Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial Bufalo 250 Kullanıcıları Bilgi Paylaşımı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    bu motoru plaka ruhsat masraflarıyla 6000 liraya filan gelecek...
    6000 liraya piyasada on numara scooterler var..
    o paraya risk almaya kesinlikle değmez...
    bence bu motor enjeksiyonlu değik..
    tek nokta karbüratörlü....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    _pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motoru plaka ruhsat masraflarıyla 6000 liraya filan gelecek...
    6000 liraya piyasada on numara scooterler var..
    o paraya risk almaya kesinlikle değmez...
    bence bu motor enjeksiyonlu değik..
    tek nokta karbüratörlü....
    bakalım onuda ınceleyenlerın yorumlarıyla gorecegız zaten seneye fıyatı kımse almayınca duser :D

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    bu gun motosıkleti ınceledım .cüsseli bır kaportaya sahıp kaporta işçiliği fena değil sele altı bagaj ı hayal kırıklığı tam kask bıle almıyor .iyi yapılan işçilikle bırlıkte altında bulunan motoru ve gücünü sesını duymak nasıp olmadı .bunun da sele altı bagaj fakırliği gıbı motorunun gücü ve sağlamlığı fakırse bu fıyata işi bıraz zor kaldıki satıcının demesıne göre planlanan fıyattan tam bın tl daha düşük pıyasaya sürme kararı almışlar yanı bu duyum doğru ise ve motoru performansı kalıtesı ıyı ve olumlu ise zaman içersınde fıyatını arttırabılır bu benım düşüncem tabı

Motosikleti
    paylastıgın bılgıler ıcın tsk ederız

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Arka tekerlek orantısız biçimde küçük bence.

Motosikleti
    yokmu baska yorumu olan ? su anda forumda bufalosu olan tanıdıgınız varmı arkadaslar ?

Phantom264 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    Bende inceledim. Baya kalıplı. Göstergesi aynı Burgman. Mash yanında cılız kalıyordu. Jantları çok güzel değildi.
    Kıssadan hisse fiyat olarak biraz fazla. Ama şekil itibariyle on numara motor.
    Gaza gelme. Gaza getirme. TriColor

Motosikleti
    suzuki burgman AN 400 k6
    arkadaşlar yapmayın allahaşkına bu motor alınırmı olduki suzuki burgman ın iki kişi iken altı sürtüyor ayaklık demiri sürtüyor
    malum istanbul yolları siz bunun altının nasıl sürteceğini varın siz düşünün lastikler fazlasıyla küçük bagajda küçük motor gücüde yetersiz
    piaggio x8 200 bile 22 beygir ve 2 kişi iken bayılıyordu yokuşta tabi ama düzde 125 130 yapabilirdi burgman 2 kişi ile hafif
    gaz ile gayet rahat çıkıyor çünkü 34 beygir varın gerisini siz düşünün
    diyeceksinizki onu alacak paramız yok ne yapalım 5000 6000 tl ye çok güzel 2. el motor alabilirsiniz güvendiğiniz bir ustaya gösterin kafi
    ne toyotası lan benim babam adam gibi adam:salut:

öyle anlaşılıyorki herkesin çekinceleri var ve tedirgin yazışmalardananladığım bu motor hemen alınmaz mantıkende öyle bir arkadaşında belirttiği gibi bu fiyatlara gerçekten kendini kanıtlamış iyi markalar var kymco gibi tayvan malı 200 cc 16 beygir enjeksiyonlubir kymco dink 200 mis gibi makina 5750 yani şimdi gelde mondiyi alll nasıl alak sen söyle mondial mondinin hakkı 3500 fazlası haramdır satıcı fiyat belirleeiğini sanıyor ama yanılıyor fiyatı binici belirler bu fiyata bitane şöyle bilinçli motordan anlayan birine satsın intahar ederim satamazlar sen mondisin honda değil herkes yerini bilecek

Motosikleti
    çevremizde bu motoru kullanan kimse yokmu arkadaşlar ?

HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    almak isteyen olsa bile bu yazıları okuduktan sonra vazgeçer
    İkincilik kaybedenler içindir...

Motosikleti
    bu modelın bu kadar cbk - yorum alması cok kotu keske mondıal yetkılılerıde gorselerdı bu yorumları dıyorum

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    bu motorun turkiye yollarında bu lastık ebatlarıyla sorunları bitmez gördüm denedim kaliteli bi işçilik yok konsolda parçalar arası ayrılmalar normalden fazla herkezinde dediği gibi bu cüsseye bu güç az yine herkezin dediği gibi kymcolar varken bu motoru alan sadece tipi için alır oda beğenirse
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    mondinin supermoto kross gibi modelleri ne 10000 tl çekmişti alan olmadı şimdi indirim yaptı gene alan olmaz mondi 3000 tl den fazla paraya motor satamaz ben şimdi 3000 tl olsa gider mcx mi alırım yoksa 2010 model en kötü 20000 km de ybr mi alırım? tabiki ybr alırım paşa paşa gezerim hiç olmaz sa yamaha kendini kanıtlamış taş gibi motora binerim yolda kalmam az benzin yakarım her türlü kar ederim buna bu kadar para verene kadar da city200 alırım en azından marka ya binerim bundan da yakışıklı sağlam enjeksiyonlu teknoloji olarak marka değeri olarak kymco ile çin harikası mondi yan yana bile yazılamaz yani olay bu millet mondiyi ucuz diye alıyor ama bunun fiyatı hiçte ucuz değil ki alsınlar
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    bari yedek parçaları da bir an önce gelse de 150 zcmin motorunu değiştirtebilsem...

Motosikleti
    suzuki burgman AN 400 k6
    hala kimse almamış zaten yaz sezonuda bitmek üzere üzerine biraz daha koyup başka modele yönelen çok olur bence 3500 4000 civarı olsa satar gibi ama fazla fiyat çekerlerse daha çok beklerler geçen hafta sirkecide gördüm bildiğin suzuki burgman çakması olmuş evet bildiğiniz çakma o kasaya o beygir o tork olmamış yokuş aşşağı en fazla yapacağı hız 120 olur oda motoru çok fena yıpratır istanbul yolları artı kasisleride düşünürsek çabuk dağılır sahibinden.com da daha 1000 km yapmadan tarz değişikliği sebebiyle diye satılmaya başlar kimseyi tatmin etmeyecek bir motor olmuş keşke zc de iyileştirmeler yapıp o seriyi satsalardı yada diğer modellerini biraz iyileştirmeyle piyasada kalmaya özen gösterselerdi çok iyi olurdu

türkiyede az insan 0 km motosiklete dünyanın parasını verip alabiliyor ben ancak 2. elini uygun fiyatlıysa alabiliyorum ama 0 km motor alıp 5 ayda 10 kez servise uğramakta insanın o motordan soğumasında çok etkili oluyor bende motora zc ile başladım topcase aldım alarm taktırdım harcadığımın yarı fiyatına daha 4500 km de iken sattım beni hiç yolda bırakmadı ama bırakmayada meyilliydi hele ıslak zemindeki performansını anlatmaya gerek görmüyorum bile
    aman dikkat iki teker üzerindeyiz ve iki tekere sevdalıyız ama ne kadar ekmek o kadar köfte
    0 km motosiklet alalım güzel 6000 tl oda güzel ama 6 ayda 10 kez servise gideceksek ve gözümüz gibi baktığımız halde üzerine titredeğimiz halde arıza veriyorsa düşünmeliyiz umarım mondialden birileri bu yazıyı okurda bizlere hak verir
    ne toyotası lan benim babam adam gibi adam:salut:

Motosikleti
    yokmu halen bufalocu =))))

AFT62 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 Zat
    Mondial üstelik fiyat artışı da yapmış. Yeni fiyat 6418,00 TL.

Motosikleti
    nerde bu bufalocular halen kımsede bufalo yokmu ?

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nerde bu bufalocular halen kımsede bufalo yokmu ?
    Nasıl olsun,Yeni fiyata bak.

6.418,00

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)