Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CB500 F

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zalim17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    660 tenere
    piyasaya çıkmadan tuttu motor ha, bi de çıksa uçacak
    xt125r>xt660r>dl650+ybr125>cbf1000>660 tenere

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    malum motorcu adam suzukinin nasıl motor yaptığını kalitesini bilir ve güvenir..
    bu firmanın tüketiciye verdiği güvenle alakalı bişey.. suzukiyse koy sepete

Hann_Ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09.TRACER
    GW 250 Yoshimura

Türikye´ye bu modelini getirirler mi..? Bilmiyorum.
    Fakat Yoshimura verizyonu daha bir fiyakali duruyor.
    Intermot Köln Fuarindan bir kaç resim ve ufak da olsa cep´den kayit yaptim.

Kusura bakmayın Zaman kısıtlı olduğundan alınıtı biraz kıssa olmuş.

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Ne motormuş be bilader.. gelemedi bir türlü
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    kasımın 15 inde burada olacak-mış...
    vallahi motoru sattım bekliyorum, bi gelmezse hayaller suya düşer.
    neyse iyi düşünelim ,iyi olsun

Motosikleti
    660 tenere
    bu yoshi versiyonu doğru yolu bulmuş, normalinde çift eksoz neyine lazımsa, maliyet diye yırtınıyolar sonra 2 eksoz, 3 öğün sopalıcan bunları
    fz6_fazer bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Xenter 2013 Beyaz

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yedek parcadan ve sarf malzemeden suzuki oyle bi opucekki 20.000 e nc700 almadigina pisman edecek adami
    jackonbir ve buberk bunu beğendiler.

tarcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    bu inazuma gelmeyecek galba,ybr 250 gibi olmaz inşallah

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    gelirse ekime dedimdi ama ekime yetişmedi
    buberk bunu beğendi.
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Ümit vermek istemiyorum ama Mersinde limanda çalışan arkadaşlar var Motor bilgileri sıfır o yüzden detaylı bilmiyorlar 2 gün önce çarşamba günü 4,5 konteynır Motosiklet geldiğini söylediler ama sanmıyorum Antepe giden kuba Yada adanaya giden giden diğer çin malı motorlardır dedim Mersin Limanda çalışan varsa varmı bir bilgisi olan Ve tr Girişi nereden olacak Mersin, İstanbul,izmir Muhtemelen istanbul
    Sado

Motosikleti
    660 tenere
    bu saatten sonra zaten gelirse ekime gelmezse ...
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gelirse ekime dedimdi ama ekime yetişmedi

maxwellpasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha yzfr25 2015
    sıfır alınabilecek en iyi motorlardan bir tanesi. bu motoru almayı düşünen bir çok kişinin fikri
    eksozunun görüntüsünün çirkin olduğu yönünde. ülkemizde özellikle 250cc motorlarda
    pazarlama noktasında sıkıntı var. herkes 125cc'den hoooop 600cc ye geçme derdinde.
    o yüzden 250cc motorlar pek sevilmiyor. ama inazuma tutacak bence gerçeğini görmeden fanatikleri bile
    çıktı.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    inazuma büyük ihtimal fuardan sonraya kaldı arkadaşlar suzuki bayisinden aldıgım bilgiye göre
    suzuki insanları oyalıyor diyolar
    agustosta kesin burda dediler eylül 15 e teslim olacak dediler
    ekim 10 unda anahtar teslim dediler
    şimdi de kasım 15 diyolar
    suzuki bu motosikleti kendisi değil başka bir firmaya yaptırmış diye bişi dediler
    o firmadan kaynaklı bir gecikme söz konusuymuş..
    fuardan sonra büyük ihtimal gelir türkiyeye
    kasımda filan geliyormuş diyenlere pek itibar etmeyin
    sadece oyalanma cabasındalar
    suzuki başkasının ipiyle kuyuya inmiş anladıgım kadarıyla
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inazuma büyük ihtimal fuardan sonraya kaldı arkadaşlar suzuki bayisinden aldıgım bilgiye göre
    suzuki insanları oyalıyor diyolar
    agustosta kesin burda dediler eylül 15 e teslim olacak dediler
    ekim 10 unda anahtar teslim dediler
    şimdi de kasım 15 diyolar
    suzuki bu motosikleti kendisi değil başka bir firmaya yaptırmış diye bişi dediler
    o firmadan kaynaklı bir gecikme söz konusuymuş..
    fuardan sonra büyük ihtimal gelir türkiyeye
    kasımda filan geliyormuş diyenlere pek itibar etmeyin
    sadece oyalanma cabasındalar
    suzuki başkasının ipiyle kuyuya inmiş anladıgım kadarıyla
    eğer öyle bişey yaparlarsa yazıklar olsun demekten başka bişey kalmıyor..
    motoru sattık, kasım 15 ine kendimizi kilitledik.. tabiri caizse dört gözle bekliyoruz..
    başka firmaya yaptırması fuardan sonraya kalması tamamen bende ınazumayı çizmeye yeterde artar ...
    o zaman ufaktan başka bişeylere bakalım

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yedek parcadan ve sarf malzemeden suzuki oyle bi opucekki 20.000 e nc700 almadigina pisman edecek adami
    Bende aynı fikirdeyim e-bay den parça arayanların sayısında önemli bir artış olabilir. Gerçi nc700 ünde sadece çantaları 5 bin lira tutuyor dedi hondadaki adam
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Şu anda bence, inazuma almayı düşleyenler, gelse de alsak diye bekleyenler, mantıkları ile değil, tamamiyle duyguları ile hareket ediyorlar. Motoru getirecekler, ok ama parça getirecekler mi ? Yoksa servisi arayıp (Bana şu parça lazım oldu) dediğinde (abi sipariş edelim, 1 ay sonra gelir) posizyonumu olacak. Motorla beraber aksesuarlarıda gelecek mi ? Orta sehpası, çantası, koruma demirleri vb. Yoksa sym wolf gibi cıbıl cıbıl mı gezecek inazumalarda.

Üstüne üstlük yeni bi modelmiş, piyasaya yeni sürülecekmiş, yani senelerce xxx.. ülkelerde kullanılmış ve kendini kanıtlamış bi model değil. Biliyorlar Tr de bu segmentte büyük açık var. Motur tutacak. Japonya motoru göndererek bize, Türkolar denesin, nasıl olsa millet sindirilmiş, bi sıkıntı çıkarsada seslerini duyururlar, biliriz ama nasıl olsa motoru başımızda paralayacak değiller, bu seviyede bi öz güvenleri zaten yok. Belki bunu japonlar biliyor. Neden ilk önce Avrupara, Amerika' da motoru piyasaya sürmüyorlar. Neden ? Çünki Amerika' ya, Avrupa' ya gönderilen motorlarda kronik bi skıntı çıktın, misalen cbf 150 gibi yağ yakma var diyelim. Vallaha inazumaları japonların kafasında paralarlar. Biz ise hiç bişey yapmayarak, motoru yaptırımsız tepki ve şikayetlerimizle kullanmış, bi nevi denemiş oluruz.

Neyi var, nesi yok, nesi - nesi + bilmiyoruz, kronik bi sıkıntısı var mı bilmiyoruz, teknik veriler, fiziki görüntü güzel, aldanmayalım arkadaşlar, sadece duygularımızla işe yaklaşmayalım. Karşı cinsle başlamak istediğimiz bi ilişkiyi değerlendirirken, ciddi adım atma aşamasında sadece duygularla hareket etme, olayın mantık yönünü hiç değerlendirmemek gibi durumlarda evlilikler ve ilişkiler nasıl devam ediyor. Aynı şeyi siz bu inazumayı sadece duygularınızla motor geldiğinde koşa koşa almaya gittikten sonra alacaksınız. Motor işi duygu işidir, bu seviyede mantık çerçevesinde düşünürsek mutlu olamayız diye düşünenler olabilir ama, mantığıda benim bu dorum başlığından anladığım seviyede uzak tutarsak bu sevdada, yine mutlu olmak hayal olacaktır.

Şahsi görüşüm şu: Ben sıfır motora 10 bin tl vereceksem, suzuki mi mesela. Ok. Dl -650 de Suzuki. DL-650 gibi sağlamlığı ile problemsizliği ile, aksesuar bolluğu ve çeşitliliği ile, yedek parça bolluk imkanının kolaylığı ve bolluğu ile kendini kanıtlamış olmalıdır.

Daha öncede yazım, daha Tr de dahi olmayan, ne zaman gelineceği bilinmeyen bi motor için kapora verilmez. Tr de 250 cc segmentinde çok açık var ama, bu seviyede de yaklaşmamak lazım olaya.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:20 ----------

Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğer öyle bişey yaparlarsa yazıklar olsun demekten başka bişey kalmıyor..
    motoru sattık, kasım 15 ine kendimizi kilitledik.. tabiri caizse dört gözle bekliyoruz..
    başka firmaya yaptırması fuardan sonraya kalması tamamen bende ınazumayı çizmeye yeterde artar ...
    o zaman ufaktan başka bişeylere bakalım
    Kardeşim yaw, sende cbf 150 mi alıcan, tekrar ybr mi alıcan, inazumayımı bekliyicen, napıcan yaw Çok kararsız görüyorum seni, bence cbf almak isteseydin şimdiye kadar alırdın gibime geliyor Diğer seçenekler hep kafanı karıştırıyor gibi sanki

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu anda bence, inazuma almayı düşleyenler, gelse de alsak diye bekleyenler, mantıkları ile değil, tamamiyle duyguları ile hareket ediyorlar. Motoru getirecekler, ok ama parça getirecekler mi ? Yoksa servisi arayıp (Bana şu parça lazım oldu) dediğinde (abi sipariş edelim, 1 ay sonra gelir) posizyonumu olacak. Motorla beraber aksesuarlarıda gelecek mi ? Orta sehpası, çantası, koruma demirleri vb. Yoksa sym wolf gibi cıbıl cıbıl mı gezecek inazumalarda.

Üstüne üstlük yeni bi modelmiş, piyasaya yeni sürülecekmiş, yani senelerce xxx.. ülkelerde kullanılmış ve kendini kanıtlamış bi model değil. Biliyorlar Tr de bu segmentte büyük açık var. Motur tutacak. Japonya motoru göndererek bize, Türkolar denesin, nasıl olsa millet sindirilmiş, bi sıkıntı çıkarsada seslerini duyururlar, biliriz ama nasıl olsa motoru başımızda paralayacak değiller, bu seviyede bi öz güvenleri zaten yok. Belki bunu japonlar biliyor. Neden ilk önce Avrupara, Amerika' da motoru piyasaya sürmüyorlar. Neden ? Çünki Amerika' ya, Avrupa' ya gönderilen motorlarda kronik bi skıntı çıktın, misalen cbf 150 gibi yağ yakma var diyelim. Vallaha inazumaları japonların kafasında paralarlar. Biz ise hiç bişey yapmayarak, motoru yaptırımsız tepki ve şikayetlerimizle kullanmış, bi nevi denemiş oluruz.

Neyi var, nesi yok, nesi - nesi + bilmiyoruz, kronik bi sıkıntısı var mı bilmiyoruz, teknik veriler, fiziki görüntü güzel, aldanmayalım arkadaşlar, sadece duygularımızla işe yaklaşmayalım. Karşı cinsle başlamak istediğimiz bi ilişkiyi değerlendirirken, ciddi adım atma aşamasında sadece duygularla hareket etme, olayın mantık yönünü hiç değerlendirmemek gibi durumlarda evlilikler ve ilişkiler nasıl devam ediyor. Aynı şeyi siz bu inazumayı sadece duygularınızla motor geldiğinde koşa koşa almaya gittikten sonra alacaksınız. Motor işi duygu işidir, bu seviyede mantık çerçevesinde düşünürsek mutlu olamayız diye düşünenler olabilir ama, mantığıda benim bu dorum başlığından anladığım seviyede uzak tutarsak bu sevdada, yine mutlu olmak hayal olacaktır.

Şahsi görüşüm şu: Ben sıfır motora 10 bin tl vereceksem, suzuki mi mesela. Ok. Dl -650 de Suzuki. DL-650 gibi sağlamlığı ile problemsizliği ile, aksesuar bolluğu ve çeşitliliği ile, yedek parça bolluk imkanının kolaylığı ve bolluğu ile kendini kanıtlamış olmalıdır.

Daha öncede yazım, daha Tr de dahi olmayan, ne zaman gelineceği bilinmeyen bi motor için kapora verilmez. Tr de 250 cc segmentinde çok açık var ama, bu seviyede de yaklaşmamak lazım olaya.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:20 ----------

Kardeşim yaw, sende cbf 150 mi alıcan, tekrar ybr mi alıcan, inazumayımı bekliyicen, napıcan yaw Çok kararsız görüyorum seni, bence cbf almak isteseydin şimdiye kadar alırdın gibime geliyor Diğer seçenekler hep kafanı karıştırıyor gibi sanki
    Korayın ne yapmak istediğini hiç bir forum sitesi ve üyeleri bilemez kestiremez ethem abi..bu kadar ruh hali değişken deyim yerindeyse daldan dala atlayan başka kankam yok bi ara apache diyordu..Anlamadığım ve saçma gelen şey ybr den inip niye cbf yada apache ye binilir yada onlardan inip ybr ye..Bu motoru satıyorsan benim gibi daha büyüğünü alacaksın
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Korayın ne yapmak istediğini hiç bir forum sitesi ve üyeleri bilemez kestiremez ethem abi..bu kadar ruh hali değişken deyim yerindeyse daldan dala atlayan başka kankam yok bi ara apache diyordu..Anlamadığım ve saçma gelen şey ybr den inip niye cbf yada apache ye binilir yada onlardan inip ybr ye..Bu motoru satıyorsan benim gibi daha büyüğünü alacaksın
    Bence hepsinden inilip hepsine binilir, bu kişiden kişiye değişir, beklentiler önemli. Sorun olmaz fakat, motor alıcam, kesin alıcam ama inazumayı bekliyorum olayına katılmıyorum. Motora binmeye gönül vermiş adam, motosiklet sahibi olabilmek için Tr ye ne zaman geleceği muamma olan bi motoru beklememeli. Ben pek doğru bulmuyorum, gelir, piyasaya girer kendini kanıtlar, o zaman ben de alırım, sorun değil.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)