Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    kertenkele200 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeniden cbf 150
    Nİceman Bİ Öncekİ Yazimda Yazdim Ama GÖrmedİnİz Galİba Motoru Aldiktan Sonra Şu Kask Ceket Dİzlİk Bellİk Falan Bunlari Ne Kadara Alabİlİrİm Yanİ Benİ Koruyabİlecek Kalİtede Malzemeler Benİ Aydinlatirsan Sevİnİrİm

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cbr 125
    valla bu kadar sıkayet var sızde neden aldınız cın malını kardesler ıkıncı el saglam bıseyler alsaydınız ya
    motorcusun dediler kız vermediler

»-ZaNLI-» - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar forumda yazılanları takip etmeye çalıştım ama aklımdaki sorulara pek fazla yanıt bulamadım neyse bir kaç sorum olacak size yanıtlARSANIZ SEVİNİRİM bu alet nekaday yakıyor fren sistemlerinde kitleme oluyormu gaz yemesi nasıl en son kaç diyor motor grenajları plastikmi bunun tavsiye ededrmisniz şimdiden tşkler
    [FONT="Comic Sans MS"][B][I][COLOR="Red"]YORGUNUM YORGUNLUĞUMUN YAŞAMAK GİBİ BİR ANLAMI VAR[/COLOR][/I][/B][/FONT]

NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    bu soruların yanıtı forumun içerisinde var ama kısaca yanıtlayayım istersen yakıt tüketimi bir depo benzin ile 350 400 km arasında gidiyor şu ana kadar fren sisteminde bir kilitlenme yaşamadım ve grenajlar fiber plastik değil

QUOTE=»-ZaNLI-»]arkadaşlar forumda yazılanları takip etmeye çalıştım ama aklımdaki sorulara pek fazla yanıt bulamadım neyse bir kaç sorum olacak size yanıtlARSANIZ SEVİNİRİM bu alet nekaday yakıyor fren sistemlerinde kitleme oluyormu gaz yemesi nasıl en son kaç diyor motor grenajları plastikmi bunun tavsiye ededrmisniz şimdiden tşkler[/QUOTE]
    www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

ermac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Racer 200cc
    baba olan olmuş almışız artık bu aleti biraz elinden iş geliyosada çok sorun yaşamazsın ama servisler 5 para etmez o konuda tartışmaya gerek yok.
    Debriyajı kaçırma::...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    ben hep söylemişimdir servisimde ustamda iyi allah' tan de kardeş şunu anlamadım bu milletin ne alıp veremediği var bizle almışız biniyoruz gelipte beş para edermi etmezmi ne karışıonuz bizim yorumlarımız önemli olan çünki başka alıcılarda olacaktır...

Alıntı ermac adlı üyeden alıntı
    baba olan olmuş almışız artık bu aleti biraz elinden iş geliyosada çok sorun yaşamazsın ama servisler 5 para etmez o konuda tartışmaya gerek yok.

Motosikleti
    yeniden cbf 150
    Alıntı NicemaN adlı üyeden alıntı
    ben hep söylemişimdir servisimde ustamda iyi allah' tan de kardeş şunu anlamadım bu milletin ne alıp veremediği var bizle almışız biniyoruz gelipte beş para edermi etmezmi ne karışıonuz bizim yorumlarımız önemli olan çünki başka alıcılarda olacaktır...

evet niceman sana katılıorum her ne kadar olumsuz yanlarıda olsada o motoru alıcam çünkü vuruldum ona çok hoşuma gitti.bu arada 3 oluo bunu soruorum cevaplayan olmadı bu güvenlik teçhizatları kaça patlar bana kask ceket dizlik falan biri cevaplarsa artık sevinicem

Alıntı kertenkele200 adlı üyeden alıntı
    evet niceman sana katılıorum her ne kadar olumsuz yanlarıda olsada o motoru alıcam çünkü vuruldum ona çok hoşuma gitti.bu arada 3 oluo bunu soruorum cevaplayan olmadı bu güvenlik teçhizatları kaça patlar bana kask ceket dizlik falan biri cevaplarsa artık sevinicem

İyi Kask Ortalama : 100 euro
    İyi Mont Ortalama : 120 euro
    Dizlikler : 30 ytl
    Eldivenler : 30 ytl
    [B]Dün Dünle Gitti Cancağazım, Artık Yeni Şeyler Söylemek Lazım... [/B]

Motosikleti
    yeniden cbf 150
    abi sen nededinya ikinci bi motormu alıoruz 70 milyonluk kask alsam işe yaramazmı bide bu sölediklerin en kalitelilerimi baya bi para ediolarda

Olur neden olmasın.. Ama motora 3 bin veriyorsan kendine daha fazla ver derim.. İkinci bi motoru herzaman alabilirsin ama ikinci bir hayat yada ikinci bir sağlık o kadar basit değil.. Ama karar senin...

Arkadaşlar bende 200 race kanuni kulanıcısıyım ve size bir şey sormak istiyorum. Benim makina arada sırada elektrik kesmeye başladı süratı belli olmuyor birinci fitestede 5 tede birden elektrik kesiyor neden olabilir bilgisi olan varmı

Motosikleti
    yeniden cbf 150
    Alıntı Tencere adlı üyeden alıntı
    Olur neden olmasın.. Ama motora 3 bin veriyorsan kendine daha fazla ver derim.. İkinci bi motoru herzaman alabilirsin ama ikinci bir hayat yada ikinci bir sağlık o kadar basit değil.. Ama karar senin...
    HAKLISIN AMA BAKALIM ONLARI ŞİMDİDEN ALMAYA BAŞLİİM MOTOR ALANA KADAR

Arkadaşlar sorunum hakkında bir bilgisi olan yokmu. Sizin makinalarda hiç basınıza gelmedimi bir bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın

Motosikleti
    yeniden cbf 150
    Alıntı sahinhakan04 adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar sorunum hakkında bir bilgisi olan yokmu. Sizin makinalarda hiç basınıza gelmedimi bir bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın
    VALLA BEN YARDIMCI OLMAK İSTERDİM AMA DAHA MOTORU ALMADIM ALINCA ARTIK DİER SORUNLARI PAYLAŞIRIZ ŞİMDİLİK BENDE SORUN YOK

BLOODMN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ RACER 200
    Arkadaşlar bende 200 race kanuni kulanıcısıyım ve size bir şey sormak istiyorum. Benim makina arada sırada elektrik kesmeye başladı süratı belli olmuyor birinci fitestede 5 tede birden elektrik kesiyor neden olabilir bilgisi olan varmı
    benim böyle bir sorunum yok. sadece benzin göstergesi ters çalışıyor. yani benzin doldurunca dibe vuruyor, benzin bittikçe yukarı kalkıyor. kayserili işi

Alıntı okanogur adlı üyeden alıntı
    Selam Arkadaşlar bende bir zamanlar kanuni kullanıcısıydım. Birşeye dikkatinizi çekmek istiyorum. eskiden bütün kuryeler. mz. kullanızdı. onu kanuni getirirdi ve çok sağlam motorlardı. ancak şimdi baktığınızda neredeyse hiç bir kuryede kanuni yok. bunun nededi kanunin beş para etmemesinden kaynaklanıyor. Kuralkan motorlu araçlar. kanuniyi getiriyor. ben az kaldı yakıyordum motoru servisleri beş para etmez. Size bir tavsiyem daha olacak. kadıköyde bay-moto diye bir servis var ona sakın gitmeyin.

ben sizin yerinizde olsam başka bir marka alırdım. kanuni ismi gibi eski kafalı. adamların garanti olayı falan yok. herşeyleri yalan. geçen sene cevap bile vermiyorlardı telefonlara. bu sene yine daha iyiler. kanuni almayın illa özgürlük diyorsanız yarı fiyatına scoter alırsınız bozuluncada gidip yenisini alırsınız.
    motora alışmak için alıyorsanız dahi almayın. alacaksanızda tamirini kendiniz yapabiliyorsanız alın.

ben çok kavgalar ettim kuralkan ile.

sözlerimi yanlış değerlendirmeyin. benim canım çok yandı sizinde yanmasın. insan istermiki kendi cocuğu yerine koyduğu şeyin sürekli arıza cıkartmasını ve hastane yollarında bithap düşmek. ve birsürü para harcayıp yinede sorun yaşamak.

Kazasız sürüşler dilerim.
    AYRICA foruma katılan arkaşların okanogur'a "kanuni ismi gibi eski kafalı" derken ne demek istediğini sormalarını beklerdim.
    [COLOR="Red"][B][FONT="Garamond"]BLOODMN[/FONT][/B][/COLOR]

Ya arkadaşlar şöyle bir durum var; Eğer tercih hep kaliteden yana olsaydı , hep en sorunsuzu aransaydı , kafam rahat olsun denilseydi o zaman yollarda FERRARİ'den başka araba olmaz , Yalı ve Villalardan başka ev olmazdı.. Ben bi FERRARİ ile karşılaştırdığımda İstanbul trafiğindeki arabaların hepsi bana beş para etmez geliyor.. ( bu beş para etmez lafınada gıcık oluyorum bilerek kullandım)..

Yani herşey kalite yada sorunsuz olması değil.. Ben bu motora 3,5 milyar verdim.. Çokta memnunum.. Sorun çıkmazmı çıkar tabii. Çıkacakta.. Eğer benim motorum sorun çıkarmıyacak olursa 20000 euro verip motor alan adamlar hepten saf olamalıydılar..

Yani verdiğin para kadar kalite ve hizmet anlayışı beklersin.. Global dünyanın felsefesi budur.. Ben motorun tipindende , çalışmasından da memnunum.. Bu paraya böyle bi motor yinede çok iyi..

Sonuç olarak Niceman'ın dediği gibi bu topicin amacı, aynı model motor (KANUNİ RACER 200) kullanan insanların fikir alış-verişi yapmasıdır.. Gelip gidip Racer 200 hakkında olumlu olumsuz görüş yapılmasını ve bizim bunları kaale alıp cevap vermeye çalışmamızı anlamıyorum.

İnşallah Racer'cı olmayan arkadaşlarda bu yazıyı okurlarda bi daha gelip - yok yanlış yapmışsınız , yok para etmez , benim halamın görümcesinin eltisinde de vardı , Kanuni çin malı vb.. gibi geyikler yapmazlar.. Beğenmeyen almaz işte o kadar ....

Motosikleti
    yeniden cbf 150
    Alıntı Tencere adlı üyeden alıntı
    Ya arkadaşlar şöyle bir durum var; Eğer tercih hep kaliteden yana olsaydı , hep en sorunsuzu aransaydı , kafam rahat olsun denilseydi o zaman yollarda FERRARİ'den başka araba olmaz , Yalı ve Villalardan başka ev olmazdı.. Ben bi FERRARİ ile karşılaştırdığımda İstanbul trafiğindeki arabaların hepsi bana beş para etmez geliyor.. ( bu beş para etmez lafınada gıcık oluyorum bilerek kullandım)..

Yani herşey kalite yada sorunsuz olması değil.. Ben bu motora 3,5 milyar verdim.. Çokta memnunum.. Sorun çıkmazmı çıkar tabii. Çıkacakta.. Eğer benim motorum sorun çıkarmıyacak olursa 20000 euro verip motor alan adamlar hepten saf olamalıydılar..

Yani verdiğin para kadar kalite ve hizmet anlayışı beklersin.. Global dünyanın felsefesi budur.. Ben motorun tipindende , çalışmasından da memnunum.. Bu paraya böyle bi motor yinede çok iyi..

Sonuç olarak Niceman'ın dediği gibi bu topicin amacı, aynı model motor (KANUNİ RACER 200) kullanan insanların fikir alış-verişi yapmasıdır.. Gelip gidip Racer 200 hakkında olumlu olumsuz görüş yapılmasını ve bizim bunları kaale alıp cevap vermeye çalışmamızı anlamıyorum.

İnşallah Racer'cı olmayan arkadaşlarda bu yazıyı okurlarda bi daha gelip - yok yanlış yapmışsınız , yok para etmez , benim halamın görümcesinin eltisinde de vardı , Kanuni çin malı vb.. gibi geyikler yapmazlar.. Beğenmeyen almaz işte o kadar ....

tencere arkadaşım seni gönülden tebrik ediorum bence mükemmel bi yazı yazmışsın şahsen çok beendim şahsen daha racerim yok olacak inşlh biundan daha güzel bi yazıda çıkacaanı zannetmiorum duygu ve düşüncelerimi ii yansıtmışsın bence artık motor hakkında kötüleyici yazı yazmazlar inşlh tekrar tebrik ediorum seni

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    dostum bahsettiğin şey arıza arzeden bir durum servis e gidip tamir ettir aynı arıza 3 defa tekrarlarsa benim gibi tüketici mahkemelerine git fabrikadan aldığım en son yanıt neticesinde ben mahkemeye verme kararımı almış bulunmaktayım ayıplı mal satıp beni maddi ve manevi olarak zarara uğratmış durumda kuralkan firması...

daj_mc_really - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kanuni Racer 200 tartışmak isteyenler?

slm arkadaşlar öncelikle şunu biliyoruz ki tabi kide bi cbr 250 kadar sağlam deildir veya ne bileyim bir başka aynı sınıfta olan bir motorla (RACE) tabikide.
    burda amacım bu konuyu açmada kesinlikle kötüleme deil her yönüyle iyi kötü tüm fikirleriniz bekliyorum yalnız şunu söyleyeyim dış görünümü insanı tamin eder yalnız marka....işte neyse hadi yazın bakalım!!!!

Motor : 1Silindir.4Zaman
    Silindir Hacmi : 193,2cm3
    Silindir Çapı ve Strok : 63×62
    Sıkıştırma Oranı : 9,0:1
    Maks. Güç : 14,96HP/7500dev./dk. · Maks. Tork : 14Nm/6000 d/dk
    Soğutma Sistemi : Hava
    Çalıştırma : Elektrikli/Pedal
    Ön Fren : Disk· Arka Fren : Tambur
    Yağlama Tipi : Yağ pompası
    Ateşleme : CDI
    Akü : 12v/7A
    Ön Süspansiyon : Teleskopik · Arka Süspansiyon : helezonik mono amortisör
    Yakıt Tankı Kapasitesi : 13 L
    Ön Lastik : 90/90-18 · Arka Lastik : 130/70-18
    Boyutları : 2060*715*1155
    Ağırlığı : 140 kg

bunlarda özellikleri işte

bu motorla ilgili karşılaştırma yapmsak iyi olur
    kilit yeriz sonra

elinizde kişiden çekilmiş fotolar varsa ekleyin bizimle paylaşın

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    mavı olan racer gercektende sık duruyor ama saglam degıl nıceman ın yasadıklarından sora..ınsan ıster ıstemez korkuyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler