Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Bak bi video daha buldum burda 150 basıyor ama 138e kadar çok rahat çıkıyor zorlanmadan buda yeterlidir heralde 250 cc bi naked için
    Sado

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı eren özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak bi video daha buldum burda 150 basıyor ama 138e kadar çok rahat çıkıyor zorlanmadan buda yeterlidir heralde 250 cc bi naked için
    Hani nerde 0 dan başlayan videosu mu var
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    :D Unutmuşum la linki atmayı
    http://www.youtube.com/watch?v=77sYSZSgcOE
    Sado

Motosikleti
    2000 ford
    Yalnız dikkatimi çekti motor hep üst devirlerde çalışıyor yani 6.viteste 100 giderken devir saati 7 8 bin devir arası..

YBRMANİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR(14)-YAMAHA YBR(12)
    Suzukı gsr 600'ün resmen yavrusu sinyaller,jantlar,kafa grenajı :=) Türk motosıkletçilere hayırlı uğurlu olsun Kawasaki'den sonra Suzukı'de 250 cc de çift silindire geçmiş Ymaha ve Honda'dan da aynı performansı beklıyoruz
    Yamaha YBR-125 2008/Honda DYLAN 2008/Honda CBF-150 2011/Kawasaki ER-5 2005/Yamaha fazer8 2011/YAMAHA YZF R1 2010/YAMAHA YZF R1 2014/HONDA CBR 1000RR 2014+YAMAHA YBR-125 2012

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    En geç 30.02.2013-31.02.2013 tarihleri arasında gelecekmiş
    YAMAHA

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Her ne kadar ilgilenmesem de uzun süredir gelmemesi sebebiyle arada bir girip bakıyorum geldi mi diye. Bunca kişi neredeyse 1 yıldır motorun gelmesini bekliyor. Çinli olsak şimdiye kopyasını yapmıştık.
    fz6_fazer ve maxi97 bunu beğendiler.

Rocknrolla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K100 rt Mondia Drift
    24 ayar altın olsa beklemem 1 sene
    hesap da sene başında gelicekti, bu gidişle sene sonuda zor gelir gibi ya
    Ben jack'in kalın bağırsağıyım..

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı eren özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    :D Unutmuşum la linki atmayı
    http://www.youtube.com/watch?v=77sYSZSgcOE
    o motor gelsin bizler ona 160-170 yaptırtırız dişli ve bazı değişikliklerle biliyorsun biz türküz
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalnız dikkatimi çekti motor hep üst devirlerde çalışıyor yani 6.viteste 100 giderken devir saati 7 8 bin devir arası..
    Benim motor 8000 devirde 100 yapıyor. O motor alınmaz öleyse yaw Şaka bi yana, o zaman o motorun devir kesici 10-12 bin seviyeleri falan olalı.

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motor 8000 devirde 100 yapıyor. O motor alınmaz öleyse yaw Şaka bi yana, o zaman o motorun devir kesici 10-12 bin seviyeleri falan olalı.
    stunt motoru gibi ayarlanmış sanki o motorun 5-6 bin rpm aralığında 100 yapması gerekirdi.. hatırladığım kadarıyle ybr 250 de durum böyle.. bide bu motor çift silindir ybr tek silindir..çıkamadım işin içinden..

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    gelmez bu motor tartışmayın...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gelmez bu motor tartışmayın...
    Benimde pek umudum yok, gelir veya gelmez bilemem ama, en azından gelmeden önce, gelecek söylentileri ile kapora asla verilmez. Motor gelir, bayide yerini alır, gider alırsın.
    sedat_57 bunu beğendi.

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimde pek umudum yok, gelir veya gelmez bilemem ama, en azından gelmeden önce, gelecek söylentileri ile kapora asla verilmez. Motor gelir, bayide yerini alır, gider alırsın.
    Suzukinin hayali motoruna para bağlayacağıma hondanin yağ yakan (eksilten) motoruna bağlarım daha iyi hiç olmazsa altın gibi prim yapiyor

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    gelmez gelmez....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    valla benım motor daha 13000 km de 2011 yenı daha eskıyene kadar gelmesı lazım yoksa yıne apache ye devam
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o motor gelsin bizler ona 160-170 yaptırtırız dişli ve bazı değişikliklerle biliyorsun biz türküz
    İnanırım vallahi 10 HP Ybr esd ile daha rodaj tamamlanmadan 145 yapan varmış
    Inazuma neden 245 yapmasın Abarttım biraz 160 yater yahu
    fz6_fazer bunu beğendi.
    Sado

7g24s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Jetmax 250
    Arkadaşlar merhaba. 19 Eylül tarihinden yayınlanan ve benim gözümden kaçan bir haber varmış, bilmiyorum siz görmüş müydünüz : http://blog.motorcycle.com/2012/09/1...an-sentiments/

Çin ve Japonya arasındaki sıkıntılar nedeniyle Toyota, Nissan ve Honda'dan sonra Suzuki de Çin'deki fabrikasını kapatan firmalar arasına katılmış. İleriye dönük gerilimin daha da artmasından endişe ettiği için Jinan'da bulunan fabrikasını 18 Eylül'de kapatma kararı almış. Şu an için Çin'de motosiklet üretimi yapan Japonlar arasında kapatan tek firma Suzuki imiş.
    Inazuma'nın üretimi bildiğim kadarıyla Jiangmen şehrinde yapılıyor. Yani henüz İnazuma ile ilgili ters bir haber yok.

İlerleyen yıllarda üretim ve yedek parça sıkıntılarını tetikleyecek bir durum söz konusu olur mu acaba? Tabi bu arada Honda, Yamaha nasıl etkilenir? Tamamen Çin menşei firmalar mevcut, onlar daha büyük sıkıntıya girer mi?

Sadece motosiklet değil teknolojinin hemen her alanında Çin bağımlısıyız. Hayatımızı derinden etkileyebileceğini düşünüyorum bu gibi durumların.

Siz ne düşünüyorsunuz?

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu motordan geldi,gelicek fiyatı az olacak-çok olacak muhabbetinden dolayı acayip tiksindim arkadaş, çift silindirli commuterleri batsın!

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    suzukiye yolladığım mail ve gelen cevap...

Merhabalar sevgili suzuki yetkilileri.. Aylardır ısrarla Inazuma yı beklememe rağmen bir türlü gelmek bilmedi.. Yapılan telefon görüşmeleri olsun , mail yazışmaları olsun bana söylenilen tarihlerin hiç birinde motor burada olmadı.. Sonkez soracağım.. Acaba ınazuma ne zaman gelecek ve biz motora bineceeğiz.. Saygılar sevgiler

Merhaba,

Bidiğiniz gibi Inazuma yeni bir modeldir. Fabrika yeni üretim olduğu için bazı aksaklıklar yaşamıştır.

Bu neden Japonyadan aldığımız bilgiye göre ürünün yüklemesi 15 Ekim tarihine kaydırlımak zorunda kalmıştır.

Sevkiyat süresi yaklaşık 1 aydır yani Kasım ortasında bu ürünün gelmesi planlanmaktadır.

Suzuki TR olarak elimizde olmayan sebeplerden ötürü yaşanan gecikmeden dolayı özür dileriz.

Saygılarımızla,

Suzuki Türkiye

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)