Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    atillapasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS apache...
    ya gelmezseeee...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı atillapasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya gelmezseeee...
    İYİ DÜŞÜN İYİ OLSUN...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    TVS apache...
    düşün düsün nereye kadar ramço. inazuma gelsin. çiçek çikota yaptıracam. gip istiyeceğim.10.000 başlık parası verip alıcam. kırmızı kurdeleli yüzük takıp bayi sahibine kurdela kestitcem. alem alış görsün. fotolarıda buraya koyucam. kara sevda bizimki tek taraflı...
    Tsubasa bunu beğendi.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    gelirse ekime
    gelmezse kasıma kadar.
    Çağrı-91, badircik, Tsubasa ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sakın alayım deme atilla abi.bak gene söylüyorum 150cc ye bir sene binemeyen 250cc ye 6ay anca biner.. 2ay sonra başlar şeytan kulağına şunları fısıldamaya...... bune yaa 600lük gibi yakıyo 150likden biraz hızlı gidiyo ben madem bukadar benzin parası veriyorum ozaman neden 600lük almayayımki hem sesi var görüntü var basdımı gidiyo kimse kafa tutamaz artislik yapan arabayı tokat manyağı yaparım ufak gördümü adam yerine araç yerine koymuyorlar 600cc altını kurye apaçi falan görüyorlar vs vs şeyler fısıldayacak.ve ne yazıkki azbuçukda haklı olacak. örneğin 12model ss motorlara bak satılık ilanlarına takas yazanların alayı 600le takas olur büyütücem falan yazmış içlerinde 1000km yapmamış motorlar var.. 10bin tl yatırma 250cc ye yazık günah

Motosikleti
    TVS apache...
    iyi diyosun. ama 8.000 e sym wolf var. bide inazuma alınır gibi duruyor. ikinci el. bunu 3500 gibi verip. üzerine 5 koyup alınmazmı.bu fiyata alınsa satarken çok zarar edilirmi. ikinci seçenek ve hedef F 600 gs 2006 model bunun fiyatıda 16-18 şimdi ne yapayım. üç sene daha ev kredisi var. ya apache ile ezilmeye devam. yada birazda olsa nefeslenmek. acelem yok. BMW almaya beraber gideceğiz zate beni ekemezsin.

herzaman abi biliyosun bi önceki motorum f650 idi. ama sen yanlış anladın direk 600lük al demiyorum 250 al tabi ama 2.el ..bunu 3500ver üste 1500koy 250cc al 6ay sonra zaten kesmeyecek satacaksın gene 5bine satarsın ozamanda gücün neye yeterse allah ne verdiyse alırız bi makine sana çekersin kapıya izlersin tabanca gibi makina..ne demişler öküzüm büyük olsun çekmesse çekmesin
    Tsubasa bunu beğendi.

bilmek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700X
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O para yanar hakkınızı devredin yada motor gelirse tabi siz alın
    Noterden çektiğimiz ihtarname 22/08/2012 de ellerine ulaşmıştı. Bu gün hesabımıza parayı geçtiler.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    8bine nerede sym var

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    Alıntı atillapasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi diyosun. ama 8.000 e sym wolf var. bide inazuma alınır gibi duruyor. ikinci el. bunu 3500 gibi verip. üzerine 5 koyup alınmazmı.bu fiyata alınsa satarken çok zarar edilirmi. ikinci seçenek ve hedef F 600 gs 2006 model bunun fiyatıda 16-18 şimdi ne yapayım. üç sene daha ev kredisi var. ya apache ile ezilmeye devam. yada birazda olsa nefeslenmek. acelem yok. BMW almaya beraber gideceğiz zate beni ekemezsin.
    sym 8.000 mi? 11.000 e yakın bir fiyatı var sanıyordum ucuzlamadı heralde?

islambey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMOTO 250NK
    Alıntı bilmek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Noterden çektiğimiz ihtarname 22/08/2012 de ellerine ulaşmıştı. Bu gün hesabımıza parayı geçtiler.
    Mücadele edip hakkınızı aldığınıza sevindim.Bu her tüketiciye örnek olmalı, genelde toplum olarak özgüvenimiz eksik olduğundan hakkımız olanı bir şeyi savunmak bile ters görülebiliyor ve bunu firmalar kendi lehlerine kullanmasını biliyorlar.Tekrardan sizin adınıza sevindim tebrik ederim.
    c3nk bunu beğendi.

Motosikleti
    TVS apache...
    bende haklı mücadelenizin sizin lehinize sonuçlanmasına sevindim.

sym konusuna gelince. geçen hafata her hafta olduğu gibi kadıköy kızıltopraktaki sym bayisine uğradım. kapının önindeki motora oturdum. satıcı yanıma geldi. son ne olur dedim. nakit 9.000 olur dedi nokta.

sahibinden de 8250 8300 liraya çok az kilometre yapmış sym wolf 250 ni motorlar var. ilgilenenler bakabilir. pazarlıkla 8000 olur diye düşünüyorum. olmazsada çıban çıksın demişler.

bilmek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700X
    islambey ve atillapasa pozitif mesajlarınız için çok teşekkürler.

Sym Wolf ü bende Kawasaki Ninja 250R almadan önce inceledim. Oturma şekli çok öne eğik geldi bana, o kadar öne eğik oturacaksam Ninja ya otururum dedim ve gittim Ninja 250R aldım.

Motosikleti
    nerde bu motor yaw...........
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    TVS apache...
    ramço sahibindene bak en az 10 tane bulursun.

sym yi seçmemin benim için geçerli sebepleri var.
    1- zevk meselesi. tip olarak bence daha güzel.özellikle gösterge tablosu.
    2-fiyatı ortalama 2000 lira daha uygun.
    3- yedek parça fiyatı daha uygun
    4- yakıt olarak daha ekonamik.
    5-tek silindir olması sebebiyle daha düşük servis ve bakım maliyeti.
    6-oturuş pozisyonları aynı gibi gözüküyor fakat daha rahat sele ve amortisör. sym durmadan ortalama 3 saat kullanılır. ninjayı bilmiyorum.
    7-dikkatli incelerseniz sym nin gidonu tek parça ortadaki bağlantı aparatının altına istenilen yükseklikte 7000 serisi alüminyumdan aparat yapılarak gidon yükseltilebilir
    8- mesleğim. elektrik makina otomasyon panoları yapıyorum.elektrik elektronik hidrolik pnomatik mekanikle uğraşıyorum bence SYM

inazumayıda bekliyorum. geldiğinde inceleyeceğim. kendi tecrübelerim dahilinde elimden geldiğince yorumlarım. görürüz. bakalım nasıl bişey bende çok merak ediyorum.

bu arada ne sym nede ninja kullandım. bu sebeple yol ve sürüş performansları hakkında yorum yapamam.
    Adem Balkan bunu beğendi.

Motosikleti
    yakıt tam olarak nasıl acaba....

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    suzuki gelmezse sym ye bakmalı yaw 125 cc artık benim ruhumu taşımıyor..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    2002 Aprilia Atlantic 500
    Bu gün suzuki tr yi arayıp inazumayı sordum,tf na bakan bayan gayet soğuk ve bıkkın bir şekilde inazumanın ne zaman geleceğini bilmediğini söyledi.Ben de bunu nasıl bilmezsiniz arayın yetkili kişileri öğrenin, madem ki bu model gelicek diye sitenize koydunuz doğru dürüst bir bilgi verin dedim.Hanımefendi ne yapsa iyi;telefonu yüzüme kapattı.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı nayken81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu gün suzuki tr yi arayıp inazumayı sordum,tf na bakan bayan gayet soğuk ve bıkkın bir şekilde inazumanın ne zaman geleceğini bilmediğini söyledi.Ben de bunu nasıl bilmezsiniz arayın yetkili kişileri öğrenin, madem ki bu model gelicek diye sitenize koydunuz doğru dürüst bir bilgi verin dedim.Hanımefendi ne yapsa iyi;telefonu yüzüme kapattı.
    ne kadar tok satıcılarmış arkadaşş... bende birisi almıştırda resim falan görürüz diye sevinçle girdim..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

ama bu motor çok tutacak gibi. daha ortada motor yok 38sayfa yorumu var

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)