Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ6 - Fazer Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    CEL1KYELEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer Z 800a CBR 650 F 1000 RR
    Ok anladim yarin insallah beceririm simdi biraz uyumam gerek gece ise gidicez daha
    İlgi vve alakaniz icin cok sagolun .:-)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Lastiğe sıçramış yağ tabakasını ne ile temizlemek makbüldür. Arap sabunu dahil bir çok şey kullandım.Çıkmam diyor başka bir şey demiyor.

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Motosikletçiliğin Drogba'sı, Gazyağı

mkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp PD10
    Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu sesleri duymak lazım yav. çıt çıt çıt diyince benim aklıma sonradan takılmış puig python zeus vs. gibi ön camların bağlantı noktalarının grenajdan esnemesiyle çıkardığı ses aklıma geliyo.

vivv sesi için fikir yürütemedim ama dediğim gibi duymadan yorumlamak zor

Cihan pası aldı, kıvrak bir hareketle topu Mustafaya ortalıyor. Mustafa son vuruşu yapabilecek mi acaba, merakla bekliyoruz. Sendeyiz mkaptan
    Topu aldım valla bende gelen tek çıt çıt sesi yoldan geldiğimde motoru stop ettiğimde egsozlardan gelen ses. Ama lezzetli çipetpet değil
    Ama 80 ve üzeri giderken puig camdan gelen bir wuuu sesi de var

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:50 ----------

Alıntı ARCHANGEL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastiğe sıçramış yağ tabakasını ne ile temizlemek makbüldür. Arap sabunu dahil bir çok şey kullandım.Çıkmam diyor başka bir şey demiyor.
    gazyağı diyorum kesin çözüm
    cihan54 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı mkaptan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ama lezzetli çipetpet değil
    Yahu zamansız yapma şöyle şeyler, nerdeyse ofiste patlayıp gülecektim zor sıktım kendimi İşten attıracaksınız beni sonunda
    mkaptan bunu beğendi.
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Honda Transalp PD10
    Arkadaşlar ilanımı kaldırma noktasına geldim. İlanı koyalı yaklaşık 10 gün olacak yaklaşık 30 a yakın kişi aradı ülkemin çeşitli illerinden. an itibari ile 1105 kişi görüntülemiş 39 kişi favorilerine almış.
    İnanılmaz takaslar geldi. v-strom takası geldi bir tane cihaz 80 bin kusurda 2004 model kafa kafaya takas dedi. emway çeşit araba takası geldi ama hepsi ölü en son dün aydından biri aradı beni yoldan çıkarttı 13 binliram var yola çıkıyorum dedi. Yok gelme satmam diyorum gelecem diyor dedim cebine 13.750 koy istediğin zaman gel, senin motor o kadar etmez diyor dedim motoru satmıyorum vazgeçtim neden bozuldun bilader diyor Şunu anladım gerçekten sezon diye birşey varmış kış mevsiminde sadece ölücüler arıyor. Sorun değil fazerdan çok memnunum satmam sezona kadar beklerim.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Ben de o noktadayım da, öyle eften püften duruyo ilan.. Fiyatı veren olsa bile düşünürüm o derece sen de egzantrikçiler tarikatına katıl gel

deniz ci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    arkadaşlar elimde fazer gidon alt rulmanı var çalınmadan önce fazerime aldıydım taktırmak için hiç açılmadı orijinal kutusunda duruyor işine yarıyan birisine verim diyorum elimde duruyor.
    mkaptan bunu beğendi.
    biyere gtmek için degill !!! motora binmek için bi yere giderim..

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı mkaptan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ilanımı kaldırma noktasına geldim. İlanı koyalı yaklaşık 10 gün olacak yaklaşık 30 a yakın kişi aradı ülkemin çeşitli illerinden. an itibari ile 1105 kişi görüntülemiş 39 kişi favorilerine almış.
    İnanılmaz takaslar geldi. v-strom takası geldi bir tane cihaz 80 bin kusurda 2004 model kafa kafaya takas dedi. emway çeşit araba takası geldi ama hepsi ölü en son dün aydından biri aradı beni yoldan çıkarttı 13 binliram var yola çıkıyorum dedi. Yok gelme satmam diyorum gelecem diyor dedim cebine 13.750 koy istediğin zaman gel, senin motor o kadar etmez diyor dedim motoru satmıyorum vazgeçtim neden bozuldun bilader diyor Şunu anladım gerçekten sezon diye birşey varmış kış mevsiminde sadece ölücüler arıyor. Sorun değil fazerdan çok memnunum satmam sezona kadar beklerim.
    Ben de o noktadayım da, öyle eften püften duruyo ilan.. Fiyatı veren olsa bile düşünürüm o derece sen de egzantrikçiler tarikatına katıl gel
    ahımı aldınız benim, sattırmayacam o motorları size

mustafa gerçi buraya yazan engin deniz bayramdan sonra alacağını belirtmişti..

Motosikleti
    Honda Transalp PD10
    Hacım o değilde bence birden hepinizin egzantiriği bozulmuş olamaz bizim manisa tarzanı öz fazer tutkunu çınarda da aynı problem vardı ses geliyorsu egzatrikten ustası gergiye ayar yapmış motor cillop olmuş. Ama cihan seninki 50000 e yaklaştığı için değişim isteyebilir

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:17 ----------

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahımı aldınız benim, sattırmayacam o motorları size

mustafa gerçi buraya yazan engin deniz bayramdan sonra alacağını belirtmişti..
    tanıdık adama, motorun değerini bilen adama canım feda ne zaman isterse gelsin baksın alsın gitsin. Dandik adamlarla uğraşmaktan sıkıldım

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı deniz ci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar elimde fazer gidon alt rulmanı var çalınmadan önce fazerime aldıydım taktırmak için hiç açılmadı orijinal kutusunda duruyor işine yarıyan birisine verim diyorum elimde duruyor.
    Nedir cezası, ben alayım. Bir tane sipariş ettirmiştim ustama da, sendekini alırsam sipariştekini arkadaşa almış oluruz artık..
    deniz ci bunu beğendi.
    "CaRPe DieM"

deniz ci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    85 tl olsun ben 96 ya almıştım herhalde.
    biyere gtmek için degill !!! motora binmek için bi yere giderim..

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Kargoyla aynı para oluyo o zaman.

Özelden mesaj attım oradan görüşelim

ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Gaz yağı benimde aklıma geldi ama bulmak biraz zor oluyor.Birde onu deneyeyim o zaman başka çare kalmadı.

Motosikleti
    Honda Transalp PD10
    Kardeşler gezinirken şöyle birşey buldum.
    Allah korusun hırsızlığa karşı bence iyi bir önlem 30 tl civarı

http://www.aliexpress.com/item/Minie...219923684.html

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Çin malı diyo. Bunun kopyalandığı orjinal aletini bulmak lazım. Bi hat almak yeterli oluyor sanırım. Bir de aküye bağlanmıyor, iki pille çalıştırılıyor yazılmış anladığım kadarıyla.. Feedback'ler de hep excellent takılmış yav, bi yorumlayan olmamış.. ne dersin iş görür mü kaptan..

Motosikleti
    tracer 900
    linki açamıyorum şu an...yurtdışında aküye yapılan bağlamalrın ABS de problem çıkardığını okumuştum..abs bu tür elektrik tesisatı oynamaları mevzuunda çok hassasmış...bilginize...tabi pilli ise bu olay ortadan kalkıyor

lan merak ettim cepten bakayım bari... ben de hep tedirginim

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:12 ----------

Çin malı diyo. Bunun kopyalandığı orjinal aletini bulmak lazım. Bi hat almak yeterli oluyor sanırım. Bir de aküye bağlanmıyor, iki pille çalıştırılıyor yazılmış anladığım kadarıyla.. Feedback'ler de hep excellent takılmış yav, bi yorumlayan olmamış.. ne dersin iş görür mü kaptan..
    alarm zannetim de gps miş..aslında gps değil gprs üzerinden çalışıyomuş...bi de pil olmuyo sanırım 24 volt istiyor..

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    iki batteryi bağla çalışsın diyo sanki. Gerçi çok kör topal okudum, baya yoğunum nedense bugün

Motosikleti
    tracer 900
    iki batteryi bağla çalışsın diyo sanki. Gerçi çok kör topal okudum, baya yoğunum nedense bugün
    ben de öyle okudum da 12 voltluk pil var mı bilmiyorum

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de öyle okudum da 12 voltluk pil var mı bilmiyorum
    Duracell sen nelere kadirsin

"CaRPe DieM"

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler