Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 X-treme Max Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Alıntı cenkito adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ama ben imkanım olsa bu aleti asla satmam o kadar memnunum yani,
    sorunsuz, gücü yeterli, hatta fazlası var benimkinde, yakısıklı yol tanımaz yola bagımlı kalmaz asfalttada iyi gider , vede coook ucuz daha iyisi şamda kayısı
    Amcaoğlu senin motor 1 numara, alacaksa şamdan gelen alsın

Alıntı ocalh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlarım hani max tanda çok memnundum biliyorsunuz ama satma nedenim farklıydı motordan şikayetçi değilmid yani
    hanımdan şikayetçiydim (:
    şimdiki motorumu çok beğendi hatta akşama beni gezdir dedi çoook şaşırdım, o kadar sevdi ybr esd yi, benimde çok hoşuma gitti bu durum

rain arkadaşımızında dediği gibi 15 bin km kadar binebilirsem sabredip kendini amorti eder yakıttan
    Cem arkadaşımız bindi ybr me ve hantal gözü ile baktı ama kalkışlarda arkamda kaldı sebebi ise çok sessiz olduğu için ne hızla gittiğini anlamıyorsun motorda (:

Genel itibari ile ybr esd den çoooook memnunum arkadaşlar
    Hakan ybr ile maxin kullanım amaçları farklı, sana bir yönden çok fazla katılıyorum. Kızlar alçak ve zıplamayan motorları seviyorlar.
    Hiç bir crosscunun arkasında sürekli kız göremezsin. Çünkü tek kişilik bir aşktır. dahil edersen o aşk seni öldürür
    cenkito, ibrahimuney ve tolga 48 bunu beğendiler.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    baska bir arkadas için küçük bir çekim yaptım belki sizinde işinize yarar

Arkadaşlar ses kötü olmus birde tek basıma oldugumdan istediğim gibi cekim yapamadım ama hersey acık olarak görülüyor
    isterseniz aynı yöntemle (fakat farklı fırça kullanırsanız daha iyi olur) önce zinciri gaz yağı, mazot detarjan ...vs ne ile isterseniz temizleyip daha sonra yaglama işine gecebilirsiniz
    tolga 48 ve ibrahimuney bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Cem kendine yeni heyecan mı arıyorsun. Tahta kaysa motor alıp başını ileri gidecek, düşecek.
    Kaldır mı tekene kutusunun üstüne kafan rahat olsun be kardeşim. Bunlar hep action arayan adamların işi, tehlike kokuyor.
    Bu iş için en uygun sistem budur. Aksiyona gerenk yok.

---------- Post added at 14:43 ---------- Previous post was at 14:40 ----------

Cem bu ustayı bir yerden tanıyor musun

cenkito ve serdar8787 bunu beğendiler.

arkadşlar merhabalar bende almak istiyorum artık cross a dönme kararı aldım TVS apachi kullanıcısıyımda acaba motor da çok titreşim mevcutmu şimdiden teşekkürler güzel görünüyor motor ;) Yedek parçada sıkıntı yaşarmıyım sizce ?

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı gorkem0707 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadşlar merhabalar bende almak istiyorum artık cross a dönme kararı aldım TVS apachi kullanıcısıyımda acaba motor da çok titreşim mevcutmu şimdiden teşekkürler güzel görünüyor motor ;) Yedek parçada sıkıntı yaşarmıyım sizce ?
    yedek parcada sıkıntı yasamazsın,alt takımın cogu parcası cg lerle aynı belki grenajlarda bekleme olabilir ama oda sorun olmaz. titresim var ama ne kadar cok kişiden kişiye değişir.
    apachiden coktur ama...

tolga o adam benim amca oglu ne ara cekmişler resmi

paylastıgın resmi biliyorum ,ilerde maddi acıdan rahatlayınca sırada o planda var
    Tolga Can bunu beğendi.
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200

nerdesiniz millet

Tolga Can, forzaBJK, ferad ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Forumun en canlı cross sayfası burası olduğu için buraya sorayım. Cross motorla stabilize yolda mıcırlı yolda sürüş nasıl ? 125-150cc commuterlarla kıyaslasak daha mı rahat daha mı zor mıcırda sürmesi ?
    cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    valla lastiklerlede alakalı sordugun soru, birde sürüş posizyonunla, ben cross lastikle ve ayakta sürdüğümde cakıl filan hiç etkilemiyor, lastiklerimizinde kalın olmasınında faydası vardır elbet
    rs_guven ve forzaBJK bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Benimde en sevdiğim şey çakılda motor sürmek, bi kaç ara gazı verdikten sonra dip gaz yapıyorum. Maxin göt bi sağa bi sola drift yapıyor. Çok hoşuma gidiyor.
    Zaten düz yolda her motor gider. Önemli olan zor şartlarada gitmesi, Bu arada titreşim var ama düz yolda çok fazla rahatsız etmiyor. Arazide zaten hiç hissetmiyorsun.
    cenkito bunu beğendi.

forzaBJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    titresim biraz lastiklerin profilinden de kaynaklaniyor, yüksek hizda ve devirde motordan kaynaklaniyor.
    ktm'e nazaren max'in titresimi lastiklerden ötürü daha az, fakat yüksek hiz ve devirlerde ktm'den daha cok diyebilirim. (böyle bir kiyas cazis ise )
    stabilize yollar benim yollar max stock lastikleri ile gayet iyi tutunuyor o yollarda, commuterler ise cenkin dedigi gibi ilk etapta lastiklerin inceliginden kaybediyor, daha sonra profilsizliginden.

gecen pazar gezisinden bir foto, yine giresun daglarini alt üst ettik
    soldan saga; MAX, KTM, Kanuni Cross, Kanuni Breton
    cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    KTM nin havası da bir başka, Max ile KTM nin yanında diğerleri buza gibi kalmış
    cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    recep kardes adım CEM bu arada memnun oldum,
    resim gayet güzel ama keske birkac tane daha action dolu olanda olsa tadından yenmezdi

---------- Post added at 11:44 ---------- Previous post was at 11:42 ----------

Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KTM nin havası da bir başka, Max ile KTM nin yanında diğerleri buza gibi kalmış
    öyle deme amcası darılır bak benim gözümde değil buza bufalodan da öte yeri var,
    kedi ciğer ve iş görme meseleleri.....

ve tolgam ürgüpden serdar da modifiye olayına girdi birkac haftaya onun motorda canavar gibi 210cc olacak, sıra yavas yavas sana geliyor senide modifiye max grubuna bekleriz. bak sen o zaman
    bufalo buzagı dana inek olayına (haddimizi bilerek yazıyorum kendi çapımızda, altın semer olayını unutmadan )
    Tolga Can bunu beğendi.
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Sende haklısın. Artık motor ile bütün olduk. Biz bu motordan istesek de kopamıyoruz. Birlikte yaşamayı öğrenmeliyiz.
    Biraz toparlanayım bende modifiye işine gidereceğim. yapmadığım hata zaten Kim ne derse desin. Bizim motorlar katana at gibi dostum. Diğerleri midilli gibi kalıyor

serdar8787 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Treme Max 220 modifiye
    selam arkadaşlar uzun zamandır foruma bakmıyordum, artık bi yazıyım dedim ;)

cem kardeşimizin söylediği gibi motor bir kaç hafta içinde 210 luk oluyor, inşallah güzel bişey olur :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:10 ----------

jant şeridini daha buğün yaptım diğerleri bir kaç aylık oldu...

cenkito, Satharian, Tolga Can ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Valla alasım var arkadşlar fakat 2.el piyasası hiç yok ant. da gidip sıfır alıp rodaj ile uğraşmak istemiyorum motor da çok tatlı duruyor ant. da kullanan çok az sanırım 2.el forum a bakıyorum yok buralarda :S

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    rodaj önemli husustur sıfır alıp kendinizin yapmasını öneririm, yoksa aldıgınız ikinci el motor elinizde patlak verebilir
    piyasada 150 cc olmasına ragmen 250cc performansı bekleyip motoru zorlayan cok arkadas var, bunu birde rodaj sırasında yaptıysa vay haline motorun
    ben olsam sıfır yada tanıdık,bildik bir motor alırdım

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Aynen katılıyorum. Bulunduğun bölgeden çok nadir temiz motor çıkar. Apaci memleketi orasıda, kimse adam gibi kullanmaz. Kullanım aracı olarak da görmez.
    Yol boyunca abanıp dururlar. Çok şahit oldum. Çok gördüm.

ocalh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x-treme max 150
    Sende haklısın. Artık motor ile bütün olduk. Biz bu motordan istesek de kopamıyoruz. Birlikte yaşamayı öğrenmeliyiz.
    Biraz toparlanayım bende modifiye işine gidereceğim. yapmadığım hata zaten Kim ne derse desin. Bizim motorlar katana at gibi dostum. Diğerleri midilli gibi kalıyor

Tolga Silindir takımın benden haa bilgine sakın alayım deme valla küserim birdahada konuşmam seninle...
    (:

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Alıntı ocalh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tolga Silindir takımın benden haa bilgine sakın alayım deme valla küserim birdahada konuşmam seninle...
    Eyvallah kardeşim saol, Henüz modifiye düşünmüyorum. Zaten para da yok.
    Bu aralar uzun yola dahi çıkamıyorum. Adana işimde yatacak gibi. Annem 2000 yılında açık kalp ameliyatı olmuştu. Şimdi damarlar tekrar tıkanmış. Anjiyo falan olacak.
    Kalp yetersizliği de var. Allah kimseyi sağlığından etmesin. Kendinize her zaman dikkat edin arkadaşlar.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

ocalh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x-treme max 150
    Eyvallah kardeşim saol, Henüz modifiye düşünmüyorum. Zaten para da yok.
    Bu aralar uzun yola dahi çıkamıyorum. Adana işimde yatacak gibi. Annem 2000 yılında açık kalp ameliyatı olmuştu. Şimdi damarlar tekrar tıkanmış. Anjiyo falan olacak.
    Kalp yetersizliği de var. Allah kimseyi sağlığından etmesin. Kendinize her zaman dikkat edin arkadaşlar.
    benim annemde anjiyo olmuştu pekte önemli bir operasyon değil kardeş bayıltmıyorlar bile 30 dk içerisinde yapıveriyorlar ertesi günde taburcu ediyorlar
    Allah acil şifalar versin kardeşim
    (:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)