Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    ks89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa ybr 2005
    yaa bizim tükanın yukarısında birinde var 200 r ama motor dökülüyo ses geliyo heryerinden bilmiyom walla . ama duruş olarak mükemmel motor . olanlar güle güle binsin (:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Hakany - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kanuni mi Cbf 150 mi?

Öncelikle motor tutkunu arkadaşlarıma abilerime kardeşlerime mrblr. Forumu iştahla okudum kah Niceman'ın sorunlarıyla hiddetlendim üzüldüm kah priyatel'in fotolarıyla tebessüm ettim. Kanuni raceri almaya 3 kez karar verdim 3 defada vaz geçtim geçenlerde arabayla işten dönerken bi honda bayisinin önünde bi motor gözüme ilişti CBF 150 kataloğunu aldım fiyat konusunda bilgi aldım bu motor aşağı yukarı Kanuni ile aynı hesaba geliyor. Motor kültürüne çok yeniyim belkide cbf ile kanuniyi karşılaştırmak yanlış ama sizin tecrübeleriniz bana ışık tutucak kanuni çok güzel görünüyor hondada markasıyla güven veriyor siz olsanız hangisini seçerdiniz?

Sevgiler Saygılar
    Kazasız Belasız Sürüşler...

BLOODMN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ RACER 200
    Alıntı Hakany adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle motor tutkunu arkadaşlarıma abilerime kardeşlerime mrblr. Forumu iştahla okudum kah Niceman'ın sorunlarıyla hiddetlendim üzüldüm kah priyatel'in fotolarıyla tebessüm ettim. Kanuni raceri almaya 3 kez karar verdim 3 defada vaz geçtim geçenlerde arabayla işten dönerken bi honda bayisinin önünde bi motor gözüme ilişti CBF 150 kataloğunu aldım fiyat konusunda bilgi aldım bu motor aşağı yukarı Kanuni ile aynı hesaba geliyor. Motor kültürüne çok yeniyim belkide cbf ile kanuniyi karşılaştırmak yanlış ama sizin tecrübeleriniz bana ışık tutucak kanuni çok güzel görünüyor hondada markasıyla güven veriyor siz olsanız hangisini seçerdiniz?

Sevgiler Saygılar
    markasına güveneceksin git suzuki, yamaha al, yok bu tipte bir motor alacaksan beldesan mıdır, mobiylette midir nedir onunda var buna benzeyenleri

arkadaşlar bu arada nişanlandım. ve bu nedenle motoru satsam mı diye düşünüyorum. Malum hayat tarzı değişince bazen motora binememe gibi bir probleminiz olabilir. Buna da dikkat edin.
    [COLOR="Red"][B][FONT="Garamond"]BLOODMN[/FONT][/B][/COLOR]

Bloodman ne mobileti ya kafamı buluyorsun benimle. cbf 150 yi görmedin sanırım yakından.

ben hodanın siyahını önerim sana hem çok güzle hemde raht kullanırsın bu motoru digital vites göstergeside var herkez kendi motoruna iidiyor böle birsey yok hondadan vazgeçme kanuni filan yaramaz

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    cbf 150 çok güzel bir motor, fotograflardaki gibi degil gidip görmeni ve fiyatlari düşük seviyedeyken edinip kafanin rahat olmasini tavsiye ederim.

kov_boys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sevgiler Saygılar
    wlla kanuniye ne dersiniz ben bilmem ama :D bu motor hiç şekill dil bide race tarzı die düşünüosan hepten batmışın :D bence kanuni biras modify le fısktık gibi motor :D
    ama senn kararrın böle ince bi motorun üsründe durmak

piriyatel in resimlere bak bida düşün : dogru kararı sen wer:D

BLOODMN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ RACER 200
    Bloodman ne mobileti ya kafamı buluyorsun benimle. cbf 150 yi görmedin sanırım yakından.
    Hakancığım tamam seni anlıyorum ancak bi şu motorun tipine bak, bir de racerin tipine bak, yani sen bununla raceri kıyaslarsan ben de mobiletle kıyaslarım. Bisikletle kıyaslamadığıma dua et.
    [COLOR="Red"][B][FONT="Garamond"]BLOODMN[/FONT][/B][/COLOR]

Kararsızlık kötü bişi yahu kışın geçmesini beklesem iyi olacak kim bilir belki kanuni daha iddalı bi modelle çıkar piyasaya. Yorumlarınız için teşekkür ediyorum.

tunde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni Racer 200
    slm arkadaşlar uzun bi süre yoktum aranızda şimdi geldim
    motorumu geçen hafta bi elden geçirttim ve motor süper oldu yapılan işlemler şöyle

1-ön dişli değişti büyük dişli takıldı
    2-zincir değişti
    3-arka dişlinin lastileri değişti
    4-eksozlarınarka demirleri kestik ve daha büyük delikler taktık ses süper oldu
    5-granajların içine mor lamba takıldı

motorun resimlerini yarın siteye koyucam

Alıntı tunde adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar uzun bi süre yoktum aranızda şimdi geldim
    motorumu geçen hafta bi elden geçirttim ve motor süper oldu yapılan işlemler şöyle

1-ön dişli değişti büyük dişli takıldı
    2-zincir değişti
    3-arka dişlinin lastileri değişti
    4-eksozlarınarka demirleri kestik ve daha büyük delikler taktık ses süper oldu
    5-granajların içine mor lamba takıldı

motorun resimlerini yarın siteye koyucam
    resimler nerde kaldı aga yaf su modify lerde neler yapmısn bakalım :D
    hem piriyatel kadar ii mi olmus bi bakiiiiiim yaaf hada

Motosikleti
    CbR 125 geri sayım...
    Alıntı kov_boys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    wlla kanuniye ne dersiniz ben bilmem ama :D bu motor hiç şekill dil bide race tarzı die düşünüosan hepten batmışın :D bence kanuni biras modify le fısktık gibi motor :D
    ama senn kararrın böle ince bi motorun üsründe durmak

piriyatel in resimlere bak bida düşün : dogru kararı sen wer:D
    bı kere bu resım gercek degıl onu bılın bu motorun seklı kesınlıkle boyle degıl herakde bırkısı motoru oynamıs reısmlerıyle bunun on gıdonunda honda fılan yazmıyor hergun gordugum motor ayrıca bu varken neden racer alayımkı bence hoında alın rahatınıza bakın yoksa bu kanunıyle fılan motor ustası oluyorsunuz uzun yolu da pek rahat yapamazsınız zaten ama tipine laf yok

TEFLON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt250R
    bence uğraşmaya deymez
    yaşam, yaşanmakta olan her anın dokusundadır, ve ona ileriki bi noktadan dönüp bakıldığında ise, herşey için artık çok geçtir.

kanuni_selcuk mavi yanliz_kalp29@hotmail.com

Alıntı NicemaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar aranızda Kanuni Racer kullanıcıları varsa burada toplanalım ben alalı 1 hafta kadar oldu birlikte düşüncelerimizi paylaşmak isterim...

selam racer 200 süeper makina
    Ahanda listemiz beyler
    Listede ismi ve detayı olmayan arkadaşlar lütfen detayları belirtiniz...

1-NicemaN - KIRMIZI- 34 TK 0160
    2-ermac - MAVİ-34 ADH 40
    3-ammsav -YEŞİL - 34 TG 3526
    4-Tencere -REPSOL
    5-Piriyatel - REPSOL
    6-BLOODMN-KIRMIZI
    7-titanxxx
    8-gopreis-KIRMIZI
    9-tlgzl
    10-gazkesmez
    11-only_wolf17
    12-sahinhakan04
    13-Racer Evren
    14-d3li_styla
    15-sahinhakan04-MAVİ
    16-omerowen-MAVİ-33 R 3488
    17-tunde
    18-lewoonline
    19-serkanADH13-YEŞİL
    20-Selcuk YILDIZ -parlıament MAVİ 29 AT 200

only_wolf17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya abi ben yokken neler olmuş yaw.Ney arkadaşlar bizim burda artık havalar sogudu. Dün motoruma son kez bindim ve garaja soktum.Ha abi bi de size bi önerim var.Repsolu olanlar grenaşların içine turuncu led lambalar var.bi sag bide sol tarafa takın(en az 9 lu led lamba alın) , bide parka turuncu led lamba taktımı motosiklet geceleri harika görünyooo.

Alıntı delicoban adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bı kere bu resım gercek degıl onu bılın bu motorun seklı kesınlıkle boyle degıl herakde bırkısı motoru oynamıs reısmlerıyle bunun on gıdonunda honda fılan yazmıyor hergun gordugum motor ayrıca bu varken neden racer alayımkı bence hoında alın rahatınıza bakın yoksa bu kanunıyle fılan motor ustası oluyorsunuz uzun yolu da pek rahat yapamazsınız zaten ama tipine laf yok
    sen ne dersen de bu motor race için fiyatı super we COk ta karizma duruo kardeşim :D

blade7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni racer repsol
    ya bu havalarda binebilen varmı?

piriyatel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 - 10 Nisan'da GT250R
    ben bugun biniyim dedim sabah zaten çalışmadı motor vurdurmak zorundakaldım şimdi sümüklü gibi burnum akıyor :D
    Aşkım Sadece Motorum

BUraya dikkat COOOOq saçma olsada!!!!!

millet COooooooooooooKK saçma olcak ama bi sey sorcam
    bi ttane kız arkım motolara merakım oldunu blir we bana kawasakinin
    bi race moto resmini gösterdi we 4 milyar oldunu söledi we koptum
    moto suppperrrrr bişi eger öleyse hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiç kacırmam da

Bİ bilginiz war mı siz cede COk sacma diiiilmi :D neden ozaman burda 3 milyarlık kanuni için ugrasıoz ama bilgisi olan war sa sölesin

piriyatel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 - 10 Nisan'da GT250R
    bencede saçma hem kawasakinin hem 4 milyar eski model olabilir 6 milyara 97 model gsx750r alabiliyorsun
    Aşkım Sadece Motorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler