Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 X-treme Max Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    forzaBJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    @tr_select; 600cc'den sonra acikcasi 150cc yetmeyebilir, sanirim en az bi 250cc lik enduro (mondial veya motoran olabilir) seni keser.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı forzaBJK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @tr_select; 600cc'den sonra acikcasi 150cc yetmeyebilir, sanirim en az bi 250cc lik enduro (mondial veya motoran olabilir) seni keser.
    Yükseklerde gözüm yok artık. Malum istanbul trafiği derken 600cc ile harap oluyoruz trafikte. Ben genelde haftanın 4.5 günü motor tepesindeyim. Sabah trafiği-Akşam trafiği derken-Fan açtı-Hararet yaptı... Harap oluyoruz yollarda. (Yakıtı saymıyorum bile)

Yeni kasa gt250r düşünüyordum, sucuturuda satamadık halen... Yarın bir arkadaş gelicek, bakalım artık duruma göre ya max ile takasa girerim ya da gt250r alırım ocak şubat gibi. Piyasa biraz düşsünde

250CC şehir içi en ideali...
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    evet fan konusunda kesinlikle haklisin, fakat benim amacim icin en az 3 motora ihtiyacim var aslinda simdilik tek motor hertürlü isimi görüyor..

dedigim gibi motoran 250'ye de bir bak veya mondial x-treme enduro veya supermoto

Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    alinti kaynagi
    Alıntı KeaSH-07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2500-3000 arasına güzel bi 2. el bulunur
    peki bu arazi lastikleri asvaltta nasıl ?
    herhangi bir sorun ile karsilastigimi hatirlamiyorum stok lastiklerle.. arazide de, asfaltta da yol tutusu oldukca iyi..
    cenkito bunu beğendi.

ahtand123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS TİTANİC 150-BAJAJ PULSAR RS 200
    arkadaşlar senetle istanbulda x-treme alabileceğim bir yer varmı ?

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı forzaBJK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet fan konusunda kesinlikle haklisin, fakat benim amacim icin en az 3 motora ihtiyacim var aslinda simdilik tek motor hertürlü isimi görüyor..

dedigim gibi motoran 250'ye de bir bak veya mondial x-treme enduro veya supermoto
    Nakit para ile alıcak olursam Gt250R kesinlikle ilk tercihim olucaktır. Takas teklifi geldiği için x-treme max düşündüm ve sizlere danıştım. Bazı arkadaşlar mesaj atıp abi bulaşma deselerde bazı arkadaşlar tavsiye ettiler. Yakın zamanda satılmaz ise x-treme ile takasa giriceğim. Nakit para bağlamam kolay kolay enduro veya croos için. x-treme alırsamda Supermoto'a çevirmeyi düşünüyorum. Bakalım hayırlısı, ne olucak
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

ocalh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x-treme max 150
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese hayırlı geceler arkadaşlar size bir şey danışmak istiyorum bugün yolda giderken mondial mr 150 vultere gördüm sesi tipi gayet güzel geldi gözüme . bu motoru kullanan hakkında bilgisi olan var mı ? ya x treme max alıcaz yada mr vulture çok kararsızım insan motor alacağı zaman kararsız olması çok sinir bozucu ne yazıkki :/
    Arkadaşım merhaba
    ben Vulture'yi 4000 km kadar kullandım motor çok seri ve hızlı sağlamda aynı zamanda sadece titreşimden yana sıkıntın olabilir tabi buda uag lerdeki gibide değil haa
    alınabilecek bir motor ve 162 cc motor var 115 km hızı çok rahat görüyordum 130 km hızı da gördüm ibrede(ibrenin yalancısıyım).
    (:

Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nakit para ile alıcak olursam Gt250R kesinlikle ilk tercihim olucaktır. Takas teklifi geldiği için x-treme max düşündüm ve sizlere danıştım. Bazı arkadaşlar mesaj atıp abi bulaşma deselerde bazı arkadaşlar tavsiye ettiler. Yakın zamanda satılmaz ise x-treme ile takasa giriceğim. Nakit para bağlamam kolay kolay enduro veya croos için. x-treme alırsamda Supermoto'a çevirmeyi düşünüyorum. Bakalım hayırlısı, ne olucak
    max'da supermoto isi iki 17'lik janta ve uygun lastige bakar.. bu sayfada o isi arastiran olmustu.. dedigim gibi 150cc yetmeyebilir, asyanin 250cc supermoto modeli var, tip olarak o da cok hos, birde modialin 250cc lik xtreme supermoto modeli bak.

hayirlisi bakalim ne olacak
    ● hız sınırlarına uy / trafiğin akışkanlığını takip et / hızını görüş ve duruş mesafene göre ayarla ● sürüş şekli ile kimseyi hataya zorlama, tehlike yaratma ● diğerlerin öküzlüklerini telafi edebilmek için pay bırak

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Teşekkürler ilginiz için en kısa sürede bakıcam dediğiniz modellere. Max- sorunsuz bir çin modeli diye kafama yatmıştı. Taktir edersinizki bütün çinliler öyle değil, dökülüyorlar genelde

Akşam iki kişi daha bakıcak... Duruma göre artık

Mmekereci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhabar ismim Mustafa Ankara'da ikamet etmekteyim forum yazılarınızı soluksuz okudum değerli vaktinizi almadan bir sorum olacak hobi olarak mondial 150 X-treme motor almak istiyorum hafta sonları yakın olan köylere vs.bölgelere gitmek için. Forumunuz yazılarına baktım fakat hiç artçı ile çekilmiş fotoğraf bulamadım. (yolda giderken vs. durumlarda)Acaba bu tarzda bir motor alsam eşim ile birlikte ufak çaplı geziler yapabilirmiyim. İlginize şimdiden teşekkür eder cevaplarınızı beklerim.

fabrisio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kazana düştüyse kombine bileti var demektir

Ben yine rahat duramadım. Şu maxin 3-5 fotosunu atayım. Arazide iş yapar mı diyenlere örnek olsun

http://s1308.hizliresim.com/1d/r/rtt9k.jpg
    http://m1308.hizliresim.com/1d/r/rtt67.jpg
    http://t1308.hizliresim.com/1d/r/rttch.jpg

---------- Post added at 12:59 ---------- Previous post was at 12:25 ----------

"Hayat işte böyle bir şey, hiç kimsenin gücünü küçümsemeyeceksin."
    Yeri gelir, Herkes seni takip eder. Yeri gelir sen takip edersin."

http://m1308.hizliresim.com/1d/r/rtu63.jpg
    Arkadaki fazer sahibi Cihan mı?

Önümüzdeki sezon benim de bir enduro almam şart oldu.

Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    Alıntı Mmekereci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabar ismim Mustafa Ankara'da ikamet etmekteyim forum yazılarınızı soluksuz okudum değerli vaktinizi almadan bir sorum olacak hobi olarak mondial 150 X-treme motor almak istiyorum hafta sonları yakın olan köylere vs.bölgelere gitmek için. Forumunuz yazılarına baktım fakat hiç artçı ile çekilmiş fotoğraf bulamadım. (yolda giderken vs. durumlarda)Acaba bu tarzda bir motor alsam eşim ile birlikte ufak çaplı geziler yapabilirmiyim. İlginize şimdiden teşekkür eder cevaplarınızı beklerim.
    buna ne dersin, artci yok ama bi ton yük ve binlerce kilometre
    Mondial İle Kıtaları Aşan Büyük Macera Başladı!
    Mondial Avrupa Yollarında!
    cenkito bunu beğendi.
    ● hız sınırlarına uy / trafiğin akışkanlığını takip et / hızını görüş ve duruş mesafene göre ayarla ● sürüş şekli ile kimseyi hataya zorlama, tehlike yaratma ● diğerlerin öküzlüklerini telafi edebilmek için pay bırak

Mmekereci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    teşekkür ederim ilginize forzaBJK

insitiable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial X-Treme-Max
    Test sürüşü zannımca ama adamın imanı gevrer o yolda
    Gelince toprağı öper.

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    yanlıs bilmiyorsam sürücü gürsel bey,
    test filan da değil, kendisinin yapmıs oldugu geziyi face de ve nette paylasınca Mondial de hemen sahip cıktı
    gelsinde bize sponsor olsunlar da bizim görüşlerimizle adam akıllı modeller cıkartsınlar piyasaya
    forzaBJK ve Tolga Can bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mondial X-Treme-Max
    Sanırım interneti iyi takip ediyorlar ufak tefek değişiklikler yapmış yeni X-Treme Max'lerde,
    Örneğin zincir lastiğinin cıvatasına Geniş çaplı bir Pul koymuşlar

Motosikleti
    Xtreme Max 150
    Tolga yeni gördümde hasta oldum fotoğrafa :D şehirli arkadaşlar yürüyor arkandan gül gül öldüm :D
    Tolga Can bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial X-Treme-Max
    Beyler bu korumayı motora nasıl bağlayabileceğimi bilen varsa yardım edebilir mi
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-motosiklet-enduro-elcik-koruma-metal-barli-karbon-120298876/detay/

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    arkadaşlar yamaha crypton nasıl bir motor bilen var mı görüntüsü bana çok güzel geliyor fakat küçük motor

Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yamaha crypton nasıl bir motor bilen var mı görüntüsü bana çok güzel geliyor fakat küçük motor
    bilmem ama istersen birde suraya bak:
    http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/86551-yamaha-crypton-2011-bilgi-paylasim.html
    cenkito ve Tolga Can bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)