Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 78910111959109 ... SonuncuSonuncu

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Gösterge konusunda tasarım için de yardıma hazırım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    @hmedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 REPSOL İDİ ŞİMDİLİK NİSSAN PRİMERA
    Alıntı gopreis adlı üyeden alıntı
    4- DEVİR DE ELEKTRONİK KESİCİ VAR. MOTOR SÜRAT YAPMIYOR
    abi en son ne yapabildin bu motorla yani hız bakımından

NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    gopreis şu elektronik kesici olayı nedir bi açıklasan ?? bir de bence kanuni aksesuar üretimi konusunda yardımcı olmalı derim garanti yüzünden hiç bişi yapılamıyor haliyle garanti dahilinde kalıcak aksesuarları biz tasarlıyalım kanuni üretsin

valla arkadaşım ben bu siteyi hatmettim sonra gittim bayileri gezdim en sonunda kanuni ye karar verdim sende böyle yap heryerden bi fikir al ama sonunda benim gibi yeni çıkan bi ürünü al dermiyim orasına karışmam derim :D

Alıntı titanxxx adlı üyeden alıntı
    arkadaslar bben iki arada bi derde kaldım hangi motoru almaya kalktıysam kötü dediler kanuni dedim sorunu cıkıyomuş zealsun dedim parca sorunu varmış hyosung dedim oda cok arızalanıyomuss ne yapacamı bilmiyorum bi yardımcı olun ya yamaha suzuki desen 125 likleride cok kücük büyüklerinede gücüm yetmiyo kafayı yiyecem
    www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    »»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
    [color=darkred] Forumda açılan başlığa atılan mesajlarda başlık konusunun dışına çıkılmamalıdır. Konunun Devamında Yine Konu Dışına Çıkılıyorsa Konunun Akibeti Doğrultusunda : Konunun Kilitleniş Nedeni Açıklanarak Kilitlenecek yada Silinecek!Forum ortamına kişisel problemler, anlaşmazlıklar taşınamaz. Konu dışı yazışmalarınızı forumun özel mesaj özelliğni kullanarak yapabilirsiniz. Tüm yazılar, yazan kişinin sorumluluğundadır ! Doğabilecek herhangi bir problemden www.motosiklet.net sorumlu tutulamaz!
    [color=darkred] Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geldiği için ve sayfa düzeninde kargaşa yarattığı için yazılarınızı kesinlikle büyük harf kullanarak yazmayınız. Kullanıcılar forum sayfalarına yazmış oldukları mesajlarını düzenleme yetkisine sahiptir. Lütfen yazmış olduğunuz mesajın sağ üst köşesinde göreceğiniz değiştir butonuna tıklayarak mesajınızı düzenleyin..
    Altalta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood oldugu için yasaktır. Aklınıza sonradan bir şey gelirse postunuzun altında cevap yoksa önceki mesajınızda DEĞİŞTİR butonuna tıklayarak o mesajınıza ekleme yapınız... Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklastırılır...

Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: Skullhunter **************

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    beyler bana bu motor un kullanma klavuzunu kim çıkarabilir ??? bendeki arızalar benim yüzümdenmi yoksa motor dan mı kaynaklanıyor onu anlamaya çalışıyorum ...

beyler az önce servis ile görüştüm motor da herhangi bir problem olmadığını akü nün durumunun kötü olduğu ve kanuni ye konu ile ilgili bilgi verildiğini söylediler ayrıca yeni akü en kısa zamanda takılacak bakalım bundan aynı arızayı yapıcakmı yine...

gopreis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni 200 racer
    Alıntı @hmedim adlı üyeden alıntı
    abi en son ne yapabildin bu motorla yani hız bakımından
    suan için 130 km/h

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    yahu gene akü değişecekmiş motor da eğer değiştiğinde sorun yine tekrar ederse götürcem fabrikaya bırakıcam alın benim motor u eritip yeniden motor yapın verin derim artık

Motosikleti
    kanuni 200 racer
    Alıntı NicemaN adlı üyeden alıntı
    gopreis şu elektronik kesici olayı nedir bi açıklasan ?? bir de bence kanuni aksesuar üretimi konusunda yardımcı olmalı derim garanti yüzünden hiç bişi yapılamıyor haliyle garanti dahilinde kalıcak aksesuarları biz tasarlıyalım kanuni üretsin

valla arkadaşım ben bu siteyi hatmettim sonra gittim bayileri gezdim en sonunda kanuni ye karar verdim sende böyle yap heryerden bi fikir al ama sonunda benim gibi yeni çıkan bi ürünü al dermiyim orasına karışmam derim :D
    elektronik kesici olayı ; devir saatinde dikkat ederseniz motora bastıgınızda devir 10.000 e kadar seri bi şekilde cıkıp tekrar 9000 e düşüp orda sabit kalıyor. motorda bu mekanizma var iptal edilebiliyor ama.

Motosikleti
    kanuni 200 racer
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı
    Gösterge konusunda tasarım için de yardıma hazırım
    memnun olurum

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    bizimkilerdemi bu 10 bin devir olayı ?? yada bizimkilerde kaç devirde oluyor bu ??

elektronik kesici olayı ; devir saatinde dikkat ederseniz motora bastıgınızda devir 10.000 e kadar seri bi şekilde cıkıp tekrar 9000 e düşüp orda sabit kalıyor. motorda bu mekanizma var iptal edilebiliyor ama.

Motosikleti
    kanuni 200 racer
    bizimkilerdemi bu 10 bin devir olayı ?? yada bizimkilerde kaç devirde oluyor bu ??
    evet bu olay kanuni racer larda var ve 10.000 devirde kesiyor.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    hmm bi kendine gelsin makina test ediim hemen

evet bu olay kanuni racer larda var ve 10.000 devirde kesiyor.

Motosikleti
    kanuni 200 racer
    test et bakalım seninki kac ta kesiliyo. eger seninkinde kesilmiyosa ben bi çaresine bakayım...

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Ruhsat-plaka işlemleri dahil 1.000ytl peşin, 227*12 ay veya 129*24 ay taksitle satılıyormuş bu motor. 12 ayda faiz oranı %12 gibi birşey, çok uygun.

Motosikleti
    kanuni 200 racer
    evet avantajlar gercekten güzel. ama ben motoru peşin aldım. 3115 ytl ye ruhsat dahil biniyorum.

HAYALBUYSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF - R6
    Bence devir kesiciyi iptal etmeyin. Zaten motor teknolojisi eski bi alet bu, öyle fazla sıkıştırmaya gelmez. Çakmaktaşın arabası gibi ayaklarınızla ittire ittire gezersiniz sonra......

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    ya beyler ben önce bi motor umu tamir ettireyimde :( dün tüm gün şarjı ve testleri yapıldı akşam aldım motor u geldim toplantıya ordan da bi 5 km falan turladık sonra eve döndüm durduğum anda stop etti tekrar çalıştırmak içinde farları kapatıp marş basmam gerekti :( yahu eğer akü bozuksa farlar yinede zayıf olurmu yoksa bu motor un farlarımı zayıf ??

Motosikleti
    1000RR06
    ya beyler ben önce bi motor umu tamir ettireyimde :( dün tüm gün şarjı ve testleri yapıldı akşam aldım motor u geldim toplantıya ordan da bi 5 km falan turladık sonra eve döndüm durduğum anda stop etti tekrar çalıştırmak içinde farları kapatıp marş basmam gerekti :( yahu eğer akü bozuksa farlar yinede zayıf olurmu yoksa bu motor un farlarımı zayıf ??
    bide neresi dandik dersin dandik işte abi
    Acımadıki, acımadıki

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    ben yinede şu arıza giderilmeden bir şey demek istemiyorum çünki bu sorun sadece bende var

Alıntı CBR1000RR adlı üyeden alıntı
    bide neresi dandik değil dersin dandik işte abi

Motosikleti
    1000RR06
    ben yinede şu arıza giderilmeden bir şey demek istemiyorum çünki bu sorun sadece bende var

ya bırak abi kanuni kanuni dedin daha bi numaranı göremedik
    Acımadıki, acımadıki

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 78910111959109 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler