Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    İNAZUMA F DÜŞÜNEN ARKADAŞ VARCA NAKİT İHTİYACINDAN SATIYORUM 13000 TL SERVİS BAKIMLI

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...57399168/detay

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    selsa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vstrom 800DE
    Alıntı antilop_skul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İNAZUMA F DÜŞÜNEN ARKADAŞ VARCA NAKİT İHTİYACINDAN SATIYORUM 13000 TL SERVİS BAKIMLI

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...57399168/detay
    Valla içim gitti aylarca 13k bandında F aramıştım Alana hayırlı olsun
    antilop_skul bunu beğendi.

Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    bugun 16 t dişlim geldi yarın takmaya calısıcam bakalım

dreamwalker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA Cbf 150
    herkeze merhaba inazuma s için ön sag sol sinyal satan biryer varmıdır bilinen ? yada tavsiye edebileceğiniz ? camında kırık var komple sinyal değişimi yapmak gerekiyor sanırım.orjinalde yok piyasada olsada sanırım çok pahalı..

MertAksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR
    inazuma 2.el alırken dikkat edicegimiz konular nelerdir ?

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Diğer motorlara neye dikkat ediliyorsa aynısına dikkat et ,fakat kalite diğerlerinden yüksek olduğu için yağı suyu zamanında konulmuşsa ve kaza yapmamışsa sorun yoktur zaten.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:26 ----------

2016 model yenisi 18000, olmuş, 2015 model 20000km de 13000 tl satılırsa 5000 tl büyük indirim yapılmış,

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:31 ----------

İnazumaya winter grip 2 ön 110-80-17, arka 130-70-17 tolam 350 tl ye kışlık lastik çıkmış.

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    O lastik inazumaya cikmamis galiba arka lastik olcusu uyumsuz cunku.
    Hem ne marka o winter grip?
    350tlye on-arka takim cok ucuz bana guven vermedi.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    arkadaslar 50 binde bi inazuma var. Alacak gibiyim. İlk sahibinden satilik. Yani epey bakımlı 30 bindeki motorlara taş çıkarır. Sormak istediğim;
    İnazumanin 50 binden sonra ağır bakımı var mı? Yada "70 binlerde yag yakar" falan tarzi bilinen seyler var mi? Ona gore baska motosiklet bakacağım.

Motosikleti
    Mondial KT150, Suzuki Inazuma Gw250 F
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar 50 binde bi inazuma var. Alacak gibiyim. İlk sahibinden satilik. Yani epey bakımlı 30 bindeki motorlara taş çıkarır. Sormak istediğim;
    İnazumanin 50 binden sonra ağır bakımı var mı? Yada "70 binlerde yag yakar" falan tarzi bilinen seyler var mi? Ona gore baska motosiklet bakacağım.
    motoru uzun vadeli düşünüyorsanız ustaya götürün bence, ama kısa vadede değiştiririm derseniz satarken zarar etme ihtimali olur.

Motosikleti
    Alıntı necipalperen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru uzun vadeli düşünüyorsanız ustaya götürün bence, ama kısa vadede değiştiririm derseniz satarken zarar etme ihtimali olur.
    anladım teşekkür ederim...

Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    beyler inazumayı satalı 3hafta falan oluyor elimde hiç kullanılmamış altın değerinde 16T ön dişli mevcut 100 tl ye aldım 100 tl ye veriyorum isteyen arkadas iletişime ecebilir.

Motosikleti
    Suzuki İnazuma F
    beyler inazumayı satalı 3hafta falan oluyor elimde hiç kullanılmamış altın değerinde 16T ön dişli mevcut 100 tl ye aldım 100 tl ye veriyorum isteyen arkadas iletişime ecebilir.
    Ne kadar süre kullandın?

Motosikleti
    bilmediğimden soruyorum. ön dişliyi 16T yapmanın avantajları ve dejavantajları nelerdir?

Motosikleti
    arkadaşlar, inazuma aldım bende... aranıza katıldım. fakat bu inazumanın son hızı 138 falan mı yahu benim motorda mı sıkıntı var? gitmiyor alet.

cagiran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1. Honda NSS 300 FORZA / 2. Suzuki GW250 INAZUMA
    arkadaşlar, inazuma aldım bende... aranıza katıldım. fakat bu inazumanın son hızı 138 falan mı yahu benim motorda mı sıkıntı var? gitmiyor alet.
    Hemen hemen öyle

Motosikleti
    SUZUKI GW250
    öncelikle hayırlı olsun, umarım hepimiz gibi memnun kalırsın
    düzlükte doğrudur artçısız (90 kiloyum) 141 görüyor, yokuş aşağı kaptırdığında 151'de kesiciye giriyor

Motosikleti
    140a zorlanmadan çıkar. sonrası yolun eğimine/asfalta göre değişir.

Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    Arkadaşlar selam,
    Bir konuda bende yardımınızı rica edeceğim.
    2013 inazuma sahibiyim, Ankara'da ön camı ve aynaları değiştirebileceğim bir yer varmıdır? Bakım için Başkent motor Metin ustaya gideceğim.
    Malzemeleri ayarlayabilirsem onları da taktırmayı planlıyorum.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    İnazuma'da son zamanlarda ciddi yedek parça sıkıntısı var. Amortisör, sinyal ve far bekleyen arkadaşlarım var. Parça fiyatları ise 2. el motosiklet seviyesinde. Bende vardı 1 sene önce sattım. Düz gittiğiniz, bakımlarını yaptırdığınız sürece sıkıntı yok. Bakıma götürdüğümde 130 bin km de inazuma vardı.

Ne var ki en ufak bir yan yatırma 2 bin liradan başlıyor. Balatalar, ekzost ve kozmetik parçalarda da bulunmama sıkıntısı var. Ben tavsiye etmiyorum.

Alıntı Öz_Musti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnazuma'da son zamanlarda ciddi yedek parça sıkıntısı var. Amortisör, sinyal ve far bekleyen arkadaşlarım var. Parça fiyatları ise 2. el motosiklet seviyesinde. Bende vardı 1 sene önce sattım. Düz gittiğiniz, bakımlarını yaptırdığınız sürece sıkıntı yok. Bakıma götürdüğümde 130 bin km de inazuma vardı.

Ne var ki en ufak bir yan yatırma 2 bin liradan başlıyor. Balatalar, ekzost ve kozmetik parçalarda da bulunmama sıkıntısı var. Ben tavsiye etmiyorum.
    Değerli arkadaşım, neyi kime tavsiye etmediğin anlaşılmıyor. Nasıl yani? İnazuma forumundaki inazuma sevenlere inazumayı mı tavsiye etmiyorsun?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)