Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 250 Mct Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    eyüb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6n
    Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Açıkcası biraz hayalkırıklğına uğradım. yani büyük hacimli bir cruiser getirebilirlerdi. Lifanın 400 cclik virago535 e benzeyen bir modeli var bunu getirtebilirlerdi. iyi de satardı.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:53 ----------

yahu kimse resmim hakkında birşey demedi görünmüyormu :D
    Hakkat ya bende ılk onu aradım ama yoktu cok satılmıyomukı kardesım yuksek cc valla 400 -500 olsaydı degıstırebılırdım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    yahu kimse resmim hakkında birşey demedi görünmüyormu :D
    Bıyıklısın

eyüb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6n
    ---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:53 ----------

[/COLOR]yahu kimse resmim hakkında birşey demedi görünmüyormu :D[/QUOTE]

bıyıklı valla

ama motor bellı olmuyokı be kardesım

Motosikleti
    Honda cbr 600f
    Arbetus, Lifan firması Virago 535'e benzeyen modelini yılbaşından sonra kendisi getirecek. Eğer Lifan.com.tr adresine bakarsan o modeli görürsün. Bizim buradaki bayii fiyatının 6000 lira olacağını söyledi ya bakalım.
    Mondial'in yeni modelleri benim de çok hoşuma gitti ama fiyatlar biraz yüksek olacak gibi, modelin birine (hangisi hatırlamıyorum) 9000 lira fiyat çekecekmiş ki bence tuzlu.

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı yhybyrkc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arbetus, Lifan firması Virago 535'e benzeyen modelini yılbaşından sonra kendisi getirecek. Eğer Lifan.com.tr adresine bakarsan o modeli görürsün. Bizim buradaki bayii fiyatının 6000 lira olacağını söyledi ya bakalım.
    Mondial'in yeni modelleri benim de çok hoşuma gitti ama fiyatlar biraz yüksek olacak gibi, modelin birine (hangisi hatırlamıyorum) 9000 lira fiyat çekecekmiş ki bence tuzlu.
    lifanın sitesi 1 seneden fazladır var ve dzceye fabrika kurulacak haberleri dolaşıyordu etrafta ama hala ses çıkmadı.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    Var
    Mondial in yeni modelleriyle ilgili başlıkları yarın açacağım, normalde o modeli 5600 TL civarı ama vergilerle 9000 TL ye çıkıyor devlet %50 ye yakın vergi alıyor anasını satayım..

Ama yeni gelenlerin içerisinde cruiser olmaması beni çok hayal kırıklığına uğrattı..neyse ileride başka modellerde getirilecekmiş..

Bu arada ARBETUS, acil özel mesaj atarmısın bana..Teller hemen lazım çünkü..

Motosikleti
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mondial in yeni modelleriyle ilgili başlıkları yarın açacağım, normalde o modeli 5600 TL civarı ama vergilerle 9000 TL ye çıkıyor devlet %50 ye yakın vergi alıyor anasını satayım..

Ama yeni gelenlerin içerisinde cruiser olmaması beni çok hayal kırıklığına uğrattı..neyse ileride başka modellerde getirilecekmiş..

Bu arada ARBETUS, acil özel mesaj atarmısın bana..Teller hemen lazım çünkü..
    Attım geldi mi
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    Var
    Attım geldi mi
    Hee..Geldi

Alıntı bakoyoko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    modifiye calısmalırı hayırlı ugurlu olsun :D.daha msn de gorusmedık ama uzun uzun konusurduk

sagol bakoyoko henuz eksıkler var tamamlayamadım
    arkayı tamamen ıptal etmeyı dusunuyorum tek kısılık olacak sekılde,ben ekledım fakat onlıne degılsın,evet ıyı olur

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:50 ----------

ne tarz çamurluk istiyorsun? bisan roadstar çamurluğu güzel ondan yollayayım sana.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 07:58 ----------

Son halimiz hem benim hemde macitin [/QUOTE]

dostum sende camurlugu aldıgım kaynakla ugrasıcam onu halledebılırım
    fakat seleyı takabılırmıyım delıkler denk gelıyormu?
    detaylı fotograf isterim
    kuru kafa farklı bır hava vermıs gozlerındede ısıkmı var :D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:53 ----------

Bıyıklısın
    iyiiiiidiii )))9

Motosikleti
    Alıntı greyhorse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sagol bakoyoko henuz eksıkler var tamamlayamadım
    arkayı tamamen ıptal etmeyı dusunuyorum tek kısılık olacak sekılde,ben ekledım fakat onlıne degılsın,evet ıyı olur

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:50 ----------

ne tarz çamurluk istiyorsun? bisan roadstar çamurluğu güzel ondan yollayayım sana.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 07:58 ----------

Son halimiz hem benim hemde macitin

dostum sende camurlugu aldıgım kaynakla ugrasıcam onu halledebılırım
    detaylı fotograf isterim
    kuru kafa farklı bır hava vermıs gozlerındede ısıkmı var :D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:53 ----------

iyiiiiidiii )))9[/QUOTE]

tek kişilik düşünüyorsun diye tavsiye etmiştim bunu. tek kişilik düşünüyorsan uyum sağlar. iç parça denk gelirse artçı selesini takabilirsin. delikler uydurulur. kurukafada led yok şu an hafta sonu ilgileneceğim onunla.

Motosikleti
    Var
    Barış efendi, özel mesajlar...
    Dışarı çıkacağım seni bekliyom

Motosikleti
    mct 250
    yenı katıldım aranıza ama forumu bı seneden berı takıp edıyorum sızlere tesekkuru borç bılırım.4 aydır bende macıt kullanıyorum izmir mersin anamur arasnı katettım.makınem hıc uzmedı benı.anamuurda bı kaza gecırdım makınam su an orada yatıyor.sormak ıstedıgım depo ezıldı el ayası kadar bı gocuk bunu duzeltebıırmıyım yada depoyu mu degıstırsem fıkırlerınızı beklıyorum.arbetus bu arada senı çlok okudum inan ağzına sağlık

Alıntı YEK ÇOCUK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yenı katıldım aranıza ama forumu bı seneden berı takıp edıyorum sızlere tesekkuru borç bılırım.4 aydır bende macıt kullanıyorum izmir mersin anamur arasnı katettım.makınem hıc uzmedı benı.anamuurda bı kaza gecırdım makınam su an orada yatıyor.sormak ıstedıgım depo ezıldı el ayası kadar bı gocuk bunu duzeltebıırmıyım yada depoyu mu degıstırsem fıkırlerınızı beklıyorum.arbetus bu arada senı çlok okudum inan ağzına sağlık
    kucuk bır gocukse rıske gırmeden dolgu malzemesi ile doldur,ustunede at boyayı.tamir ediliyor depoyu alt kısmında kesip deopyu acıyor daha sonra cekıcleyerek duzeltıyorlar saglıklı bır yontem degıl,deponun ıc kısmındaki paslanmayı onleyen katman zarar gorebılır,bırde cekme makınelerı var,kucuk olmayan gocmeler ıcın tabıkı gocugun kosede olmaması gerekıyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:07 ----------

Alıntı dostum sende camurlugu aldıgım kaynakla ugrasıcam onu halledebılırım
    detaylı fotograf isterim
    kuru kafa farklı bır hava vermıs gozlerındede ısıkmı var :D[COLOR="Silver"
    adlı üyeden alıntı

[/COLOR]

iyiiiiidiii )))9

tek kişilik düşünüyorsun diye tavsiye etmiştim bunu. tek kişilik düşünüyorsan uyum sağlar. iç parça denk gelirse artçı selesini takabilirsin. delikler uydurulur. kurukafada led yok şu an hafta sonu ilgileneceğim onunla.[/QUOTE]

tamam dostum hafta sonu camurlugu aradan cıkarırız,led'leri ekledıgınde cok guzel olur,internette bir kuru kafa gormustum motora takılı sanırım adam fosforlu boya ıle boyamıs karanlıkta parlıyor gozlerde kırmızı kırmızı dehset bırseydi ))

Motosikleti
    Honda cbr 600f

..
    Osbourne şöyle bol resimli ve güzel bir tanıtım bekleriz inşallah. Hatta 9000'lik modeli daha fazla bir incele neymiş ne değilmiş anlarız.

Arbetus o fotoğraftaki bıyıklı sen misin gerçekten ?
    Ben seni daha önceki yıllardaki fotoğraflarınla (geçmiş sayfalardaki) gözümde canlandırıyordum. Yaşlanmışsın arkadaşım.

Motosikleti
    Alıntı YEK ÇOCUK adlı üyeden alıntı Mesajı göster

geçmiş olsun arkadaşım. ben mct min deposunu değiştirdiğim için elimde bir tane depo var. Almak istersen msne ekle konuşalım.

Alıntı greyhorse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kucuk bır gocukse rıske gırmeden dolgu malzemesi ile doldur,ustunede at boyayı.tamir ediliyor depoyu alt kısmında kesip deopyu acıyor daha sonra cekıcleyerek duzeltıyorlar saglıklı bır yontem degıl,deponun ıc kısmındaki paslanmayı onleyen katman zarar gorebılır,bırde cekme makınelerı var,kucuk olmayan gocmeler ıcın tabıkı gocugun kosede olmaması gerekıyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:07 ----------

tek kişilik düşünüyorsun diye tavsiye etmiştim bunu. tek kişilik düşünüyorsan uyum sağlar. iç parça denk gelirse artçı selesini takabilirsin. delikler uydurulur. kurukafada led yok şu an hafta sonu ilgileneceğim onunla.
    tamam dostum hafta sonu camurlugu aradan cıkarırız,led'leri ekledıgınde cok guzel olur,internette bir kuru kafa gormustum motora takılı sanırım adam fosforlu boya ıle boyamıs karanlıkta parlıyor gozlerde kırmızı kırmızı dehset bırseydi ))[/QUOTE]

ben bunu kum kalıpta aluminyum döküme çevirmeyi düşünüyorum. gözlerinin içine çakar koyayım diyorum.

Osbourne şöyle bol resimli ve güzel bir tanıtım bekleriz inşallah. Hatta 9000'lik modeli daha fazla bir incele neymiş ne değilmiş anlarız.

Arbetus o fotoğraftaki bıyıklı sen misin gerçekten ?
    Ben seni daha önceki yıllardaki fotoğraflarınla (geçmiş sayfalardaki) gözümde canlandırıyordum. Yaşlanmışsın arkadaşım.

Evet benim. Piyasa olgun seviyor neyapacaksın Geçen haftaya akdar uzun saçlarımda vardı ama kestirmek zorunda kaldım. :D Ama Amerikadaki kenar mahalle çetelerine mensup göçmen bir motorcuya benzememiş miyim

Motosikleti
    Hyosung gt250 R
    arbetus kardeşim ;

motor görünmüyor onun için bi yorum yapamadım . eminim iyi olmuştur ama bıyıklar yakıyor o kesin ve net
    ::pala::

Motosikleti
    Alıntı CTRLALTDEL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arbetus kardeşim ;

motor görünmüyor onun için bi yorum yapamadım . eminim iyi olmuştur ama bıyıklar yakıyor o kesin ve net
    Sağol kardeş. Ayrıntılı fotoları haftasonu ekleyeceğim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:26 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:14 ----------

uğur abi çok uygun fiyata platinyum buji buldum sipariş ettim. deneyeceğim. randıman alırsam sanada tavsiye ederim.

Engin ürünü kargo ettim dişli, içlastik ve tel. Telleri inceledim çok kaliteli eski model jawalarda da kullanılıyormuş. kolay kolay kıramazsın dedi usta. 37 tane yolladım. bir tane yedek bu tür şeylere ihtiyacı olan arkadaşlar benimle irtibata geçsin. Dün yeni tip chopper far, arka balata, buji, ybn marka oringsiz zincir sipariş ettim. fiyatları çok makul.

Soğuklara hazırmısınız ?

MT üyelerine özel t-shirt hediye edilecektir.

Sipariş için ; http://www.anesmotor.com.tr/store/Pr...roductId=86468

vw.bora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    merhabalar hakan bey bende bu tarz bir şeyler düşünüyorum benim istediğim kırmızı renk değil de sırf siyah yada siyah üzerine gri renkte olanı varmı ayrıca kışın motora pek binmem bu ürünü yazın kullanılabilirmiyim

Motosikleti
    Hyosung gt250 R
    Sağol kardeş. Ayrıntılı fotoları haftasonu ekleyeceğim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:26 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:14 ----------

uğur abi çok uygun fiyata platinyum buji buldum sipariş ettim. deneyeceğim. randıman alırsam sanada tavsiye ederim.

Engin ürünü kargo ettim dişli, içlastik ve tel. Telleri inceledim çok kaliteli eski model jawalarda da kullanılıyormuş. kolay kolay kıramazsın dedi usta. 37 tane yolladım. bir tane yedek bu tür şeylere ihtiyacı olan arkadaşlar benimle irtibata geçsin. Dün yeni tip chopper far, arka balata, buji, ybn marka oringsiz zincir sipariş ettim. fiyatları çok makul.
    Abi platinyum bujiden verim alırsan bende istiyorum .
    ::pala::

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler