Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Alıntı serkanADH13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

artan kabloların renklerini hatırlıyormusun ???

bizim motorlarda 4'lü flaşör çıkışları yok,
    yani 4'lülerin yanması imkansız.
    büyük ihtimal her iki sınyalınde + uçları ve sadece bir tarafın - ucu temas ediyor olmalı.
    ama tum racer'larda tesısat renglerı aynı olmalı...
    sen çıkan kablolarıyaz,
    bende yarın benım motordakılere bakayım ve sana söyleyeyim...
    abi benim motorda da 4 lü flasör vardı...ama frene basınca 4 lü yanıyodu...flasörden cıkan kabloların hepsini teker teker denedim ve keserek iptal ettim...bide sinyal verince did did diye ses geliyodu onun kabloyuda buldum onuda kestim...
    bizimkilere sonradan mi takilmis yani...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:59 ----------

StoneOfDeath
    tesekkürler abicim bilgilendirdigin için...arabasında zenon kullanan bi arkadsımın basına gelmisti...zenon yüzünden kablolar kömüre dönmüstü...bende ona dayanarak öyle dedim...
    bide zenonların kendi sarj dinamosu mu ne varmıs....yeri geldiğinde akü az gelsede o minik motor zenonu hep aynı seviyede tutuyormus...kullanan arkadasım söyledi...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kanuni Racer 200 // Northwing SLR 150
    Alıntı racer2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi benim motorda da 4 lü flasör vardı...ama frene basınca 4 lü yanıyodu...flasörden cıkan kabloların hepsini teker teker denedim ve keserek iptal ettim...bide sinyal verince did did diye ses geliyodu onun kabloyuda buldum onuda kestim...
    bizimkilere sonradan mi takilmis yani...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:59 ----------

StoneOfDeath
    tesekkürler abicim bilgilendirdigin için...arabasında zenon kullanan bi arkadsımın basına gelmisti...zenon yüzünden kablolar kömüre dönmüstü...bende ona dayanarak öyle dedim...
    bide zenonların kendi sarj dinamosu mu ne varmıs....yeri geldiğinde akü az gelsede o minik motor zenonu hep aynı seviyede tutuyormus...kullanan arkadasım söyledi...
    ilk olarak serkan abının yerıne cevap verım flasor yok fakat sag arka granajın orda bır kutu var sesı cıkartan ve frende 4lulerın yanmasını saglayan bır sıstem o flasor degıl ama orda 6tane kablo olması lazım renklı olarak sıyah ve grıde sınyallerın olması lazım dıger gerı kalan 4kablo sınyallerın frene bastıgın zaman 4lu sekılde yanmasını saglar (gorunurlugun artması ıcın yapılmıstır herhalde) onları kesebılırsın farketmez bı etkı yapacagını sanmıyorum bende kesık ne ses var nede frene bastıgın zaman sınyaller yanıyor ben kutuyu cıkardım onun yerıne flasor bagladıgım bırtane

bu arada zenonların sarj dınamasu yok sadece beyın ve ampul var beyınde cok detaylı ıcı acılmıyor zaten aku azaldıgı zaman patlamaya baslar flasor yada cakar gıbı yanmaya baslar farları kapatıp actıgın zaman duzelır akunun azalmasından kaynaklanır beyının yaptııg ıs 35w alıp yuksek voltaj vermek baska bı espırısı yok akuden az alıyor fara fazla verıyor arkadasınında herhalde ters baglantı falan olması lazımdır yada dırek almıslardır kablodan role falan baglamadan fazla ısınmadan yanmısta olabılır onemlı degıl bu arada

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Alıntı StoneOfDeath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk olarak serkan abının yerıne cevap verım flasor yok fakat sag arka granajın orda bır kutu var sesı cıkartan ve frende 4lulerın yanmasını saglayan bır sıstem o flasor degıl ama orda 6tane kablo olması lazım renklı olarak sıyah ve grıde sınyallerın olması lazım dıger gerı kalan 4kablo sınyallerın frene bastıgın zaman 4lu sekılde yanmasını saglar (gorunurlugun artması ıcın yapılmıstır herhalde) onları kesebılırsın farketmez bı etkı yapacagını sanmıyorum bende kesık ne ses var nede frene bastıgın zaman sınyaller yanıyor ben kutuyu cıkardım onun yerıne flasor bagladıgım bırtane

bu arada zenonların sarj dınamasu yok sadece beyın ve ampul var beyınde cok detaylı ıcı acılmıyor zaten aku azaldıgı zaman patlamaya baslar flasor yada cakar gıbı yanmaya baslar farları kapatıp actıgın zaman duzelır akunun azalmasından kaynaklanır beyının yaptııg ıs 35w alıp yuksek voltaj vermek baska bı espırısı yok akuden az alıyor fara fazla verıyor arkadasınında herhalde ters baglantı falan olması lazımdır yada dırek almıslardır kablodan role falan baglamadan fazla ısınmadan yanmısta olabılır onemlı degıl bu arada
    4 yü dedigin gibi...
    muayeneden geçememistim o halde...adama dedim 2 dak bekle de kesim kabloları dedim...git yeniden sıra al dedi...ordaki bütün kabloları teker teker keserek deneme yanılma yöntemi buldum ve iptal ettim....muayenede olmasada normaldede iptal edecektim zaten...cünkü frene bastığımda far göz kırpıyor....suan frene basınca 4 lü yanmıyo ama eskisine göre azda olsa far gene göz kırpıyo...
    sebebide 2 tane fren lambası oldugu için olabilir mi acaba...arka stop 2 lambalıya...ben fren lambasının birini patlatsam sadece 1 tane fren lambası 2 tane park lambası yansa gene far ğöz kırpar mı acaba...
    bu arada aküm 7A6 aylık falan ve startörü yeni değistirdim...değistirme sebebim sarj değil baska bi sebep...
    far göz kırpıyo sarj etmiyo diye değistirdim sanmayasın...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:45 ----------

bide sesi kesecek kabloyu bulamadım hepsini denedim...1inde kesiliyo ama o zaman da sinyal yanmıyordu...bende o minik hoparlörün deliğini bantla kapadım ses mes duyulmuyoo

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    4 yü dedigin gibi...
    muayeneden geçememistim o halde...adama dedim 2 dak bekle de kesim kabloları dedim...git yeniden sıra al dedi...ordaki bütün kabloları teker teker keserek deneme yanılma yöntemi buldum ve iptal ettim....muayenede olmasada normaldede iptal edecektim zaten...cünkü frene bastığımda far göz kırpıyor....suan frene basınca 4 lü yanmıyo ama eskisine göre azda olsa far gene göz kırpıyo...
    sebebide 2 tane fren lambası oldugu için olabilir mi acaba...arka stop 2 lambalıya...ben fren lambasının birini patlatsam sadece 1 tane fren lambası 2 tane park lambası yansa gene far ğöz kırpar mı acaba...
    bu arada aküm 7A6 aylık falan ve startörü yeni değistirdim...değistirme sebebim sarj değil baska bi sebep...
    far göz kırpıyo sarj etmiyo diye değistirdim sanmayasın...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:45 ----------

bide sesi kesecek kabloyu bulamadım hepsini denedim...1inde kesiliyo ama o zaman da sinyal yanmıyordu...bende o minik hoparlörün deliğini bantla kapadım ses mes duyulmuyoo
    ses kesılmez onun ıcın o kutuyu komple kesıp atıcaksın flasor baglıcaksın ben ole yaptım bu arada farın goz kırpması nerdeyse hepsınde oluyor azda olsa frenle bagımsız ama yanı stopları sok yola cık yıne ara sıra kırpar onun arızasını tam bılmıyorum ama fazla oluyorsa bu olay akunun suyuna baktır bı ara

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:08 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:07 ----------

bıde bızım arka ampuller cabuk patlıyor tek yapmamanı tavsıye ederım gun gelır uzun yola cıkarsın tekı patlarsa dıgerı ıdare eder ;)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    ses kesılmez onun ıcın o kutuyu komple kesıp atıcaksın flasor baglıcaksın ben ole yaptım bu arada farın goz kırpması nerdeyse hepsınde oluyor azda olsa frenle bagımsız ama yanı stopları sok yola cık yıne ara sıra kırpar onun arızasını tam bılmıyorum ama fazla oluyorsa bu olay akunun suyuna baktır bı ara

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:08 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:07 ----------

bıde bızım arka ampuller cabuk patlıyor tek yapmamanı tavsıye ederım gun gelır uzun yola cıkarsın tekı patlarsa dıgerı ıdare eder ;)
    akü den yana sıkıntı yok abi...
    benim arka sol stopda habire patlayıp duruyor...2 ay olacak alalı...sol 3-4 defa patladı sağ taraf öylece duruyor...1 haftada tek stopla dolastım genede ona bisey olmadı hep sol patlıyo...
    hafta sonları ek olarak motosiklet tamircisinde calisiyorudum...suan hafta sonu okula gidiyom...
    ama bos vakit buldukca tamirci arkadasın oraya gidiyorum...
    gereken malzemelerı ordan stok yapıyorum...
    yanımda far stop sinyal lambaları,debriyaj teli,her türlü takım takyavat yedek bulundururum...altımdaki motor 0 km de olsa genede yedeklerle gezerim....
    stobun birini iptal etmeyim bari...öyle gezeyim...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    akü den yana sıkıntı yok abi...
    benim arka sol stopda habire patlayıp duruyor...2 ay olacak alalı...sol 3-4 defa patladı sağ taraf öylece duruyor...1 haftada tek stopla dolastım genede ona bisey olmadı hep sol patlıyo...
    hafta sonları ek olarak motosiklet tamircisinde calisiyorudum...suan hafta sonu okula gidiyom...
    ama bos vakit buldukca tamirci arkadasın oraya gidiyorum...
    gereken malzemelerı ordan stok yapıyorum...
    yanımda far stop sinyal lambaları,debriyaj teli,her türlü takım takyavat yedek bulundururum...altımdaki motor 0 km de olsa genede yedeklerle gezerim....
    stobun birini iptal etmeyim bari...öyle gezeyim...
    sana soyle solım bence en onemlısıdır stop lambası fardan daha onemlı sonucta genıslık olarak ufak motorlar arkadan gelen aracın gormesı lazım genelde kanunılerın plaka ısıgıda pek dayanmaz patlar durur benım 2stopuma ılave yanlarada led koydum hep gorunurluluk arttı hemde gorsellık dene bak sagda ve solda 2tane daha park led gırısı var ama tesısat yok tesısatı cek ve bak bı hep stoplarında patlasa onlar ıdare eder ;)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:48 ----------

onlar taktıgımdan berı patlamadı 4-5ay oldu ama stop lambalarını haftada 1degıstırırım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    sana soyle solım bence en onemlısıdır stop lambası fardan daha onemlı sonucta genıslık olarak ufak motorlar arkadan gelen aracın gormesı lazım genelde kanunılerın plaka ısıgıda pek dayanmaz patlar durur benım 2stopuma ılave yanlarada led koydum hep gorunurluluk arttı hemde gorsellık dene bak sagda ve solda 2tane daha park led gırısı var ama tesısat yok tesısatı cek ve bak bı hep stoplarında patlasa onlar ıdare eder ;)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:48 ----------

onlar taktıgımdan berı patlamadı 4-5ay oldu ama stop lambalarını haftada 1degıstırırım
    benim plaka lambası calisiyo mu çalismiyo mu hiç bilmiyom
    aha dur bi bakım...çalısıyormus...

o dedigin park led giris yerlerine birisi sinyalleri takmıstı...orjinal iptal ekmisti...
    onun yerine öne 1 tane sis lambası koydum...yakmıyorumda görünüm açısından...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:28 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:27 ----------

cok minik bi yamukluk var ama olsun...hatasız kul olmaz...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:28 ----------

senin motorun son hızı nedir...ben daha 125 i geçemedim

Motosikleti
    JİNLUN JL 250-5 ELEGANCE
    racer 2000 kardeşim 125 o motor için gayet güzel bence 2009 modelleri bile iyi bir ayar çekilmezse 115 i geçmiyor
    [COLOR="Red"][I][U][B]::shhh::ÖLMEKTEN DEĞİL UNUTULMAKTAN KORKARIM::shhh::[/B][/U][/I][/COLOR]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Alıntı _ferkan_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    racer 2000 kardeşim 125 o motor için gayet güzel bence 2009 modelleri bile iyi bir ayar çekilmezse 115 i geçmiyor
    ben istanbuldan gelirken 115 i gecemmistim,...zaten subaplar asırı vuruyordu...
    kendim subap ayarı yaptım...suan nerde olursa olsun 120 rahat görüyo...rampa asağı 125 i de geçiyio...
    ilkbaharda ön disliyi 1 dis büyütüp arkadanda 2-3 dis küçültecem...simdilik hıza gerek yok...
    2 defa subap ayarı yaptım...
    ilkinde cok güzeldide...startör kitleyince blok yarmadan sağdan boldan üstten komple ayırdık motoru o zaman bi daha subap ayarı yaptım ilkini tutmadi...suan birazcık sıkı sanırım...bi ara bi subap ayarı daha yapıcam...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:46 ----------

ben motorun yakıtını hiç ölcemedim
    ama ankara içinde sabah trafiginde eskisehir konya yolları trafiginde hep redline kullanımda 274 km de 27 ytl benzin yaktı...km de 124 binlira...
    sizinkiler ne yakıyor...
    istanbuldan gelirkende devamlı 100 km hizda 40-50 ytl arası yaktı... bazn 80 e doğru düsüp geri 100-110 a cıktım...ama devamlı 100 ile geldim...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    benim plaka lambası calisiyo mu çalismiyo mu hiç bilmiyom
    aha dur bi bakım...çalısıyormus...

o dedigin park led giris yerlerine birisi sinyalleri takmıstı...orjinal iptal ekmisti...
    onun yerine öne 1 tane sis lambası koydum...yakmıyorumda görünüm açısından...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:28 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:27 ----------

cok minik bi yamukluk var ama olsun...hatasız kul olmaz...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:28 ----------

senin motorun son hızı nedir...ben daha 125 i geçemedim
    sımdı benı garaja ındırme :D sana sınyallerı gosterırıdım ben ıptal ettım orjınallerını cok buyukler onun yerıne slım ledlı koydum ufak ama ıdare edıyor sıs lambası dusunmuyorum zenon alıcam 1haftaya cunku o yeterlı park yerlerınıde gosterırım yarın aksam motorun son hızıda altınoluk-istanbul a geldım 145gıbı bı hızı gordum normalde 130u gecmıyor ama eskıler bılır benım motor 11.5deviri cok rahat cevırıyor 2006model 1cı vıtes 11.5 2cı vıtes aynı 3-4aynı gıdersen 125-135arası bı hıza cıkıyor yokus assa vurdunmuda 145e gelıyor hıc bır turlu oynamadım suana kadar ama 4cu vıtes 110-115rahat goruyor 5cı vıteste son hızı gormek bıraz uzun suruyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:34 ----------

Alıntı _ferkan_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ferkan kardesım s ıle r arasında motor farkı var hp farkı var bunuda ekle rlar daha guclu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:34 ----------

[/COLOR]ben motorun yakıtını hiç ölcemedim
    ama ankara içinde sabah trafiginde eskisehir konya yolları trafiginde hep redline kullanımda 274 km de 27 ytl benzin yaktı...km de 124 binlira...
    sizinkiler ne yakıyor...
    istanbuldan gelirkende devamlı 100 km hizda 40-50 ytl arası yaktı... bazn 80 e doğru düsüp geri 100-110 a cıktım...ama devamlı 100 ile geldim...
    altınoluk-istanbul 420km 35tlde ben yaktım bıraz daha vardı ıcınde

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:36 ----------

vallla ben ne gıdıosa geldım 1kere vapurda mola verdım zorunlu sonra durmadım 320km kadar sabah sıcaktı ama motor ole bısede var ben gece evdeydım :D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:37 ----------

ooo serkan abım gelmıs hosgelmıs

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    ben motorun yakıtını hiç ölcemedim
    sizinkiler ne yakıyor...
    Bencede hiç ölçme..... Çünkü nasıl ölçüyorsun da 274 km 12.4 kuruşu buldun ?... Allahını seversen bi anlat...

27 ytl yi 274 e bölünce 10 kuruş bile olmaz ki sen 12.4 kuruş bulmuşun....

10 kuruş civarında yakmışsın işte... Büyüklerin lafını hatırlatayım sana..

Ben motorcunun zeki,çevik aynı zamanda ahlaklısını severim demiş.... 2. ve 3. madde mevcut ta 1. madde na mevcut...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    bizim motorlarda 4'lü flaşör yok,
    o frene bastıgınızda yananlar 3.4 sn süre için yanıyor ve duruyor,
    orjınalınde 4 'lü yok yani,

RACER'larda sol taraftaki kutucuk dediğiniz şey,
    SİNYAL FLAŞÖR'ü,
    onun yanında çift soketlı olanda CDI BEYİN,

bende sesi kesmek için bantladım
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bencede hiç ölçme..... Çünkü nasıl ölçüyorsun da 274 km 12.4 kuruşu buldun ?... Allahını seversen bi anlat...

27 ytl yi 274 e bölünce 10 kuruş bile olmaz ki sen 12.4 kuruş bulmuşun....

10 kuruş civarında yakmışsın işte... Büyüklerin lafını hatırlatayım sana..

Ben motorcunun zeki,çevik aynı zamanda ahlaklısını severim demiş.... 2. ve 3. madde mevcut ta 1. madde na mevcut...
    ne bilim abi 2ay önce ölçtümde öyle buldum...
    simdi bende 124 bulamıyom...

o büyüklerin lafından ben 1. ve 2. yi alayım...3. pek yok gibim...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:45 ----------

sımdı benı garaja ındırme :D sana sınyallerı gosterırıdım ben ıptal ettım orjınallerını cok buyukler onun yerıne slım ledlı koydum ufak ama ıdare edıyor sıs lambası dusunmuyorum zenon alıcam 1haftaya cunku o yeterlı park yerlerınıde gosterırım yarın aksam motorun son hızıda altınoluk-istanbul a geldım 145gıbı bı hızı gordum normalde 130u gecmıyor ama eskıler bılır benım motor 11.5deviri cok rahat cevırıyor 2006model 1cı vıtes 11.5 2cı vıtes aynı 3-4aynı gıdersen 125-135arası bı hıza cıkıyor yokus assa vurdunmuda 145e gelıyor hıc bır turlu oynamadım suana kadar ama 4cu vıtes 110-115rahat goruyor 5cı vıteste son hızı gormek bıraz uzun suruyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:34 ----------

ferkan kardesım s ıle r arasında motor farkı var hp farkı var bunuda ekle rlar daha guclu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:34 ----------

altınoluk-istanbul 420km 35tlde ben yaktım bıraz daha vardı ıcınde

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:36 ----------

vallla ben ne gıdıosa geldım 1kere vapurda mola verdım zorunlu sonra durmadım 320km kadar sabah sıcaktı ama motor ole bısede var ben gece evdeydım :D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:37 ----------

ooo serkan abım gelmıs hosgelmıs
    abi bi iniversen ölür müsün ya...
    benmi motor 9500 de kesiciye giriyor....subap ayarı yapmadan önce 9000 de giriyordu...kesici nerde onuda bilmiyom...onu kaldırsak benimkide okadar yapar sanırım...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:47 ----------

Alıntı serkanADH13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim motorlarda 4'lü flaşör yok,
    o frene bastıgınızda yananlar 3.4 sn süre için yanıyor ve duruyor,
    orjınalınde 4 'lü yok yani,

RACER'larda sol taraftaki kutucuk dediğiniz şey,
    SİNYAL FLAŞÖR'ü,
    onun yanında çift soketlı olanda CDI BEYİN,

bende sesi kesmek için bantladım
    muayenedeki herife bi türlü anlatamadım onu3-4 sn yanıp söndüğünü illa iptal et gel dedi...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    abi bi iniversen ölür müsün ya...
    benmi motor 9500 de kesiciye giriyor....subap ayarı yapmadan önce 9000 de giriyordu...kesici nerde onuda bilmiyom...onu kaldırsak benimkide okadar yapar sanırım...
    bızde kesıcı yok :D kaldıramıcagın bırsey yanı o motorla alakalı bazısı cevırıyor bazısı cevırmıyor ben 8bınden yukarıya cıkmayanınıda gordum :D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:37 ----------

daha ınmedım aşşa :D ınersem cekerım bugun motor cok kırlı ınmek ıstemıorum :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    bızde kesıcı yok :D kaldıramıcagın bırsey yanı o motorla alakalı bazısı cevırıyor bazısı cevırmıyor ben 8bınden yukarıya cıkmayanınıda gordum :D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:37 ----------

daha ınmedım aşşa :D ınersem cekerım bugun motor cok kırlı ınmek ıstemıorum :D
    in abi su garaja yaw...
    aha yeni cektim bunu...hiç motor kirlendimi hemen yıkarım...elektirkli su pompası var is yerimde...eee is yerinde 5-6 motorcu olursa her türlü yıkama malzemesi bulunur yani...lastik parlatıcı jant temizleyici...vs.vs...

is yerimin motor parkı

o zaman racerim yoktu...el soldaki beyaz jawa benim...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    in abi su garaja yaw...
    aha yeni cektim bunu...hiç motor kirlendimi hemen yıkarım...elektirkli su pompası var is yerimde...eee is yerinde 5-6 motorcu olursa her türlü yıkama malzemesi bulunur yani...lastik parlatıcı jant temizleyici...vs.vs....
    valla pıjamalarım ustumde :D hıc gıyınıp aşşa ınesım yok ama gaza gelırsem ınıcem tamam :D garaja ınsem nolcakkı bu arada bı sınyal ıcınmı ya :D bıde benım yıkama sansım ıstanbula ya benzınlık yada bı kova su :D:D yagmurdada bınmeyı sevdıgım ıcın kırlı baya bı suanda :D yıkasam nolcak dısarı sel goturuyo

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:25 ----------

indirdin ya benı aşşaya :D az sonra koyarım fotoları

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:09 ----------

valla ımageshackde problem var duzelınce atıcam fotoları cektım

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    pehhh,
    motorunuzu koyacak kuru yer olunca temizler koyarsınız tabii
    ben çektim balkon altına temizledim sildim brandamıda kapattım

havalar açtıkça çalıştırır dolaşır sokarım yıne...
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    abı ben hava bozuk olsada acık olsada kafama esıyo cıkıyorum hava guneslı olursa temızlenır ama 1-2ay bole camurlu kalır dıye dusunuyorum hem camur boyaya parlaklık verıyomus :D:D

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    in abi su garaja yaw...
    aha yeni cektim bunu...hiç motor kirlendimi hemen yıkarım...elektirkli su pompası var is yerimde...eee is yerinde 5-6 motorcu olursa her türlü yıkama malzemesi bulunur yani...lastik parlatıcı jant temizleyici...vs.vs...

is yerimin motor parkı

o zaman racerim yoktu...el soldaki beyaz jawa benim...
    Ne iş yapıyon lem fırat?... Ne güzel işyeriymiş.... Yeri nerde?.. Ne iş yapıyor?.
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

yigido_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 2009
    sekan hocamlada bı msn de gorusemedık yaw lanet olsun bole msn e

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler