Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı tt Adnan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Garanti zamanı bitmeden servise memnun olmadığını söyle değiştirsinler. Biraz ısrar et bence. Ucuz meret ayrıca yani. Onuda belirteyim.
    Bu motorun ayrıca iyi tarafı bu. Parçalar ucuz ve bulabiliyorsun.
    Gerçekten çok haklısın bol hemde en kısa zamanda soracağım saol

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    İşte cbr mi racer diye düşündüren nokta da burada.Racer'ın sinyali 5 ytl iken cbr'ın 130 ytl

Alıntı mhyen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşte cbr mi racer diye düşündüren nokta da burada.Racer'ın sinyali 5 ytl iken cbr'ın 130 ytl
    ikisindede risk var bi ölçude yani racer cılardan çok memnun olanlarıda duydum cbr dan genelde memnunlar zaten ama iyi düşünüp iyi taşınmak lazım ikisininde artıları var

Motosikleti
    kanuni racer 200
    kanuni racer 200 kullanan arkadaşlar...yardım edebilirmisiniz
    geçtiğimiz gün arkadaşıma yeni aldığım racerımı gösterdim azının suyu aktı motordan hiç anlamıyor çocuk fakat motoru çalıştırınca hüsrana uğradı artık hangi motorla kıyasladıysa egzos sesinin kalıbına yakışmadığını söyledi.. bu motorun çift egzosunu nasıl modifiye edebilirim ikisinidemi değiştircem?bu motora uygun egsoz nerden bulurum?kaç paradır? bi yardım edin ne olur şu motoruma çalışıyorkende havam olsun...

Motosikleti
    zealsun GS200 AMA BIZ ONA AR6 DIYORUZ ALINIYOR :)

Slm

Arkadaslar Hatirliyorsaniz Once Racer Sonra Zealsn Gs 200 Kullanicisiydim Ama Ikisi Arasindaki Farki Zealsunda Daha Iyi Blmustum Fikrimi Degistiriyor Ozur Diliyorum : Butun Cin Mallarina Bela Okumamyim ) Anladiniz Siz Zealsun Gs 200 Sayfasinda Ayrintili Anlattim Basim Belaya Girdi Bu Motorlar Kanuni Gene Iyi Siz Devam Edin O Kadar4
    SİNOP _ RÜZGAR HERGÜN ÖZÜR DİLESEDE DAL KIRILDI ARTIK

Motosikleti
    racer 200
    slm arkadaşlar. ben motoru aldıktan 2 3 hafta sonra arka teker çatalında küflenmeler başladı toplasan 1 saat yağmurda kaldı.fırın boya atmamışlar zaten adam almış eline sipreyi kafasına göre boyamış sanki.benim beldeyama mobilet 2002 model olmasına rağmen allah rızası için bi yerinde küf olsun.bu gün 500 bakımına gittim adam diyo yapcak bişey yok al bi siprey boya dedi. ilk bakımda para werdinizmi acaba..birde şu ilandaki egzosta bakar mısınız adam ekleme yapmış heralde güzelde duruyo bizde yaptıralım şunda topluca hem ucuz olur...http://www.sahibinden.com/sifir_ayar...XQQdisplayitem

tt Adnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250R
    Arkadaşlar, bu egzost merakı nereden? Makine 600 filan olsa eyvallah. 200Racer' den bu kadar ses ancak. Hem orjinal egzostlarından ben memnunum zaten. Görüntü de var sesde.
    Bu bir Tutku ve Tarzdır. TT Selamlar

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    merhaba arkadaşlar, sıfır veya 2. el racer 200 almayı düşünüyorum, bana söyleyeceğiniz bişeyler vardır elbet, fikirlerinizi öğrenebilirmiyim?

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı emin_arikoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar, sıfır veya 2. el racer 200 almayı düşünüyorum, bana söyleyeceğiniz bişeyler vardır elbet, fikirlerinizi öğrenebilirmiyim?
    hayırlı olsun şimdiden paşam...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    S&T GT250R
    Şimdiden hayırlı olsun. Bakarsan bağ, bakmazsan dağ olur , derim sana şimdiden. Bu motoru yerden yere vuranda var, benim gibi çok memnun olanlarda. Fiyatına göre artıları çok olan bir motor. Görüntü , kıvraklık , renk seçeneği , bol parça ve servis , filan , filan işte. Bunlar benim fikir ve düşüncelerim. Bu forumu oku baştan sona. Veya en iyisi sen kendi içindeki sesi dinle motoru gördükten sonra.

racer 200 ümü satıyorum ben istersen yardımçı olabilirim

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun şimdiden paşam...

eyvallah abi sağol, ss çi olcam koydum kafaya bak işte kafamda şuan

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    eyvallah abi sağol, ss çi olcam koydum kafaya bak işte kafamda şuan
    ben yinede çok pere diyorum...ama taksitle alma durumu sadece bunda olduğu için yapabileceğin bişy yok belki...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben yinede çok pere diyorum...ama taksitle alma durumu sadece bunda olduğu için yapabileceğin bişy yok belki...
    kısmet be abicim hayal kuruyoruz gerçi ama

Alıntı tt Adnan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdiden hayırlı olsun. Bakarsan bağ, bakmazsan dağ olur , derim sana şimdiden. Bu motoru yerden yere vuranda var, benim gibi çok memnun olanlarda. Fiyatına göre artıları çok olan bir motor. Görüntü , kıvraklık , renk seçeneği , bol parça ve servis , filan , filan işte. Bunlar benim fikir ve düşüncelerim. Bu forumu oku baştan sona. Veya en iyisi sen kendi içindeki sesi dinle motoru gördükten sonra.
    eyvallah hocam sağolasın, biraz daha araştırayım ben o zaman.

Motosikleti
    racer 200
    emin kardeşim alma bence moyor adamın altında dağılıyor.bunun sıfırına werceğin parayla git ikinci el bi cbr 125 al. şimdiki aklım olsa 1 dk düşünmem cbr alırdım markadan şaşmıycaksın.bizim bir arkadaştada cüsse var ama yürek yok, bilmem anlatabildim mi? ya sıfır motor küflenir mi? motorun her tarafı küf içinde.ben bu motoru alıp 4,5 sene binmeyi düşünüyodum ama suya düştü satsan zarar satmasan ayrı dert.arkadaşlar garanti geçersiz mi bu konularda bana bilgi werebilir misiniz???

Racer 200 ile 120 gibi hızlara çıkan arkadaşlara sesleniyorum!!!! Bu hıza çıkmak için (rodajı tamamlanmış motorda)kaç bin devirde vites değiştirmem gerek bn 7.500 gibi değiştiriyorum

Motosikleti
    S&T GT250R
    Alıntı cwebb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Racer 200 ile 120 gibi hızlara çıkan arkadaşlara sesleniyorum!!!! Bu hıza çıkmak için (rodajı tamamlanmış motorda)kaç bin devirde vites değiştirmem gerek bn 7.500 gibi değiştiriyorum
    Selam dostum.Biraz geç sana bilgi veriyoruz fakat neyapalım. Bu seferlik bööle olsun .
    7500 lerde vites değiştirmen gayet normal. Zaten bu motor gerçekten asıl gücü yüksek devirlerde ortaya çıkıyor. Bende 120 yi gördüm. Aynen 7500-800 lerde vides değiştirme durumunda.

Motosikleti
    racer 200
    ya arkadaşlar ben aküyü değiştirmek istiyorum.ve egsostu teke indirip performas egzst vb şeyler.ama bunları bir kaç ay sonra yapmayı düşünüyorum.eğer toplu hareket edersek bize daha ucuza maal olur. eğer varsa benim gibi düşünen ve avrp yakasında oturan haberleşelim.bu arada geçmiş kurban bayramınızı en içten dileklerimle kutlar gelecek yıl başınında güzel motorsikletlerle çıtırlarla ve bol para içinde geçmesini temenni ederim saygılarımla

Motosikleti
    Yamaha YZF R125 & Honda Activa
    Alıntı ilnapoli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eski model süperspor'lara benziyor, bence demode.. illa ucuz bişey alınacaksa eğer, bence ramzey'in 150 cc'lik racing'i ideal.. tabi ki ilk tercih honda cbr 125 ama, para söz konusu olunca iş değişiyor.
    Model üstüne konuşacak olursak ramzey 125'den daha çok dikkat çektiği kesin racer'ın çünkü kaslı bir görünüm ve büyük ebatlı tekerlere sahip...Honda'yla karşılaştırmak saçma olur onun için ona hiç yorum yapmıyorum ama ramzeyden görünüm olarak da,beygir gücü olarakda üstün olduğu apaçık ortada.Ben uzun süredir kullanıyorum ve çok memnunum hoş benimki kanuni değil ama model birebir...
    :bounce:[B]тєк вαѕıηαℓıgıη уσℓ¢υѕυ тєк σℓυя...[/B]:bounce:

Kanuni Racer 200

Merhaba

arkdaşlar ben aranıza yeni katıldım motor dan pek fazla anlamıyorum 1 seneye yakındır scotter kullanıyorum büyük motor almaya karar pek fazla anlamadığım için bunda da kararsız kaldım sizlerin bilgilerine dayanarak almak istiyorum.

Kullanım Amacı : çoğunluğu şehirler arası gezinti amaçlı kullanılacak 2 kişiyi rahat taşıyacak 2000-3000km lik yolda sorun çıkartmayacak.
    aklımdaki modeller :
    1.sırada : Kanuni Racer 200 ( 2006 Model 3500Km)
    2.sırada : Honda Cbr 125 ( 2006-2007 model 2.el veya 2007 model 0)
    sizce hangisi daha iyi lütfen yardım edin yoksa sıyıracağım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler