Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Yarın bende kısmet olursa inazuma mı alacam işallah hava güzel olur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zalim17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    660 tenere
    hadi hayırlısı, herkes motorlanıyor havalar açtıkça, genel olarak motorsiklete bakışın değişmesi lazım zaten, seyahat özellikle de şehiriçi genelde tek kişi yapılıyor ve en ideali motorsiklet. 3 tonluk jip içinde tek kişi gür gür benzin yazıktır günahtır
    imamzuma bunu beğendi.
    xt125r>xt660r>dl650+ybr125>cbf1000>660 tenere

Bu benim ikinci motorum olacak ilk motorum zx6r dı. Motordan korktuğum için sattım 2 ay sonra. Bu motorda zorluk çekermiyim acaba. Daha düşük cc bi motormu alsaydım

Motosikleti
    suzuki
    Alıntı oklawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu benim ikinci motorum olacak ilk motorum zx6r dı. Motordan korktuğum için sattım 2 ay sonra. Bu motorda zorluk çekermiyim acaba. Daha düşük cc bi motormu alsaydım
    ben cbf 150 de kullandım inazumayı aldığına pişman olmassın çünkü kullanımı daha kolay ve daha dengeli ve oturaklı. Hayırlı alsun

Motosikleti
    660 tenere
    ah be güzel kardeşim ilk motor zx6 diyosun korktum diyosun ben sana ne diyeyim, 2 hafta zx6yla ölmediysen inazumayı kullanırsın bence, al gitsin güzel motor
    Alıntı oklawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Alıntı zalim17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ah be güzel kardeşim ilk motor zx6 diyosun korktum diyosun ben sana ne diyeyim, 2 hafta zx6yla ölmediysen inazumayı kullanırsın bence, al gitsin güzel motor
    Aldım zatende acaba sıkıntı yaşarmıyım diye çekiniyorum. Yarın binip görecez bakalım

Motosikleti
    660 tenere
    o psikolojiyle binersen yaşarsın rahat ol, insan gibi kullandıktan sonra bisikletten farkı yok unutma

Jedaykin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma GW250
    bugün inazuma sahibi oldum. faturası yarın kesilecek. motor şu an serviste duruyor. evrakları alıp ruhsatı çıkarıp binmeye başlarım haftasonu. motor servise kasada geldi, yanımda açıldı, toplandı. aküsü şarj oldu bir süre, benzin koyduk, bir tur attım, bayıldım. haftasonunu sabırsızlıkla bekliyorum. birkaç fotoğraf paylaşayım.

Tolga Can, rumelian ve yusufozugenc bunu beğendiler.

Motosikleti
    Suzuki v-strom 650
    HAYIRLI UĞURLU OLSUN

Motosikleti
    660 tenere
    maşallah güle güle kullanın da arkadaki turuncu cbf 1000 e gitti benim göz otomatikman

Motosikleti
    Yamaha YBR125
    Hayirli olsun darisi basima

orhanerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX650F
    Bizide plaka işlemini pazartesi başlattıkları için dünden bugüne attılar heyecan ile bekliyoruz.

Bu arada kasa içi fotoğraf çok güzel :D Hayırlı uğurlu olsun.

Motosikleti
    Suzuki Inazuma GW250
    sağolun dostlar. darısı başınıza.
    alsancak otodan haber bekliyorum fatura vb evraklar hazır diye haber verecekler. evrakları alıp sigorta yaptırıp trafiğe gidicem. umarım haftasonuna kadar halledebilirim.
    bu arada izmir alsancak oto'nun elinde inazuma mevcutmuş. ilgilenen varsa internet siteleri var.

mbu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    hayırlı olsun deneyimleriniz yazmayı unutmayın...

emiro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DavidmipAJ
    Selam arkadaşlar,
    Yaklaşık bir saat önce ben de motorumu teslim aldım. İlk izlenimlerim şöyle.
    20 km yol yaptım. Torku gayet tatmin edici. Makine güzel ivmeleniyor.
    6000 deviri geçmeden kullanmaya çalıştım. 5800 devirde 82-83 km/s hız yaptı.
    Sürüş pozisyonu çok rahat. Bana en ilginç geleni şu oldu; ayak basamakları yaylı. Geriye doğru katlanıyor, bırakıldığında kendiliğinden düz pozisyona geliyor. Hani geri geri giderken ya da trafkte dururken ayaklarımız yerdeyken takılır ya normalde basamaklara, yaylı olarak katlanması bunu engelliyor.

Sürdükçe diğer izlenimlerimi de paylaşacağım.
    Live To Ride <-|-> Ride To Live

Motosikleti
    suzuki gladius
    250 cc karşılaştırması. izlemesi keyifli olabilir.

http://www.altinelbiseliadam.com/

Motosikleti
    Suzuki Inazuma GW250
    kitapçıkta rodaj için ilk 800 km 5500 dev, 1600 km 8250 dev altında kullanın diyor. bana çok fazla göründü 1600 km ama uymaya niyetliyim.

Motosikleti
    660 tenere
    o devirleri diyor ama ara ara o devirlerin üstüne kısa süreli çıkılması da gerekiyor motor ısındıktan sonra

emiro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DavidmipAJ
    Alıntı Jedaykin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kitapçıkta rodaj için ilk 800 km 5500 dev, 1600 km 8250 dev altında kullanın diyor. bana çok fazla göründü 1600 km ama uymaya niyetliyim.
    İnsan çok zorlanıyor o devirleri geçmeden kullanmakta. Rodaj çok dertli bir iş ama bir o kadar da önemli.
    Live To Ride <-|-> Ride To Live

Felsefeci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Jedaykin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağolun dostlar. darısı başınıza.
    alsancak otodan haber bekliyorum fatura vb evraklar hazır diye haber verecekler. evrakları alıp sigorta yaptırıp trafiğe gidicem. umarım haftasonuna kadar halledebilirim.
    bu arada izmir alsancak oto'nun elinde inazuma mevcutmuş. ilgilenen varsa internet siteleri var.
    Ben İzmirliyim ve yakın zamanda gidip dünya gözüyle İnazumayı görmek istiyorum, internet adresleri ve ulaşım bilgilerini benimle paylaşırmısın acaba?

Ayrıca bu tip işleri gerçekten göreceli işlermiş onu anladım. Dün internet üzerinden bir arkadaşıma ki kendisi bayan, kafamdaki motor modellerini gösteriyorum ilk önce İnazumayı gösterdim, sonrasında Hyosung gv 250, devamında ise Yzf 125'i gösterdim. Sonra düşünüyorum dedim beğenirse Yzf yi beğenir olmadı gv yi beğenir. Hadi olmadı İnazumayı beğenirse de kırmızısını beğenir. O gitti Siyah İnazumayı hepsinden güzel buldu :D
    tata bunu beğendi.
    En bağışlanamaz yanın bu işte;gücün var ve hükmetmek istemiyorsun!(Friedrich Nietzsche)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)