Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    GT250R
    serdar ya 400km erken değilmi ilk bakım için? biraz daha bekleseydin, ilk bakım ücretsiz olarak garanti kapsamında yapılır, belgelere işlenir.

eagle_19 beyaz ampül nasıl oluyor bilmiyorum ama xenon kadar güçlü ışık vermez herhalde, ama xenonunda eksileri dediğin gibi, durumumu düzelteyim bende takacam bi xenon, ama sen beyaz ampül takarsan bide foto atarsan onuda düşünürüz yani hee;)

yaw bugun 23nisan iş tatil bütün gün evde oturdum canım amma sıkıldı yaa, havada kötü idi motoruda görmedim hiç pffff
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kanuni racers 200
    aslında xenon daha ıyı ısıtıyor orasına lafım yok ama cok ta pahalı bunu göz ardı etmemek lazım motorum ıcın acımam en kralını alırımda gerekte yok beyaz ısıtsında nasıl olursa olsun sado kardes beyaz ampul 20tl ıs goren cınsı xenon lamba ıse cıft devrelı 225 tl bana beyaz ampul gıder 20tl olanından... hayırlı surusler dılerım.kazasız belasız.
    BiZ HeR CeVaBa BiR SoRu İLe KaFa TuTTuk

arkadaşlar şu racerlarınızın fotograflarını bol bol koysanız da bizde görsek..

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı ozturk155 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar şu racerlarınızın fotograflarını bol bol koysanız da bizde görsek..
    he ya güzel olur valla

Serkan abi yoksun ortalıkta, hayrola bir sorun mu var? senin iş çalışma saatleri kaç kaç ya
    [B]34 YVV 98[/B]

bttfemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 HONDA CBR 600F
    slm delikanlılar,bişey soracam benim makine 400 km doldurdu 5-6 bin devirlerin üzerine çıkarmadan gezdim ama bir kaç kere çok kısa olarak 7 ve 8 bine getirdim sizce motora ciddi zararı olmuşmudur?(ne kadar pimpirikli adamım demi)

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı bttfemre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm delikanlılar,bişey soracam benim makine 400 km doldurdu 5-6 bin devirlerin üzerine çıkarmadan gezdim ama bir kaç kere çok kısa olarak 7 ve 8 bine getirdim sizce motora ciddi zararı olmuşmudur?(ne kadar pimpirikli adamım demi)
    yok be olurmu öyle arada çıkacaksın mecbur olunca tabiki
    [B]34 YVV 98[/B]

Motosikleti
    2006 HONDA CBR 600F
    okey babacan

Motosikleti
    Racer S 200
    yahu motorun resmini nasıl koyuyoruz buraya bi türlü beceremedim arkadaaaşlar

arkadaşım vallaha benim racer s 200 yeni modeli.5400 de km. dolu deepoyla 350 km görüyorum.sizde nasıl bilmiyorum
    ama eksozdan bende şikayetçiyim yahu.ne yapmalıyımm.öneri verseniz iyi olur gerçekteen

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    RacerS200
    Alıntı Kayra67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu motorun resmini nasıl koyuyoruz buraya bi türlü beceremedim arkadaaaşlar

arkadaşım vallaha benim racer s 200 yeni modeli.5400 de km. dolu deepoyla 350 km görüyorum.sizde nasıl bilmiyorum
    ama eksozdan bende şikayetçiyim yahu.ne yapmalıyımm.öneri verseniz iyi olur gerçekteen
    eksozun nesinden şikayetçisin ki?

Motosikleti
    2006 HONDA CBR 600F
    arkadaşlar ben şimdi bu motorda sürekli ve düzenli olarak hangi marka yağı kullanacağıma karar vermedim ama aklımdakiler castrol magnatec 10 40 ama bu yağı motosiklet sınıfında değil otomobil sınıfında koymuşlar acaba motosiklette kullanılabilirmi? birde castrol ün motosiklet için özel olarak ürettiği CASTROL POWER 1 4T 10W-40yağı var.ikisinde birini seçip devamlı bir şekilde kullanacağım
    ama magnatec aklıma yatıyo çunku tam sentetik motora daha iyi gelecektir,ikincisi yarı sentetic acaba hangisini seçmeliyim tecrübeli arkadaşlardan cevap bekliyorum.

Motosikleti
    GT250R
    CASTROL POWER 1 4T 10W-40 4zamanlı race tarzı motorlar için üretilmiş aşındırmayı en aza indirme özelliği olan bir yağdır.birde scooter modeli var ama o bizim motorlara gitmio, bence bu yağdan şaşma
    [B]34 YVV 98[/B]

Motosikleti
    2006 HONDA CBR 600F
    bende zaten oyle karar verdim,hacı sen uyumuyon heralde bu saatte bile cevap yazıyon helal sana

iyi geceler gençler,rüyanızda hayalini kurduğunuz motorla geziye çıkın

Motosikleti
    GT250R
    emre ben o saatte işten geliyorum ne uyuması
    [B]34 YVV 98[/B]

Motosikleti
    2006 HONDA CBR 600F
    ne iş yapıyon hacım sen gece vardiyasımısın

Motosikleti
    kanuni racer200
    selam arkadaşlar bende racer 2oo var racer e anfi takdım koltuk altına 200 waltlık ve phılıps ın 15 watlık 2 adet kolon koydum ve general mobil dst m1 modelı cep telefonu ıle muzik keyfi harıka oldu neden general mobil dst m1 dersenız yamaha musıc chıp var ses cok ve anlaşılır son ses acamıyorum bile :=) vıdeo ve resımlerını ekleyecegım
    Dört teker bedenimi iki teker ruhumu taşır...!:farao:

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı bttfemre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne iş yapıyon hacım sen gece vardiyasımısın
    gece değilde ara vardiya çalışıom güvenliğim ben 12de işten çıkar 12.30 falan evde olurum, 5 gibi yatarım, 10 gibi kalkarım

Alıntı ahmetozdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar bende racer 2oo var racer e anfi takdım koltuk altına 200 waltlık ve phılıps ın 15 watlık 2 adet kolon koydum ve general mobil dst m1 modelı cep telefonu ıle muzik keyfi harıka oldu neden general mobil dst m1 dersenız yamaha musıc chıp var ses cok ve anlaşılır son ses acamıyorum bile :=) vıdeo ve resımlerını ekleyecegım
    aboooooo merak ettim bak bide video koy hee unutmadan
    [B]34 YVV 98[/B]

titanxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba STR 250cross + mondial xtreme supermoto
    valla müzik işini bende merak ettim resim ve video yu en kısa zamanda eklersin inş

Motosikleti
    kanuni racer200
    yarın eklecegim arkadaşlar video ve resim olarak cadde'de sokakda el ile gösterilir oldum bırının yanından gecıyorum aa şuna bak sesi duyuyormusun dıo yanındakıne
    bazılarıda bu ses nereden gelıyor ya die sagına soluna bakınıyor :xd
    Dört teker bedenimi iki teker ruhumu taşır...!:farao:

Motosikleti
    125 kt gerisi hikaye
    arkadaşlar racer s fotoları koyarmısınız düşünüyorum bende

ya arkadaşlar benim motorun 2500 bakımı geldi yakında götürürüm.hangi parcalar değişir acaba birde bu parcaları en uygun nerden temin ederim. servis biraz pahalı gibi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler