Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ6 - Fazer Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Malibu1773 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer
    Cihan eline sağlık, gerçekten güzel olmuş.
    Arkadaşlar o kadar yorgunum ki sormayın...
    Çünkü DÜN CBR250R HONDAMI ESKİŞEHİRE GÖTÜRDÜM VEEEEEEEE YENİ FAZERIMLA BUGÜN ANKARAYA DÖNÜŞ YAPTIM. İNANILMAZDI...
    Çok mutluyum çok. Orhan bir kez daha teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CEL1KYELEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer Z 800a CBR 650 F 1000 RR
    Malibu hayirli olsun fazerin . Kafaya koydun birhaftada aldin motoru :-) Allah kazadan beladan korusun
    Malibu1773 bunu beğendi.

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Hayırlı olsun. Fotoğrafları bekliyoruz..
    Malibu1773 bunu beğendi.

CEL1KYELEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer Z 800a CBR 650 F 1000 RR
    Bende 15 gun once yaga ve yaga filtresini degistirdim motul 10_40 5100 kullandim KN yaga filtresi siparis vermistim , siparis verdigim siteden birgun sonra aradilar ellerinde Kn filtre kalmamis bende beklememek icin ellerindeki sunwa marka filtreden gondermelerini i stemistim. Elimde filtre aparati olmadigi icin takarken biraz ugrastirdi , belimdeki 10 yillik kemerimden oldum filtreyi sikmaya calisirken :-) .
    Aslinda motoru kis uykusuna yatirmistim, depo ,aku camurluk koruma demiri sokulmustu pazargunu de eksoz borularini sokup temizlicektim havaninda gunesli olmasi , milletin motorlarla gezmesi bana iskence olmaya baslamisti motoru koruma demiri haric toparladim ve hasreti sona erdirdim , yagin degismsi fites degisimini cok farkettirdi fazla sert degildi ama suan yaga gibi kayiyor derlerya aynen oyle olmus .
    Koruma demirini takamadim Karamulsel de demir Ustasi İrfan abi var fazer koruma demiri kalibini hazirlicak koruma demiri uretimi icin ona gonderdim , Ayni zamanda farkli motorlar icin koruma demiri orta sehpa arka , yan canta demir uretimi yapiyor fiyatlarida uygun İhtiyaci olan arkadaslar varsa irtibata gecebilir

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:28 ----------

Cihan54 usta yapmis oldugun takozda saseye sabitlemede kullanmis oldugun mili ozel olarak mi yaptin yoksa hazir mi almistin . Hazir aldiysan ismi cinsi hakkinda bilgi vebilirmisin . Sirf butarz bisey icn Bursaya gidicem galiba oturdugum ilcede buna yakin ne civata nede mil bulabildim.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı CEL1KYELEK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cihan54 usta yapmis oldugun takozda saseye sabitlemede kullanmis oldugun mili ozel olarak mi yaptin yoksa hazir mi almistin . Hazir aldiysan ismi cinsi hakkinda bilgi vebilirmisin . Sirf butarz bisey icn Bursaya gidicem galiba oturdugum ilcede buna yakin ne civata nede mil bulabildim.
    Hayır hazır değil el yapımı. Bir tornacıya transmisyon milden diş çektirmek istediğini söylediğinde senin için halleder. Zor bişey değil onun için. Sadece kaçlık ve boyunu söylemen yeterli olacaktır onun için..
    "CaRPe DieM"

novablue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 A
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ikinci el aldığım 2bro egsozların bugün elime ulaştı..ama malum ankara kış şartlarında ne zaman taktırabilirim pek bi fikrim yok açıkçası...acaip de heyecanlıyım aslında...taktırıp binememek de var işin ucunda

slip on egsoz kullananların hiç birisi alette hiç bir ayar yaptırmadığını söylüyor...değişiklik olmadığını da belirtiyorlar...

benim aklıma takılan bu katalitik konvertör müdür nedir onu iptal edecek miyim...bunun varlığı sesin seviyesinin düşük olmasında etkisi olduğu söyleniyor...

Erhan mükemmel bir sese kavuşacaksın
    erro bunu beğendi.

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    erhan abi inanamıyorum gidip aldın demek sonunda egsozu. aldıktan sonra düşünmek yersiz abi boşverrr katalitik emisyon vs vs.

Keyfini almaya bakarsın artık Hayırlısı olsunn..

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Malibu1773 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cihan eline sağlık, gerçekten güzel olmuş.
    Arkadaşlar o kadar yorgunum ki sormayın...
    Çünkü DÜN CBR250R HONDAMI ESKİŞEHİRE GÖTÜRDÜM VEEEEEEEE YENİ FAZERIMLA BUGÜN ANKARAYA DÖNÜŞ YAPTIM. İNANILMAZDI...
    Çok mutluyum çok. Orhan bir kez daha teşekkürler.
    hayırlı olsun...

Alıntı novablue adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erhan mükemmel bir sese kavuşacaksın
    valla çok övdüler 2bro diye diye başkasını lamaya gönlüm el vermedi..

Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erhan abi inanamıyorum gidip aldın demek sonunda egsozu. aldıktan sonra düşünmek yersiz abi boşverrr katalitik emisyon vs vs.

Keyfini almaya bakarsın artık Hayırlısı olsunn..
    aldık kardeşim, emisyon falan düşünmüyom koy g.tüne de acaba iyi ses almak içi iptal ettirmek gerekir mi diye merak ettim..sonradan sökmek zorunda kalmayalım ses seviyesi az olursa diye dedim..
    Malibu1773 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    valla çok övdüler 2bro diye diye başkasını lamaya gönlüm el vermedi..
    Şunu okuyunca sesli güldüm bro çok övdüler diyosun. Çok uğraştılar twobros aldırmak için demiyosun yani Bıraksak sanayideki Şerafettin ustadan soba borusu alacaktın ya la
    mkaptan bunu beğendi.
    "CaRPe DieM"

mkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp PD10
    sanayi işi demiyelim
    el yapımı diyelim
    erronun meşhur cevabı )
    cihan54 ve erro bunu beğendiler.

ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    aldık kardeşim, emisyon falan düşünmüyom koy g.tüne de acaba iyi ses almak içi iptal ettirmek gerekir mi diye merak ettim..sonradan sökmek zorunda kalmayalım ses seviyesi az olursa diye dedim..
    Ses seviyesine kafanı takma,bence taktıktan bir kaç gün sonra üzerinde susturucu yoksa susturucu arayışına başlayacaksın ses o derece yani
    Bir gün mutlaka ...

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Video istiyoruz

jewath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer
    arkadaşlar bir şey sormak istiyorum, dün baydar motodan orijinal yağ filtresi sipariş ettim. sitede ( http://www.yamahabaydar.com/default.aspx?_Args=ProductImage,2625,OdesisMC,2744 ) 5gh-13340-20 kod lu yağ filtresini aldım. fz6 için yazıyordu fakat elime gelen 5gh-13440-50 oldu. bişey fark eder mi yoksa yanlış fitremi gönderdiler ?

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Alıntı jewath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bir şey sormak istiyorum, dün baydar motodan orijinal yağ filtresi sipariş ettim. sitede ( http://www.yamahabaydar.com/default.aspx?_Args=ProductImage,2625,OdesisMC,2744 ) 5gh-13340-20 kod lu yağ filtresini aldım. fz6 için yazıyordu fakat elime gelen 5gh-13440-50 oldu. bişey fark eder mi yoksa yanlış fitremi gönderdiler ?
    filtrenin kutusunda hangi motorlara uyduğu yazar, uygun değilse takmayıp geri gönderin bence. göz göre göre orjinaline para verip bi de riske girmeye gerek yok yani... bendekinin sonu 20

jewath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer
    FZ6-S'07, FZ6-N'07 modelleri yazıyor

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şunu okuyunca sesli güldüm bro çok övdüler diyosun. Çok uğraştılar twobros aldırmak için demiyosun yani Bıraksak sanayideki Şerafettin ustadan soba borusu alacaktın ya la
    tamam arkadaşım teşekkür ederiz telkinleriniz ve tavsiyeleriniz için

Alıntı ARCHANGEL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ses seviyesine kafanı takma,bence taktıktan bir kaç gün sonra üzerinde susturucu yoksa susturucu arayışına başlayacaksın ses o derece yani
    susturucusu var üzerinde...sökmeyi düşünüyorum... bakalım uzun yolda takarım belki...

Alıntı jewath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allha adamı baydara düşürmesin yanlış sipariş yollamış bile olabilir...mahle marka alabilirdin başka bi yerden aklında bulunsun..

Motosikleti
    FZ6 Fazer

Resimleri koymaya çalıştım. Benimle birlikte olacak resimleri sezon açıldığında inşallah...

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:47 ----------

bir deneme daha...

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Face'de açtığın resme sağ tıkla, "Resmin URL'sini kopyala" diyip, burada resim ekle butonuna tıkla. Açılan pencereye yapıştır diyip onayla...
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    FZ6 Fazer

Son deneme...

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:00 ----------

Yorumlarınızı bekliyorum.
    cihan54 ve ozgurakman bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Maşallah çok temizmiş haketten. uzun zamandır gördüğüm en temiz Fazer..

Bu arada azmini de kutlarım, sonunda foto paylaşmayı başardın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler