Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 X-treme Max Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    birde araya ceki halatı atsaydın tam olurdu

max"ın sehirli cocuklara arazide abilik etmesi zor olsa gerek
    Tolga Can bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Yakında bu motoru satamayacağımı anlayıp araziye vercem bu aleti sanırım

İşte o vakit korkun benden olum
    cenkito ve Tolga Can bunu beğendiler.

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    senin motora hemen bi jant lastik kombinasyonu hoooop gelsin X-treme 250 enduro

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Beyler size danışmam gerekli...

2. motorumu satılığa çıkarttım.
    Benim taka bu: http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4590598/detay/

takas yapılmak istenen motor bu; Arkadaş aradı beni. İşe gidip gelmek için scooter istiyormuş. Son zamanlarda resimlerinizi göre göre bi croos aşkım depreşti. Neden takas olmasın diye düşünmeye başladım
    Benim motorun piyasa ederi 1600 civarı. Adamın motoru :
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...25378115/detay

Ne dersiniz ? Üzerine ne kadar vermeliyim sizce ? Kendisi takas yapmak istedi, fiyatı öldürmekte istemiyorum-fazla vermekte. Aklımdan 1.000TL geçiyor.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    herkese hayırlı geceler arkadaşlar size bir şey danışmak istiyorum bugün yolda giderken mondial mr 150 vultere gördüm sesi tipi gayet güzel geldi gözüme . bu motoru kullanan hakkında bilgisi olan var mı ? ya x treme max alıcaz yada mr vulture çok kararsızım insan motor alacağı zaman kararsız olması çok sinir bozucu ne yazıkki :/

insitiable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial X-Treme-Max
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese hayırlı geceler arkadaşlar size bir şey danışmak istiyorum bugün yolda giderken mondial mr 150 vultere gördüm sesi tipi gayet güzel geldi gözüme . bu motoru kullanan hakkında bilgisi olan var mı ? ya x treme max alıcaz yada mr vulture çok kararsızım insan motor alacağı zaman kararsız olması çok sinir bozucu ne yazıkki :/
    Bende önce Vulture almak için yola çıkmıştım X-Treme Max'i görene kadar
    İyi ki de almışım, iş yerinde bi arkadaşta Vulture var yeni aldı şimdi ben de yeni X-Treme Max aldım
    nedense kimse Vulture'yi görmüyor her gelen bana soruyo kaça aldın bu canavarı diye,
    Umarım anlatabilmişimdir.

---------- Post added at 02:17 ---------- Previous post was at 02:09 ----------

Resim mi ? Neden olmasın geçen gün bikaç sticker için resim baktım netten bugün de basımdan çıktı yapıştırttım bu arada resim çekmiştim denk geldi tamda.

Ezio41, Tolga Can, cenkito ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    fotolar için tşkler insitable Max'ında ayrı bir güzelliği var yaa peki maxın egzozsu rahatsız ediyor mu seni bir çok kişi egzozun sağ bacağı ısıtmasından şikayetçi bende bu yüzden kararsız kalıyorum :/

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster

takas yapılmak istenen motor bu; Arkadaş aradı beni. İşe gidip gelmek için scooter istiyormuş. Son zamanlarda resimlerinizi göre göre bi croos aşkım depreşti. Neden takas olmasın diye düşünmeye başladım

Ne dersiniz ? Üzerine ne kadar vermeliyim sizce ? Kendisi takas yapmak istedi, fiyatı öldürmekte istemiyorum-fazla vermekte. Aklımdan 1.000TL geçiyor.
    Bir cevap
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

Motosikleti
    Bir cevap
    Moturu 2750ye falan verirse bence hiç kaçırma takasa gir derim kardeşim

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Moturu 2750ye falan verirse bence hiç kaçırma takasa gir derim kardeşim
    1.000tl öneriyim, kabul ederse
    cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    1.000tl öneriyim, kabul ederse
    kanuni motordan kurtulda ne yaparsan yap 3000 tl fiyat yazmış ilana km daha 700lerde . dediğim gibi pazarlık yap 2750 falan düşürürse direk ver takasa düşünme bile

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    kanuni motordan kurtulda ne yaparsan yap 3000 tl fiyat yazmış ilana km daha 700lerde . dediğim gibi pazarlık yap 2750 falan düşürürse direk ver takasa düşünme bile
    Kilometre 3.000e yakınmış. öyle söyledi arkadaş telefonda. O motorun ederi zaten 2.500 tl. Fazlası verirmez şu zamanlarda. Sezon bitmek üzere.

Motosikleti
    Mondial X-Treme-Max
    fotolar için tşkler insitable Max'ında ayrı bir güzelliği var yaa peki maxın egzozsu rahatsız ediyor mu seni bir çok kişi egzozun sağ bacağı ısıtmasından şikayetçi bende bu yüzden kararsız kalıyorum :/
    Rica ederim ben Teşekkür ederim
    Egzos beni şu an kesinlikle rahatsız etmiyor zaten rahatsızlık egzos dan değil yüksek devirde kullanıldığında şanzuman sıcaklığı artıyor o da zaten bacağa değil ayağı ısıtıyor devirli kullanıldığında sıkıntı olmuyor.
    Ben şu ana kadar tek seferde 85 km yol yaptım asfalt yol tabi, ve böyle bir rahatsızlık duymadım, arazide diyosan o kadar olur. Zaten onun da en büyük etkeni havanın sıcaklığı. Yine de daha tecrübeli arkadaşlardan
    daha detaylı öğrenebilirsin yaklaşık 1 ayda benim gözlemim bu yönde. Ama çok memnunum şehir içine çıkınca bütün gözler üzerinde oluyor insanın, hele küçük çocukların "Uhh Motora bak lan" diye yanındakine gösterirken ki
    halleri paha biçilemez
    Ezio41 ve cenkito bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı insitiable adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rica ederim ben Teşekkür ederim
    Egzos beni şu an kesinlikle rahatsız etmiyor zaten rahatsızlık egzos dan değil yüksek devirde kullanıldığında şanzuman sıcaklığı artıyor o da zaten bacağa değil ayağı ısıtıyor devirli kullanıldığında sıkıntı olmuyor.
    Ben şu ana kadar tek seferde 85 km yol yaptım asfalt yol tabi, ve böyle bir rahatsızlık duymadım, arazide diyosan o kadar olur. Zaten onun da en büyük etkeni havanın sıcaklığı. Yine de daha tecrübeli arkadaşlardan
    daha detaylı öğrenebilirsin yaklaşık 1 ayda benim gözlemim bu yönde. Ama çok memnunum şehir içine çıkınca bütün gözler üzerinde oluyor insanın, hele küçük çocukların "Uhh Motora bak lan" diye yanındakine gösterirken ki
    halleri paha biçilemez
    kısmet olursa bende inşaallah motoru eylülün 1. haftası alıcam gerçi sonbahar gelicek biz daha yeni motor alıcaz sonbahar ve kış mevsiminde umarım fazla sıkıntı çekmeden kullanabilirim şehir içi trafikte dur kalkları nasıl motorun kıvrak ve atik mi insitiable kardeşim ? yüzde 60 şehiriçinde kullanıcam yüzde 40da normal toprak arazide falan kullanırım asfalttada kaldırıma in çık vs olur en fazla . fazla uçmayı düşünmüyorum acemiyim çünkü ilk vitesli motorum olucak birde inş. motoru alınca lastikleri değiştirmeyi düşünüyorum sence hemen değiştireyim mi enduro lastikler ile yoksa idare eder mi kendi lastikleri ? titreşim olayı asfaltta nasıl bu arada ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:49 ----------

Kilometre 3.000e yakınmış. öyle söyledi arkadaş telefonda. O motorun ederi zaten 2.500 tl. Fazlası verirmez şu zamanlarda. Sezon bitmek üzere.
    3000de ise motor o zaman 2500e alın 900 tl falan üzerine eklerseniz

Motosikleti
    Mondial X-Treme-Max
    kısmet olursa bende inşaallah motoru eylülün 1. haftası alıcam gerçi sonbahar gelicek biz daha yeni motor alıcaz sonbahar ve kış mevsiminde umarım fazla sıkıntı çekmeden kullanabilirim şehir içi trafikte dur kalkları nasıl motorun kıvrak ve atik mi insitiable kardeşim ? yüzde 60 şehiriçinde kullanıcam yüzde 40da normal toprak arazide falan kullanırım asfalttada kaldırıma in çık vs olur en fazla fazla uçmayı düşünmüyorum acemiyim çünkü ilk vitesli motorum olucak birde inş. motoru alınca lastikleri değiştirmeyi düşünüyorum sence hemen değiştireyim mi enduro lastikler ile yoksa idare eder mi kendi lastikleri ? titreşim olayı asfaltta nasıl bu arada ?
    Şehir içi trafiğe alışana kadar çıkma derim debriyajın bi alışma evresinden geç önce şehiriçinde insan biraz aceleci davranıyo o yüzden kalkışlarda sıkıntı çekebilirsin motordan dolayı değil yani şoförden dolayı.
    Alıştığında şehir içinde resmi olarak show yapabilirsin ben başladım mesela. Şu an zaten bende şehirinde kullanıyorum titreşim falan yok. Aynı lastiklerle araziye de çıkabilirsin ben çıkıyorum şu an o yüzden lastikler için acele etme
    bana göre şu an tek eksisi motorun ön çamurluğu, biraz kısa yapmışlar kışın sorun olur, çünkü sudan geçerken su damlaları yüzüne geliyor hatta yerden alıp suyu yüzünü yıkıyor sabah insanın uykusu açılıyor.
    Bi çamurluğa işi bağlarsın @TolgaCan ın BURADA ki çamurluk önerisine bakabilirsin.
    Ezio41, Tolga Can ve cenkito bunu beğendiler.

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Bu kullancı sayfasında da inceleme bulunmaktadır. Sayfa 140 : http://www.motosiklet.net/forum/moto...sligi-140.html
    Bugün ve yarın hava yağışlı gözüküyor. Havada koyu bulutlar var. Bende yağı değiştirecektim. Neyse sağlık olsun.
    Yeni telefon General Mobile aldım. Bol bol onu bızıklarım , Güneşe sahip olan illere iyi eğlenceler diliyorum.
    Yolunuz açık olsun.
    Ezio41 ve cenkito bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mondial X-Treme-Max
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kullancı sayfasında da inceleme bulunmaktadır. Sayfa 140 : http://www.motosiklet.net/forum/moto...sligi-140.html
    Bugün ve yarın hava yağışlı gözüküyor. Havada koyu bulutlar var. Bende yağı değiştirecektim. Neyse sağlık olsun.
    Yeni telefon General Mobile aldım. Bol bol onu bızıklarım , Güneşe sahip olan illere iyi eğlenceler diliyorum.
    Yolunuz açık olsun.
    Dün de yağışlı gözüküyodu bi önceki günde ama yağışı görene kadar devam
    Ayrıca Hayırlı Olsun General Mobile. Güle güle kazasız belasız kullan inşallah
    cenkito ve Tolga Can bunu beğendiler.

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    hayırlı olsun tolgacan yeni cicin ben daha 6300 len yola devam ediyorum

1--sehir içinde dizinizi yere sürterek viraj alma hayalinde değilseniz orjınal enduro lastikler

göründüğünden kat kat iyi yol tutar.

2--- yeni alınan motosikletlerin motorunun rodajı oldugu gibi lastiklerinin de rodajı vardır.

sandıktan ilk cıktıgı gün tam performans veremez lastik, 300-500 km sonra yavas yavas performansı artar. tabiri caizse yumusar tutusu artar.

sadece arazide balcıkda iş görmüyor onu da bilin, ama kayada tasta toprakta gayet yeterliler

dostum sonuc nedir ? insallah scoterdan kurtulmussundur
    Tolga Can bunu beğendi.

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı cenkito adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun tolgacan yeni cicin ben daha 6300 len yola devam ediyorum

1--sehir içinde dizinizi yere sürterek viraj alma hayalinde değilseniz orjınal enduro lastikler

göründüğünden kat kat iyi yol tutar.

2--- yeni alınan motosikletlerin motorunun rodajı oldugu gibi lastiklerinin de rodajı vardır.

sandıktan ilk cıktıgı gün tam performans veremez lastik, 300-500 km sonra yavas yavas performansı artar. tabiri caizse yumusar tutusu artar.

sadece arazide balcıkda iş görmüyor onu da bilin, ama kayada tasta toprakta gayet yeterliler

dostum sonuc nedir ? insallah scoterdan kurtulmussundur
    1. kişi geldi gördü beğendi motoru. Anlaştık, teminat olarak belli bir para verdi kapora babında... Akşam arayıp, alamayacağını söyledi.
    2. Yine o akşam birisi geldi beğendi anlaştık, kapora bıraktı bu sabah alamayacağını söyledi. Eski motorunu alıcak kişi vazgeçmiş...

Motor durduğu yerden pirim yapıyor Hiç satmasammı ne diyorum, kapora parasıyla çıkartırım fiyatını

x-treme max için arkadaşla konuşmadık, aramadı daha doğrusu... 600CC şehir içi fazla geliyordu. gt250R alma niyetim vardı... Sizin x-treme max ile çekilmiş resimleri görünce insanın canı çekiyor haliyle, enduro-croos aşkım depreşti birden ama halen kararsızım... Yetmiyeceği düşüncesindeyim..
    Yinede treme max sahibi ile bir görüşeyim diyorum...

1000Tl teklif etsem 2013 2800 kilometredeki bir motor için normal sayılır sanırım. 2500 lira değer biçmiş oluyorum arkadaşın motoruna aşağı yukarı, bu zamanda..

Motosikleti
    Arkadaşlar mondial max'a başka marka crossların yedek parçaları uyuyor mu mesela str 250nin gösterge panelini takmak istesek uyar mı ? ön çamurluk olarak motoranın 250lik çamurluğunu Tolga kardeşimizden öğrenmiş olduk diğer parçalarıda değişmek istesek uydurabilir miyiz ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)