Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ6 - Fazer Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalova`ya motor almaya gelmeden once bize soyleyin ki arastiralim, gel al yada bosuna gelme diyelim
    Yalovadaki kaymakam kadrosu boşmuş geleyimmi gelmeyimmi hocam?

Alıntı Malibu1773 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar kafayı yemek üzereyim yaaaa...
    Tam bankadan kredi çekicem son bir daha tel açayım dedim, şeytan dürttü. Adam demesin mi, birisi kapora göndermişmiş, anlaşmışlar adam yola çıkmışmış. Ya kardeşim sen benden kapora istedin mi? Hayır. Bütün hevesim kursağımda kaldı. Fellik fellik ilanlarda aranıyorum haberiniz olsun. Yeni motor için akşam hanımı nasıl ikna ettiğime ben bile şaşırmıştım. (tahmin edeceğiniz gibi motora karşı...)
    Biri akıl fikir versin ben şimdi ne yapayım ya... Arkadaşlarıma resimlerini bile göstermiştim. Çok kaptırmamak gerekiyormuş demek ki.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:08 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-modelli-km-dusuk-146714520/detay

Bu ilan için ne dersiniz arkadaşlar...
    ilan konusunda özgürakmana katılıyorum ayrıca herşeyi anlarımda,
    o motor bloğundaki pütürlenme ne alaka?
    hani bu kadar dandik bir şekilde boyama yapılamaz heralde,
    Serhat bizde ankaradayız olaki yapabileceğimiz birşey olursa hiç çekinmeden sorabilirsin.
    ANGARAJ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Malibu1773 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer
    Yunus çok teşekkür ederim. Şu ilan hakkındaki görüşünü alabilir miyim. Ben Çayyolunda oturuyorum. Bu motor da oradaymış. Gece 01.00 da yattım. Takas için mesaj attım ancak cevap henüz gelmedi (zaten takas düşünmüyorum demiş) . Ancak olumlu derseniz bu cumartesi ben de sahibindene ilan vereceğimve bu motorun sahibiyle konuşacağım. Saygılar...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-siyah-inci-145685512/detay/

Motosikleti
    FZ6 Fazer
    Biliyorum adama bak sürekli bir şeyler soruyor diyeceksiniz ama napiyim? VFR800 İzmir'den . İlan Ocaktan kalma ama geçerliymiş. Mesajlaştık. En son motorumun üzerine 7500'e olur dedi. Lütfen yardımcı olun, bu motor alınır mı? Extra tur depose var diyor. Bu iyi birşey mi yoksa orjinallik bozulmuşmu demek? uzak mı durmak lazım. Ocak ayından beri duran ilan satılmaz mı ya? Acayip kıllandım. İşin işinden çıkamıyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3287964/detay/

Motosikleti
    Yunus çok teşekkür ederim. Şu ilan hakkındaki görüşünü alabilir miyim. Ben Çayyolunda oturuyorum. Bu motor da oradaymış. Gece 01.00 da yattım. Takas için mesaj attım ancak cevap henüz gelmedi (zaten takas düşünmüyorum demiş) . Ancak olumlu derseniz bu cumartesi ben de sahibindene ilan vereceğimve bu motorun sahibiyle konuşacağım. Saygılar...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5685512/detay/
    Biliyorum adama bak sürekli bir şeyler soruyor diyeceksiniz ama napiyim? VFR800 İzmir'den . İlan Ocaktan kalma ama geçerliymiş. Mesajlaştık. En son motorumun üzerine 7500'e olur dedi. Lütfen yardımcı olun, bu motor alınır mı? Extra tur depose var diyor. Bu iyi birşey mi yoksa orjinallik bozulmuşmu demek? uzak mı durmak lazım. Ocak ayından beri duran ilan satılmaz mı ya? Acayip kıllandım. İşin işinden çıkamıyorum.

2006 VFR
    üzerinde two bro egzoz ve tur deposu var,
    artı olarak ABS'lı Kombine abs olması lazım bunun ve 2006 model
    motor diri duruyor,
    fiyat ideal ama birebir gidip görmeden ve 3 fotoğraftan kesin bir yargıya varmak farazi olmakta.

fakat depo ve diskler neden değişmiş?
    değiştiyse orjinalleri elinde varmı?
    yada kaza yahut hasar kaydı varmı motorun onu iyice bir öğren,
    zira ABS'siz bir fazer yerine ABS'li (Bence hondanın ürettiği sağlam modellerden biri olan bu VFR) Honda daha yeğidir kaldıki aksesuarda var üzerinde
    Negatif olarak izmidrde olması git gel masrafı ve lastik durumunu irdelemek lazım,
    madem enine boyuna düşünüyoruz...

2005 fazer
    Fazer için ise burdaki arkadaşlar daha derinlemesine yorumlar yazacaktır eminim ama nacizane düşüncem,
    KM'sine göre motorun temiz olduğu ve kmde oynama olmadığı yönünde sağa sola düşmeleri olmuş zaten,
    koruma demirlerinden anlaşılıyor
    Gerek arka salıncakta gerekse ön kavalların kozmetiğinden bi sıkıntı olmadığı görünmekte,
    birde bu VFR'den 1 sene daha eski bir motor,
    Lastik durumuna da bakmak lazım + - 1000TL'ye yakın bir rakam oynatıyor zira bu sıralı silindirli motosikletlerde.

fazerle VFR'yi kıyaslarken ağırlıklarınıda baz almalısın.
    ve hangi KM'lerde hangi Ağır bakımları istediğinide araştırmalısın bence..

Şimdiden şunuda belirteyimde fazerli arkadaşlar topa tutmasınlar beni
    erhanla yeterince cebelleşiyoruz
    Fazerin motoruna laf yok lakin tipine bir türlü ısınamadım ben bundada kişisel zevkler tabiki,
    misal erhanda benim beğendiğim enduro motorların yanından bile geçmez..

yoksa amacım fazer kötü VFR iyidir katiyen değil.
    ANGARAJ

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2006 VFR
    üzerinde two bro egzoz ve tur deposu var,
    artı olarak ABS'lı Kombine abs olması lazım bunun ve 2006 model
    motor diri duruyor,
    fiyat ideal ama birebir gidip görmeden ve 3 fotoğraftan kesin bir yargıya varmak farazi olmakta.

fakat depo ve diskler neden değişmiş?
    değiştiyse orjinalleri elinde varmı?
    yada kaza yahut hasar kaydı varmı motorun onu iyice bir öğren,
    zira ABS'siz bir fazer yerine ABS'li (Bence hondanın ürettiği sağlam modellerden biri olan bu VFR) Honda daha yeğidir kaldıki aksesuarda var üzerinde
    Negatif olarak izmidrde olması git gel masrafı ve lastik durumunu irdelemek lazım,
    madem enine boyuna düşünüyoruz...

2005 fazer
    Fazer için ise burdaki arkadaşlar daha derinlemesine yorumlar yazacaktır eminim ama nacizane düşüncem,
    KM'sine göre motorun temiz olduğu ve kmde oynama olmadığı yönünde sağa sola düşmeleri olmuş zaten,
    koruma demirlerinden anlaşılıyor
    Gerek arka salıncakta gerekse ön kavalların kozmetiğinden bi sıkıntı olmadığı görünmekte,
    birde bu VFR'den 1 sene daha eski bir motor,
    Lastik durumuna da bakmak lazım + - 1000TL'ye yakın bir rakam oynatıyor zira bu sıralı silindirli motosikletlerde.

fazerle VFR'yi kıyaslarken ağırlıklarınıda baz almalısın.
    ve hangi KM'lerde hangi Ağır bakımları istediğinide araştırmalısın bence..

Şimdiden şunuda belirteyimde fazerli arkadaşlar topa tutmasınlar beni
    erhanla yeterince cebelleşiyoruz
    Fazerin motoruna laf yok lakin tipine bir türlü ısınamadım ben bundada kişisel zevkler tabiki,
    misal erhanda benim beğendiğim enduro motorların yanından bile geçmez..

yoksa amacım fazer kötü VFR iyidir katiyen değil.
    sen ne arıyon la burda bi kere fazerın tipi çok güzel taam mı..vfr de ondan yakışıklı bana göre

öncelikle ilandaki linkleri açamıyorum belirteyim motorları görmedim. tur deposu ne la sanki 500 km çöl geçecek de depoyu değiştirmiş fazla benzin alsın diye..çok ilginç...

vfr benim fazerdan önce almaya çok yaklaştığım halen de acısı içinde olan bi alet...bir takım eksileri var nazarımda; oturuş pozisyonu (cbr250 r gibi) ama sen cbr ile didime üç kere gidip geldiğine göre sana komaz..ben hiç sevmedim...fazer çok daha rahat geldi..vfr ağır alet, gidon tutu da az olduğu için şehir içi eziyet (kullanıcı yorumu) hatta çayyolunda var bi tane siyaf vfr mustafa diye bi arkadaşın...bi de vfr arıza çıkarır mı zannetmiyom ama vtec dolayısıyla anlayan çok çıkar mı emin değilim...40-50 bin civarı değişik bi bakımının olduğu söyleniyordu hatırlamıyorum şimdi...

forewer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZ-R1200

extra tur deposu + değişen fren diskleri ben bu motorla dünyanın yolunu yaptım demek olabilir. Ön fren diski dandik çin balatası kullanmadığınız sürece 70-80 bini görür. Ayrıca takılan diskler de çin malı olabilir. Zaten iyi bir çift diski yurtdışı bağlantınız yoksa 1100 liraya alamazsınız.
    '92 ZZ-R250, '06 ZZ-R600, '05 ZZ-R1200

fabrisio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Arkadaşlar, şu an itibariyle motorumu satmaya karar vermiş durumdayım. Bilenler olabilir. Mayıs sonu gibi almıştım. Aldığımda 39000 km idi. Birkaç defa 100km lik geziler ve işe gelip gitmek için (evle iş arası 4km ^^) kullanıldı. Şimdi 41000-42000 civarı olması lazım. İş yoğunluğu sebebiyle ağız tadıyla binemedim. Çevrenizde almayı düşünen kişiler varsa duyurursanız sevinirim. Sevgi ve selamlar.

fabrisio_78@hotmail.com

542 419 45 19

Motosikleti
    FZ6 Fazer
    Seçkin ben Serhat Çayyolunda oturuyorum. HAftasonundan beri FZ6 veya VFR800 arıyorum. İlan verdin mi? Resimlerini görebilir miyim. Biraz bilgilendirirsen sevinirim. Gerçi Haftasonu bir arkadasla anlaşmıştık tam bankadan kredi çekiyorum ki adamı aradım adam başkasından kapora alarak anlaşmış. Kursağımda kaldı. bu arada 2011 model Honda CBR 250 R sahibiyim. Takas yapabilirim. Eğer istemezsen zaten cumartesi resimlerini çekip sahibindene koyacağım.

GaCCaLL, ero ve forever yardımlarınız için çok teşekkür ederim. İzmir'deki VFR'den vazgeçtim. Ancak Çayyolundakine haftasonu bir bakayım diyorum...

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Malibu, son attığın siyah fazer ın soldan resmi yok. mutlaka onu iste ve öyle git adamın yanına
    Malibu1773 bunu beğendi.

fabrisio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Serhat, motorum 2005 model, 2006 mart trafiğe çıkışlı, 39000 de aldım ve tahmini 2000km yapmışımdır. Rengi siyah, 2015 yaz aylarına kadar muayenesi var. Ayrıca Shad SH48 top case de vereceğim. Ancak son 1,5 aydır vakitsizlikten kontak bile çevirmedim. Dolayısıyla brandanın altında biraz tozlanmış olabilir. Yağlayıp, paklayıp göstermek isterdim ama dediğim gibi pek vakit bulamıyorum. Görmek istersen bir hafta sonu randevulaşıp Batıkentte gösterebilirim. Hatta içinin rahat olması açısından ustanı da getirmeni tavsiye ederim. 542 419 45 19 telefonum.
    *Bu hafta sonu İstanbul'a gitme ihtimalim yüksek. Yine de irtibat numaranı verirsen, ihtimale göre oturup bir çay kahve içeriz.

headhunter251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer
    Selamlar, herkese hayırlı akşamlar dilerim. Dün itibariyle artık ben de Fazer'landım. Yıllardır hevese ettiğim bir motosikletti sonunda kavuştuk Saygılarımla...

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Fotoğrafları bekliyoruz. Hayırlı olsun, kazasız sıkıntısız kullan inşallah..

Motosikleti
    tracer 900
    Seçkin ben Serhat Çayyolunda oturuyorum. HAftasonundan beri FZ6 veya VFR800 arıyorum. İlan verdin mi? Resimlerini görebilir miyim. Biraz bilgilendirirsen sevinirim. Gerçi Haftasonu bir arkadasla anlaşmıştık tam bankadan kredi çekiyorum ki adamı aradım adam başkasından kapora alarak anlaşmış. Kursağımda kaldı. bu arada 2011 model Honda CBR 250 R sahibiyim. Takas yapabilirim. Eğer istemezsen zaten cumartesi resimlerini çekip sahibindene koyacağım.

GaCCaLL, ero ve forever yardımlarınız için çok teşekkür ederim. İzmir'deki VFR'den vazgeçtim. Ancak Çayyolundakine haftasonu bir bakayım diyorum...

sen alamayış hikayen, hevesinin kursağında kalması iyi...

ben baktım güzel fiyata anlaştım, temiz motor...notere gittik hacizli çıktı...5-6 yıl öncesinden yanlış bir işlem sonucu hacizliydi...45 gün kaldırmak için uğraştı sahibi, bekle allah bekle...haftaya da haftaya...satıcı da amerikaya yerleşecekti...hasılı hacizi kaldıramadan taşındı

motor hala eski garajında yatıyor satışa mani bir şekilde...

Motosikleti
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen alamayış hikayen, hevesinin kursağında kalması iyi...

ben baktım güzel fiyata anlaştım, temiz motor...notere gittik hacizli çıktı...5-6 yıl öncesinden yanlış bir işlem sonucu hacizliydi...45 gün kaldırmak için uğraştı sahibi, bekle allah bekle...haftaya da haftaya...satıcı da amerikaya yerleşecekti...hasılı hacizi kaldıramadan taşındı

motor hala eski garajında yatıyor satışa mani bir şekilde...
    senin şu başına gelenleri yazsan kitap olur la

harbiden bi uğursuzluk var olm sende
    umurcan bunu beğendi.
    ANGARAJ

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Alıntı headhunter251 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar, herkese hayırlı akşamlar dilerim. Dün itibariyle artık ben de Fazer'landım. Yıllardır hevese ettiğim bir motosikletti sonunda kavuştuk Saygılarımla...
    hayırlı olsun fotoğrafını bekliyoruz.
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Motosikleti
    FZ6 Fazer
    Arkadaşlar bu sefer şans yüzüme güldü. Eskişehirden bir arkadaşla anlaştım. 2006 model (2007 trafik çıkışlı) 45000 km.de. Ancak oldukça temiz. Yeni lastik, elcik ısıtma, kappa çanta demiri ve kappa 49lt çanta, kappa koruma demiri, karbon ön çamurluk uzatma, touring karartılmış cam... Headerslar ışıl ışıl parlıyor. Şimdi telefonla anlaştık. Pazartesi (başkasına satılmaz ise )))) günü Eskişehirde noterdeyiz kısmetse. Bir alsam... Zaman geçiremiyorum... Pazartesi resimlerini koyacağım... (NOT: Hala inanamıyorum)...
    novablue bunu beğendi.

Motosikleti
    R 1150 GS Adventure
    Gidon yükseltme, kısa uzun xenon far ve alarmı da ekleyebiliriz . Elcik ısıtma hein gericke. İçiniz rahat olsun başkasına satılma durumu olmayacak ;) . Bu arada Serhat Bey motosikletinizin fotoları var ise mail adresime gönderebilirseniz çok memnun olurum.
    Malibu1773 ve novablue bunu beğendiler.

vabisciler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 . fiesta 1.6 tdci ghia.detroit fuller.
    slm evet bende fazer arayanlardanım geçenlerde aksarayda km'si düşük denk getirmiştim sabah baktım satılmış artık takmıyorum denk gelirse alırım artık. arayan arkadaşlarada sabır dilerim.
    '

Motosikleti
    tracer 900
    Arkadaşlar bu sefer şans yüzüme güldü. Eskişehirden bir arkadaşla anlaştım. 2006 model (2007 trafik çıkışlı) 45000 km.de. Ancak oldukça temiz. Yeni lastik, elcik ısıtma, kappa çanta demiri ve kappa 49lt çanta, kappa koruma demiri, karbon ön çamurluk uzatma, touring karartılmış cam... Headerslar ışıl ışıl parlıyor. Şimdi telefonla anlaştık. Pazartesi (başkasına satılmaz ise )))) günü Eskişehirde noterdeyiz kısmetse. Bir alsam... Zaman geçiremiyorum... Pazartesi resimlerini koyacağım... (NOT: Hala inanamıyorum)...
    Alıntı oegbilisim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gidon yükseltme, kısa uzun xenon far ve alarmı da ekleyebiliriz . Elcik ısıtma hein gericke. İçiniz rahat olsun başkasına satılma durumu olmayacak ;) . Bu arada Serhat Bey motosikletinizin fotoları var ise mail adresime gönderebilirseniz çok memnun olurum.
    ikiniz de hayırlı olsun şimdiden...hem temiz donanımlı bir mtor bulmuş ve takas imkanını kullanmışınız..kazasız belasız sürüşler...

CEL1KYELEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer Z 800a CBR 650 F 1000 RR
    Piyasa baya hareketlenmis ammada fazer ariyan varmis :-)
    Satmak icin istahini kabartiyosunuz insanin .Bendemi satsamnapsam gozume su yeni cikan cbr650 cc yada yeni cikan cbr f 600 yeni kasa takilip duruyor . Sizde boyle fazer ararken aklim karisiyor.;-)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler