Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Jawa Modelleri Ve Fiyatlari 2006

Motovento
    REKLAM ALANI
    zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Jawa alinir arkadaslar adamlarin butun yaptigi motorlar halen yollarda gidiyor. Cin motorlari 3 sene zor dayanir ken Jawa lar 20 senedir yollarda. Yaptiklari motorlarda cekis cok yuksek. Bence kotu olamaz. Orta sinif alternatif motor bence. Biraz daha para cikarip saglam bir alet alma olayidir. Umarim yanilmam tabi.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Ben en cok police modelini begendim.Cok zarif gorunuyor.
    Bir de sadece 125 cc ve 650 cc modelleri var. 250 cc lik bir model de getirseler fena olmaz.

fiyatlar belli oldumu acaba

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence bu motorlarda düşük is,şcilik ve diger minumum üretim maliyetleri
    sebebi ile uzakdoguda uretiliyor kullanılan malzeme ne kadar iyi ve saglam olursa olsun bu motorlar türkiye piyasasında bu fiyatlara alıcı bulmaz ve mecbur yeni bir fiyat politikası uygularlar gibi geliyor bana sonucta 9000ytl para vererek alınıcak motorlar degil bence

ozerozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yanlış zaman, bu fiyatlarla kimseye satamaz pılısını pırtısını toplar gider, çinliler bunları çiğ çiğ yeeeeeeeeeer

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    raven,uğraşların çok teşekkürler. Classic güzel.JAWA zannedersem kalitesi için bu fiyatı istiyor ama piyasa darmadağın.Eski başarısı için uzun zaman bekleyebilir.

raven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı DARKDIAMOND adlı üyeden alıntı
    raven,uğraşların çok teşekkürler. Classic güzel.JAWA zannedersem kalitesi için bu fiyatı istiyor ama piyasa darmadağın.Eski başarısı için uzun zaman bekleyebilir.
    rica ederim. seninle aynı fikirdeyim. motorlar çok iyi ama bu piyasada bu fiyatlarla tutunamazlar. kesinlikle makul bir seviyeye indirmeliler fiyatları. motor kaliteli ve bir zamanlar ülkemizde efsaneydi, buna güvenerek bu fiyatları belirlemiş olabilirler ama piyasada o kadar çok motor varki ve henüz bu dağınıklıkta iyi kötü birbirine karışmış durumda. java kesinlikle çok iyi ama fiyatlar çok pahalı.

klasik her zaman alıcı bulur.ben su aralar almayı dusunuyorum.kafam corba gibi oldu.eski bmw baktım,ural baktım,su cinli yeni chopper lara baktım,simdi de jawa classic gozume hos gozuktu.ama bu fiyatlar imkansız.su 650 lik uygundu aslında ama bu rakamı ona verecegime biraz daha verir gider en baba bmw yi alırım.bence jawa nın dagıtım problemi var.adamlar hala fiyatlarını yazmamıs.tek bayii oda istanbulda.daha once pektas getirmis guneyde oda bırakmıs.tamamen salata bi durum var.

daha once bi arkadas fabrikanın cek cumhuriyetinde kapandıgını hintli bi firmanın aldıgını yazmıs.bi taneside parcaların cinde uretildigini soyluyo.ama yukardaki dakar goruntuleri cek cumhuriyetini anlatıyo.kafam karıstı.bu arada motorun cok iyi oldugu anlatılıyo.su barbaros motor hala yazmamıs fiyatları.

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    350ççlik 2zamalı modelleri daha uçuz olabilir mi açaba;?sitesinde modelleri var
    ama fiyat yok.

9,5 milyarı 650 cc ler icin yazmıslar.digerleri tabii daha ucuzdur.neden ucyuzelli diyosun.bana sorsan ya 125 ya 650 derim.kısa yollar icin 125 yeterli ve cok hos modeller var.uzun yolu 350 kesmez 650 ideal.tabii benim fikrim.ama bi dusun derim.

watergun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Ne yani ybr den daha mı iyiki de bunlar daha yüksek fiyat çekmişler....
    Bir tarafta "YAMAHA" "3 milyar.. Bir tarafta "jawa" 3 milyardan daha pahlıya
    walla tanıdığım eski jawa kullanıcılarının hiç birisi de benim jawam şöyle iyiydi diye bişey demiyorlar.
    adamlar nerdeyse japon makinelerine yakı fiyatlar çekmişler. ÇOK YÜKSEEEEK

watergun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    teşekkürler raven
    ayrıca werdiğin bilgiler güzel sinan saol

Motosikleti
    DS 650 ADAY
    teşekkürler raven.

rica ederim arkadaşlar

raven bi daha ugradınmı kiziltopraga?

hayır uğramadım. şu sıralar çok meşgulüm. yolum düşerse uğrayacağım. fiyatları düşürmüşler mi diye.

cgl125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende jawa war ve yapıldığı yıllara göre gerçekten çok güzel motorlar olduğunu düşünüyorum yeni olanları göremedim fakat eğer teknolojilerini ilerlettilerse gerçekten sağlam makinalardır orjinal jawalar zaten eskiden de güzeldi zaten şişme derdi falan olmuyo orjinallerde ama türkiyedeki eski jawaların hepsi ne yazık ki çek cumhuriyetinde üretilenlerle aynı standartta üretilmemiş gerçekten classic denebilicek bi makina yenilerin pahalı olma sebebi tamamen çek üretimi oluşu ise bi yönden iyi bi şey ama bayiide serviste çok az oluşu kötü ve mz in de jawanın da türkiye ye getirilişinde bi dönem ara verilmesi sebebiyle piyasada tutunabileceklerini sanmıyorum çin ve japon rekabeti var oda parası olan japon olmayan çin alıyo bu araya ne mz ne jawa zor girer ama girebilirse ikisininde tutkunları bir anda patlar eminim ikisi de ayrı keyifler veriyo bunlar gerçek motorlardan inşallah fiyatlar çin fiyatlarına yaklaşırda çin malı almak zorunda kalmayız

kırsın fiyatı yerı yarıya 50000 jawa satılır temmuza kadar.

süleyman=jawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jawa 250(classic) 69 KARA JAWA EFSANESİ...!
    [QUOTE=cgl125]bende jawa war ve yapıldığı yıllara göre gerçekten çok güzel motorlar olduğunu düşünüyorum

sorabilirmiyim kaç model jawan
    [FONT="Arial Black"][SIZE="2"][COLOR="red"]Ölüm, ölüm dediğin nedirki GÜLÜM Ben senin için en büyük sevdam M0T0RUMDAN vazgeçmişim ...[/COLOR][/SIZE][/FONT]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler