bu motor

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı kalyoncumotor adlı üyeden alıntı
    bu motor maksimum 100 km yapar 101 desin sana bedava bu motor
    hemen irtibata geçelim
    (bu arada sakar şakir filminde ali şen in kemal sunalı bar kadını sevda nın evine kitleyip gardrop fuatla başbaşa bıraktıktan sora korkuluk demirlerinin arkasından ellerini ovuşturarak " damaaaam " demesi modundayım )
    ben 100km hızı geçip bunu burada ispatlayacam umarım sözünde durursun yoksa çok yüklenirim sana haberin olsun.
    anlayamadığım son 4 postu atan arkadaş niye böyle celalli davranıyor, sadece en baştaki mesajı okumayın, bi konunun gidişatına bakın hele. mesela bundan önce attığım mesajı iyi bir okuyun bakalım, ne tezcanlısınız siz yaw.

Alıntı kkhakankk adlı üyeden alıntı
    beyler bu motoru satan firmanın bi sitesi yok mu ordan en dogru bılgıye ulasırız hem dıger bılgılerede bırde fıyatı hakkında bılgısı olan var mı ya
    ben kullanıcısıyım. 2800 ytl ye plaka dahil satın aldım. satıcısı kuba motor.
    görünüş olarak honda cbr 125 in birebir kopyası, zaten aynı kalıptan çıkıyorlar duyuduğum kadarıyla.

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Alıntı kkhakankk adlı üyeden alıntı
    http://www.kubamotorcycle.com/ diye bir siteleri var. Umarım yardımcı olur.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

HAYALBUYSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF - R6
    bu motor yapsa yapsa 130-140 anca yapar, öyle kadranında yazanlara inanıpta komik durumlara düşmeyin...

125 cc lik çin çang malı motor nasıl 160 -190 yapcak ben anlamadım.
    FAZER FZ-1 OLACAK YAKINDA......

Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı HAYALBUYSA adlı üyeden alıntı
    bu motor yapsa yapsa 130-140 anca yapar, öyle kadranında yazanlara inanıpta komik durumlara düşmeyin...
    125 cc lik çin çang malı motor nasıl 160 -190 yapcak ben anlamadım.
    motor 150 cc lik bu bir.
    bu kadar tez canlı olmayın bi topiğin hepsini okuyun diyorum bu da iki.
    yazıların hepsini okursan(sen sadece ilk mesajı okumuşsun belli) bas bas bağırdık gösterge inandırıcı değil diye, ölçecez kesin sonucu söyleyecez diye.

kotumuren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun 150-5 (Mavi) :)
    tigermbz her şey güzel hiçbir şeye lafım yokta 150 cc ve tek silindir bir motorun 115 bin lira yakması çok bence..yakıtta bir değişme varmı,,rodajdan mı kaynaklanıyor acaba..
    bende 150 cc bir çinli kullanıyorum ama arada büyük fark varr
    ŞŞŞŞŞŞŞ...sadece sessiz ol.....

HAYALBUYSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF - R6
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı
    motor 150 cc lik bu bir.
    bu kadar tez canlı olmayın bi topiğin hepsini okuyun diyorum bu da iki.
    yazıların hepsini okursan(sen sadece ilk mesajı okumuşsun belli) bas bas bağırdık gösterge inandırıcı değil diye, ölçecez kesin sonucu söyleyecez diye.
    Motor 150 cc diye o dediğiniz hızlara çıkacak değil , bu bir.....

Göstergenin inandırıcı olmadığını bidiğimiz için inanmayın dedim , bu iki

Ölçümünü merakla bekliyorum, bu üç....

Kolay gelsin , bu dööörtttt..
    FAZER FZ-1 OLACAK YAKINDA......

Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı kotumuren adlı üyeden alıntı
    tigermbz her şey güzel hiçbir şeye lafım yokta 150 cc ve tek silindir bir motorun 115 bin lira yakması çok bence..yakıtta bir değişme varmı,,rodajdan mı kaynaklanıyor acaba..
    bende 150 cc bir çinli kullanıyorum ama arada büyük fark varr
    şuan 100 kuruşa düştü yakıt tüketimi ama rolantiyi biraz açtım kısarsam daha da düşebilir yani. tabi daha rodajdan çıkmadım 400 km deyim fırsat olmuyor pek motor sürmek hem daha acemilik var.

HAYALBUYSA göstergenin inandırıcı olmadığını zaten biliyoruz ve ölçecez dedik sen hala akıl veriyorsun işte buna kızıyorum ben. bizde biliyoruz 150 cclik bir motorun o hızlara çıkamayacağını, bunun için ölçecez diyoruz.

bu arada şu kalyoncu motordan ses yok. hani 100 ü geç bitanede benden diyen arkadaş bakalım sözünün erimiymiş

kamsea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelim s2 250
    ya sitedeki fiyatlar acaip ucuz hiç inanasım gelmedi ama xt200 ve
    xt150 medelleri hele !!! birde istanbul da bayii var mı acaba bilen arkadaşlarlar yardım bekliyorum
    teşekkürler

Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı kamsea adlı üyeden alıntı
    ya sitedeki fiyatlar acaip ucuz hiç inanasım gelmedi ama xt200 ve
    xt150 medelleri hele !!! birde istanbul da bayii var mı acaba bilen arkadaşlarlar yardım bekliyorum
    teşekkürler
    motoru alacaklar biraz daha beklesin arkadaşlar. şu ibre meselesini bir açıklığa kavuşturalım.
    ayrıca bir diğer sorun olarak vibrasyon var motorda, rodaj bakımında iyice bi sıktıracam vidalarını bakalım kaybolacakmı.
    sizlere tavsiyem 1 hafta daha sabredin sonra ben size alınabilir olup olmadığını söylerim.

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    racing alıcaksanız saglam makıneler bakın adı ustunde racıng hızlı motor canınızı emanet edıyorsunuz

seruven17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr
    Titreşim motorun çalışma sisteminden kaynaklanır,vidalar gevşekte olsa sıkı da olsa motor hep aynı çalıştığından titreşim sürekli olacaktır!!!

Bir de titreşim rodajdan sonra kaybolur diyebir şey yoktur!!!Bu nu da ekleyeyim....

bu arada bu motorun hızı konusunda tekrar bir açıklama yapayım, diğer arkadaşlar gibi 100 yapmaz demiyorum ama 130 da yapmaz...!!!
    Yapacağı normal sürat 120 civarıdır!!! Fazla da bir şey beklemeyin...

Motosikleti
    Ducati 797
    sonunda ufak çaplı bir hız testi yapabildim. 100m lik bir bölgeden ibre 140 ları gösterir vaziyette 3.3 saniyede geçtim bu da motorun o anki gerçek hızının 110 kmh olduğunu gösteriyor. motor şuan max 165 kmh ibre gösterdiğine göre yaklaşık 130-135 kmh max hıza çıkabiliyor hesapladığım kadarıyla. tabi 190 ibre gördüğünü söyleyen de var doğruysa bu da yaklaşık 150 kmh hıza çıkabilir manasına geliyor.

mehmetkilic31 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 mondial 150 zat
    bence adam içmiş 190a cıktım sanıyoo

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    geçenlerde bu motoru incelemiştik.az buçuk işçilik hataları vardı.ilk göze çarpan hata deponun oradaki uzun demir parça.2 parçadan yapmışlar ve ortada kaynak izi var.tek parça olsa daha iyi olurdu.ön teker az ufak geldi gibi bize.fiyatı 2.750-2900 ytl.

poseidon_20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mt 125
    bu motor ramzeyin 150cc si ile aynı ramzeyin sitesinden inceleyin arkadaşlar 180 yapan var ramzeyimki ile
    0 rh(+) Rüzgarın hissetmek ve iki teker üzerinde olmak kadar keyifli ne var şu hayatta

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    bu motor ramzeyin 150cc si ile aynı ramzeyin sitesinden inceleyin arkadaşlar 180 yapan var ramzeyimki ile
    Off boşa yazmışız herşeyi

teski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı
    motoru alacaklar biraz daha beklesin arkadaşlar. şu ibre meselesini bir açıklığa kavuşturalım.
    ayrıca bir diğer sorun olarak vibrasyon var motorda, rodaj bakımında iyice bi sıktıracam vidalarını bakalım kaybolacakmı.
    sizlere tavsiyem 1 hafta daha sabredin sonra ben size alınabilir olup olmadığını söylerim.

dostum sabredelim dicem ama ötv filan var kafamızı kurcaliyor
    normalde resmi gazeteye cıktıktan 45 gun sonra alınır ama adamlar almaya calisior simdiden

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler